Jump to content
Sadovod

Опасные для пчёл пестициды

131 posts in this topic

7 минут назад, Sadovod сказал:

І це сумно...

Сумно те, що люди з досвідом вірять в казки. На мене вже ці розповіді не діють.

У мене погляди на це з тих місць, де я утримую бджіл і де я пройшов вздовж і поперек всі поля.

Тому рекомендую ближче до реалій, якщо є вільний час.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Тому рекомендую ближче до реалій

З циклу "курив, курю і буду курити". Тобто Ви, виходячи з "поглядів з тих місць", заперечуюте  усі результати числених дослідів, думку сотен вчених і бджолярів в усьому світі, міжнародних організацій?

Отож тому ми і такі  бідні, бо вважаємо себе умнішими за всіх! Тому нас і використовують, і будуть використовувати, як світове сміттєзвалище! Бо ми того варті!

12 години тому, Wladimir_K сказав:

де є лише 2 культури сонях і пшеницяв ній.

Є  місця, де соняшник і баштан. Інше не виживає...

позавчора знову обробили ріпак на якому потруїлися бджоли всього села. на цей раз обробляли "біскайя". подзвонили, сказали прикрити до 10 -12 години. обробку закінчили о 4 ранку. я своїх прикриб у 6.00. відкрив у 9.00. все гаразд. можуть якщо хочуть. мабуть отриманий урок пішов на користь.

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Мені це нагадує вислови наших політиків, коли обіцяють рай за 2 роки, чи виступи керівників спілок пасічних.

Приїдьте до мене, я Вас повожу по селах і по полях, те що я хочу і побачите те що є насправді. Чи поїдьте десь в глухий район походіть по полях, поживіть в селах де і жителів немає і доріг. І десь через рік можна буде говорити про "високі технології".

Галузь з мільярдами доларів. Є у них бабло на високі технології. просто жадібні не в міру. Це така ж мафія, як і в промисловості, тільки ще не зовсім "устаканилась".

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Живіть тим, що є насправді, а насправді поля у нас обробляють діючими речовинами, яким 40-50 років і надалі будуть найближчі роки обробляти, значна кількість фермерів.

Тут би хоч перейшли на щось більш сучасне,

а в чому проблема перейти на "більш сучасне"? Сучасні позашляховики покупляли. Техніка також новенька, потужна, імпортна. Авіація: гелікоптери, кукурузники - гудять над полями регулярно (я бачив не раз). Ось вам і відстала країна, відсталі технології. Як казав Орест Лютий: варвари їбануті, скіфи галімі... :af:

PS. Чекаю, можливо не дочекаюсь, коли всі землі деградують і стануть неродючі. Для України це найкращий сценарій розвитку, коли можна буде розпрощатись з клеймом "аграрної держави". З голоду ніхто не вмре.

Edited by Arius

8 часов назад, Arius сказал:

Галузь з мільярдами доларів. Є у них бабло на високі технології. просто жадібні не в міру. Це така ж мафія, як і в промисловості, тільки ще не зовсім "устаканилась".

а в чому проблема перейти на "більш сучасне"? Сучасні позашляховики покупляли. Техніка також новенька, потужна, імпортна. Авіація: гелікоптери, кукурузники - гудять над полями регулярно (я бачив не раз). Ось вам і відстала країна, відсталі технології. Як казав Орест Лютий: варвари їбануті, скіфи галімі... :af:

PS. Чекаю, можливо не дочекаюсь, коли всі землі деградують і стануть неродючі. Для України це найкращий сценарій розвитку, коли можна буде розпрощатись з клеймом "аграрної держави". З голоду ніхто не вмре.

Я б не розділяв жадібність в с/г чимось особливим, вона притамана населенню будь-якої країни і ментально притамана нашому включно з пасічниками. Це більше зверхнє ставлення і неповага до  ближнього і відсутність покарання.

Агрономи і керівники не переживають, що потравлять все живе біля полів, адже вони там не живуть і закон не порушують обробивши в нічні часи, пару млн. грн. великому агрохолдингу з економлять на премії.