Перейти к содержанию

Акація. Початок цвітіння в 2017р.


vladimir5

Рекомендуемые сообщения

У меня на точке есть места без бутонов, есть с бутонами. а есть с побелкой.

Интересно что на границе этих "полос" деревья внизу без бутонов, в середине бутоны маленькие, а верхушки показали зубы.))

Взяток должен быть не бурный и продолжительный.) Первый раз такая чехарда.

P1400013.JPG

P1400044.JPG

P1400012.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Состояние акации возле пасеки на сегодняшние утро.

P230517_19.48.jpg

P240517_06.32.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НЕ можу дивтись на оці фотографії, серце крається... невже у нас вона цього року не зацвіте? :dntknw::hmm: а може все-таки буде, але пізніше...:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Галичанин сказав:

НЕ можу дивтись на оці фотографії, серце крається... невже у нас вона цього року не зацвіте? :dntknw::hmm: а може все-таки буде, але пізніше...:dntknw: 

Я думаю зацвіте... В нас коли був приморозок, то акація стояла ще геть чорна, там не було чому підмерзати, Сьогодні їхав через наше містечко - одна єдина акація - де-не-де показуються білі суцвіття, до розкривання квіток днів - три. А та акація що в мене в лісі відстає більше ніж на тиждень, От і виходить що зацвіте вона в перших числах червня... Тим більше зараз пару днів дощі і прохолодніше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Бджолопотам сказав:

Я думаю зацвіте... В нас коли був приморозок, то акація стояла ще геть чорна, там не було чому підмерзати,

В минулому році теж так думав. В результаті ні акації, ні липи. Чесно сказати дістало уже це глобальне потепління. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня цветёт уже почти неделю, но на цветках никого нету и дурманящего запаха почему то тоже нету. Погода тёплая, без облачная, без ветреная Чего то ей не хватает, парной погоды, что ли.:hmm: Вчера и сегодня сидят по ульям до 14:00 а потом начинают летать, но толку пока нету.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо справа  в сухому повітрі.Унас зранку вологість 60% а вдень менше 40(різниця між сух. і волог . терм. =9*С).Слабкий вітер з ваших країв.Нектару або немае або обмаль.Думки про годівлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mits сказал:

Чего то ей не хватает,

Ночью холодно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас другий день бджоли гарно працюють. На пасіці запах, наче хто ароматизатора розбризкав. Але вперше за багато років під час цвітіння акації повно бджіл на воді. За сьогодні випили приблизно 2 відра води, а це по 200 грам на сімю. На мою думку, вина всьому дуже низька відносна вологість повітря - вдень менше 30%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

В нас другий день бджоли гарно працюють. На пасіці запах, наче хто ароматизатора розбризкав. Але вперше за багато років під час цвітіння акації повно бджіл на воді. За сьогодні випили приблизно 2 відра води, а це по 200 грам на сімю. На мою думку, вина всьому дуже низька відносна вологість повітря - вдень менше 30%.

І в нас схожа картина. До обіду гарний медозбір, бджіл на воді немає зовсім, а після 14.00 вся пасіка на обльоті та черги на напувалці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Галичанин сказал:

НЕ можу дивтись на оці фотографії, серце крається... невже у нас вона цього року не зацвіте? :dntknw::hmm: а може все-таки буде, але пізніше...:dntknw:


 

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

Я думаю зацвіте... В нас коли був приморозок, то акація стояла ще геть чорна, там не було чому підмерзати, Сьогодні їхав через наше містечко - одна єдина акація - де-не-де показуються білі суцвіття, до розкривання квіток днів - три. А та акація що в мене в лісі відстає більше ніж на тиждень, От і виходить що зацвіте вона в перших числах червня... Тим більше зараз пару днів дощі і прохолодніше...

Я сьогодні спеціально оглядав з усіх сторін- колосків в близько не видно., хоча й сама тільки починає зеленіти.Будєм посмотреть.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аромат акації вже п'янить... бджола на акації вже є,  завтра легенький (дай Боже щоб легенький)  дощик ііііііі після завтра бурний взяток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Любомир сказав:

аромат акації вже п'янить... бджола на акації вже є,  завтра легенький (дай Боже щоб легенький)  дощик ііііііі після завтра бурний взяток

А чого ж ти, Леоніде , сильного нічного дощу боїшся?  Для акації це не завадить.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Ivan Ivanovich сказав:

В нас другий день бджоли гарно працюють. На пасіці запах, наче хто ароматизатора розбризкав. Але вперше за багато років під час цвітіння акації повно бджіл на воді. За сьогодні випили приблизно 2 відра води, а це по 200 грам на сімю. На мою думку, вина всьому дуже низька відносна вологість повітря - вдень менше 30%.

Ну, а як приморозок? Він, видно, вашу акацію пожалів?:hmm::ah: Бо у мене хоч і цвіте та мороз збитків наніс. Спочатку думав трохи та тепер вже видно, - місцями десь третина суцвіть пропала...:dntknw::ak:Тож акаційного меду багато не буде і не лише у мене...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, а як приморозок? Він, видно, вашу акацію пожалів?:hmm::ah: Бо у мене хоч і цвіте та мороз збитків наніс. Спочатку думав трохи та тепер вже видно, - місцями десь третина суцвіть пропала...:dntknw::ak:Тож акаційного меду багато не буде і не лише у мене...:ah:

В нас місцями приморозило молоду акацію, а від Дніпра взагалі все ціле. А от городині дісталося добряче:(. Та є інша неприємність - за всю весну лише один дощ, і по прогнозах в найближчий час його і не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А чого ж ти, Леоніде

сильний дощ цвіт побити може. а чи ні? (з памяттю глюки)

 

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Він, видно, вашу акацію пожалів?

та ні, ми свою добре вкривали ряднами і на землі гетеросексушлили ............

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Любомир сказав:

сильний дощ цвіт побити може. а чи ні? (з памяттю глюки)

Також пам'ятаю що говорили десь тут на форумі що цвіт акації води боїться...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

А чого ж ти, Леоніде , сильного нічного дощу боїшся?  Для акації це не завадить.:IMHO:

злива для акації погано,взяток припиняється, суцвіття випріває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ivan Ivanovich сказал:

В нас місцями приморозило молоду акацію, а від Дніпра взагалі все ціле. А от городині дісталося добряче:(. Та є інша неприємність - за всю весну лише один дощ, і по прогнозах в найближчий час його і не буде.

Не известно что лучше: у меня за последние 10 дней в привесе 2 двухсотлитровые бочки дождевой воды.....С крыши...Правда радует,что сегодня что-то нормализуется и пчела акацию свежераспустившуюся начинает посещать.Может что-то и принесут....Те,которые в роевое не вошли....Как-то так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Бджолопотам сказал:

цвіт акації води боїться...

Не боится! причина в другом.

В прошлом году был всего один день хорошего взятка с Акации причём пчёлы работали под дождём!

20 часов назад, Лавр сказал:

злива для акації погано,взяток припиняється, суцвіття випріває.

Не всегда,

Помню, был год (похоже 1988г) ливни шуровали через день, на пасеке почти всё время цветения Акации стояла вода! пчёлы тонули.

А взяток с Акации был отличный!!!

Для взятка с Акации нужна тёплая парная погода (с ночи до упора), а дождь при этом не мешает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, petrycho сказал:

Не боится! причина в другом.

В прошлом году был всего один день хорошего взятка с Акации причём пчёлы работали под дождём!

Не всегда,

Помню, был год (похоже 1988г) ливни шуровали через день, на пасеке почти всё время цветения Акации стояла вода! пчёлы тонули.

А взяток с Акации был отличный!!!

Для взятка с Акации нужна тёплая парная погода (с ночи до упора), а дождь при этом не мешает...

Да, тільки нектар тоді як вода!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Кагарлик сказал:

Да, тільки нектар тоді як вода!

Мне без разницы - главное чтоб ароматного мёда получилось много!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.05.2017 в 22:22, Лавр сказав:

злива для акації погано,взяток припиняється, суцвіття випріває.

У мене після дощу, буває на акації, аж гуде...

В 25.05.2017 в 21:33, Ivan Ivanovich сказав:

В нас місцями приморозило молоду акацію, а від Дніпра взагалі все ціле. А от городині дісталося добряче:(. Та є інша неприємність - за всю весну лише один дощ, і по прогнозах в найближчий час його і не буде.

А у нас трохи сьогодні вдень промочило.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а які прогнози по харківскому району?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На моїй пам'яті було двічі коли нектарування припинялось після дощу.Сьогодні і я побачив зацвівшу в нас акацію,відчув її аромат,у колег привес по 400-500гр., деякі дерева без квіток,на других де не де,треті нормально біліють.Бджоли не літають,не гудуть дерева, це тільки початок.Завтра поставлю на ваги перспективну сім. бо та.що стояла ввійшла в РС і коли б не ваги не зрозумів би,що вийшов(ваги показали зменшення на 2,5 кг.)-була пентована(поділена на пять відводків) і списана з облікової книги.Нічогенько так принесла ріпакового меду в другий корпус.Син "поставив на вид", що не вгледів та хіба за всім вслідиш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...