Перейти к содержанию

Продаж маток карніки ШО


Рекомендуемые сообщения

Як і обіцяв. Фото сім'ї карніки з маткою ІО Пешетц нємка*Ренсон. Із зимувалої сім'ї 8 вуличок зараз вже два корпуси бджоли та розплід на 8 рамках (суммарно 7 повних рамок розплоду), розплід щільний, бджола вся 100% сіра, спокійна, усидчива. Типовий Пешетц одним словом.

IMG_20170429_140539_542.jpg

IMG_20170429_140621_087.jpg

 

IMG_20170429_140423_869.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповідаю: основний батьківський фон буде від маток Пернера і варроатолерантна. Закладки маток йдуть від усіх представлених ліній. Гарної всім погоди та самопочуття.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Э дві внєпланові матки 4+4мкл від Пернера №3 осемінена варроа №12, вже червлять, через 4 -6 днів буде печатаний розплід. Ціна 800 грн за шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Э дві внєпланові матки 4+4мкл від Пернера №3 осемінена варроа №12, вже червлять, через 4 -6 днів буде печатаний розплід. Ціна 800 грн за шт.

продано!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

продано!

Больше нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, yoksamytnyi сказав:

Больше нет?

відписав у приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли очікувати наступних?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Baton сказав:

Коли очікувати наступних?

то питання на яке відповіді в мене чіткої нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Ви ще приймаєте замовлення на маток ШО? Якщо замовити зараз, то коли будуть матки? Поінформуйте, будь-ласка, які з вказаних ліній найменш рійливі і добре йдуть в магазини (в мене гніздо на даданівську рамку а далі магазинні надставки). Дякую за відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.06.2017 в 16:00, Апіслав Лучанський сказав:

Доброго дня! Ви ще приймаєте замовлення на маток ШО? Якщо замовити зараз, то коли будуть матки? Поінформуйте, будь-ласка, які з вказаних ліній найменш рійливі і добре йдуть в магазини (в мене гніздо на даданівську рамку а далі магазинні надставки). Дякую за відповідь.

Замовлення йдуть на кінець липня, чи буду в серпні брать замовлення ще не вирішив. По рійливості відповіді дать не можу бо такою інформацією не володію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Увага всім хто замовляв матки ШО без перевірки. 15-20% маток гине у дорозі, наразі я ще не вирішив чи припинять їх відправку чині. Але будьте готові до того, що замовлення дійде не все живе. За загиблих кошти я вертаю. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ліпатов Віталій сказал:

Увага всім хто замовляв матки ШО без перевірки. 15-20% маток гине у дорозі, наразі я ще не вирішив чи припинять їх відправку чині. Але будьте готові до того, що замовлення дійде не все живе. За загиблих кошти я вертаю. Дякую.

Виталий у Вас еще есть такие без проверки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yoksamytnyi сказав:

Виталий у Вас еще есть такие без проверки?

Є, звичайно, відправляються як і інші в порядку черги, як підсадили мою з перевіркою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ліпатов Віталій сказал:

Є, звичайно, відправляються як і інші в порядку черги, як підсадили мою з перевіркою?

Когда очередь?Под колпачком на расплоде на выходе,летная слетела,некоторые сидят на колпачке матка вцепилась в колпачек и они ее по всей видимости кормят,выпущу через 2 дня,прежде завтра дам вощину для контроля,сироп уже дал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начнут отстраивать вощину,значит приняли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, yoksamytnyi сказав:

Когда очередь?Под колпачком на расплоде на выходе,летная слетела,некоторые сидят на колпачке матка вцепилась в колпачек и они ее по всей видимости кормят,выпущу через 2 дня,прежде завтра дам вощину для контроля,сироп уже дал

26 липня черга

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи пасічного буття та трутня на прогулянці.

18838882_1452025648208819_3724034156180732212_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ліпатов Віталій сказал:

26 липня черга

Далековато,Виталий может кто откажется или какй-то форсмажор,сообщите мне пожалуйста

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, yoksamytnyi сказав:

Далековато,Виталий может кто откажется или какй-то форсмажор,сообщите мне пожалуйста

Добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виталий,маточку откормили,стала крупненькая важно ходит по сотам и рассевается,спасибо :az::ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и мне бы форсмажор, парочку плодных.. те которые без проверки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення на цей рік вже не приймаються. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій, велика подяка тобі і Олександру Леонідовичу за хороших маток породи карніка! Відео про роботу однієї з маток від материнок, що брав у вас в минулому році.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Кагарлик сказав:

Віталій, велика подяка тобі і Олександру Леонідовичу за хороших маток породи карніка! Відео про роботу однієї з маток від материнок, що брав у вас в минулому році.

 

Хай працюють і надалі, а які номери ви брали в нас, може пам"ятаєте? Бо я кожній номер присваював

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Хай працюють і надалі, а які номери ви брали в нас, може пам"ятаєте? Бо я кожній номер присваював

Узавтра подивлюся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...