Перейти к содержанию

Потруєння бджіл: методи захисту, засоби впливу


Рекомендуемые сообщения

11 хвилину тому, Рудий Панько сказав:

За добу всі бджоли пасічників на Житомирі ні раптово вимерли.

 

Жахливо, але аграрії можуть бути і не причетні, зараз немає квітуючих посівів, а на озимині бджолам нічого робити. Це щось більш схоже на цілеспрямоване отруєння, можливо якась помста, або жабак когось задавив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот это жесть....а мусорам пох...они и рассматривать не будут дело...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Вот это жесть....а мусорам пох...они и рассматривать не будут дело...

Мусорам пох...,фермерам тоже пох...,а де якісь спілки пасічників щоб зробили якийсь кіпіш,бо якщо все пройде тихенько,не знайдуть винних,то отруєння будуть повторюватися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, nibond сказал:

Жахливо, але аграрії можуть бути і не причетні, зараз немає квітуючих посівів, а на озимині бджолам нічого робити. Це щось більш схоже на цілеспрямоване отруєння, можливо якась помста, або жабак когось задавив.

Думаю джерело знайти не настільки складно, десь щось повинне бути отруйне і привабливе для бджіл щось близько, якщо хтось робив цілеспрямовано, то місце знайдуть.

Можливо чимось обробляти, що приваблює бджіл, так як поки на полях крім свиріпи нічого не цвіте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, nibond сказал:

Жахливо, але аграрії можуть бути і не причетні, зараз немає квітуючих посівів, а на озимині бджолам нічого робити. Це щось більш схоже на цілеспрямоване отруєння, можливо якась помста, або жабак когось задавив.

Так погибли пчелы во всем селе.

 

3 минуты назад, Женя Циба сказал:

Мусорам пох...,фермерам тоже пох...,а де якісь спілки пасічників щоб зробили якийсь кіпіш,бо якщо все пройде тихенько,не знайдуть винних,то отруєння будуть повторюватися.

Ну так пошел резонанс на всю страну. Ждем действий пана Стретовича и Ко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Рус сказав:

Так погибли пчелы во всем селе.

Правильно, це тільки підтверджує факт. У мене на напувалку з підігрівом літає вся округа, а на сироп....і з сусіднього достануть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Правильно, це тільки підтверджує факт. У мене на напувалку з підігрівом літає вся округа, а на сироп....і з сусіднього достануть.

Так зачем травить все село?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, не так далеко від мене... кілометрів зо 20. Печалька.

Цікаво, який буде результат розслідування. Взнаю - повідомлю форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Рус сказав:

Ну так пошел резонанс на всю страну. Ждем действий пана Стретовича и Ко

Я теж про те подумав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Рус сказав:

Так зачем травить все село?:blink:

У нас покидьки залізли в приміщення бювету (очистка питної води) і розорили обладнання на тисячі гривень, все населення на 2 тижні залишилось без чистої води. Хіба вони думали про когось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, ЮМос сказал:

Да, не так далеко від мене... кілометрів зо 20. Печалька.

Цікаво, який буде результат розслідування. Взнаю - повідомлю форумчан.

Та який там результат,я думаю що хрен шо найдуть.

16 минут назад, Рудий Панько сказал:

Я теж про те подумав.

Та їм пофіг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Думаю джерело знайти не настільки складно, десь щось повинне бути отруйне і привабливе для бджіл щось близько, якщо хтось робив цілеспрямовано, то місце знайдуть.

Можливо чимось обробляти, що приваблює бджіл, так як поки на полях крім свиріпи нічого не цвіте.

саме і свиріпу могли й кропити,таке у нас було в 2012році

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Рус сказал:

Ну так пошел резонанс на всю страну. Ждем действий пана Стретовича и Ко

А це хто такий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

Жахливо, але аграрії можуть бути і не причетні, зараз немає квітуючих посівів, а на озимині бджолам нічого робити. Це щось більш схоже на цілеспрямоване отруєння, можливо якась помста, або жабак когось задавив.

неучі аграрії та й пасічники не далеко......., згадую лише збори в нашому районі,замість того щоб ставити горе аграріїв на місце, то наші пасічники в них, хто чого вимагати почали,цукір по неліквідах, палатки і тд., но не по суті розмову,

а суть розмови має бути в тому, щоб аграрії дотримувались правил обробітку та застосування дозволених препаратів,якщо обробіток проводитиметься при низьких температурах,чи у вечірній час тоді уникатиметься небезпека для бджоли.При температурі повітря коли бджоли активні навіть обробіток будь якої культкури є небезпечний,тому-що на перехресному шляху може бути урочище з черешнями,або сади де бджола перетинатиме поле обробітку йдучи до зазначених нектароносіїв за взятком.Сьогодні, як аксіому треба відстоювати свій інтерес тому,що аграрії ті ж самі люди тільки по ходу не усвідомлють,що своєю халатністью,незнанням,байдужістью завдають збитків пасічникам.

11 хвилину тому, ромео сказав:

А це хто такий?

хто такий,правильно сказано,та ніхто просто прийшов знімати вершки,йому до цього просто байдуже,він в іншому вимірі до таких проблем,

йому б бороду відростити та бриль надягнути і бавитись в етнічного пасічника великих степів та високих гір

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, miro сказал:

хто такий,правильно сказано,та ніхто просто прийшов знімати вершки,йому до цього просто байдуже,він в іншому вимірі до таких проблем

То може нехай замість цего ніхто,стане хтось другий,треба якось реагувати на такі речі,согодні одне село потравила,завтра може бути більше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

А це хто такий?

Вот этот джентельмен

hqdefault.jpg

А Вы его разве не выбирали Головою?

2 минуты назад, miro сказал:

Сьогодні, як аксіому треба відстоювати свій інтерес тому,що аграрії ті ж самі люди тільки по ходу не усвідомлють,що своєю халатністью,незнанням,байдужістью завдають збитків пасічникам.

И притом, из своего опыта скажу, что хазяева агрофирм как правило и не знают что потравили пчел, и в большинстве своем им это не выгодно. Я задавал вопрос "какая разница вам когда травить, ночью или днем?" Ответ "да абсолютно ни какой, зачем мне травить ваших пчел". А вот управляющие на местах, это такие себе "местные князьки", вчера "бычки" собирали на остановке, а тут в "паны" выбился. Вот это 3.14да..сы редкие, могут делать специально гадости. Если разговаривать в плане времени обработки и предупреждений, то лучше или с местными простыми работягами, или уже с верхушкой, минуя этих генетически неполноценных управляющих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Рус сказал:

Вот этот джентельмен

hqdefault.jpg

А Вы его разве не выбирали Головою?

Помилуйте, где я, а где он.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Рус сказав:

Вот этот джентельмен

hqdefault.jpg

А Вы его разве не выбирали Головою?

И притом, из своего опыта скажу, что хазяева агрофирм как правило и не знают что потравили пчел, и в большинстве своем им это не выгодно. Я задавал вопрос "какая разница вам когда травить, ночью или днем?" Ответ "да абсолютно ни какой, зачем мне травить ваших пчел". А вот управляющие на местах, это такие себе "местные князьки", вчера "бычки" собирали на остановке, а тут в "паны" выбился. Вот это 3.14да..сы редкие, могут делать специально гадости. Если разговаривать в плане времени обработки и предупреждений, то лучше или с местными простыми работягами, или уже с верхушкой, минуя этих генетически неполноценных управляющих.

головою його не обирав,а відносно сказаного,що порою не знають,шо завдають шкоди,а управляючі з підворотні рідкісні 3,14да..си так воно і є,тому буть які збори з аграріями треба використовувати для доведення інформації щодо обробітку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, miro сказал:

саме і свиріпу могли й кропити,таке у нас було в 2012році

Могли і воду .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Wladimir_K сказал:

 

Можливо чимось обробляти, що приваблює бджіл, так як поки на полях крім свиріпи нічого не цвіте.

У нас сверипу уже травили( писал в теме рапса), предупреждали. Т.к с головой и сессией письма официальные разослали ко всем нашим аграриям. Найти виновников можно, их даже может и знают постраждалые .

Надо свои проблемы решать самим сообща и вовремя, а не ждать дядю. Тогда будет достойный результат. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Рудий Панько сказал:

За добу всі бджоли пасічників на Житомирщині раптово вимерли.

Кажуть, що пішли на пусті мішки із-під стимуляторів росту вони солодкі:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Кажуть, що пішли на пусті мішки із-під стимуляторів росту вони солодкі:(

Самі пасічники далекі. Поліція взагалі ніби не з цієї планети. Представник ветеринарної теж. Бджіл в морозильні камери це звісно добре. Але що це докаже. Ну скаже через місяць висновок експертизи що причиною отруєння став такий-то препарат. І що? Треба і відбір зразків мішків, грунту з навколишніх полів з під рослин, самих рослин і т.д. щоб можна було до чогось той висновок потім прив"язувати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, konoval_am сказав:

щоб можна було до чогось той висновок потім прив"язувати.

Я думаю років за 5, після постійних втрат від потруєння-  пасічники навчаться це все доводити і пов'язувати і через суд добиватись значної компенсації.... 

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, konoval_am сказав:

Самі пасічники далекі. Поліція взагалі ніби не з цієї планети. Представник ветеринарної теж. Бджіл в морозильні камери це звісно добре. Але що це докаже. Ну скаже через місяць висновок експертизи що причиною отруєння став такий-то препарат. І що? Треба і відбір зразків мішків, грунту з навколишніх полів з під рослин, самих рослин і т.д. щоб можна було до чогось той висновок потім прив"язувати. :IMHO:

Ну і ці заходи після отруєння будуть лише, як порядок дій і то не всі Вами зазначені, дальше суд,потім велике розчарування,а розбите корито ніхто не полагодить.Так я бачу, як воно обертатиметься, а могло б все по іншому,якщо б місцеві пасічники думали про себе, спершу довели б до відома місцеву владу ,що в них є бджоли і що при певних обробітках аграрії повинні їх завчасно попереджати і самі ж аграрії мають дотримуватись порядку обробітку(обробіток при низьких температурах та у вечірній час дозволеними препаратами),з наглими аграріями яким все пофіг треба поступати так-само як вони з нами,що і я з практикував:dntknw:,якби було ще з ким обєднуватись це ще краще,власний інтерес треба відстоювати впевнено з розумінням самим ,а не лише навчаючи когось,пасіки які є додатковим джерелом заробітку для сімї,знищення їх повинно розцінюватись, як на злочин ,а там де це сталось урок для всіх,а всі голови всяких обєднань нічого не варті, бо лише доказують,що  їх інтерес кишеньковий,і під призмою лише те звідки гроші рікою,а не проблеми,які необхідно вирішувати на законодавчому рівні,і вони це повинні робити бо Україна є світовим експортером меду,аграрії мають розуміти наскільки цінним є пасічництво і що це розвинута вітка однієї із галузей АПК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Потруєння бджіл: методи захисту, засоби впливу

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...