Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, gardener сказав:

Я подивився таблицю і думаю: ну ніфіга собі у Кузьмича і апетит:umora:

я просто вечерю і залишок коштів,а вони підуть на оплату проживання вніс в колонку вечеря,хоча чесно говоря якби і в ресторані всю зустріч провести теж погано не було б:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кривченко О.М. зголосіться, мені треба зясувати Ваш платіж,дякую. :evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обявляю винагороду тому хто знайде Кривченко О.М., філіжанка кави + магнітна відкритка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформація про оплату на сторінці 10

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бухта Вікінгів 26.07. Яша скучає,коли вже приїдуть

20258438_1938966069705401_71180672210715

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шановне товариство зголошуємось хто б хотів мати слово для виступу,але з темою, зголошуйтесь кому б ви хотіли дати слово для виступу за темою ......,кажіть щоб ви хотіли почути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проводиться опитування щодо поїздки транспртом з жд вокзалу в 15:00 годин та з центру міста пл .Ринок в 19:30 на Бухту Вікінгів,можлива зупинка на 30хвилин в супермаркеті

поршу зголошуватись кому який час вигідний, можна писати в приват ,дякую

орієнтовна вартість поїздки бусом від 30грн. до 50грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, miro сказал:

шановне товариство зголошуємось хто б хотів мати слово для виступу,але з темою, зголошуйтесь кому б ви хотіли дати слово для виступу за темою ......,кажіть щоб ви хотіли почути

Хотіла б почути Череватова, якщо звісно це можливо. Він так цікаво і доступно подає інформацію, що слухала б його годинами.:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Елена Щербань сказав:

Хотіла б почути Череватова, якщо звісно це можливо. Він так цікаво і доступно подає інформацію, що слухала б його годинами.:ax:

Підтримую. Я б також послухав його, так як не мав змоги послухати взимку.

Також було б цікаво почути результати по сеелкції УС та карпатки.

Денис, нехай розповість про свій чудо-вулик та результати його випробовувань. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Sanich сказав:

Підтримую. Я б також послухав його, так як не мав змоги послухати взимку.

Також було б цікаво почути результати по сеелкції УС та карпатки.

Денис, нехай розповість про свій чудо-вулик та результати його випробовувань. :IMHO:

я ЗА

3 години тому, Елена Щербань сказав:

Хотіла б почути Череватова, якщо звісно це можливо. Він так цікаво і доступно подає інформацію, що слухала б його годинами.:ax:

 я не проти, а пан Череватов зареэструвався???

Елена може розкажете про елгон, я б задоволенням послухав

ото з інтернету якісь малюнки вискакують,нічого я іх удалю ,а тим, прикрию салфеткою.............:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щойно уточняв з БВ щераз перелік,сказав з Кривченко проблеми ,а вони кажуть не переживайте якщо це дєвушка ми її з вами поселим, а якщо чоловік, то кажуть з моєю жінкою поселять,

значить ставки подвоюються, Кривченкоооооооооо...................................Ви мене чуєте??????????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

я ЗА

 я не проти, а пан Череватов зареэструвався???

Елена може розкажете про елгон, я б задоволенням послухавРезультат пошуку зображень за запитом "фото молотка"

ото з інтернету якісь малюнки вискакують,нічого я іх удалю ,а тим, прикрию салфеткою.............:ah:

Миро, я Вам гарніший молоточок подарую при зустрічі, розписаний власними руками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

Миро, я Вам гарніший молоточок подарую при зустрічі, розписаний власними руками.

я сі тішу, то так скажу, жи то я не по волі ,а випадково, а воно раз і є, і шо я зроблю:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

Миро, я Вам гарніший молоточок подарую при зустрічі, розписаний власними руками.

що й но колєга з підїзду дзонила,бідна вже в тій Канаді 10 літ крипирує, так питов сі її ,як би то пасіку там поставити, вона каже жи поки молоді можут ще щось ставити, а старі лиш тєжко крипирувати, тож до чого слово кажу, поки с Ти молоді ставте всьо на місце, і не думайте за старість:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Елена Щербань сказав:

Хотіла б почути Череватова, якщо звісно це можливо. Він так цікаво і доступно подає інформацію, що слухала б його годинами.:ax:

Питання в тому чи готовий він приїхати? Хто з ним має зв"язок. 

Відносно конференції. Не знаю як кому, але я скоротив би офіційн частину. Скажемо, в 10 розпочали, о 12-30 - 15 хв кави попили, і зробили пійзній обід о 15-00. І все. З 16-00 до 19-00 - вільний час, а точніше на розмови в кулуарах. Але це моя думка. Не знаю чи її пітдтримають більшість. Із минулорічного досвіду - після обіду більшість як сонні мухи і/або зовсім не слухають доповідача, створюючи шум в залі. Гарно слухають до перерви на каву. Прайм тайм, тому Михайло, варто на цей час ставити самі цікаві доповіді. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та й можна виділити по 4-5 хв кожному, щоб кожен сказав, що вдалося в цьому сезонів що ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:
2 години тому, Елена Щербань сказав:

Миро, я Вам гарніший молоточок подарую при зустрічі, розписаний власними руками.

що й но колєга з підїзду дзонила,бідна вже в тій Канаді 10 літ крипирує, так питов сі її ,як би то пасіку там поставити, вона каже жи поки молоді можут ще щось ставити, а старі лиш тєжко крипирувати, тож до чого слово кажу, поки с Ти молоді ставте всьо на місце, і не думайте за старість:umora:

Пане Михайле, йой! А як він буде з пацьорками? А може він і на цілу булаву потягне?!  А якщо на рушничку і безпосередньо з Оленчиних рук???!!! :crazy:

Видається мені, що Ви трохи заживо "зіскочили" на ту Канаду...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Sanich сказав:

Питання в тому чи готовий він приїхати? Хто з ним має зв"язок. 

Відносно конференції. Не знаю як кому, але я скоротив би офіційн частину. Скажемо, в 10 розпочали, о 12-30 - 15 хв кави попили, і зробили пійзній обід о 15-00. І все. З 16-00 до 19-00 - вільний час, а точніше на розмови в кулуарах. Але це моя думка. Не знаю чи її пітдтримають більшість. Із минулорічного досвіду - після обіду більшість як сонні мухи і/або зовсім не слухають доповідача, створюючи шум в залі. Гарно слухають до перерви на каву. Прайм тайм, тому Михайло, варто на цей час ставити самі цікаві доповіді. 

я підтримую дану пропозицію, чи є в кого ще які пропозиції, поради абож ідеї,адже час спливе рікою, а так хочеться багато встигнути ,будь ласка пропонуйте, постараюсь втілити в життя ваші пропозиції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відносно зустрічі, дана зустріч це багато сподівань,на жаль лише одне з них може стати реалізованим це сама зустріч, всі інші це ваші бажання, які в якійсь мірі хоч і будуть реалізовані, но може не так ідеально і не за тим еталоном який є вашим сподіванням, но ми будем старатись,щоб помилки не повернулись, а бажане збулось:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

я підтримую дану пропозицію, чи є в кого ще які пропозиції, поради абож ідеї,адже час спливе рікою, а так хочеться багато встигнути ,будь ласка пропонуйте, постараюсь втілити в життя ваші пропозиції.

Підтримую пропозицію щодо запрошення Володимира Череватова. Останнім часом він ніби не дуже відвідує форум, тому пропоную Вам, пане Михайле (ну так вже склалося :)), написати йому у приват. У цьому випадку він отримає ще й дубль-повідомлення на свою електронну скриньку і є більша ймовірність, що зрештою прочитає його. Але це на той випадок, якщо немає прямого контакту...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Kumpel сказав:

Підтримую пропозицію щодо запрошення Володимира Череватова. Останнім часом він ніби не дуже відвідує форум, тому пропоную Вам, пане Михайле (ну так вже склалося :)), написати йому у приват. У цьому випадку він отримає ще й дубль-повідомлення на свою електронну скриньку і є більша ймовірність, що зрештою прочитає його. Але це на той випадок, якщо немає прямого контакту...

завтра напишу:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

завтра напишу:)

Пречудово! Але і про мене не забудьте, бо як не дасьте інфи (і реквізитів) на завтра до 15.00, то зможу перерахувати кошти лише з понеділка...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Kumpel сказал:

Але це на той випадок, якщо немає прямого контакту...

Контакт прямий є у багатьох, але ж хотілося б, щоб його запросив офіційно сам організатор зустрічі, можливо, якщо хто може,  зібрати трохи на оплату дороги чи ночівлі шановному гостю. Ну це моя думка, можливо хтось поправить мое бачення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

...можливо, якщо хто може,  зібрати трохи на оплату дороги чи ночівлі шановному гостю. Ну це моя думка, можливо хтось поправить мое бачення.

Цілком сприймається. За потреби, пан Михайло може оголосити таку ініціативу безпосередньо тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

можливо, якщо хто може,  зібрати трохи на оплату дороги чи ночівлі шановному гостю.

Хто запропонував - той і збирає. ;)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...