Перейти к содержанию

І знову я став дідом


gardener

Рекомендуемые сообщения

Мои поздравления. Здоровья малышке и маме. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, miro сказал:

Дочка старша народила мені внучку:ole_ole:,з суботи на неділю, мені зараз дуже приємно і я відчуваю ,що це саме те щастя, може як дідо я не кричу ура ,але як батько і дід я щасливий більше ніж ура:)

 

Вітаю хай росте здорова:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

@miro, поздравляю вас и всю вашу большую семью! Пусть новый человечек будет здоров, счастлив, любим, а задача взрослых - дать малышке любовь, ласку и заботу! P.S.  Умираю от любопытства, как назвали девчонку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Дочка старша народила мені внучку:ole_ole:,з суботи на неділю, мені зараз дуже приємно і я відчуваю ,що це саме те щастя, може як дідо я не кричу ура ,але як батько і дід я щасливий більше ніж ура:)

 

Поздоровляю! А що Ви відчуєте, коли днів за декілька глянете на внучку.... І головне на ногах втриматись, коли вперше на руки візьмете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пан @miro, мої Вам вітання.Хай росте здорова і красива Вам навтіху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, yurko сказав:

Поздоровляю! А що Ви відчуєте, коли днів за декілька глянете на внучку.... І головне на ногах втриматись, коли вперше на руки візьмете.

це вже друга внучка старшої дочки,перша внучка має два з половиною рочки,знає вже алфавіт і вміє рахувати до двадцять,вивчає дитячу енциклопедію флори і фауни, і всі мають звертатись до неї по імені лише так, як дідо,тобто Іринця, і Іринця ніколи діду не обіцяє, що буде чемна,а каже може получиться:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемая пчеловодная шатия-братия!:hi: Сегодня День Машиностроителя, с чем я Вас и поздравляю!:friend_drink: Но не это главное событие сегодняшнего дня.
Сегодня наш форумчанин, коллега Миро изменил статус - он стал ДЕДОМ / пардон, а может - дважды или трижды, но не в этом суть/.:friend_drink::veselo::friend_drink:

3 часа назад, miro сказал:

Дочка старша народила мені внучку:ole_ole:,з суботи на неділю, мені зараз дуже приємно і я відчуваю ,що це саме те щастя, може як дідо я не кричу ура ,але як батько і дід я щасливий більше ніж ура


И для него это огромнейшее событие. Так порадуемся вместе с ним и за него!  Присоединяю свой голос ко всем ранее прозвучавшим поздравлениям, и от себя поздравляю.Поздравляю с днем рождения чудного и замечательного ребёнка. Хочу пожелать счастливой судьбы и светлой жизненной дороги, добрых людей на пути и исполнения заветных желаний, больших и малых побед, прекрасного здоровья, веселых друзей, интересных увлечений и надежной защиты ангела-хранителя.
Ну и само собой - поздравляю родителей малышки, дай бог Вам здоровья и удачи, счастья Вам!
Ну а теперь пришла очередь к виновнику сегодняшнего праздника - ДЕДУ МИРО. От ныне и навечно Вы уже ДЕД. Не по возрасту - это звание, почетное звание - ДЕД.
Желаю счастья, и здоровья,
И вереницу чудных дней,
И дом, наполненный любовью,
Открытый вами для друзей.

Желаю света, процветания
И радостных событий много.
Пусть исполняются желания,
Пусть будет легкою дорога!
С Внучкой и изменением статуса. И пускай внучка не станет машиностроителем, это неважно, а может она станет - пчеловодителем, но и это не важно, важно дабы она выросла здоровым и хорошим человеком. Вот это важно. И к этим моим пожеланиям и поздравлениям наверно присоединятся все форумчане.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

це вже друга внучка старшої дочки,перша внучка має два з половиною рочки,знає вже алфавіт і вміє рахувати до двадцять,вивчає дитячу енциклопедію флори і фауни, і всі мають звертатись до неї по імені лише так, як дідо,тобто Іринця, і Іринця ніколи діду не обіцяє, що буде чемна,а каже може получиться:umora:

Ооо! То Ви вже досвідчений дідусь. А я Вас повчаю... Але все одно порада - збільшуйте пасіку, бо на подарунки постійно грошей не вистачає, а втриматись не можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі всім дякую за привітання:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, miro сказав:

Друзі всім дякую за привітання:wave:

Михайло, вітаю з такою видатною подією! Нехай росте маля здоровим на щастя своїм батькам! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Михайло, вітаю з такою видатною подією! Нехай росте маля здоровим на щастя своїм батькам! :az:

Дякую,я на бухті трохи був на стрьомі і страхувався водієм який на вихідні ні, ні,але все по графіку :),діти тата внуками прикрашають,а ми із внуками, як із подарками долі радієм тішимось і бажаємо, щоб їх доля щаслива і добра була,ВСІМ щиро дякую за привітання:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю деда с внучкой и чтобы радовала деда своим присутствием на пасеке когда с может свободно подымать медовую дадановскую рамку :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2017 в 10:39, miro сказал:

Дочка старша народила мені внучку:ole_ole:,з суботи на неділю, мені зараз дуже приємно і я відчуваю ,що це саме те щастя, може як дідо я не кричу ура ,але як батько і дід я щасливий більше ніж ура:)

 

Михайло, вітаю з новонародженою внучкою!!! Нехай здоровою росте на славу Вашій всій родині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім ще раз щиро дякую за привітання, сьогодні внучка вже приїде до дому:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Bob12 сказав:

Дочка старша народила мені внучку:ole_ole:,з суботи на неділю, мені зараз дуже приємно і я відчуваю ,що це саме те щастя, може як дідо я не кричу ура ,але як батько і дід я щасливий більше ніж ура:)

Вітаю!....Народження внуків напевно в якомусь прояві радісніше,ніж народження дітей....В мене також є внучка...І як тільки чую:"Діді!"-так мене називає- біжу швиденько до неї і готовий виконувати всі її забаганки....Навіть син робив зауваження:Не можна так "балувати"її...А я кажу:Тобі не можна,а для мене-це радість!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю Вас. Желаю стать и прадедом=) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2017 в 11:23, Алёнка сказав:

 

@miro, поздравляю вас и всю вашу большую семью! Пусть новый человечек будет здоров, счастлив, любим, а задача взрослых - дать малышке любовь, ласку и заботу! P.S.  Умираю от любопытства, как назвали девчонку?

сьогодні мої діти повідали яке ім'я вони вибрали моїй внучці своїй донечці,і дуже мені сподобалось ,що зватимуть мою внучку Софійка,а в нас на Львівщині ще називають Зоня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2017 в 21:48, miro сказал:

Дякую,я на бухті трохи був на стрьомі і страхувався водієм який на вихідні ні, ні,але все по графіку

"А ларчик то просто открывается!!!" ось в чому була причина якоїсь відстороненості,россіяності,задумчивості пана МІРОславовича на ТОЧКУ, а ми голови ломали... ВІТАЮ !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Нагороджений третьою внучкою:ole_ole::ole_ole::ole_ole:, Оля середуща дочка вона ж волонтер Зустріч 2016, 2017 та штатний радник Зустріч 2018, разом з Василем волонтером Зустріч 2016, 2017 та керівник  штабу підготовки новонароджених волонтерів 2018:UA:, сьогодні з ранку влаштували відеотрансляцію із зали новонародженої:ole_ole:, з усього сказаного внучкою дід Михайло вельми втішений і бажає повноцінному сімейству  здоровя,щастя,радості, а в першу чергу Благословіння Божого!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

Нагороджений третьою внучкою:ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Дідусю Михайле, прийміть найщиріші  вітання! Нехай росте здорова і щаслива на радість усій родині!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также поздравляю деда с внучкой здоровья ей и пусть растет на радость родителям и главное деду с бабой :az::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Нагороджений третьою внучкою:ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Щирі вітання! Нехай росте здоровенька!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі ВСІМ дякую за привітання і за те, що ви розділили мою радість:). ВСІМ ВАМ БАЖАЮ ЗДОРОВЯ, ЩАСТЯ І УСПІХУ У ВСЯКІЙ СПРАВІ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, miro сказав:

Нагороджений третьою внучкою:ole_ole::ole_ole::ole_ole:, Оля середуща дочка вона ж волонтер Зустріч 2016, 2017 та штатний радник Зустріч 2018, разом з Василем волонтером Зустріч 2016, 2017 та керівник  штабу підготовки новонароджених волонтерів 2018:UA:, сьогодні з ранку влаштували відеотрансляцію із зали новонародженої:ole_ole:, з усього сказаного внучкою дід Михайло вельми втішений і бажає повноцінному сімейству  здоровя,щастя,радості, а в першу чергу Благословіння Божого!!!

Михайло, таку новину пропустив! :)

Щиро вітаю вас та вашу родину! Нехай росте здорова та щаслива на радість батькам та дідусям з бабусями. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, miro сказав:

дід Михайло вельми втішений 

Вітаю щиро Вас і причетних волонтерів з такою подією! Щастя, здоров'я та радості всьому Вашому сімейству!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...