Перейти к содержанию

Хочу купить циркулярку


Рекомендуемые сообщения

торцую болгаркоу , правда должна рука не дрожать

А это как?
Да я бы показал . но нет у меня кому это всё с фоткать , а руки заняты , сами понимаете Заместь диска по металу ставлю диск по дереву , такие продаются . вот и всё :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

торцую болгаркоу , правда должна рука не дрожать

А это как?
Да я бы показал . но нет у меня кому это всё с фоткать , а руки заняты , сами понимаете Заместь диска по металу ставлю диск по дереву , такие продаются . вот и всё :hi:
А не стремно все это?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А не стремно все это?

Как насчёт металла ? Не стрёмно , вот и по дереву , ну это как для кого , Я этим пользуюсь годика 3 если не больше . Но если не спешу и одиночку то можно и пилой Когда покупаю лес , то он идёт по 4 метра , вот режу этим девайсом , все стоят и смотрят :blink: , а я без проблем 2 метра и в прицеп :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заместь диска по металу ставлю диск по дереву , такие продаются . вот и всё

Ой! Не рискуйте так. Здоровье дороже.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

торцую болгаркоу ,

blek-269, не рискуйте, купіть собі паркетку. У мене є кілька знайомих, що тепер один храмає, а другий уже рівнодушний до протележного полу. Болгарку кидає назад, от і всяке може бути. Щасти вам.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подтверждаю, из личного опыта, если ставите на болгарку пилу по дереву - может рвануть сильнее чем с отрезным кругом и пошла пила плясать по чем есть.... так шо не жмотитесь -купите паркетку или торцовку - оно ж вам на всю жизнь останется и пригодится не один раз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подтверждаю, из личного опыта, если ставите на болгарку пилу по дереву - может рвануть сильнее чем с отрезным кругом и пошла пила плясать по чем есть.... так шо не жмотитесь -купите паркетку или торцовку - оно ж вам на всю жизнь останется и пригодится не один раз
У мене був випадок, коли диск болгарки заклинило при відрізанні труби - розлетівся на друзки, але мене не зачепило. А другові так все обличчя порізало осколками - біля стіни різав, то рикошетом зачепило губи, ніздрі, брову. Очі дивом уціліли. А от коли заклинить болгарку з металевим диском, то тут її вириває з рук. Це фото мабуть багато хто бачив на Мастерових: 83710000.jpg Хірург який зашивав казав що перший раз бачить серце живої людини в розрізі
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я працював на такому станку - ні кому не раджу, він має дуже багато недоліків, працювати важко, а вулики робити взагалі не реально.

Стас, що саме не сподобалося в могильовському станку? Сам вибираю станок, в межах 3 тис. грн вибір невеликий. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да я бы показал . но нет у меня кому это всё с фоткать , а руки заняты , сами понимаете Заместь диска по металу ставлю диск по дереву , такие продаются . вот и всё

Краще не ризикуйте,болгарка і без цього небезпечний інструмент, а час на часі не стоїть. Знайомий різав дошку, вирвало болгарку з рук і по іншій руці вдарило, перелом і кістки вилізли на поверхню, через порізану шкіру, страшне видовище. :IMHO1:http://woodtools.narod.ru/mag/other/bez.htm
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та давайте скинемся что ли на торцовку, а то на фотку смотришь с дрожью! Одних режут потому что это необходимо(хирурги), а другие себя не берегут и вот что бывает! :(:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно техника безопасности нужна :hi: Но кто нибудь застрахован даже от станков :dntknw: . Вот , то-то . Я не кому не предлагаю , каждый выбирает себе сам . Болгарку надо иметь что бы кнопка была такая пока держишь пока и работает . И ещё надо уметь пользоваться , а не жать с фонатизмом . Спасибо за предостережение :hi:

Та давайте скинемся что ли на торцовку, а то на фотку смотришь с дрожью!
А как на счёт на поезде в Харьков , а не на машине , зима однако , дорога зимняя , не стрёмно , А :dntknw: В поезде :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как на счёт на поезде в Харьков , а не на машине , зима однако , дорога зимняя , не стрёмно , А :dntknw: В поезде :ay:
А поезда тоже с рельс сходят, не дай Бог!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що саме не сподобалося в могильовському станку?

Вот нашел инфу про могилевский станок http://forum.woodtools.ru/index.php?topic=37875.0;all
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стас, що саме не сподобалося в могильовському станку? Сам вибираю станок, в межах 3 тис. грн вибір невеликий. :(
Не регулюється висота подаючого стола а точніше в занадто малих межах-- не вийде робити бокові планочки до рамок з роздільником. Причандалля до пилки гойдається, дуже важко в піднятому режимі зловити точність--- це треба для вибирання чвертей при виготовленні вулика. Він весь хиткий. У мого товариша такий він на нему дуже мало може робити. Коли робити вулики точність це важливо. На тяп-ляп робити можна. В епіцентрі в Києві бачив хороші не дорогі станки, мабуть вище 3 тис. Спробую їх знайти в інтернеті і викладу фото.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ручний фрезер БОШ із склеєчною фрезою
А фото такой фрезы у Вас есть? Какая это - шип/паз?
Фреза, струбцина, моя циркулярка.post-3145-1329941635_thumb.jpg

post-3145-1329941764_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В епіцентрі в Києві бачив хороші не дорогі станки, мабуть вище 3 тис. Спробую їх знайти в інтернеті і викладу фото.
Хороші недорогими станками не бувають! Хіба що Могилев ИЭ 6009 А 4.2! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В епіцентрі в Києві бачив хороші не дорогі станки, мабуть вище 3 тис.

Добрі станки і коштують добре, від 5 тис. Придивляюсь до станка ML292M2 та до Sturm WM1921. Або думаю купить білоруський ИЭ 6009 А 4.2 і використовувати його як фуганок та окремо циркулярку jet jts-10.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не плохая дровопилка за 3 тыши гривен

Есть дровопилки и подороже... :ah:post-329-1330105541_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть дровопилки и подороже...

Эта дровопилка служит безупречно. :ay::ay::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрі станки і коштують добре, від 5 тис. Придивляюсь до станка ML292M2 та до Sturm WM1921. Або думаю купить білоруський ИЭ 6009 А 4.2 і використовувати його як фуганок та окремо циркулярку jet jts-10.

Білоруський станок використовувати як фуганок - не думаю що це гарна ідея. Перший варіант більш підходящий. За Sturm WM1921 нічого не скажу, а от ML292M2 досить добротний станок. У мене Zenitech MF300 майже точна копія ML292M2, але ширина ножів 300мм, що для мене дуже важливо, плюс дуже зручна перенастройка висоти пропилу.
Эта дровопилка служит безупречно.

Теж буває граюся такими дровопилками :umora: , але бензопила поза конкуренцією :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Або думаю купить білоруський ИЭ 6009 А 4.2 і використовувати його як фуганок та окремо циркулярку jet jts-10.
Оптимальный вариант ! Білоруський ИЭ 6009 А 4.2 -фуговка, а jet jts-10-выборка четверти. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Або думаю купить білоруський ИЭ 6009 А 4.2 і використовувати його як фуганок та окремо циркулярку jet jts-10.
Оптимальный вариант ! Білоруський ИЭ 6009 А 4.2 -фуговка, а jet jts-10-выборка четверти. :ay:
Мені не вселяють довіри жестяні столи на білоруському станку. А фуганок дуже важлива річ на якій дуже економити не можна. От якщо використовувати його як циркулярку то можна - потужності вистачить без проблем розпускати дошку 40-50мм. Тому якщо Диму влаштовує ширина стругання 200мм, я б порадив взяти Perfomax PKM300 або FDB ML292.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені не вселяють довіри жестяні столи на білоруському станку. А фуганок дуже важлива річ на якій дуже економити не можна.

Столи мені теж там не дуже подобаються. Перевага білоруського станка тільки в низькій ціні, можна купити зараз і відразу робити вулики, а потім можна докупляти циркулярку і рейсмус.
якщо Диму влаштовує ширина стругання 200мм, я б порадив взяти Perfomax PKM300 або FDB ML292.

В принципі чим більше, тим краще. В основному беру для виготовлення рогатих на рамку 230.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жестяні столи виставив один раз і не займаю. Нормальні столи, товстенькі, зроблені з білоруськоі сталі. До дешевого китайського інструменту довіри особо немає. Маю торцовку Энергомаш (російську)-зроблену в китаі, так в ній упорні столи виставлені з великою похибкою (плювався довго), та ще-й уголок упорний пропеллером! Энергомаш- тойже Sturm. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жестяні столи виставив один раз і не займаю. Нормальні столи, товстенькі, зроблені з білоруськоі сталі.

А якщо потрібно змінити глибину стругання? А на рахунок того з якої сталі зроблені столи це значення немає, столи в ідеалі повинні бути із чавуну. А то ненароком навіть не дуже сильно вдарите дошкою по столу і все про ідеальну геометрію можна забути. Я не говорю, що даний станок зовсім поганий, але краще один раз напрягтись і купити нормальний інструмент.
До дешевого китайського інструменту довіри особо немає.

Про дешеві китайські станки я і не говорю. А так в Китаї зараз виробляється досить багато достойних речей. Наприклад багато інструменту Макіта саме китайського виробництва.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...