Перейти к содержанию

Продам дочок від королев голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, Саша@ сказал:

А если штучно  осеменять  мне надо маток,и цена   с разницей в 40 грв меня не очень будет волновать.Так как цена этой неплодки после осеменения  окупет не в один десяток раз.

Вы покупатель товара поступайте какхотите ваше право.Но смысл в Вашем вопросе я понял.Надо узнать какие документы на маточники может не каких .Тогда с И.О. пролет:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

а баки-матки  при правильному догляді  виходять вже через 14,6 - 14,8 діб, щоб там пан Приз не говорив би в своїх лекціях. Я з повагою відношусь до нього, але це моє переконання, і підтверджене воно власними спостереженнями протягом трьох сезонів.:ah:

Это точно особенно если взять постарше лечинку .

6 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Надо узнать какие документы на маточники может не каких .Тогда с И.О. пролет:crazy:

Документы любые продадут наши селекционеры,не обязательно и маточники с матками покупать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, новичок сказал:

Это точно особенно если взять постарше лечинку .

Якраз навпаки, старша лечинка пізніше виходить. Добровол використовує Джентерський сот, там все розраховується тіп-топ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Не парни .Это ошибка.Так можно тоже сказать что с большим успехом ваших маток перебьют в отводках. А маточники нет. Палка с двух концов одинаковая. Если маточники по хорошей цене то все покупателю нравится. Дело в цене.

Маточники купляють восновном із за простоти підсадки їх. З неплідками не всі вміють працювать, тому й купляють маточники, а ціна? Точно не в половину менше, думаю на 20-30% за ризики, це ж та сама неплідка тільки у власній упаковці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Вадим Василюк сказав:

Якраз навпаки, старша лечинка пізніше виходить. 

Так-так, цікаво. А я вважав, що навпаки. ОБгрунтуйте ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, ЮМос сказал:

Так-так, цікаво. А я вважав, що навпаки. ОБгрунтуйте ...

Задержка выхода некоторых маток обусловлена задержкой с началом кормления и обогрева ( приняли на воспитание сразу или с задержкой ). Качество таких маток как правило ниже других. Если перенести личинку более старшего возраста матка из нее выходит пораньше и может уничтожить доступные маточники. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

Якраз навпаки, старша лечинка пізніше виходить. Добровол використовує Джентерський сот, там все розраховується тіп-топ.

Это пишут некоторые источники а на самом деле старшая выходит раньше.Хотя на срок  выхода маток влияет много факторов,но Это не та тема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:
10 годин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Вы покупатель товара поступайте какхотите ваше право.Но смысл в Вашем вопросе я понял.Надо узнать какие документы на маточники может не каких .Тогда с И.О. пролет:crazy:

http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

Тут є родоводи обох моїх материнок і В-45 , і В-301(МАК), на прибуття якої я чекаю. Має бути поєднання - ШО цих двох .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Fabro сказав:

Потому что покупатель хочет купить маточник почти за пол цены неплодки, а продавцу нет смысла по такой цене продавать, так как через 1-2 дня  выручка уже составит почти +50 %, то есть зачем мне продавать маточник за 50-60 грн., если завтра это уже будет стоить 80-100 грн.:IMHO1:

Тут, Іване,  ще є одна деталь - значно простіше ж підсадити маточник, а не неплідку.:IMHO: Та ще якщо це не один десяток... 

Але тоді і ціна була гарною для мене, названа самим замовником (не секрет - 80 грн.), а ще мене просто зацікавила така доставка. А от на прививку я не згоден. І не в ціні справа. Після таких перепитій з доставкою на материнок дивишся вже іншими очима... Отож гвалтувати їх лишній раз  - просто рука не піднімається.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Вадим Василюк сказав:

Якраз навпаки, старша личинка пізніше виходить. Добровол використовує Джентерський сот, там все розраховується тіп-топ.

Так, Вадиме, абсолютно чиста погодинна розкладка.:ay:

Геннадій сказав: " Задержка выхода некоторых маток обусловлена задержкой с началом кормления и обогрева ( приняли на воспитание сразу или с задержкой ). Качество таких маток как правило ниже других."  Звернув увагу на те, що саме перші матки, що виходять з партії, тобто, як говорить Геннадій, - прийняті на виховання раніше, показують надзвичайно хороші результати.Тобто - повністю підтверджую його слова.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может подсказать,если нужно перевезти рамку с засевом за 90км автомобилем,то стоит ли заморачиваться с отводком для перевозки,и если не стоит,то какие условия желательно создать?Просто еще ни разу не сталкивался,а засев будет ценный и не хочеться даром потерять время,деньги и нервы:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yoksamytnyi сказал:

Кто может подсказать,если нужно перевезти рамку с засевом за 90км автомобилем,то стоит ли заморачиваться с отводком для перевозки,и если не стоит,то какие условия желательно создать?Просто еще ни разу не сталкивался,а засев будет ценный и не хочеться даром потерять время,деньги и нервы:helpme:

Зависит от возраста яйца.В разном возрасте по разному переносит.Укутал рамку у влажное полотенце и поехал.А что разве проблема кинуть в пакет 2 -3 рамки и вести наверняка.То что яйцо выживет в не улья бес пчел не означает что это не скажется на качестве матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ЮМос сказал:

Так-так, цікаво. А я вважав, що навпаки. ОБгрунтуйте ...

Десь читав, про це і вирішив поесперементувать, якщо 12ти часову прививать, то виходять на 5-6год раніше ніж привиті добові лечинки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Вадим Василюк сказав:

Десь читав, про це і вирішив поексперементувать, якщо 12ти часову прививать, то виходять на 5-6год раніше ніж привиті добові личинки. 

У більшості усе залежить і від виховательок  та стартерів - які вони, які там бджоли, якого віку, і в якому стані, від навколишньої погоди теж.  А от на різницю між 12-ти та 24-ох годинними личинками якось не звертав уваги. Треба буде якось прослідкувати й цей момент.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут, Іване,  ще є одна деталь - значно простіше ж підсадити маточник, а не неплідку.:IMHO: Та ще якщо це не один десяток... 
Але тоді і ціна була гарною для мене, названа самим замовником (не секрет - 80 грн.), а ще мене просто зацікавила така доставка. А от на прививку я не згоден. І не в ціні справа. Після таких перепитій з доставкою на материнок дивишся вже іншими очима... Отож гвалтувати їх лишній раз  - просто рука не піднімається.:dntknw:

Все правильно и я с Вами полностью согласен. С точки зрения покупателя то для подсадки лучше конечно же маточник нежели неплодка, но с точки зрения продавца, то рентабельнее все же продать неплодку

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думал тут по делу обсуждение, а тут как всегда - цену сложить не могут...:umora:

 Почти две страници флуда...:(

 П.С. типа "АП" теме.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Шахматист сказав:

Думал тут по делу обсуждение, а тут как всегда - цену сложить не могут...:umora:

 Почти две страници флуда...:(

 П.С. типа "АП" теме.:hi:

Розберіться, що таке є флуд. Це тема приватної об"яви. Отож все , що стосується цієї об"яви і буде - по темі. А ціну давно  вже названо у першому ж моєму повідомленні. Пліз...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Брониславович сказав:

 

Броніславовичу, у мене питання суто до записів родоводів. Ось у моєї материнки в правому крайньому рядку стоїть "А". А дехто з наших точківців  стверджує, що баки не класифікуються так. Що ви на це скажете? Що та літера означає. Думаю, це буде цікаво не лише мені.

http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Fabro сказав:

С точки зрения покупателя то для подсадки лучше конечно же маточник нежели неплодка, но с точки зрения продавца, то рентабельнее все же продать неплодку

или маточник по цене неплодки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

 Ось у моєї материнки в правому крайньому рядку стоїть "А". А дехто з наших точківців  стверджує, що баки не класифікуються так. Що ви на це скажете? Що та літера означає. Думаю, це буде цікаво не лише мені.

http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

Это не та "А" что Вы надеетесь)))

  anatolica-combination

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Броніславовичу, у мене питання суто до записів родоводів. Ось у моєї материнки в правому крайньому рядку стоїть "А". А дехто з наших точківців  стверджує, що баки не класифікуються так. Що ви на це скажете? Що та літера означає. Думаю, це буде цікаво не лише мені.

http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html

A: anatolica

 

Внизу расшифровка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

B45 (LJ) - королева Bertus & Jannie Jochems (NL), спаренная в 2014 году, потомок G22 от Sinop72R. Она - «Старай Бакфаст», которая происходит из длинного напряжения чистой анатолической комбинации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Брониславович сказав:

B45 (LJ) - королева Bertus & Jannie Jochems (NL), спаренная в 2014 году, потомок G22 от Sinop72R. Она - «Старай Бакфаст», которая происходит из длинного напряжения чистой анатолической комбинации.

 Дякую , Геннадію! . Це і В-73 (замшева) тієї ж лінії - найстарішого анаталійського бакфаста. Там навіть  з B45 (LJ) одна і таж матка десь пересікається. Йохемс Бертрус як побачив ще позаторік її родовід, зразу поміняв до мене своє відношення, зрадів.:ah:

 Але  Мартін Клей сказав, що на колір бджіл (замшевий) вони не звертають абсолютно ніякої уваги, оскільки в баках це нічого не означає для них.:dntknw: А у нас усі із-за кольору просто сходять з розуму...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Маслюк сказав:
A: anatolica

 

Внизу расшифровка

Дякую чемно. Знайшов!

 

1 година тому, Рус сказав:

Это не та "А" что Вы надеетесь)))

  anatolica-combination

 

Та не надіюся. Я ж знаю у кого і що брав з перших рук. Просто трохи не зовсім було зрозумілим те маркування.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sergei 08 сказав:

или маточник по цене неплодки

Та ні, Сергію. Не в тому ж тут суть.:dntknw:

Саме розповсюдження племматеріалу маточниками - цікавий процес. Але є ризик з доставкою...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...