Перейти к содержанию

Натягувач для дроту


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

Під час екскурсії на бджолярську виставку у м. Блаж, Румунія, ми звернули увагу на кілька пристроїв, навідомих нашим пасічникам. Одним з таких є натягувач дроту (натяжитель проволоки) на рамки. За спільної домовленості з розробником цього пристрою, ми розпочинаємо серійне виробництво і просимо надсилати відгуки та пропозиції що до Вашого інтересу до даного виробу.
Відео поки що румунське. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка буде ціна, данного девайсу?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В принципе, не ново. Но ряд решений - красивы... Хотя, есть и замечания.  Вы боковушки сжимаете очень тонким прутком. Могут ломаться. Плюс, при этом, как мне кажется, упор по рамке лучше сделать по внутренним углам.  Но, в целом - зачетная штука! У меня очень похожая у папы уже лет тридцать ;-) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Jonhson сказал:

В принципе, не ново. Но ряд решений - красивы... Хотя, есть и замечания.  Вы боковушки сжимаете очень тонким прутком. Могут ломаться. Плюс, при этом, как мне кажется, упор по рамке лучше сделать по внутренним углам.  Но, в целом - зачетная штука! У меня очень похожая у папы уже лет тридцать ;-) 

 

Я взагалі противник стягування бокових планок, бо тоді проблематична обрізка на автоматичних лініях, але поки до ліній ще не близько, для дрібних пасік згодиться. Тим більше що можна виготовити самостійно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Овдієнко виклав відео про цей натягувач (дивитись з 9:27)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Ю.М. сказав:

для дрібних пасік згодиться

Яка його продуктивність, бо на відео якось не переконливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, nibond сказал:

Яка його продуктивність, бо на відео якось не переконливо.

Продуктивність зараз оцінити важко -ручна робота, навики та здібності людини. Насправді ще не перевіряли - не було часу, але автоматичне скидання дроту, замість ручного та натягувач з закріпленою катушкою, думаю зекономлять 15-30 сек. на рамці. Якщо помножити на кількість рамок-економія суттєва, а враховуючи, що чоловіки більше уникають нудної монотонної роботи - будь яка "цяцька"- дає потрійний ефект - і скоріше і веселіше, і можна похвалитися перед кумом!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена 800?На сайте еще нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Маслюк сказал:

Цена 800?На сайте еще нет

Вибачте, "загулялися " з французами і після випробувань довелось частково змінити  конструкцію. Інформація на сайті буде до кінця тижня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Ю.М. сказав:

думаю зекономлять 15-30 сек. на рамці

Вручну, відміряними відрізками  з рейки - 1,3 хвилини рамка, сидячи, не напружуючись, без гвіздків, плоскогубці і кусачки. Якщо на станку покажуть 2 рамки за хвилину, це буде варте  уваги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, nibond сказав:

Вручну, відміряними відрізками  з рейки - 1,3 хвилини рамка, сидячи, не напружуючись, без гвіздків, плоскогубці і кусачки. Якщо на станку покажуть 2 рамки за хвилину, це буде варте  уваги.

Щоб проселити проволоку лише у 8 отворів без напрягу потрібно секунд 30 мінімум, якщо, звичайно, на камеру не знімати і махати руками, як припаяний. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Sanich сказав:

Щоб проселити проволоку лише у 8 отворів без напрягу потрібно секунд 30 мінімум,

З відео у мене склалось враження, що станок практично не економить час і зусилля, а тому потрібен якийсь інший станок, на якому продуктивність була б хоч в 2 рази вища і легше працювати. А так це просто іграшка.

Я поміняв свердла на станку Юрія Михайловича з 1,5 на 2,5 - виходить набагато легше і швидше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, nibond сказав:

З відео у мене склалось враження, що станок практично не економить час і зусилля, а тому потрібен якийсь інший станок.

Я поміняв свердла на станку Юрія Михайловича з 1,5 на 2,5 - виходить набагато легше і швидше

я виготовив багато виготовив різних дріт натяжок ,чотири роки тому розпочинав ось з  такої "Хвилинки"

Зараз виготовляю дрітнатяжки "Крила ангела" які дозволяють комфортно натягнути дріт на 50 рамках за годину.

Оскільки приходться періодично натягувати від 200 до 500 рамок за день причому рамок різних конструкцій(тому числі і на 5 дротів) приходилось весь час удосконалювати  дрітнатяжку.

1)Дійсно отвори мають практичне значення ,ми зупинились на 2,3 оскільки такий діаметр ще й  оптимально підходить для втулок

2)має значення дріт-нержавійка платичний та неперекручується

3)саме основне -не кожний зможе натягувати рамки швидко,тому що моторику рук потрібно виробляти з дитинства:dntknw::wave:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Борода-1 сказав:

Зараз виготовляю дрітнатяжки "Крила ангела" які дозволяють комфортно натягнути дріт на 50 рамках за годину

Де її можна подивитись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, nibond сказав:

Де її можна подивитись?

На днях зроблю огляд так як вона вже пройшла маштабну опробацію:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На днях зроблю огляд так як вона вже пройшла маштабну опробацію:wave:

А скільки коштує? І дайте таки номер карточки на 10 кг канді, а то вже бджоли його доїдають, а оплати ще немає.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все классно на видео, но что же Вы рамку так "колесом выгнули"?  При такой натяжке (рукояткой через катушку), имхо поджимать уже и не надо практически.... 

В принципе, все понятно. Что интересно - есть ли регулировка "момента опрокидывания" роликов?! Можно настраивать усилие? 

А в целом - зачет!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всім доброго дня! Своє спілкування на цьому форумі розпочну із цієї теми. Цього року у зв'язку із нарощуванням пасіки  виникла необхідність в натягувані дроту на чималу кількість рамок, тож спочатку купив гривень за 250 дошку для натягування рамок.  Перші спроби використання мене повністю розчарували, тож постійно шукав в інтернеті кращі варіанти для натягування. В результаті, в серпні купив за 1000 грн. натягувач для рамок про який йде мова в цій темі. Враження наступні:

- сама ідея станка мені дуже сподобалась;

- якість виготовлення на високому рівні (окрім кріплення катушки);

- бокову планку вигинає достатньо сильно, але жодну рамку мені не зламано;

- кріплення катушки як на мене не  продумано, на практиці це реалізовано шляхом просверлення отворів у металевім кріплені на яких обертається вісь. При протягуванні  дроту катушку постійно клинить.  Різьби на осі для гайок якими стягується катушка настільки дрібні, що затягнути катушку міцніше неможливо, оскільки різьба стирається в буквальному розумінні;

- ролики якими рухається дріт, регулюються пружинами в принципі непогано, але якщо відбувається клинення катушки то може бути  самовільне скидання дроту із роликів.

За результатами використання можу сказати, що станком задоволений на всі сто, хоча ціна й не дуже гуманна. Механізм тримання катушки переробив, тепер вісь обертається на підшипниках, нарізані додаткові різьби для затягування котушки. Після переробки катушка крутиться дуже легко та плавно. Чим зручний станок, так це самою конструкцією, зручно проселяти дріт в отвори, зручно підтягувати надлишок дроту. При натягувані раджу використовувати спеціальні втулки для рамок, знайти їх не складно в інтернеті. При їх використанні дротом не прорізаються бокові планки рамок. Мінуси як на мене два, ціна та недопрацьований механізм кріплення катушки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Механізм допрацювали.

1)Прогиб бокової планки регулюється - це важливо для механічної обрізки, де ножі йдуть всередині рамки і можуть торкатися бокових планок.

2)Катушкотримач зробили на підшипниках. Хоча пластикова катушка не має достатньої міцності, потрібні більші по об"єму і міцніші.

3)Кріплення механізму і катушкотримача допрацювали і зробили більш надійним.

4) На підготовку серійного випуску вже витрачено більше 70 тис грн. Продали трохи більше 100 шт. тому й ціна дещо завищена,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Ю.М. сказав:

Механізм допрацювали.

Ну от, варто було мені купити як появився вдосконалений варіант :(. Дуже добре, що постійно вдосконалюєте продукцію, на всяк випадок запитаю, чи буде в подальшому  або є зараз можливість докупити якісь деталі до станка? Ну раптом, катушкотримач Ви зробите для катушок більшого об'єму, що було б дуже добре оскільки маленька катушка не дуже практична.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми багато спілкуємось з пасічниками, особливо по новій продукції.

Катушкотримач можемо поміняти, він вже розрахований на більшу катушку.

Що стосується катушок, напевне треба робити  та намотувать дріт самим. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрий Михайлович , а перемотать на вашу катушку проволоку с большой бухты  равномерно  получиться ??

Просто у меня нержавейка на бухте 7-9 кг , таскать куда то перематывать не оч хочется ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для рівномірної перемотки потрібен простий пристрій, як на швейних машинах для шпулі. 

Також придбали бухту 15кг. але нема катушок, спробуєм мотати  після Апімондії та Кругу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ю.М. сказал:

спробуєм мотати

Я мотаю з великої бухти на маленькі катушки застосовуючи дрель в яку вставляю штирьок на якій закріплена катушка. Пару хвилин і катушка намотана не гірше заводських

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...