Перейти к содержанию

Потруєння бджіл: методи захисту, засоби впливу


Рекомендуемые сообщения

В Thu Jun 28 2018 в 11:06, Bombus сказал:

Под Мелитополем уже час как пробка. Видать пчеловодов довела до ручки ситуация в Красногвардейском районе. Последняя капля, так сказать!)))

В Васильевке тянучка, переехать дорогу нереально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.06.2018 в 00:10, povar2702 сказав:

не встигнете одуматися яяк Ваша ,моя земляя залишиться в іншій формі

Від цього вже нічого не зміниться...Першовласники землі, які отримали її, як паї, ту землю вже продали....(аренда, дарування, тощо...) І вона до них вже не повернеться...(двився кадастри якось... В нашого поміщика та земля  записана і на батьків, і на дружину і на дітей, можливо і собака його має сотню другу гектарів). Інший віджав в державного сільгосппідприємства біля 1000 гектарів земель, які були арендовані в людей,  з усіма документальними і законними вимогами. В результаті земля опинилась в свіжоспеченого мільйонера. який контролює весь район(старт у мільйонери з начальника митниці).   І так само по всій країні... Тому для пересічного громадянина вже не буде великої різниці, хто ту землю купить, чи не купить... Свої копійки власники вже отримали... А теперішні будуть на ній заробляти, а якщо не  захочуть самі, продадуть іншим...  Якби закон про продаж був раніше. селяни б отримали більш реальну ціну за своє, а так розбагатіють найбагатші...Все як завжди... Єдине, що можливо землевласник  все таки зрозуміють, що бджоли, це і їх прибуток... До речі, на точок приїздив один фермер, просив, щоб до нього їхали на соняшник...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Володимир Джос сказал:

Від цього вже нічого не зміниться...Першовласники землі, які отримали її, як паї, ту землю вже продали....(аренда, дарування, тощо...) І вона до них вже не повернеться...(двився кадастри якось... В нашого поміщика та земля  записана і на батьків, і на дружину і на дітей, можливо і собака його має сотню другу гектарів). Інший віджав в державного сільгосппідприємства біля 1000 гектарів земель, які були арендовані в людей,  з усіма документальними і законними вимогами. В результаті земля опинилась в свіжоспеченого мільйонера. який контролює весь район(старт у мільйонери з начальника митниці).   І так само по всій країні... Тому для пересічного громадянина вже не буде великої різниці, хто ту землю купить, чи не купить... Свої копійки власники вже отримали... А теперішні будуть на ній заробляти, а якщо не  захочуть самі, продадуть іншим...  Якби закон про продаж був раніше. селяни б отримали більш реальну ціну за своє, а так розбагатіють найбагатші...Все як завжди... Єдине, що можливо землевласник  все таки зрозуміють, що бджоли, це і їх прибуток... До речі, на точок приїздив один фермер, просив, щоб до нього їхали на соняшник...

тому і наш селянин на жаль відрізнявся ..розумом..від інших..З села батьків я бачив пару таких пайовиків що за землю вже раніше заплатили копійки,хто як міг,так і викупав у ..не хитрого селянина..і як Ви і сказали.Тому і таких посередників є багато в Україні ,які і штовхають закон про продаж землі,а не кажучи кому вже за бугра поміняти землю на зелену макулатуру .До того воно і шло,а чи не буде так хто її ще не хоче продавати,ну скажімо великі податки.Чомусь за зелену тисячу доларів селянин так обнищав що згіден продати свого пая,а потім гне горба.Ну,тут вібір людського фактору вже,а жаль,мої діди батьки...заслужили своїми горбами.Так вся і політика і впирається що ще в нас є в Україні,це земля.Тільки сатана має велику логику мислення,вона так перекрутить,та зведе людей лобами,а чи ми того так хочемо,я ні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мало мати землю, її ще треба обробляти...А це техніка, паливо, добрива, ті ж самі пріснопам"ятні інсектициди з фунгіцидами...  А ще податок на землю...  Тому земля  переходить тим,  в кого є кошти її обробляти.  Зрозміло, що це глобальний підхід до знищення села, в такому вигляді. як воно зараз є...  Скоріш за все, в селах залишаться великі землевласники, або їх управляючі, та  персонал, який буде обслуговувати панів, та їхню землю..  Інші або вимруть,або поїдуть в далекі краї... Зараз на сільгоспродукції заробляють найбільше трейдери, які скупляють зерно, і вивозять з країни, а не селяни. На меді найбільше  заробляють експортери... Поки є багато продукції, на якій вони мають гарний гешефт,  проблеми первинних виробників їх мало цікавлять. Особливо коли вони наші з Вами рідненькі співвітчизники, і їх цікавить цьогохвилинний максимальний хапок, а завтра хоч трава не рости... Тому потрави. неврожаї, і всі інші негаразди, які падають на голови селян,  та пасічників є їх особистими проблемами, і мало хвилюють владу маючих.  Щодо препаратів... За певну кількість, як Ви кажете "зеленої макулатури", радіоактивні відходи будуть дозволені для харчквання в дитічих садках... А на ціанистий калій видадуть сертифікат, що це найбезпечніша в світі рідина... Продажність наша і є джерелом наших проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Володимир Джос сказал:

До речі, на точок приїздив один фермер, просив, щоб до нього їхали на соняшник...

Хто знає, чим зазвичай кроплять соняшник і в які періоди його росту? Взагалі в інтернеті є про це інформація, характеристики препаратів для соняшника, опис його шкідників і хвороб, але допускаю, що для економії грошей дехто може обробити соняшник якимись не сертифікованими китайськими дешевими і дуже отруйними для бджіл препаратами, що довго зберігають свою токсичність. Мені здається. що тут так би мовити проблема і "собака" може бути зарита образно кажучи. Якщо хтось про це може щось розповісти, то цікаво було б послухати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Анатолий Крутий сказал:

Хто знає, чим зазвичай кроплять соняшник і в які періоди його росту? Взагалі в інтернеті є про це інформація, характеристики препаратів для соняшника, опис його шкідників і хвороб, але допускаю, що для економії грошей дехто може обробити соняшник якимись не сертифікованими китайськими дешевими і дуже отруйними для бджіл препаратами, що довго зберігають свою токсичність. Мені здається. що тут так би мовити проблема і "собака" може бути зарита образно кажучи. Якщо хтось про це може щось розповісти, то цікаво було б послухати. 

Візьмуть обробляють Нурел-Д, чи Наповал і будуть проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Більшість в наших краях не обробляє... Для цього потрібні спеціалізовані обприскувачі, яких в пересічного фермера, в володінні якого  сотня друга гектарів. поки що немає... А звичайний навісний по квітуючому соняшнику  вже не піде...  Більші господарства , у яких в наявності є літаки, дельтаплани, спеціалізовані обприскувачі, або можливість цю техніку найняти, труять совку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, povar2702 сказал:

А чому не має Рівненщини

Немає у мене інформації. Буду вдячний за посилання.

 

2 часа назад, Bombus сказал:

Выходные, трасса Москва-семфирополь, все на моря. Вот её блокировать можно.

Для чего? Олигархи и чиновники самолетами  за бугор летают. Фермерам не до отдыха. Из России уже через Керченский мост едут. Обычным людям проблемы создавать и настраивать против пчеловодов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sadovod сказал:

Обычным людям проблемы создавать и настраивать против пчеловодов?

логично,сперва надо показать свое единство среди пасечников ,набрать на вето глоса для петра,,вот там хорошо видать ..единство.., тогда будет и видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня получил подтверждение с лаборатории что в моих образцах ( подморе пчел и горохе) обнаружен лямбда-цигалотрин. Результаты выслали почтой.....

Теперь есть подтверждение что "Агротон"  потравил моих и еще у около 25 пасечников  пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За масове отруєння бджіл притягнуто до адміністративної відповідальності суб’єкта господарювання в сфері вирощування сільськогосподарських культур http://www.dpss-sumy.gov.ua/news/za-masove-otruiennya-bdzhil-prityagnuto-do-administrativnoyi-vidpovidalnosti-subiekta

семінари http://www.dpss-sumy.gov.ua/news/v-rayonnih-centrah-sumskoyi-oblasti-proydut-seminari-na-temu-shchodo-dotrimannya-zakonodavstva

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ved как движется дело по отравлению пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Adam сказал:

Ved как движется дело по отравлению пчел.

Сегодня получил результаты анализов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам на днях тоже должны прийти результаты, но мы уже знаем виновника и завтра едем на переговоры, может решится мирным путем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Adam сказал:

Нам на днях тоже должны прийти результаты, но мы уже знаем виновника и завтра едем на переговоры, может решится мирным путем.

Тоже Агротон потравил?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет Виктория.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.06.2018 в 18:48, Любомир сказав:

Біда-біда... соняшник зацвітає, а в мене льоту немає... потрава - раудап по сої, де була свіріпа (горупка). Тепер ні бджіл ні меду і ще довго оклигувать. Сусідка фермерка меблева бізнес-вудка, потравила... і не тільки моїх. Обприскувала вдень.

Мені дуже жаль, що саме в цих вуликах (русичі) бджоли попали під потраву двічі: на ріпаку і на сої де поле було все жовте від свіріпи(горупки). Вже тиждень як перевіз із соняха додому на гречку  то днів три був хороший літ і арома гречки на пасіці, а потім літ бджіл значно зпав. Я подумав, що гречка не дає, але поїхав і перконався, що все нормально - бджоли беруть не скачуть по гречці. Але коли я глянув  в гнізда, а там розплоду на 2-3 рамках і бджоли менше ніж поселяв весною. От такі справи. Прийшлося підсилити відводками, які просто взяв і поставив зверху : гніздо на гніздо, попередньо обприскавши всіх пахучкою. Як буде далі і що саме відбуватиметься - повідомлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На точку(69 семей) который больше  пострадал от потравы "семьи" занимают  5-8 рамок пчелы.....расплод  на 2-3 рамках....сироп практически не берут....две  "семьи"  вытрусил......а еще даже не сентябрь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні взнав що в  четвер будуть біля мене кропити кукурудзу з літака.

Яким саме препаратом поки не знаю, в завтра скажуть...

Але... читаю Вимоги законодавства, щодо забезпечення безпечного використання хімічних засобів захисту рослин

Цитата

 

5.26. Забороняється проводити авіаційні обробки пестицидами усіх груп токсичності, з метою боротьби зі шкідниками і хворобами сільськогосподарських культур, лісів та інших угідь, що розташовані ближче:

а)  5 км від місць постійного перебування медоносних пасік;

 

Не знаю чи варто з ними сваритись чи ні:hmm: пасіка від кукурудзи  найближче метрів 200, але турбує що бачив на кукурудзі пару бджіл - не масово але все ж... що вони там роблять не знаю, можливо пилок збирають, хоча зараз золотарник в нас цвіте, дощі пройшли і в принципі тепло - бджола мала б на золотарнику пастись... Попередні роки кропили - масового отруєння бджіл не спостерігалось....

Хто що може порадити....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Бджолопотам сказал:

Сьогодні взнав що в  четвер будуть біля мене кропити кукурудзу з літака.

Яким саме препаратом поки не знаю, в завтра скажуть...

Але... читаю Вимоги законодавства, щодо забезпечення безпечного використання хімічних засобів захисту рослин

Не знаю чи варто з ними сваритись чи ні:hmm: пасіка від кукурудзи  найближче метрів 200, але турбує що бачив на кукурудзі пару бджіл - не масово але все ж... що вони там роблять не знаю, можливо пилок збирають, хоча зараз золотарник в нас цвіте, дощі пройшли і в принципі тепло - бджола мала б на золотарнику пастись... Попередні роки кропили - масового отруєння бджіл не спостерігалось....

Хто що може порадити....

Дуже гарно носять пилок і блідо жовтий, особливо зранку і можуть бути наслідки.

У мене серед дня кропили чимось, глобально на бджолу сильно не вплинуло і не попереджали сільську раду, напевне кропили від грибків, знаючи підходи агрофірми.

І це те ж погано.

Соя, горох кукурудза дає пилок і бджоли на них легко потравити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Бджолопотам сказал:

 

Хто що може порадити....

Ну для начала они обязаны сказать каким препаратом будет обработка. смотрите класс  опасности для пчёл.

Но по любому обработки эти по закону запрещены.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

Сьогодні взнав що в  четвер будуть біля мене кропити кукурудзу з літака.

Яким саме препаратом поки не знаю, в завтра скажуть...

Але... читаю Вимоги законодавства, щодо забезпечення безпечного використання хімічних засобів захисту рослин

Не знаю чи варто з ними сваритись чи ні:hmm: пасіка від кукурудзи  найближче метрів 200, але турбує що бачив на кукурудзі пару бджіл - не масово але все ж... що вони там роблять не знаю, можливо пилок збирають, хоча зараз золотарник в нас цвіте, дощі пройшли і в принципі тепло - бджола мала б на золотарнику пастись... Попередні роки кропили - масового отруєння бджіл не спостерігалось....

Хто що може порадити....

У нас розкидають трихограму з літака по кукурудзі. Біологічний метод. Ніякої шкоди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что то эти  самолёты падают один за одним.  Вы летчику перед взлётом это напомните. Что их срамолёты  пчеловоды прокляли..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо падіння літака, на мою думку, пілот надихався і відключився. "Хмермер" шифрується, боїться. Значить кропив якимсь лівим фальсифікатом з підробленими документами та етикетками, порушуючи закон і вимоги. Дяді світить кримінал. Це вже життя людини, а не якісь бджоли-комашки. Можливо пілот був навіть не в курсі, чим він обробляє насправді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...