Перейти к содержанию

Продам дочок від королев голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

16 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Дякую чемно. Знайшов!

 

Та не надіюся. Я ж знаю у кого і що брав з перших рук. Просто трохи не зовсім було зрозумілим те маркування.:ah:

Недавно подзвонив один пасічник. Просив продати чотири маточники і паспорти до них...:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Недавно подзвонив один пасічник. Просив продати чотири маточники і паспорти до них...:ah::dntknw:

не зовсім можу зрозуміти що тут дивного, можливо той пасічник хоче відправити неплодок до Сергія на ФЕДОТКУ чи до Саши на острів ,то вони що з потолка випишуть  папірець чи на слово мають вірити ,якщо Ви впевнені що з маточника вийде замшевий нідерландець то вкажіть в паспорті матка без номера на грудці,а дальше власник що хоче те й робить, хоть опалітку з номером  можна приклеіти і на трутня,все залежить від людини і її совісті.:IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Славик сказав:

не зовсім можу зрозуміти що тут дивного, можливо той пасічник хоче відправити неплодок до Сергія на ФЕДОТКУ чи до Саши на острів ,то вони що з потолка випишуть  папірець чи на слово мають вірити ,якщо Ви впевнені що з маточника вийде замшевий нідерландець то вкажіть в паспорті матка без номера на грудці,а дальше власник що хоче те й робить, хоть опалітку з номером  можна приклеіти і на трутня,все залежить від людини і її совісті.:IMHO1::hi:

 Може й так. Але ж ви уявіть ситуацію. Одне, коли вийшла неплідка і ви її перевірили хоч візуально, інша ситуація - маточник з личинкою. А може вона з недорозвиненим крилом чи ніжкою - всього може ж бути і вини матковода у тім немає. То як можна видавати тоді паспорт на маточник? І одне, коли готується партія 15-20 маточників, і інша,- чотири та ще й кудись їх пропонують мені відвезти... А в цей момент у мене інші матки з тієї ж партії починають лупитися... Як казав Мико - галера пішла в плавання, її не спинити...:ah: А з іншого боку  - замовник завжди правий.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 Може й так. Але ж ви уявіть ситуацію. Одне, коли вийшла неплідка і ви її перевірили хоч візуально, інша ситуація - маточник з личинкою. А може вона з недорозвиненим крилом чи ніжкою - всього може ж бути і вини матковода у тім немає. То як можна видавати тоді паспорт на маточник? І одне, коли готується партія 15-20 маточників, і інша,- чотири та ще й кудись їх пропонують мені відвезти... А в цей момент у мене інші матки з тієї ж партії починають лупитися... Як казав Мико - галера пішла в плавання, її не спинити...:ah: А з іншого боку  - замовник завжди правий.:dntknw:

згоден на всі 100 ,але яка вийде матка  ніхто не застрахований,не хай замовляють неплідок і тоді виставляютиь притензії до Вас в разі небхідності,а так ренген маточників ще не роблять на то й ціна нижча , а на рахунок доставки то вже пипец:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.04.2017 в 22:03, Славик сказав:

згоден на всі 100 ,але яка вийде матка  ніхто не застрахований,не хай замовляють неплідок і тоді виставляютиь притензії до Вас в разі небхідності,а так ренген маточників ще не роблять на то й ціна нижча , а на рахунок доставки то вже пипец:blink:

Так, ви праві. Але погода, як не дивно,  нас в ці дні милувала, як порівняти з іншими областями України. Бджоли продовжували нарощувати силу. Отож маю надію, що першу закладку зроблю вчасно. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є у мене можливість прийняти ще кілька замовлень як на плідних, перевірених на кладку, так і неплідок на другу половину червня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Wednesday, April 19, 2017 в 23:31, ДобровоЛ сказав:

Саме так. Але я якось (пожартував трохи) виставив був тему про продаж трутнів - засміяли. Це було три роки тому. А тепер - це сприйняли б нормально - он скільки тепер у нас майстрів ШО ...:ay:

Висміяти не факт продажу трутнів, а те, як Ви збирались їх транспортувати. Пересилання трутнів в таких умовах як і маток неприйнятне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, konoval_am сказав:

Висміяти не факт продажу трутнів, а те, як Ви збирались їх транспортувати. Пересилання трутнів в таких умовах як і маток неприйнятне.

Та ні. Транспортувати можна точно так ,як і пакет бджіл. І пару - тройку десятків бджіл теж можна було б додати.

Але найліпше, якщо є можливість, - це власними руками доставляти все, що є в живому вигляді, а тим більше бджіл.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Та ні. Транспортувати можна точно так ,як і пакет бджіл. І пару - тройку десятків бджіл теж можна було б додати.

Але найліпше,Якщо є можливість, - це власними руками доставляти все, що є в живому вигляді.:IMHO:

До чого мова про пакети якщо Ви трутнів в пересильних  кліточках планували відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, konoval_am сказав:

До чого мова про пакети якщо Ви трутнів в пересильних  кліточках планували відправляти.

О, та це вже було так давно...:ah::dntknw: Хоча і в кліточці вони успішно  живуть. Пробував і таке. Але не довго,- жалко їх.

Але вид доставки залежав же і від кількості. Ну, а трутні В-73(АР) варті того, щоб їх і власним транспортом перевозити.:ay::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

О, та це вже було так давно...:ah::dntknw: Хоча і вкліточці вони успішно  живуть. Пробував і таке. Але не довго,- жалко їх.

Але виддоставки залежав же і від кількості. Ну, а трутні В-73(АР) варті того, щоб їх і власним транспортом перевозити.:ay::IMHO:

На мою думку вони такі цінні тільки тому, що у Вас в єдиному єкземплярі. Про замшевих побувши на форумі півгодини не знає хіба-що сліпий. Про них можна почитати скрізь. Від обговорення ціни на мед,  конструкцій вуликів і до порад початківцям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, konoval_am сказав:

На мою думку вони такі цінні тільки тому, що у Вас в єдиному єкземплярі. Про замшевих побувши на форумі півгодини не знає хіба-що сліпий. Про них можна почитати скрізь. Від обговорення ціни на мед,  конструкцій вуликів і до порад початківцям.

Останній раз при спілкуванні голандський заводчик Мартін Клейн мені повідомив, що по кольору бджіл вони генетику не ведуть. Тобто на цьому свою увагу вони не акцентують...:dntknw: Так що про замшу я потроху вже буду забувати... Змушений.:dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

О, та це вже було так давно...:ah::dntknw: Хоча і в кліточці вони успішно  живуть. Пробував і таке. Але не довго,- жалко їх.

Вы сначала изучите чем они должны питаться,чтобы быть готовыми к осеменению,а потом уже сколько живут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Вы сначала изучите чем они должны питаться,чтобы быть готовыми к осеменению,а потом уже сколько живут.

Та я ж їх не голодними тримав. Поїдають вони канді теж. Правда серед них тоді тримав і пару бджілок.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Та я ж їх не голодними тримав. Поїдають вони канді теж. Правда серед них тоді тримав і пару бджілок.:dntknw:

Канди они поедать не могут как и густой мед.А для полноценного трутня должно быть питание ММ,а не нектаром как многие думают.Трутни в пересылочной клеточке ни какой ценности не имеют ,кроме селфи с ними сделать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Иван Иваныч сказав:

Канди они поедать не могут как и густой мед.А для полноценного трутня должно быть питание ММ,а не нектаром как многие думают.Трутни в пересылочной клеточке ни какой ценности не имеют ,кроме селфи с ними сделать

Цікаве питання. Але трутнями я не торгував і не збираюсь це робити. А як виникне коли потреба  їхати на ШО до Паланочки, ну що ж ,- то організую невеличкий пакет із гарними "хлопцями".:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Є у мене можливість прийняти ще кілька замовлень як на плідних, перевірених на кладку, так і неплідок на другу половину червня.:hi:

 А четыре плодных ещё можно заказать на этот период?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, luka сказав:

 А четыре плодных ещё можно заказать на этот период?:hmm:

Ок. Умови - на самому початку.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Иван Иваныч сказал:

Трутни в пересылочной клеточке ни какой ценности не имеют ,кроме селфи с ними сделать

а ви це перевіряли ? я перевіряв і пересилання трутнів новою поштою в минулому році пробували ,матка яка осіменялась тими трутнями і сьогодні нормально сіє..:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Паланочка сказав:

а ви це перевіряли ? я перевіряв і пересилання трутнів новою поштою в минулому році пробували ,матка яка осіменялась тими трутнями і сьогодні нормально сіє..:wave:

 О, Артемію ! То є цікавий досвід!:ay:

Якщо канді м"якеньке, злижуть вони його. Та й мед можна губками обкласти при транспортуванні.:IMHO:

 Восени кволі трутні буває тижнями за заставною живуть. Голодують, але все ж - живуть!:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не втримався, щоб тут не поділитися своєю радістю. Мені повинні вже десь у вівторок прийти аж дві (!)материнки! Прийдуть - подам родоводи і т.п. Матки від Йохемса Бертруса і Мартіна Клейна.

Хто замовлення вже зробив - матиме можливість обирати.:umora::az:Замовлення приймаю вже на самий кінець червня -  початок липня.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.04.2017 в 15:06, ДобровоЛ сказал:

Не втримався, щоб тут не поділитися своєю радістю. Мені повинні вже десь у вівторок прийти аж дві (!)материнки! Прийдуть - подам родоводи і т.п. Матки від Йохемса Бертруса і Мартіна Клейна.

Хто замовлення вже зробив - матиме можливість обирати.:umora::az:Замовлення приймаю вже на самий кінець червня -  початок липня.:hi:

А цена та же ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Pchelnik 2 сказав:

А цена та же ?:ah:

Пліз.:please: Все в об"яві відповідає дійсності. Лише додам трохи пізніше родоводи (педігрі) материнок, як вони будуть у мене.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.05.2017 в 14:29, ДобровоЛ сказал:

Пліз.:please: Все в об"яві відповідає дійсності. Лише додам трохи пізніше родоводи (педігрі) материнок, як вони будуть у мене.:hi:

Ну и где же они?:ah: А пора...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, dacha сказав:

Ну и где же они?:ah: А пора...

Ви про нових двох материнок з Нідерландів, які щойно я одержав? Пока підсаджую  у відводки. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...