Перейти к содержанию

Продаж маток карніки ШО


Рекомендуемые сообщения

Залишилось 5 штук пернера на варроа. На сьогодні вже упаковки скінчив, кому треба, наступна відправка в понеділок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Тепер зі специфічного:
94.6 матка  3 пенер на 3 пернер - імбридна 6мкл - 600 грн

Хлопці, хто візьме цю матку, той не пожалкує, вона інбредна, але дочки ефки облітані на іншому трутфоні будуть класні. Знаю що кажу. Те саме що купити матку в Пернера, тільки втричі дешевше та ще й ІОшку, і без пересилки з Австрії, а тут по домашньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заїжджав позавчора до товариша, такого ж "помєшаного" на карніці, як і я, дивилися в роботі ІОшок 21.3 Пешетц*ВТ та 60.5 Пернер*Вт, сіють матки чітко, розплід щільний, в першої вже лупиться бджола - вся сіра. Від цих ІОшок господар вже робив закладки кілька раз, дочки мають піти в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2017 в 20:39, Ліпатов Віталій сказав:

Дякую за рекомендацію Андрій.

Дякую! Матка 93.4 засіяла на 7 день, 4.5 - на 9 день.

image-0-02-05-b56c21a8ca68a813c56cdf5fb1a0b1d4e4bb945be0c3aec322514154d552364c-V.jpg

image-0-02-05-279e2bc7f76b447b9983c557dd55d8901446c23f2b985b4f7870fbe4dc7ba44d-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Імбридну забрали, пернера неперевіреного залишилося 3. Дякую всім. Вибачайте що на всіх не вистачає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все забрали - оптом... ))) Мабуть ціна така що можна все забрать ))) Дякую.

Ще раз нагадую - матки останні неперевірені без номерків на спинках - номери написані з чотирьох сторін кліточки, не викидайте її. щоб потім ідентифікувати маток якщо будуть якісь проблеми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі планові замовлення я наразі закрив. Тепер переходжу до позапланових. Тож буду набирать в неділю.
В цьому році осемінено було 800 маток. Гадаю це не погано для другого року роботи.
Також на днях була осемінена партія 30 шт маток замовника - побачимо по засіву які будуть результати.
Всім гарного вечора. Замовлення ще можна робить на сверхплан по 600-700 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Всі планові замовлення я наразі закрив. Тепер переходжу до позапланових. Тож буду набирать в неділю.
В цьому році осемінено було 800 маток. Гадаю це не погано для другого року роботи.
Також на днях була осемінена партія 30 шт маток замовника - побачимо по засіву які будуть результати.
Всім гарного вечора. Замовлення ще можна робить на сверхплан по 600-700 грн.

:ay:. Ми задоволені роботою маток. Тепер далі вже наша частина роботи - тестувати ІОшок по дочкам найближчий рік або і два

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.07.2017 в 19:01, Ліпатов Віталій сказав:

Всі планові замовлення я наразі закрив. Тепер переходжу до позапланових. Тож буду набирать в неділю.
В цьому році осемінено було 800 маток. Гадаю це не погано для другого року роботи.
Також на днях була осемінена партія 30 шт маток замовника - побачимо по засіву які будуть результати.
Всім гарного вечора. Замовлення ще можна робить на сверхплан по 600-700 грн.

Не понял! А как же мой заказ без( перевірки на початок червлення - 250 ?   2 матки -  Пешец, и , L561-K4303 (Пернер)  от 28 апреля?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, кром сказав:

Не понял! А как же мой заказ без( перевірки на початок червлення - 250 ?   2 матки -  Пешец, и , L561-K4303 (Пернер)  от 28 апреля?

Є близько 10 замовників до яких я не зміг додзвонитися. Мабуть і ви в їхньому числі. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз нагадую про свої гарантії щодо маток, і в яких випадках я поверну кошти чи зроблю заміну:
1. Матка здохла в дорозі, до моменту отримання вами її на новій пошті.
2. Якщо матка не засіяла протягом 2 тижнів (це стосується маток неперевірених)
3. Якщо матка прийшла млява чи якісь помічені дефекти при отриманні - ви дзвонитн мені і вирішуємо що робить.
В яких випадках претензії не приймаються:
1. Ви підсадили матку і вона здохла на 1-100 день. Я не несу відповідальності за підсадку і її сохранність в вашому вулику навіть якщо ви гуру-асс підсадки.
2. Повернення коштів чи заміна відбувається після отримання матки мною новою поштою, (пересилка за мій рахунок)

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ліпатов Віталій сказав:

Ще раз нагадую про свої гарантії щодо маток, і в яких випадках я поверну кошти чи зроблю заміну:
1. Матка здохла в дорозі, до моменту отримання вами її на новій пошті.
2. Якщо матка не засіяла протягом 2 тижнів (це стосується маток неперевірених)
3. Якщо матка прийшла млява чи якісь помічені дефекти при отриманні - ви дзвонитн мені і вирішуємо що робить.
В яких випадках претензії не приймаються:
1. Ви підсадили матку і вона здохла на 1-100 день. Я не несу відповідальності за підсадку і її сохранність в вашому вулику навіть якщо ви гуру-асс підсадки.
2. Повернення коштів чи заміна відбувається після отримання матки мною новою поштою, (пересилка за мій рахунок)

Дякую

- "1. Матка здохла в дорозі, до моменту отримання вами її на новій пошті.","1. Ви підсадили матку і вона здохла на 1-100 день.", а хіба бджоли здихають:ah:, помоєму правильно загинула,впала,запарилась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Ліпатов Віталій сказал:



2. Якщо матка не засіяла протягом 2 тижнів (це стосується маток неперевірених)

 

Здраствуйте Віталій, я Вам телефонував на рахунок матки карніка №86-4 яку  отримав 30.06 , за Вашої поради 21.07. я зробив матці наркоз  та підсадив її обратно у відводок  в якому зараз вона знаходиться без ковпачка  і на мій подив бджоли дуже лагідно віносяться до неї (можливо ще почне сіяти ) , хоча минуло дві доби після наркозу і засів так і не зявився:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Михаил 2006 сказав:

Здраствуйте Віталій, я Вам телефонував на рахунок матки карніка №86-4 яку  отримав 30.06 , за Вашої поради 21.07. я зробив матці наркоз  та підсадив її обратно у відводок  в якому зараз вона знаходиться без ковпачка  і на мій подив бджоли дуже лагідно віносяться до неї (можливо ще почне сіяти ) , хоча минуло дві доби після наркозу і засів так і не зявився:(.

в мене засів після наркозу третього з"являється на 4-5 день, так що є ще час. Не зясіє - надсилайте її мені, я поверну кошти.

3 години тому, miro сказав:

- "1. Матка здохла в дорозі, до моменту отримання вами її на новій пошті.","1. Ви підсадили матку і вона здохла на 1-100 день.", а хіба бджоли здихають:ah:, помоєму правильно загинула,впала,запарилась.

Називайте як вам заманеться, - суті це не міняє. Героїчно загинула за краще майбутнє бджоляра ... (прізвище самі впишіть)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маток получил живы и здоровы,у мне будет  две матки 21.4  21.8 Пернера с разной комбинация по материнские лини. С уважением Сергей Днепр.

P240717_08.28.jpg

P240717_08.28_[01].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році також вдало випробуваний метод зберігання сперми. Всі матки засіяли рясно і без затримок, що мене навіть здивувало. Дождуся печатаного розплоду і поставлю жирну крапку в цьому сезоні. Зберігав 10 днів, практики кажуть що і місяць це не проблема. Тож в наступному році якщо вистачить сил зможу повноцінно працювать і в серпні.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З неприэмних але поточних моментів які трапилися протягом року на даний момент:
1. 3 здохших в дорозі - поміняні
2. Незасів неперевірених- 4 шт.
3. Здохла матка при підсадках (важко сказати хто тут винен, але це необмінний варіант) - наразі мені відомо про 6 таких випадків, думаю їх більше і дехто просто не повідомив.
4. Матка сіяла і перестала сіять взагалі (це неперевірені) - 2 випадки, будуть повернуті кошти при отриманні маток.
5. Матка прийшла слабенька і тагнула лапку - обміняв
6. Матка улетіла при підсадці ))) Нажаль і таке трапилось цього року незважаючи на те що крила підрізані.
7. Близько 10 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)
8. три випадки відклеювання маток в коробці - наразі проблема ніби вирішена ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

2. Незасів неперевірених- 4 шт.

Цікава статистика, 4 зі скількох?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Yuriu сказав:

Цікава статистика, 4 зі скількох?

з майже 800, але тут треба робить правку на те що всі здохші за невідомих причин і злетілі теж могли не засіять зрештою. Тому це доволі условна статистика. І це ще не кінець сезону, дані ще будуть надходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько 10 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)

Ставте Виталий 11,у меня непроверянная, последняя которую покупал, исчезла с улья,хотя была благополучно принята. Надо ставить решетку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, yoksamytnyi сказав:

Близько 10 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)

Ставте Виталий 11,у меня непроверянная, последняя которую покупал, исчезла с улья,хотя была благополучно принята. Надо ставить решетку.

А як же. Ви не знали? Неперевірені матки для бджіл - неплідка. І вони її виганяють на обліт, незважаючи що прийняли. Якщо ви посадили неперевірену матку ШО до вулика без решітки на льотку і вона не пропала, гарантії ніякої що вона ще не погуляла з трутнями місцевими і цінність її як племінної прямує до нуля. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Sanich сказал:

А як же. Ви не знали? Неперевірені матки для бджіл - неплідка. І вони її виганяють на обліт, незважаючи що прийняли. Якщо ви посадили неперевірену матку ШО до вулика без решітки на льотку і вона не пропала, гарантії ніякої що вона ще не погуляла з трутнями місцевими і цінність її як племінної прямує до нуля. :IMHO:

У Виталия или пан или пропал,у маток подрезанные крылья. С первой которую брал фокус удался,а вот с этой не прокатило,будет наукой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поделитесь впечатлениями кто отсылал маток на осеменение до Виталия какие результаты? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Михаил46 сказав:

Поделитесь впечатлениями кто отсылал маток на осеменение до Виталия какие результаты? 

декілька людей відписались на початку теми, але ми приїздили до Віталія,
все на достойному рівні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, yoksamytnyi сказав:

Близько 10 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)

Ставте Виталий 11,у меня непроверянная, последняя которую покупал, исчезла с улья,хотя была благополучно принята. Надо ставить решетку.

О, ставлю 11. До речі в мене останній тиждень злетіло з нуклеуса 2 матки які вже були перевірені на печатку - вигризли пенопласт біля решітки і куку... Крила підрізані - не знайшов навкруги... Тож бува навіть таке.

7 годин тому, Михаил46 сказав:

Поделитесь впечатлениями кто отсылал маток на осеменение до Виталия какие результаты? 

Тиждень тому приїздив замовник, на виході отримав 30 маток - от чекаю результатів по засіву і тд.
І да, варівнт висилання неприймається - лише приїздили-віддали-забрали. Бо пересилкою я ризикувати не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...