Перейти к содержанию

ПП "КельтВест" оптова купівля меду і воску


Рекомендуемые сообщения

Купують мед і віск.

Ціна меду коливається в залежності від об'єму, забір на місці у пасічника після аналізів.

Ціна воску 150 грн. за кг., доставка за рахунок організації.

т. 0504904744, Ігор

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі будьте обережні з цією фірмою. В 16му забирали вмене мед почали з лютого закінчели в липні, не повернули 12 бідонів бочку, не додали обіцяні гроші за гружчеків, зірвали похорон. І це при партії в 15 тон.

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, agaatt сказал:

Друзі будьте обережні з цією фірмою. В 16му забирали вмене мед почали з лютого закінчели в липні, не повернули 12 бідонів бочку, не додали обіцяні гроші за гружчеків, зірвали похорон. І це при партії в 15 тон.

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
 

При таких умовах взагалі не здавав би.

Договір з заготовачем чи експортером повинен тривати не більше 14 днів, а далі пасічник повинен здавати мед, хто надасть кращі умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Мерва 40 грн. за кг.

Мед 42 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ved сказал:

.... сотрудничаю с ними по воску......

Поки з того, що знаю, по воску дають одну з найкращих цінових позицій та й за доставку платять вони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Віск від 145 грн. за кг, мед від 36 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

мед від 36 грн. за кг.

за цену на мед мне так красиво заливали прошлой зимой.......... а по факту как и у наших скупщиков

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, ved сказав:

за цену на мед мне так красиво заливали прошлой зимой.......... а по факту как и у наших скупщиков

Так вони всі стелять так гарно. Навіть ті, у яких ціна далека від оптимальної свято переконують, що це ледь не найвища ціна на ринку на даний час. Не знаю на кого ці басні розраховані :dntknw:. Але раз розповідають то напевне ж працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

На цю дату. Ціна соняха 43.

Гречка 55.

Різнотрав'я в районі 50.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

На цю дату 45-46 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цю дату 45-46 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

На цю дату 49 від 3 т., тара 200 л. бочка.

Тара включається у вартість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На цю дату 46-48 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.05.2017 в 18:11, agaatt сказал:

Друзі будьте обережні з цією фірмою. В 16му забирали вмене мед почали з лютого закінчели в липні, не повернули 12 бідонів бочку, не додали обіцяні гроші за гружчеків, зірвали похорон. І це при партії в 15 тон.

Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
 

враховуючи ось це, не дуже віриться в те що умови виконають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Олег8 сказал:

враховуючи ось це, не дуже віриться в те що умови виконають

Пане Олег, можливо Ви зізналися б, що є не зовсім пасічником.

Дана фірму досить добре знаю останній рік, досить динамічно розвиваються і ціні тримають, яка їм вигідна і думаю пасічникам. У нашому регіоні напевне вони єдині, які моїм знайомим дали 51 грн. за кг., так само у них видну чітку позиції в роботі, так само як і Смагіна "Гера".

Єдине, аналізи роблять 2 тижні, а так слово тримають, на відмінну від багатьох експортерів, що є в каталозі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Пане Олег, можливо Ви зізналися б, що є не зовсім пасічником.

Дана фірму досить добре знаю останній рік, досить динамічно розвиваються і ціні тримають, яка їм вигідна і думаю пасічникам. У нашому регіоні напевне вони єдині, які моїм знайомим дали 51 грн. за кг., так само у них видну чітку позиції в роботі, так само як і Смагіна "Гера".

Єдине, аналізи роблять 2 тижні, а так слово тримають, на відмінну від багатьох експортерів, що є в каталозі.

я не акцентую увагу на ціні...  умови стосуються не тільки ціни, вірно?

"При таких умовах взагалі не здавав би. " - ваші слова

і скажіть звідки вони? регіон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Пане Олег, можливо Ви зізналися б, що є не зовсім пасічником.

Дана фірму досить добре знаю останній рік, досить динамічно розвиваються і ціні тримають, яка їм вигідна і думаю пасічникам. У нашому регіоні напевне вони єдині, які моїм знайомим дали 51 грн. за кг., так само у них видну чітку позиції в роботі, так само як і Смагіна "Гера".

Єдине, аналізи роблять 2 тижні, а так слово тримають, на відмінну від багатьох експортерів, що є в каталозі.

То что писал agaat - чистая правда. Сам принимал в этом участие. Но, я думаю, что все дело было в конкретном человеке, который работал на данную фирму. Может быть сама фирма и неплохая. Но с кадрами надо быть осторожнее.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Maxim сказал:

То что писал agaat - чистая правда. Сам принимал в этом участие. Но, я думаю, что все дело было в конкретном человеке, который работал на данную фирму. Может быть сама фирма и неплохая. Но с кадрами надо быть осторожнее.

Питання в умовах, які ставлять пасічники, так само в підходах до роботи, все це обговорюється.

3 минуты назад, Олег8 сказал:

я не акцентую увагу на ціні...  умови стосуються не тільки ціни, вірно?

"При таких умовах взагалі не здавав би. " - ваші слова

і скажіть звідки вони? регіон

Саме так, чому здали, якщо умови не влаштовували? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відверто багатьом заготовачам ціна "муляє" тому що всі хочуть мати 41-43.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Питання в умовах, які ставлять пасічники, так само в підходах до роботи, все це обговорюється.

Саме так, чому здали, якщо умови не влаштовували? 

наскільки зрозумів, що людину влаштували умови на початку. потім їх не виконали. чи я чогось не розумію.

У нас дискусія на двох гілках, якось важкувати так)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олег8 сказал:

наскільки зрозумів, що людину влаштували умови на початку. потім їх не виконали. чи я чогось не розумію.

У нас дискусія на двох гілках, якось важкувати так)

Прошло 2 місяці, якщо не помиляюсь, то про ніякі умови вже не може йти мова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2016 році токож довелось пересіктися з цією фірмою. Спогади не із приємних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Объясняю. Приехали со Львова, взяли анализ. Тару опечатали. Уехали. Через дней 10-14 перезвонили и сказали, что все гуд. Найдем машину и приедем. Потом звонят может вы найдете машину, а то мы не можем. Нашли, для них дорого. Нашли они машину и говорят, что все выезжаем. Нету. При перезвоню, не ни едем не получилось. Причем дозвониться к ним можно было только с 27 раза. И так продолжалось неделю. Едем не едем. А тара то опечатаная. И каждый раз обещали как в последний раз. Цена при этом у них была выше средней. И просила. Если сорвать пломбы и опять кого-то ждать, то это опять время. Из-за них перенесли похороны, а они в очередной раз не приехали. Когда же наконец доехали то оказалось, что у них не хватает денег на порядка 1,5 тонны меда. Тару очень долго не возвращали, поэтому за залоговые деньги  люди купили  тару. По этому поводу они тоже  сильно возмущались,, но проглотили. Потом за остатком приехали, божились что фляги вернут Новой почтой. И по сей день. В конторе говорили, что этот человек там уже не работает и они знать не знают про его долги. Как-то так. Тонкости и мелочи сделки уже не сильно помню. Давно было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене інформація за 2016 р. вона була не досить в позитивному ключі тому, як люблю повторювати знайомим, ставте запобіжні флажки. 

Окремі форумчани, навіть возили їм на фірму мед, щоб подивитися базу і можливості.

Але за останніх 5 місяців в роботі є явний прогрес.

Так само з аналізами, є чітке розуміння тут на форумі руху ціни, інформаторів придостатньо, тому при умові, що ціна планується  йти до низу і аналізи чекаєте більше 2 тижнів, мед здається іншим автоматом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...