Перейти к содержанию

Потруєння бджіл: методи захисту, засоби впливу


Рекомендуемые сообщения

В 25.05.2018 в 23:41, Семеныч сказал:

Сыпется уже и молодая не летная пчела.

печалька. но ви там семенич із компанією чіркайте чіркайте. кажуть помагає. ще добре помагає фермера за горло потримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

таке питання, - вертольотом бризкали пшеницю, (чим на данний час бризкають?)

сказати чим не можу, пасіка стоїть за 500-700 м від поля

чим це грозить для бджіл?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, timoncikk сказав:

таке питання, - вертольотом бризкали пшеницю, (чим на данний час бризкають?)

сказати чим не можу, пасіка стоїть за 500-700 м від поля

чим це грозить для бджіл?

 

Нічого страшного не повинно бути.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краснопілля, Сумської обл.  -  потрава бджіл фермером Сімаченко на пасіках Мажари О.М. і Мажари К.О. Поле поливали зранку і до обіду. Зі слів фермера вносились добрива, а насправді всі жучки-черв`ячки, а з ними і бджолки, знищені. По розвитку - на данний момент відкинуті назад приблизно на місяць... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю все зрозуміло, можу допомогти відводком, бо бачив відео дійсно люди деякі тільки з пасіки жили, а якщо кожен скинится по одному пакету, пасіки можливо і незможуть відновити, але вижити рік можливо дозволить, організуйте кому можна подзвонити і відправити відводок. Бо недуже ясно кому треба допомога а кому балачки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одні матюки більше нічого не можу висловити.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

Одні матюки більше нічого не можу висловити.

 

это от моей пасеки-5- 7 км,  пчела не долетит - но картина  таже

26 мая обратил внимание на 1 семью - массово выносили подмор

сеодня практически  под каждым ульем  ковер...

куплю я наверно завтра блок зажигалок и пораздаю знакомым фермерам

они наверно сейчас пшеницу обрабатывают...пусть тоже нервишки черз пару недель пошалят пошалят

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.05.2018 в 07:01, Сергей Тюркин сказал:

обяснил что днём при температуре выше 10 гр. + ветренная погода. + рядом населённый пункт опрыскивать запрещено.

дайте источник ,или сылку на закон какой -то,распоряжение и..т д

я этим баранам вместе с зажигалками пораздаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Puls сказал:

дайте источник ,или сылку на закон какой -то,распоряжение и..т д

http://mozdocs.kiev.ua/view.php?id=4151

розділ 6

+ у законі про бджільництво інфа з цього приводу є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.05.2018 в 22:59, Даринка сказал:

http://mozdocs.kiev.ua/view.php?id=4151

розділ 6

+ у законі про бджільництво інфа з цього приводу є

Закон то добре, але хочаб один фермен виплатив компенсації за шкоду ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, rudakov сказал:

Закон то добре, але хочаб один фермен виплатив компенсації за шкоду ?

Є всеукраїнський судовий реєстр в електронному вигляді з архівом справ. Вдалих і не дуже. Там гляньте ?:) з усіма деталями і сумами компенсацій 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня по ТРК " Украина " в новостях ,показывали сюжет б отравлениях

Очень смешной ответ дал агроном по тел 

Во всё виноваты пчеловоды ,это их мол недоработки 

А то что массово легли пасеки в одном районе ,это не в счёт 

Собираются в суд подавать ,если телевидение вмешалось ,может что то и выйдет 

Но всё же меня берут сомнения ,что люди получат компенсацию 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Из курса "диверсионно - подрывная деятельность в тылу врагу" помню, что каждая десятая бутылка с водой - очаг пожара в степной зоне. Так что пейте прохладительные напитки, не допускайте обезвоживание организма в летнее время. Потому как суд....это к сожалению НАШ суд

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

телевидение вмешалось ,может что то и выйдет 

:hmm:Щось мене беруть сумніви що будуть продвигати цю тему і далі. Треба самим пасічникам довбати службовців, писати Стретовичу так як потруєння відбуваються по всій Україні і пасічники які у спілці теж повинні допомогти змусити Стретовича діяти і допомагати всім, тоді спілка буде зростати і все більше пасічників будуть в неї вступати ( це порада спільці).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

писати Стретовичу

і шо він поможе. він з ними в баню і на шашлик їздить. вот якщо його або недотроєного настигне така сама біда тоді так. а так що молотком по баняку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чергове потруєння бджіл в Городоцькому районі, остатки агрофірми "Оболонь" обробили чимось токсичним озимий ріпак, повна втрата 400 сімей, пасічників, які виїхали на дані поля на кочівлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, roman-1 сказал:

і шо він поможе. він з ними в баню і на шашлик їздить. вот якщо його або недотроєного настигне така сама біда тоді так. а так що молотком по баняку. 

Якщо будуть довбати дуже і не один раз то навіть баня не допоможе, доведеться щось йому тоді робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.05.2018 в 11:54, timoncikk сказав:

таке питання, - вертольотом бризкали пшеницю, (чим на данний час бризкають?)

сказати чим не можу, пасіка стоїть за 500-700 м від поля

чим це грозить для бджіл?

 

в минулому році у нас в Полтавському районі із літака обробляли пшеницю, то бджоли посипалися в радіусі 7 км від цього поля.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нашому районі загинуло як мінімум 200 сімей через обробку гороху, в Городоцькому районі напевне буде вже з 600-800 через обробку озимого ріпаку і осип бджоли продовжується і це випадки по області про які мені відомо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І тому обробка будь-яких посівів, коли вони виділяють чи то нектар чи то пилок в радіусі 5 км. препаратами 1-2 класу токсичності призведе фактично,до повного знищення пасіки, 3 класу, якщо якщо кроплять вдень також і частково можлива осип (непомітна для пасічника), коли спостерігаються відповідні температурні режими при обробці вночі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже багато інформації цього року про потруєння бджіл по всіх регіонах. Чи то раніше не так інформація розходилася широко, чи інші причини, але ситуація неприйнятна. Виходу, крім заборони препаратів як впливають на бджіл не бачу. Попередження, нічні обробітки - то все напівміри. :IMHO: Потрібно об"єднуватися і йти під ВР із закликом заборонити відповідні препарати в Україні, а їх застосування та продаж внести в КПК. :IMHO:Умовляння, заклики - нічого не дадуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Дуже багато інформації цього року про потруєння бджіл по всіх регіонах. Чи то раніше не так інформація розходилася широко, чи інші причини, але ситуація неприйнятна. Виходу, крім заборони препаратів як впливають на бджіл не бачу. Попередження, нічні обробітки - то все напівміри. :IMHO: Потрібно об"єднуватися і йти під ВР із закликом заборонити відповідні препарати в Україні, а їх застосування та продаж внести в КПК. :IMHO:Умовляння, заклики - нічого не дадуть. 

В ЄС заборонили, а виробництво не стояло на місці, тому думаю поки фінансово перемагають агрохолдинги і їх представники "сидять у ВР" нічого не зміниться, а потрібно лише хоча б з пару десятків відповідно фінансово покарати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

В ЄС заборонили, а виробництво не стояло на місці, тому думаю поки фінансово перемагають агрохолдинги і їх представники "сидять у ВР" нічого не зміниться, а потрібно лише хоча б з пару десятків відповідно фінансово покарати.

Я не думаю, що агрохолдинги дійсно зацікавлені в потруєнні бджіл. Адже ціна питання незахмарна і екномічно обгрунтована. Мені здається, що пробелма якраз на низах в надії зекономити, там де не просили. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Я не думаю, що агрохолдинги дійсно зацікавлені в потруєнні бджіл. Адже ціна питання незахмарна і екномічно обгрунтована. Мені здається, що пробелма якраз на низах в надії зекономити, там де не просили. :IMHO:

Ціна оригінального препарату, який умовно не шкідливий, в рази більша за токсичні препарати, а на таких об'ємах це мільярди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Ціна оригінального препарату, який умовно не шкідливий, в рази більша за токсичні препарати, а на таких об'ємах це мільярди.

Було б добре глянути на приклад реальних розрахунків, а не віртуальних. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...