Перейти к содержанию

Медове пиво, медові напої, медовухи


столя

Рекомендуемые сообщения

ще додам, на заквасці роблю тому, що відсутній присмак дріжджів, перший квас саме із-за насиченого смаку дріжджів вилив, а на заквасці сподобалось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставив квас, завтра розіллю по  пляшкам і після завтра видам результат, попередня дегустація показала, що смачніший той де менше попало закваски, а той де більше, більший градус і більш різкий

ну а за одне і хліб спік, вийшов бездрожджевий 

IMG_0402.thumb.JPG.22e091d243b437f7291e937418522abe.JPG

IMG_0393.thumb.JPG.e2a82f4d9557ca07bf55fedfbf40e7cb.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

результат є, на 9 літрів дав 15 ст.л. закваски (виявилось багато) та десь 1-1,5 черешень. частина не влізла в бутиль, тому відібрав в 3 л банку, от те що в банці було сьогодні випив із задоволенням, в банці бродило 2 доби вилив в бутилку дав постояти ніч і вранці поставив в холодильник, вийшло смачне але з невеликим градусом, а от що було в бутлі думав сьогодні розлити в бутилки, але на смак не те, тому поставив гідрозатвор буду чекати медовухи. гадаю, що в бутлі перебавив закваски та передержав. буду робити ще спробу з врахуванням помилок

ось так виглядає той квас, що вийшов з банки

 

IMG_0404.JPG

IMG_0403.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
В 31.01.2018 в 13:13, gru.v сказав:

забув добавити, що солод після обжарювання потрібно витримати місяць я першу партію зробив без витримки цього терміну і потім порівняю чи є різниця між витриманим солодом і не витриманим

ну що є результати порівняння використання солоду з витримкою та без? які висновки , є різниця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

ну що є результати порівняння використання солоду з витримкою та без? які висновки , є різниця?

в кінці лютого буду варити, про результат відпишусь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.01.2019 в 17:36, gru.v сказав:

в кінці лютого буду варити, про результат відпишусь

А чи пробували варити пиво на покупному готовому солоді? Чи відрізняється смаком домашній від купленого. Це до всіх питання хто варить пиво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, СЄРЖ сказал:

А чи пробували варити пиво на покупному готовому солоді? Чи відрізняється смаком домашній від купленого. Це до всіх питання хто варить пиво.

не пробував

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2019 в 13:33, СЄРЖ сказал:

А чи пробували варити пиво на покупному готовому солоді? Чи відрізняється смаком домашній від купленого. Це до всіх питання хто варить пиво.

Варим пиво только на покупном солоде.Результат :ay:.Кстати хмель и дрожжи ,тоже покупные,культурные.Для достижения прогнозируемого результата желательно использовать правильные ингредиенты .:hi:

Где все купить в Л.С. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, теж в інтернеті все купую, результатом задоволений.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Тут немного о дрожжах ,смотреть с 16м ,потом небольшое лирическое отступление "по пивом":umora:и продолжение с 24м.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, sunflower сказав:

 

Тут немного о дрожжах ,смотреть с 16м ,потом небольшое лирическое отступление "по пивом":umora:и продолжение с 24м.

впринципі з медовим вином так і роблю останні роки. дуже сподобалося додавання осівших дріждів винограда ізабела в медові вина, виброжує супер.

на рахунок автора роліка, пора підвязувати, а то вже круги під очима, потрібно медову дієту приписати:umora:, нехай організм відновиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 6/13/2018 в 23:24, gru.v сказал:

результат є, на 9 літрів дав 15 ст.л. закваски (виявилось багато) та десь 1-1,5 черешень. частина не влізла в бутиль, тому відібрав в 3 л банку, от те що в банці було сьогодні випив із задоволенням, в банці бродило 2 доби вилив в бутилку дав постояти ніч і вранці поставив в холодильник, вийшло смачне але з невеликим градусом, а от що було в бутлі думав сьогодні розлити в бутилки, але на смак не те, тому поставив гідрозатвор буду чекати медовухи. гадаю, що в бутлі перебавив закваски та передержав. буду робити ще спробу з врахуванням помилок

ось так виглядає той квас, що вийшов з банки

 

IMG_0404.JPG

IMG_0403.JPG

відновив спробу зробити квас все те саме але після того як почало бродити розлив через добу в пляшки і в погріб ось дегустую вийшло щось між квасом і пивом, по градусам пиво по смаку квас 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...