Перейти к содержанию

Продам дочок від королев голандських заводчиків


Рекомендуемые сообщения

Пропоную у сезоні 2017 року мічених плідних перевірених на кладку маток штучної бджолиної раси БАКФАСТ  голандського походження  від відомих нідерландських заводчиків - Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein. Матки природнього довільного (неконтрольованого) обльоту на трутневому фоні (10 батьківських сімей) знаменитого замшевого "старого" бакфасту від племінної B73(AP)- (колір замші) знаменитого німецького матковода Андреаса Петера, Див їх родовод

 

 http://ukrqueenbee.com/Ped_/%28DLO%29B3.html

 

До реалізації пропонуються  дочки від  голандської материнки - В-45(LJ) http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_LJ_2016.html ,від якої мною вже реалізовувалися дочки в сезон 2016 року. На початку травня очікую на прибуття ще однієї  нової материнки, яку торік вивели на моє замовлення від злиття двох найкращих ліній - згаданої В-45(LJ) Х 301(MAK), які "загострені " на акацію, липу, різнотрав"я та не "сідають" на соняху і  відзначаються високою медопродуктивністю, бурним стартом та витривалістю до несприятливих погодних умов. Характерним для цієїбджоли  є успішна зимівля навіть  на вересу, що за характером дії на кишечник бджоли де в чому близкий до падієвого меду. Усі королеви  забезпечуються моїм паспортом. Бджоли надзвичайно миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб.

Ціна.

1. Матка мічена плідна, перевірена на кладку, природнього запліднення ....... 250 грн.

  2. Матка неплідна ...............................................125 грн.

 

При замовленні великої партії -  кожна десята матка - надається безкоштовно. Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток на мою картку Приватбанку. Після чого я повідомлю вам номер вашого замовлення, що і є контрольною цифрою. Виконання замовлень відбувається суворо до названих номерів. Відправка обмеженої першої  партії очікується після 25-27 травня.

Замовлення приймається  не менше, ніж на  двох маток .  Доставка - "Новою Поштою" та самовивіз  із с. Княжичі (район комплексу відпочинку "Княжий двір") Броварського р-ну Київщини або ж з м.Києва,- метро "Лісова" -майданчик біля супермаркету "NOVUS".

При оплаті зразу ж не забудьте повідомляти вашу адресу та спосіб доставки, ПІП (прізвище-ім'я-по батькові), ваш телефон для СМС із  Нової Пошти. - це обов"язкова умова.

  Мій рахунок Приватбанк  5168 7553 9928 0631 Добровольський Леонід Олександрович . Після оплати, прошу зразу ж обов"язково  передзвонити  мені, щоб уникнути недоречностей. Мій тел. 067 775 79 14 - після 19.00

Приємних вам покупок!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Олеже (Київ) т. (097).......21. З минулого року за вашим бажанням сума за дві плідні перейшла сюди. Я вас ставлю під №1. Під №2 - легкий на руку Влад з Гоголева.Ще № 3,4, 5, і 6 - це попередні замовлення.

 Неплідки почну реалізовувати лише після заселення нуків. Замовлення пока приймаю на В-45. Хто захоче потім поміняти на В-45(LJ) х 301(MAK) - без проблем. Про цю королеву видам інфо після її прибуття - у літак мені її взяти рідні не дозволили.

На неплідки під №1 Пан Василь Таргал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Доброго дня!А   В-3 жива?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Саша@ сказав:

 Доброго дня!А   В-3 жива?

 Добро вам і здоров"я!

Ні, на привеликий жаль. Від неї я триматиму 10 батьківських сімей( її дочки) і ще кілька по сусідських пасіках.

 До речі, забув написати точну назву голандки - В-45(DLO). У Бертруса вона записана була як В-45(LJ)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Леня , проверь родословную новой матки , у   Martin Klein есть В301(МАК) и нет 303
кстати матка В45(LJ) у него...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Брониславович сказав:

Леня , проверь родословную новой матки , у   Martin Klein есть В301(МАК) и нет 303
кстати матка В45(LJ) у него...

Точно, Броніславовичу! Писав по пам"яті,бо її ще не маю. У нього 301 і 302 були. А треба поправити на 301. І як я так опростоволосився? Видно,що до їх вимови ще не звик...

Геннадію, ще раз дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 

 Неплідки почну реалізовувати лише після заселення нуків.

ВІтаю з почином, а заскочити на прививку по одному стартеру від кожної  материнки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давай про це трохи пізніше. Дай хоч її( В-45(LJ)хМАК(301)) доставити сюди. Але обіцяв тобі ще торік, тож не відмовляюся.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.04.2017 в 18:48, Брониславович сказав:

Леня , проверь родословную новой матки , у   Martin Klein есть В301(МАК) и нет 303
кстати матка В45(LJ) у него...

Виправив, дякую, Брониславовичу та Wladimir_K :hi::wave:

 Так, У Мартіна теж є ця матка, як і в Йохемса - бачив їх об"яви ще в Нідерландах. Не знаю, як це. Може вони не в одному екземплярі і це зв"язано з ШО?:dntknw: Із генетикою в бджільництві я пока не дока...:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще є можливість  зробити кілька замовлень на маток бакфаст -  плідних, мічених, перевірених на кладку, від голандських заводчиків -  В-45(DLO) - на кінець травня - початок червня.Після одержання ще однієї материнки, буде можливість перезаказати без проблем замовлення і  на її потомство.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, AlekseyII сказав:

Доброго дня. А маточники на виходi продаэте?

Отправлено с моего Lenovo S898t через Tapatalk
 

Торік мав такий досвід - забрали маточники на виході. Перевозились вони десь під Кривий Ріг поїздом. Правда, розраховував я усе погодинно, а перевозка була за клієнтом. Із 32 маточників з двох виховательок вийшло 28 маток.

Тож - без питань, але за перевозку відповідатимете ви. Тут я безсильний. Деталі можемо обговорити в личку чи по тел.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Торік мав такий досвід - забрали маточники на виході. Перевозились вони десь під Кривий Ріг поїздом. Правда, розраховував я усе погодинно, а перевозка була за клієнтом. Із 32 маточників з двох виховательок вийшло 28 маток.

Тож - без питань, але за перевозку відповідатимете ви. Тут я безсильний. Деталі можемо обговорити в личку чи по тел.:hi:

Как Вы упаковываете маточники?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yoksamytnyi сказав:

Как Вы упаковываете маточники?

Та тож не я .Той товариш сам все запропонував. У пінопласті він пропалив жолудеподібні углублення під маточники. Потім зверху був положений шар вати і зверху - кришка з того ж пінопласту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та тож не я .Той товариш сам все запропонував. У пінопласті він пропалив жолудеподібні углублення під маточники. Потім зверху був положений шар вати і зверху - кришка з того ж пінопласту. 

Отверстия с ППС глубиной 4см. на дно шарик канди маленький. Отправлял в Херсон маршруткой 100 мат. Дошли все нормально. Маток вывелось 94 .Облителось 82. Такой результат .Но цена устраивает обе стороны. Леня вату не надо .Лишнее утепление хуже для маточников. Хорошая тема:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Отверстия с ППС глубиной 4см. на дно шарик канди маленький. Отправлял в Херсон маршруткой 100 мат. Дошли все нормально. Маток вывелось 94 .Облителось 82. Такой результат .Но цена устраивает обе стороны. Леня вату не надо .Лишнее утепление хуже для маточников. Хорошая тема:ay:

Та то, Олеже, була вимушена опція: углублення були трохи замалі для маточників. Ото й довелось трохи підкладувати шар вати по краях.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та то, Олеже, була вимушена опція: углублення були трохи замалі для маточників. Ото й довелось трохи підкладувати шар вати по краях.:dntknw:

Понятно.Тема для матководов новая.Но не так все страшно.:) главное по цене не душить. может тоже дам летом обьяву по маточникам если не буду зашиватся на молоке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Понятно.Тема для матководов новая.Но не так все страшно.:) главное по цене не душить. может тоже дам летом обьяву по маточникам если не буду зашиватся на молоке.

Покупець сам запропонував 80 грн. за маточник. Але весь фокус був у строках - я їх погодинно змушений був розраховувати. Бо раніше 14 діб ризиковано транспортувати, а баки-матки  при правильному догляді  виходять вже через 14,6 - 14,8 діб, щоб там пан Приз не говорив би в своїх лекціях. Я з повагою відношусь до нього, але це моє переконання, і підтверджене воно власними спостереженнями протягом трьох сезонів.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Покупець сам запропонував 80 грн. за маточник. Але весь фокус був у строках - я їх погодинно змушений був розраховувати. Бо раніше 14 діб ризиковано транспортувати, а баки-матки  при правильному догляді  виходять вже через 14,6 - 14,8 діб, щоб там пан Приз не говорив.:ah:

Ну я не являюсь сильным спецом по пересылке маточников.Но по общению с матководами с севера европы то им не очень понятно почему мы не продаем маточники. Матководы там продают все и засев и лечинок и маточники и не плодок и плодных .Вы же лучше меня знаете об этом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Ну я не являюсь сильным спецом по пересылке маточников.Но по общению с матководами с севера европы то им не очень понятно почему мы не продаем маточники. Матководы там продают все и засев и лечинок и маточники и не плодок и плодных .Вы же лучше меня знаете об этом. 

Саме так. Але я якось (пожартував трохи) виставив був тему про продаж трутнів - засміяли. Це було три роки тому. А тепер - це сприйняли б нормально - он скільки тепер у нас майстрів ШО ...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

почему мы не продаем маточники

Потому что покупатель хочет купить маточник почти за пол цены неплодки, а продавцу нет смысла по такой цене продавать, так как через 1-2 дня  выручка уже составит почти +50 %, то есть зачем мне продавать маточник за 50-60 грн., если завтра это уже будет стоить 80-100 грн.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Fabro сказал:

Потому что покупатель хочет купить маточник почти за пол цены неплодки, а продавцу нет смысла по такой цене продавать, так как через 1-2 дня  выручка уже составит почти +50 %, то есть зачем мне продавать маточник за 50-60 грн., если завтра это уже будет стоить 80-100 грн.:IMHO1:

В этом есть смысл.:)Но Ваня согласись что надо предлагать покупателю все. А он пусть выбирает. Может у нас рынок к этому не готов. А то что маточники стоят 60гр. это точно. Может если большей заказ сразу будет и выгодно поигратся. Но  за бугром это очень распространенная вешь.Может когда то и у нас приживется.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Потому что покупатель хочет купить маточник почти за пол цены неплодки, а продавцу нет смысла по такой цене продавать, так как через 1-2 дня  выручка уже составит почти +50 %, то есть зачем мне продавать маточник за 50-60 грн., если завтра это уже будет стоить 80-100 грн.:IMHO1:

Согласен на все 100%.Можно еще сказать так  ,если говорить со стороны покупателя, а не продавца ,маточников. Зачем мне маточники ,в которых не известно сколько и каких выйдет маток,если завтра выйдут матки которых можно увидеть и оценить визуально.А главное без головной боли доставить на постоянное место обитания,не куда не запрягая свою лошадку:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Саша@ сказал:

Согласен на все 100%.Можно еще сказать так  ,если говорить со стороны покупателя, а не продавца ,маточников. Зачем мне маточники ,в которых не известно сколько и каких выйдет маток,если завтра выйдут матки которых можно увидеть и оценить визуально.А главное без головной боли доставить на постоянное место обитания,не куда не запрягая свою лошадку:)

Не парни .Это ошибка.Так можно тоже сказать что с большим успехом ваших маток перебьют в отводках. А маточники нет. Палка с двух концов одинаковая. Если маточники по хорошей цене то все покупателю нравится. Дело в цене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Не парни .Это ошибка.Так можно тоже сказать что с большим успехом ваших маток перебьют в отводках. А маточники нет. Палка с двух концов одинаковая. Если маточники по хорошей цене то все покупателю нравится. Дело в цене.

А если штучно  осеменять  мне надо маток,и цена   с разницей в 40 грв меня не очень будет волновать.Так как цена этой неплодки после осеменения  окупет не в один десяток раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...