Jump to content
gardener

І знову я став дідом

80 posts in this topic

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Михайло, таку новину пропустив! :)

Щиро вітаю вас та вашу родину! Нехай росте здорова та щаслива на радість батькам та дідусям з бабусями. :az:

я казав, що на зустріч без алкоголю піду, мабуть збрехав прийдеться на кожен стіл бутилку медовухи виставити ( власного виробництва):az:

4 минуты назад, miro сказал:

я казав, що на зустріч без алкоголю піду, мабуть збрехав прийдеться на кожен стіл бутилку медовухи виставити ( власного виробництва):az:

Вітаю з поповненням у Вашій родині. :az:

3 хвилини тому, gardener сказав:

Вітаю щиро Вас і причетних волонтерів з такою подією! Щастя, здоров'я та радості всьому Вашому сімейству!

Дякую, я так скажу,що в мене хто йде у волонтери то через місяць заміж або ж женеться, а через рік народжують, а дочки заміж повиходили одна одного року через місяць після Зустрічі2016, а друга в 2017 до Зустрічі за місяць, а народжують теж за місяць абож через місяць, то ж виходить я зацікавлена особа в Зустрічі. Це сьогодні сестра каже ще зроби одну Зустріч в 2019 році і вийде заміж молодша дочка, но як сказала молодша спершу навчання:umora:, то на 2019 я якоби незацікавлений:umora:

Михайло, вітаю Вас з новонародженою внучкою! Здоров'я їй, радості батькам та всій родині. Божої опіки та Божого благословення!

23 часа назад, miro сказал:

Нагороджений третьою внучкою:ole_ole::ole_ole::ole_ole:

прийміть щирі вітання!!! Здоров'я та щастя всім, хай росте на радість всім. А дідусеві ще і сил збільшити пасіку вже на придане внучці :baby: