Перейти к содержанию
MazurykAndriy

Инвертированный сироп

В теме 230 сообщений

8 часов назад, fenix-86 сказал:

Весь процес

Воно хочь шумувало?

Поделиться сообщением

8 часов назад, mascot сказал:

Про Канаду ви впевнені що там цукровий сироп?

цю інформацію я прочитав у постах МишаКа( Міша Куций) там напівфабрикат, тобто незакінчений продукт цукрового виробництва, тобто щоб не купувати цукор, потім його розводити з гарячою водою у відповідній концентрації його канадці просто замовляють на цукровому заводі і купують тонами, але це не інверт, якось так.

Поделиться сообщением

8 годин тому, fenix-86 сказав:

Добрий день. Цього року також готував інвертний сироп за допомогою ферменту "Інвертаза" від компанії "Ензим". Весь процес проводив по інструкції виробника яку знайшов в інтеренеті, так як з самим ферментом в посилці взагалі нічого не прийшло окрім діючої речовини.:dntknw: Робив сироп в концентрації 2:1 цукор до води, заливав в ємність з підігрівом, додавав сам фермент у співвідношенні 1 мл ферменту на 1 кг сухого цукру ( десь читав що можна навіть 1 мл на 4 кг цукру, але так як в мене був надлишок ферменту для моїх потреб по сиропу і термін зберігання ферменту всього 6 місяців --  використав увесь). Після цього вся суміш перемішувалась при постійній температурі 42-45 градусів Цельсія на протязі 24-30 годин (було дві закладки). В кінці процесу, по рекомендації виробника,  увесь обєм підігрівався на короткий термін до 80 градусів для пастеризації і як так розумію за для розпаду залишків феременту. А далі готовий "Інвертний сироп" охолоняв, розливався по пакетах та роздавався бджолам.

Ваше повідомлення трохи мене ввело в ступор, так як сам не проводив аналізу готового продукту і не знаю скільки відсотків сахарози пройшли процес інвертизації, але в душі плекав надію на хочаб 80% а тут:(

Господи, як же ви звикли вже до сурогатів! Та ліпше додайте десяту частину меду до готового сиропу і потримайте днів 3-4  в теплі. І не потрібно тоді нічого  добавляти та ризикувати, незнаючи що то за продукт.:IMHO:

Поделиться сообщением

Підкажіть, шановні, де можна придбати ГФС-42 у невеликій кількості? Барабан 50 л. для мене забагато. 

Поделиться сообщением

39 хвилин тому, Кірей Юрій сказав:

Підкажіть, шановні, де можна придбати ГФС-42 у невеликій кількості? Барабан 50 л. для мене забагато. 

Хіба з пасічників хто вділить, наскільки знаю, ГФС в меншій тарі нефасують.

На Ваших кілька сімей я б незаморочувався з ГФС, цукрового сиропу повністю вистачає, при бажанні до сиропу можна додати меду.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти