Перейти к содержанию

Инвертированный сироп


MazurykAndriy

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, mukola-s сказал:

взяв рамки в майсткерню  бо  смартфон відмовився на морозі працювати пікає і каже за низька температура 

 

 

Цікаво! Це поодинокий випадок чи загинули всі відводи чи сім"ї, що ви загудовували інвертою? А що скажуть інші пасічники, які також зимують на інверті?! Відгукніться! Знаю двоїх які зимують на інверті: п. Михайло (MIRO) та Іван Филипчук. Як у вас проходить зимівля на інверті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також цікавить зимівка на інвертному сиропі. @SASHA.OK, @miro,  як у вас проходить зимівка на ГФС ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Також цікавить зимівка на інвертному сиропі. @SASHA.OK, @miro,  як у вас проходить зимівка на ГФС ?

Вчора, після того як Коля позвонив і розказав про цей випадок, я подивився зверху на сім'ї з ГФСом, візуально ніякої різниці не помітив з тими що на сиропі з медом. Остаточний висновок зроблю як тільки дасть погодо, думаю що ще біля тижня прийдеться почекати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Також цікавить зимівка на інвертному сиропі. @SASHA.OK, @miro,  як у вас проходить зимівка на ГФС ?

до морозів небачив нічого, чекаю потепління ,якщо щось побачу з відхиленнями до норми то напишу,а якщо все добре буде можу і забути без нагадування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, mukola-s сказав:

взяв рамки в майсткерню  бо  смартфон відмовився на морозі працювати пікає і каже за низька температура 

 

 

як це так , Микола ти ж нас застерігав про шкідливість ГФС, а сам та й пішов у слід несвідомих, а яяй

що ж я скажу, дійсно ревізії власним бджолам ще не робив, тому нічого неможу сказати, але з даного відео скажу,що кормів у вулику було недостатньо, бо бджола брала корм до того часу поки нагрівала обжиті рамки, ранній розплід різке похолодання спонукало перерозхід сили бджолосімї, ці залишки ,що залишились вказують на те,що бдж немала вже тої кількості бджоли щоб розігріти корма, а тому причина лише в тому, а висновок такий, що треба контролювати ситуцацію на пасіці, і при необхідності дати канді, але вибір за пасічником, тверде нуго на щоб ще зимою годувати, або ж працюю за прийнятою методикою багатьох пасічників підгодівля канді.Ми вибираємо, а можем, як у цьому випадку показати відео, дійсно винен ГФС, його треба наказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще одне, судити зараз по консистенції корму в рамках які знаходяться довгий час на морозі -15 - -20° все ж не зовсім об'єктивно, так як напевно любий корм замерзне (хоча не пробував, не знаю :):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, miro сказав:

як це так , Микола ти ж нас застерігав про шкідливість ГФС, а сам та й пішов у слід несвідомих, а яяй

що ж я скажу, дійсно ревізії власним бджолам ще не робив, тому нічого неможу сказати, але з даного відео скажу,що кормів у вулику було недостатньо, бо бджола брала корм до того часу поки нагрівала обжиті рамки, ранній розплід різке похолодання спонукало перерозхід сили бджолосімї, ці залишки ,що залишились вказують на те,що бдж немала вже тої кількості бджоли щоб розігріти корма, а тому причина лише в тому, а висновок такий, що треба контролювати ситуцацію на пасіці, і при необхідності дати канді, але вибір за пасічником, тверде нуго на щоб ще зимою годувати, або ж працюю за прийнятою методикою багатьох пасічників підгодівля канді.Ми вибираємо, а можем, як у цьому випадку показати відео, дійсно винен ГФС, його треба наказати.

все потрібно попробувати втрати невеликі   тож для себе зробив висновок неварто ризикувати   і бігати в зимі по пасіці з канді не без того що кілька сімей  можна зимою додати канді   і цим якщоб дав канді то  булиб  перезимували .  та я противник жодних зимових пдгодівель  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоча я не захищаю ГФС і як сказав @miro якщо все ж винен ГФС, то треба покарати :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, mukola-s сказал:

взяв рамки в майсткерню  бо  смартфон відмовився на морозі працювати пікає і каже за низька температура 

 

 

Це відео сліпий глухому показує. Тоді можна судти коли видно тількість підмору у вулику і ситуацію. А з цього відео видно корму мало  це раз по друге складається враження що бжоли мало було у вулику і незмогли обігріти корм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, targal сказав:

Це відео сліпий глухому показує. Тоді можна судти коли видно тількість підмору у вулику і ситуацію. А з цього відео видно корму мало  це раз по друге складається враження що бжоли мало було у вулику і незмогли обігріти корм

моя думка така сама, а от Миколи є упереджений погляд на ГФС, йому про той ГФС та кобіта наговорила і всьо з того днє війна , ладно я шепотом вимовляю гфс, но то напевній пів світу шептіти має:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2018 в 14:24, Yaroslav сказав:

Цікаво! Це поодинокий випадок чи загинули всі відводи чи сім"ї, що ви загудовували інвертою? А що скажуть інші пасічники, які також зимують на інверті?! Відгукніться! Знаю двоїх які зимують на інверті: п. Михайло (MIRO) та Іван Филипчук. Як у вас проходить зимівля на інверті?

 

В 04.03.2018 в 19:46, davolodya сказав:

Також цікавить зимівка на інвертному сиропі. @SASHA.OK, @miro,  як у вас проходить зимівка на ГФС ?

 

В 04.03.2018 в 21:49, mukola-s сказав:

все потрібно попробувати втрати невеликі   тож для себе зробив висновок неварто ризикувати   і бігати в зимі по пасіці з канді не без того що кілька сімей  можна зимою додати канді   і цим якщоб дав канді то  булиб  перезимували .  та я противник жодних зимових пдгодівель  

після обльоту бджолосімей я можу дати відповідь,  на питання ,як в мене повелись бджоли на ГФС, наперед хочу сказати , що я не являюсь ані дилером даної компанії, щодо продажу даного товару, а також не звихнутий на ідеї яка б мною керувала, но в той же час як і всі передові пасічники нашої країни я повністью відданий тітонці лєнь, тому і придбав ГФС. Але наперед скажу після огляду пасіки міф про ефект mukola-s повність розвінчаний, ефект не існує, існує те що з року в рік, існує помилка яку всяко хотять перетворити в щось, це щось цього разу обрало образ ГФС. Тож, як я сказав відмінностей немає зимівля пройшла чудово, що в тих хто був на ГФС, що в тих хто на сиропі і на меду та змішані варіанти, мед-гфс, мед-сироп. Один лише вулик показав був таке яке демонстрував був mukola-s, але причиною було те , що там був безрозплідний період в липні , тому частково сипанулась бджола і якби не ця можливість огляду сьогодні, то через тиждень би бджсімя була б загнулась під ефектом mukola-s. Тож зимувати на ГФС-42 безпечно хоча тепер в порівнянні з цукром не дешево, по отриманій мною інформації поважні декотрі пасічники в яких є така можливість, закупили велику кількість тон цукру, який буде інвертовано для використання в підгодівлі бджіл, тож на цю осінь можливо буде така пропозиція.мова про сотні тон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Первые меда уже откачались. Интересует те кто закармливал гфс-ом в зиму, как там на счет анализов меда? Антибиотик или еще какая нибудь зараза не высвечивается?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, IVAN GORDIY сказав:

Первые меда уже откачались. Интересует те кто закармливал гфс-ом в зиму, как там на счет анализов меда? Антибиотик или еще какая нибудь зараза не высвечивается?

якщо туди зарази не покладете, то її ніяка лабалаторія не виявить, і причому гфс до антибіотика:dntknw:, це ж як на городі бузина ,а в Київі дядько

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

якщо туди зарази не покладете, то її ніяка лабалаторія не виявить, і причому гфс до антибіотика:dntknw:, це ж як на городі бузина ,а в Київі дядько

Его сейчас везде суют, чтобы продлить сроки хранения. Поэтому и побаиваюсь.. Я так подозреваю что эта штука тоже не вечно хранится.. мало ли что им там в голову взбредет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Підскажіть хтос кормить  бджоли ГФС42

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, AlexGuk сказал:

Підскажіть хтос кормить  бджоли ГФС42

Це є десь на Точку. Здається Міро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, AlexGuk сказал:

Підскажіть хтос кормить  бджоли ГФС42

Перенесла ваш вопрос в эту тему. Почитайте тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Доброго вечора. Нещодавно придбав осьIMAG1392.thumb.jpg.ebc73940c268d5a274de0954c4960f7a.jpg такий ферментний препарат для виготовлення інвертованого сиропу з  цукру. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Dariusz сказав:

Доброго вечора. Нещодавно придбав осьIMAG1392.thumb.jpg.ebc73940c268d5a274de0954c4960f7a.jpg такий ферментний препарат для виготовлення інвертованого сиропу з  цукру. 

Хто виробник та доза ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Борода-1 сказал:

Хто виробник та доза ?

Доза 1мл на 2 кг цукру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інвертованого сиропу чи цукор!? Що краще на практиці...чи те і те використовувати....хто поділиться досвідом на практиці!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

інвертованого сиропу чи цукор!? Що краще на практиці...чи те і те використовувати....хто поділиться досвідом на практиці!?

 

5 часов назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

хто поділиться досвідом на практиці!?

якщо правильно приготувати,розумово що інвертирований сіроп свій краще.:IMHO:Якщо там дається не меньше 5 літр меду.Отого відкаченого останнього що чім тільки не занесли,перемішали,та нехай проходить інвертацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.07.2018 в 21:52, Dariusz сказал:

Доброго вечора. Нещодавно придбав осьIMAG1392.thumb.jpg.ebc73940c268d5a274de0954c4960f7a.jpg такий ферментний препарат для виготовлення інвертованого сиропу з  цукру. 

Де купляли? І як плануєте робити? Дуже то цікаво. Якщо в домашніх умовах то зробити то то буде супер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Укроп сказал:

Де купляли? І як плануєте робити? Дуже то цікаво. Якщо в домашніх умовах то зробити то то буде супер

Купляв  на ферментному заводі, у нас тут є таки й виробник, як Ензим,  планую роботи  то все в дома, технологія передбачає підтримання певного температурного режиму це мабуть основне, а все інше зробить фермент до речі, даний фермент вирощений на природному штампі грибів (це органіка)і є лабораторні дослідження  по ньому, що він розщеплює цукровий сироп на мононоцукри (глюкоза, фруктоза) до 98-100%, розщеплення відбувається у рівномірному відсотковому  співвідношенні 50(глюкози) на 50 (фруктози) +/- 5%, дози ферменту розраховують лише по кількості цукру  який буде додаватись до сиропу, не залежно чи то 60% сироп чи 70% все по кг цукру. Для мене це також цікаво, тому вирішив випробувати, що вийде побачу згодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В понедельник, 30.07., начал искать ГФС-42.  По первым телефонам на ПромЮА отвечали,что сиропа нет и неизвестно будет ли.  Нашел двух представителей в Киеве у которых был ГФС по доступной цене. Начал заказывать: договорились о самовывозе с Днепра (Новая почта с их 5 грн за кило (по словам продавцов) отпала) , удивили стопроцентной предоплатой . Я, конечно, отказался. Через пару минут перезвонили оба представителя и предложили оплату произвести после того, как машину загрузят на складе в Днепре (промзона).

Приехал. Мне показали товар и сказали, что грузить не будут пока не произведу оплату на фирму в Киев. Ближайшее отделение Приватбанка километрах в десяти. Получается: заплати, а кинут или нет -вопрос... Поехал, оказалось на выезде с промзоны в автосалоне Хюндай стоит приватовский терминал. Заплатил, отослал фото квитанции на фирму в Киев, перезваниваю представителю - трубку не берет... ... ... через секунд тридать представитель ответила: отправила на склад за накладными для получения товара. Товар выдали: грузчики втроем привезли до конца терминала... дальше сам. На фирме предупредили, чтобы транспортировал тубы стоя, переживал, что в ланос не влезет на заднее сиденье 4 туба - ошибся: они такие маленькие (и тяжелые), что влезет 7-8 штук. Расклинил ящиком для инструментов и погнал...

Да, рядом (в 20м) склад рамок 3k-bees . Увидел у них новинку: десятирамочники из полистирола, уговорил, чтобы показали: обычный листовой полистирол; я, наверное, на коленке шестирамочники качественней делал. Ну а рамки четкие, на мой взгляд: стояло много упаковок собраных рамок, даже были с проволокой...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...