Перейти к содержанию

Створення кооперативу


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, asaltan сказав:

Мабуть, він взагалі без документів працює - по-чорному. Тоді виникає 3 питання:

- як Ви будете сертифікувати виробництво (товар) і продавати його, якщо не існує документів на придбання та підтверджуючих якість?

- якщо фідповідь на попереднє питання - за хабарі - то хто в кооперативі готовий їх давати і сидіти за них (во славу кооперативу)?

- як Ви будете звітувати за витрачені кошти перед членами кооперативу? Не боїтесь, що хтось із друзів у якості арбітра вибере прокурора?;)

виробник  працює на  2 категорїї оподаткування і  після одержання  викликих коштів він попадає в  іншу групу оподаткування ї як результат збільшення  податків .  та за  це напишу наднях а от за звітування   щодо коштів.    Фонд напряму  оплачує за обладнання     це не мої проблеми  мої проблеми домовитись з виробником  і надати рахунок в фонд в межах кошторису . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mukola-s сказав:

виробник  працює на  2 категорїї оподаткування і  після одержання  викликих коштів він попадає в  іншу групу оподаткування

Тобто, він може продати половину виробленої ним машини, а цілу - ні?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

7 хвилин тому, asaltan сказав:

Тобто, він може продати половину виробленої ним машини, а цілу - ні?:blink:

там  досить цікава  історія оли виробник працює за готівку то його виробництво ніде не відображається в документах  а за рахунок певних   дій не попадає під оподаткування  та коли  він отримує кошти по перерахунку  то вже вся сума  іде прозоро згідно угоди   і  попадає під оподаткування .  Кожний викручується  по своєму от і маємо в державі високі   ціни по тендерних закупівлявлях  в  іншому випадку з вами ніхто не хоче працювати . А  тут ще й строки підпи рають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, mukola-s сказав:

виробник працює за готівку то його виробництво ніде не відображається в документах

З точки зору держави - Ви купуєте крадене (без без будь-яких документів). Воно Вам треба?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, asaltan сказав:

З точки зору держави - Ви купуєте крадене (без без будь-яких документів). Воно Вам треба?:hmm:

ні  позиція кооперативу і фонду все прозоро і  сьогодні ми тиснемо на виробника  і вимагаємо прозорого кошторису також паралельно іде пошук нового  виробника який згідний працювати повністю  прозоро .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mukola-s сказал:

позиція кооперативу і фонду все прозоро і  сьогодні ми тиснемо на виробника  і вимагаємо прозорого кошторису

Микола що це за такий унікальний товар, що ви вчепилися клешнями у одного-єдиного виробника?

Фонди-грантодавачі як правило вимагають декілька рахунків від різних виробників а вже виходячи з цього ви пояснюєте грантодавачу, чому вибрали саме товар цього виробника.

Звісно, виробників товарів для серйозних бджолярів в Україні можна по пальцях порахувати але моя Вам порада - пошукайте того виробника який захоче працьувати "по білому". В моєму розумінні, сумма гранту не сотня баксів а кілька десятків тисяч, такі гроші на дорозі не валяються, і можна-б їх виробнику заробити заплативши податки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ысч сказав:

Микола що це за такий унікальний товар, що ви вчепилися клешнями у одного-єдиного виробника?

Фонди-грантодавачі як правило вимагають декілька рахунків від різних виробників а вже виходячи з цього ви пояснюєте грантодавачу, чому вибрали саме товар цього виробника.

Звісно, виробників товарів для серйозних бджолярів в Україні можна по пальцях порахувати але моя Вам порада - пошукайте того виробника який захоче працьувати "по білому". В моєму розумінні, сумма гранту не сотня баксів а кілька десятків тисяч, такі гроші на дорозі не валяються, і можна-б їх виробнику заробити заплативши податки.

в тім і діло що  все повинно іти прозоро і виробників    які можуть надати пакет документів можна порахувати на пальцях   а пошук іншого виробника це знову поїздки обговорення    потрібно починати все з  початку а це час  і нові затрати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в тім і діло що  все повинно іти прозоро і виробників    які можуть надати пакет документів можна порахувати на пальцях   а пошук іншого виробника це знову поїздки обговорення    потрібно починати все з  початку а це час  і нові затрати .

Спробуйте все з Нового року. Справа в тому що перейти на іншу категорію оподаткування  за день не можна, перевищити ліміт або порушити ще якісь обмеження - величезні штрафи. Одного штрафу достатньо щоб закрити виробництво. Тому  мій бухгалтер за місяць - два прораховує всі ризики і  часто в грудні - ніяких ризиків!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, asaltan сказал:

З точки зору держави - Ви купуєте крадене (без без будь-яких документів). Воно Вам треба?:hmm:

З точки зору на дії держави(державців) більшої дурні світ не бачив!  :IMHO: Якщо я купую нове обладнання - це прибуток!!!  Якщо я продаю обладнання, та ще по тендерах (грандах), я повинен мати документи на все! До останньої гаєчки - де, у кого, по якій ціні я придбав + сертифікат якості. Ми  хотіли по тендеру зробити кілька причіпів, так от тільки кількість необхідних документів вимірюється десятками кілограмів, не кажучи про час на їх оформлення!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пропоную для перегляду доповідь керівника недержавного  благодійного фонду   щодо діяльності фонду і його позицю щодо підтримки кооперативів  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Микола, Ви мене не почули. Що за такий унікальний товар Ви хочете придбати для кооперативу?

Наскільки я обізнаний у подібних справах, то у різних грантодавачів бувають різні умови.

Деякі дотримуються принципу - товар повинен бути виробленим у країні в якій надається грант. Якщо-ж ваш товар унікальній то можна його замовити й за кордоном - там серйозні виробники не знайомі з висловом працювати "по білому" або "по чорному". :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mukola-s сказал:

пропоную для перегляду доповідь керівника недержавного  благодійного фонду   щодо діяльності фонду і його позицю щодо підтримки кооперативів  

 

Хороша доповідь, але це тільки підтверджує, які ресурси сконцентровані в руках агрохолдингів. Якщо раніше ця земля годувала кілька десятків сіл з їхніми жителями, то зараз агрохолдинг має кілька десятків одиниць сучасної техніки і обробляє всю ту землю наймаючи кілька десятків механізаторів. Добре, якщо поділиться з селянами, як цей пан, а в більшості кошти осідають в кращому разі в Києві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ю.М. сказав:

Хороша доповідь, але це тільки підтверджує, які ресурси сконцентровані в руках агрохолдингів. Якщо раніше ця земля годувала кілька десятків сіл з їхніми жителями, то зараз агрохолдинг має кілька десятків одиниць сучасної техніки і обробляє всю ту землю наймаючи кілька десятків механізаторів. Добре, якщо поділиться з селянами, як цей пан, а в більшості кошти осідають в кращому разі в Києві.

Цей як ви висловились пан має закладені  потужні кошти  для підтримки кооперативів їздить  по областях  і  пропонує ці кошти під реальні проекти розвитку села   і  сьогодні потрібно скооперуватись створити і захистити свій проект   і отримати підтримку  на свій  кооператив 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, mukola-s сказал:

Цей як ви висловились пан має закладені  потужні кошти  для підтримки кооперативів їздить  по областях  і  пропонує ці кошти під реальні проекти розвитку села   і  сьогодні потрібно скооперуватись створити і захистити свій проект   і отримати підтримку  на свій  кооператив 

 

Дай, Боже! Особливо якщо вони ще людей навчатимуть і щось змінять в законодавстві... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, mukola-s сказав:

пропоную для перегляду доповідь керівника недержавного  благодійного фонду   щодо діяльності фонду і його позицю щодо підтримки кооперативів  

 

Утворення таких холдингів наслідок відсутності реформ  на протязі 25 років.В нормальних державах всі ці тисячі гектарів землі оброблялиб фермери і кооперативи і є потужна державна підтримка дрібного бізнесу, сімейних ферм створення середнього класу бо саме середній клас сплачує 70-80% податків, а власники крупного бізнеси ховають гроші по офшорах. Що стосується підтримки кооперативів то дуже лукавлять .По перше на практиці виглядає приблизно так гарні рівні поля  де можна використовувати продуктивну техніку і технології  позабирали а на косогорах і невдобах створюйте кооперативи садіть малину і стійте коло неї рачки бо яка там механізація  і бунтів менше народ рачки стоїть коло малини.Ситуація приблизно нагадує резерваціїї для індіанців. По друге створюється "трудовий резерв" для холдингів ,мабуть до власників холдингів прийшло усвідомлення що наслідком їхньої діяльності будуть пусті села а емігрантів завозити дорого: бараки треба строїти  хабарі на кордоні платити, вчити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поїздив сьогодні під хурделицю по Київщині і прийшло на думку, що ж таке нині кооперативи (поема  "сон"):

-Як ото зараз прийнято - народу зібралось у нас коло Дніпра на Йордань - тьма! Поприїздили машинами, прийшли і пришкандибали, старе й мале, і всіх агітують за кооперативи (тобто пірнути). Ходить поважно піп з кадилом (агітатор), не пірнає!  Голосно вихваляються ті що вже прийняли по чарці, але в воду ще не влазили. Агітують за здоровий спосіб життя ті що вже вискочили і накинули кожуха.  Трясуться  ті що підійшли до ополонки!  Хтось з розгону шубовснув і ще швидше вилетів, як пробка з під шампанського!  Непевно почуваються ті , хто забрів по я.ця, ловлять дрижаки та думають туди чи сюди?  І я, пірнув з головою, щодуху борсався, трохи зігрівся, (бо  дійсно в воді трохи тепліше ніж на вітрі. Попервах). І дивлюсь я на цю метушню і думаю: чому ж ви так прудко назад повискакували. Невже не хочеться здоров"я та довголіття? Чи може таки в кожусі, та в юрбі, та під чарку  звичніше, чи ЯК? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

© Павло Глазовий

ЯК МІЙ КУМ БУВ МОРЖЕМ

 

Кум в газетах начитався про „моржів”

І скупатись в ополонці захотів:

– Загартуюся на холоді, як слід –

Буду жити та брикати до ста літ.

– Я боюся застудитися, – кажу.

Кум же чваниться: – Я приклад покажу.

Рано-вранці, взявши кирки і ломи,

Ополонку пробивати вийшли ми.

Дуже дружно працювали, як завжди.

За годину докопались до води.

Кум швиденько роздягнувся: – Ну, дивись! –

Розігнався, посковзнувся, в воду – блись!

Плечі в нору, ноги вгору – тільки ляп!

Я до нього та за ноги зразу – хап!

Тяг за ноги, тяг за руки, тяг за чуб...

Витяг кума, а він синій, наче пуп.

Посадив його, питаю: – Як вода?

– Т-тепла, – каже, й зуб на зуб не попада.

Кум посидів півхвилинки на льоду.

– Н-ну, – промовив, – т-ти к-купайсь, а я п-піду.

Т-ти за плечі м-мене т-трохи потруси,

Б-бо до льоду п-приморозило т-труси...

Я узяв його за голову та смик!

– Т-ти сказився, н-ненормальний?! – кум у крик.

Він схопився, закрутився і присів,

Бо від льоду відірвався без трусів.

Бачу, кум мій закацуб, що аж опух.

Я узяв його, закутав у кожух

Та й поніс отак додому, як дитя,

Що не вміє ще й ходити до пуття.

Жінка плаче, діти плачуть... От біда!

Кум з кожуха, наче лялька, вигляда.

– Не ридай, – втішає жінку, – все як слід...

Проживу тепер на світі до ста літ.

Не давай мені ні хліба, ні коржа.

Поклади скоріш на піч свого „моржа”

І пали солому й дрова день і ніч.

Для „моржа” найперше діло – тепла піч!

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Ю.М. сказал:

Поїздив сьогодні під хурделицю по Київщині і прийшло на думку, що ж таке нині кооперативи (поема  "сон"):

Міхалич дивуюсь що ти так і не зрозумів чим відрізняється обслуговуючий кооператив над іншими.

 

12 часов назад, Ю.М. сказал:

І дивлюсь я на цю метушню і думаю: чому ж ви так прудко назад повискакували.

Неправда , ніхто не вискакує.  До хорошого звикають швидко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bdjol сказал:

Міхалич дивуюсь що ти так і не зрозумів чим відрізняється обслуговуючий кооператив над іншими.

 

 

Мабуть занадто старий... Подивимось псля реформ :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bdjol сказал:

Неправда , ніхто не вискакує.  До хорошого звикають швидко.

Гена, я працював з кооперативами ще в 90 ті роки, коли їх було як собак, і де ділися? А ще раніше їх було тисячі до революції 17 року, а ще під час НЕПу, а ще після війни була хвиля! І всі через 2-3 роки зникли. А не Заході працюють десятки років. Як думаєш, чому?  Одна з причин - всі в рівних умовах, а не "прибуткові", "неприбуткові" (свої, Івана Івановича і т. п.) :IMHO:Друга причина - це законодавство, яким крутять "як циган сонцем", і третя - наш менталітет, вихований совком, тобто селекція на непорядність і недовіру, а без взаємної довіри кооператив якраз і живе 2-3 роки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Bdjol сказал:

неправда , ніхто не вискакує.  До хорошого звикають швидко.

Кажеш, Гена, не вискакують - в Україні на  5грудня 2017 р закрились 449 000 (  чотириста сорок дев"ять тисяч!!!) підприємців. Кажуть - не платили податків!!! 

https://minfin.com.ua/2017/12/05/31302514/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

             ПОТРІБНА ДОПОМОГА  .     Сьогодні  я написав проект підтримки кооперативів   в даному пректі тільки на виготовлення мобільних пасічних платформ  закладено понад 250 000 гр     це досить серйозна сума і все б добре та неможливо  освоїти дані кошти мене сильно вражає ставлення виробників  прицепів їхній солдепівський підхід до справи коли домовився про вартість про обєми робіт  оптове замовлення .  Також погоджено кошторис з фондом 100 %  передоплата  здавалось все добре та  не та не так вже кілька тижнів неможливо зробити проплату  спочатку важкі переговори виробника з податковою  дальше в нього не такий рахунок в банку  вже здається узгодили все   просто ставай і роби і далі проблема зробити останній крок .    І знову потрібно тягнути його як то кажуть за вуха дай папірчик .....отримай    100 відсоткову передоплату  та ні ...взавтра .   А мені потрібно до нового року проплати  дане обладнання бо  в новий рік дані кошти попадуть в  групу неосвоїних і просто  знову вся процедура понаново .   Взавтра думаю дотисну виробника та боюсь що мені прийдеться за ним ходити ще  довго і підганяти в  роботі .  хто знає реальних  серйознних  виробників  з серйозним ставленням   дороботи ?   В кого є ідеї  кошти не малі .   Тимбільше це  реальний проект   в галузі  бджільництва допоможіть порадою  бо саме від  цего стартового  обладнання  залежить подальше фінансування проекту  підтримки   кооперативів  і боюсь  щоб через недобросовісних виробників закриють проект  підтримки та створення  кооперативів  .  

  ЯК МЕНЕ ВЖЕ ДІСТАЛА ТА ГРОМАДСЬКА РОБОТА.

      

   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ж не пишете у кого замовлення плануєте розмістити і які платформи, є платформи, які і на 50-70 тис. потягнуть.

250 тис. це не настільки і велика сума в межах великого виробництва, але таких виробників є небагато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так "Павик"(Ю.М.) виробляє причепи для перевезення бджіл,тягачем слугуе легкове авто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, mukola-s сказав:

             ПОТРІБНА ДОПОМОГА  .     Сьогодні  я написав проект підтримки кооперативів   в даному пректі тільки на виготовлення мобільних пасічних платформ  закладено понад 250 000 гр     це досить серйозна сума і все б добре та неможливо  освоїти дані кошти мене сильно вражає ставлення виробників  прицепів їхній солдепівський підхід до справи коли домовився про вартість про обєми робіт  оптове замовлення .  Також погоджено кошторис з фондом 100 %  передоплата  здавалось все добре та  не та не так вже кілька тижнів неможливо зробити проплату  спочатку важкі переговори виробника з податковою  дальше в нього не такий рахунок в банку  вже здається узгодили все   просто ставай і роби і далі проблема зробити останній крок .    І знову потрібно тягнути його як то кажуть за вуха дай папірчик .....отримай    100 відсоткову передоплату  та ні ...взавтра .   А мені потрібно до нового року проплати  дане обладнання бо  в новий рік дані кошти попадуть в  групу неосвоїних і просто  знову вся процедура понаново .   Взавтра думаю дотисну виробника та боюсь що мені прийдеться за ним ходити ще  довго і підганяти в  роботі .  хто знає реальних  серйознних  виробників  з серйозним ставленням   дороботи ?   В кого є ідеї  кошти не малі .   Тимбільше це  реальний проект   в галузі  бджільництва допоможіть порадою  бо саме від  цего стартового  обладнання  залежить подальше фінансування проекту  підтримки   кооперативів  і боюсь  щоб через недобросовісних виробників закриють проект  підтримки та створення  кооперативів  .  

  ЯК МЕНЕ ВЖЕ ДІСТАЛА ТА ГРОМАДСЬКА РОБОТА.

      

   

 

Платформи виробляє вірма Ось Кіровоград, виготовлення заказу 1 місяць,  думаю що проблем з бумажками не повинно бути.  http://www.ukr-prom.com/cat-transport/pricepi-polypricepi/8332/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...