Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

шось довго я не ходив на точок... а тут знову реестрація... прийде вечером дружина, пришлю заявку... бо як взнає що знову в Бухті Вікінгів, самого не пустить!!!!!!!!!!! а до бринзи біля котеджу була хреновуха... і ніхто не згадав, не сподобалась????

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, yochik71 сказав:

шось довго я не ходив на точок... а тут знову реестрація... прийде вечером дружина, пришлю заявку... бо як взнає що знову в Бухті Вікінгів, самого не пустить!!!!!!!!!!! а до бринзи біля котеджу була хреновуха... і ніхто не згадав, не сподобалась????

 

що, кому не сподобалось:huh:,та я для Вас столик замовив,щоб пилинка не впала на нього,крісло таке удобне,та Ви шо таке кажете,та я ж на перших шпальтах сказав,що біля котеджу проходила виставка досягнень пасічників і кожен міг отримати безплатного експоната,а я тих експонатів від Вас набрав,ну так нормально набрав:umora::az:, дружині вітання, і передавайте ,що моя дружина просить щоб вона приїхала,бо ваша дружина ще й достойним волонтером була,а мої волонтери кожному були вдячні за допомогу.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

обновлення інформації,щодо реєстрації, буде надано завтра.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

що, кому не сподобалось:huh:,та я для Вас столик замовив,щоб пилинка не впала на нього,крісло таке удобне,та Ви шо таке кажете,та я ж на перших шпальтах сказав,що біля котеджу проходила виставка досягнень пасічників і кожен міг отримати безплатного експоната,а я тих експонатів від Вас набрав,ну так нормально набрав:umora::az:, дружині вітання, і передавайте ,що моя дружина просить щоб вона приїхала,бо ваша дружина ще й достойним волонтером була,а мої волонтери кожному були вдячні за допомогу.:az:

ну все, вже їдемо!!! дружина недовго вагалась!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні додатково провів розмову із директором готелю Бухта Вікінгів,закріпив на проживання 70 місць,тобто 51-е ми вже освоїли, залишається 19 місць,розміщення по номерах проводитиму після закінчення реєстрації, або повного заповнення номерів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, miro сказав:

інформація станом на 02.04.

 

п/п 

 

"НІК"

 

К-сть

 

Люд.

 

К-сть

 

діб

 

дата

 

поселення

 

дата

 

виселення

 

Номер на

 

Прожива

 

ння

 

Примітка

 

 

32.

 

miro

 

3

 

2

 

08.09.

 

10.09.

 

 

 

 

 

 

 

Добре хоч Ви встигли:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2017 в 22:46, miro сказал:

Станом  на 02.04. 

 

А який стан на 05.04 ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

друзі,хто прийняв рішення їхати на зустріч,прошу заходьте і реєструйтесь,я зможу вас поселити в номера і ви будете знати який номер і тд.,а місць на поселення не так і багато залишилось, 13,а може і менше бути, поки подам зміни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформація станом на 08.04.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилось 9  місць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться, мабудь, палатки ставити:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, gardener сказал:

Прийдеться, мабудь, палатки ставити:hmm:

Вы хотели на экскурсию на пасеки!?

Есть повод несколько павильонов с пчелами и пасечные вагончики подтянуть!:ay:

На сколько я знаю,на БВ пасеки ещё нет.

 

38923708.jpg

60667108.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Кузьмич сказав:

На сколько я знаю,на БВ пасеки ещё нет.

Я того року відвідав... в лісочку за тенісним кортом... Я так зрозумів то вулики @miro там стояли...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Я того року відвідав... в лісочку за тенісним кортом... Я так зрозумів то вулики @miro там стояли...;)

Я теж в тій глушині знайшов лежаки, але мені здалось, що там не має бджіл. Думаю п.Михайло розтаве всі крапки над і.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Кузьмич сказав:

Вы хотели на экскурсию на пасеки!?

Есть повод несколько павильонов с пчелами и пасечные вагончики подтянуть!:ay:

На сколько я знаю,на БВ пасеки ещё нет.

 

38923708.jpg

60667108.jpg

Пасіка є. та й в таких вагончиках...шось не хочеться:hmm:

4 години тому, Вадим Василюк сказав:

Я теж в тій глушині знайшов лежаки, але мені здалось, що там не має бджіл. Думаю п.Михайло розтаве всі крапки над і.

ЛітАли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Бджолопотам сказав:

Я того року відвідав... в лісочку за тенісним кортом... Я так зрозумів то вулики @miro там стояли...;)

 

13 години тому, Вадим Василюк сказав:

Я теж в тій глушині знайшов лежаки, але мені здалось, що там не має бджіл. Думаю п.Михайло розтаве всі крапки над і.

в одній із тем я писав,що пасіку на БВ я передав іншій людині,це було 29 березня 2016року,тобто на момент зустрічі 2016 я за пасікою вже не доглядав,пасіка після передачі була знищена  за декілька днів,тобто,коли я передавав середня сила сімей була 9 рамок,при мені виконували процедуру мощного розширення гнізда,тобто до моїх 9 рамок ставили в перемішку ще 9 рамок,на мої попередження про охолодження ніхто не звертав уваги,пасіка "поплила" моментально через охолодження, оскільки після 29.03. температура пішла на спад і довго трималась низькою,відкритий та закритий розплід у вуликах був рівномірний.Через таку зухвалість та відношення до бджіл власник БВ заборонив був пасічнику відвідувати нашу конференцію,но то таке,а людина про себе була заявила як профі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, gardener сказав:

Прийдеться, мабудь, палатки ставити:hmm:

пане Микола я Вас прошу,та шо таке говорите,при нинішніх технологіях можна до того часу ще один готель збудувати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.04.2017 в 06:16, Кузьмич сказав:

Вы хотели на экскурсию на пасеки!?

Есть повод несколько павильонов с пчелами и пасечные вагончики подтянуть!:ay:

На сколько я знаю,на БВ пасеки ещё нет.

 

 

60667108.jpg

Все,

включено в програму, в плані програми називається екскурсія на пасіки в ретро пропагандистському ТЗ , керівник програми Кузьмич він же хореограф і не мєстний Сусанін прокатає всіх бажаючих на пасіки із сірою бджолою. .................:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, miro сказал:

не мєстний Сусанін 

Не, ну львІвяне сразу переходили на русский , когда я на щиром украинском языке спрашивал дорогу :ah:

10 часов назад, miro сказал:

всіх бажаючих на пасіки із сірою бджолою. .................:umora:

Ну это не проблема, знаю в 12км (если не ошибаюсь) пасеку с серой Бджолой!

Не, ну она не совсем серая(уже) .....

Кстати, Вы в улей N13     N 66 давно заглядывали на своей пасеке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Кузьмич сказав:

1. Не, ну львІвяне сразу переходили на русский , когда я на щиром украинском языке спрашивал дорогу :ah:

2. Ну это не проблема, знаю в 12км (если не ошибаюсь) пасеку с серой Бджолой!

3. Не, ну она не совсем серая(уже) .....

4, Кстати, Вы в улей N13     N 66 давно заглядывали на своей пасеке?

1. знаю я кого Ви дорогу питали,так він же москалик і цього не скриває, це ж він вам на конику пропонував покататись;),

2. це 100% вся сіра:ah:,

3.:evrika:

4.Кузьмич це, що значить, то ти не професору возив бджоли 17.02.:crazy:, а на мою пасіку:huh:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні заїжджав на БВ,обговорював робочі питання із дівчатами-адміністрацією готелю, запитували мене дівчата, чи цього року знову форумчани посилятимуться так прикольно, як минулого року,хоч і минулого року я дівчатам говорив,що поселятимуться по нікам, все одно вони відчували захоплення коли підходили мужчини {бо дівчата форуму правильні } і казали я бджолопотам, чи ще поприкольнєй, поки я остаточно їм і не відповів,чи поселятимуться за ніками,чи по прізвищам, а ви друзі що кажете....?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, miro сказал:

4.Кузьмич це, що значить, то ти не професору возив бджоли 17.02.:crazy:, а на мою пасіку:huh:

Капець,а вы думали я зря конференцию пропустил в сентябре:umora:

То я маток итальянок в ваши улья подсаживал под номерами 

7 часов назад, Кузьмич сказал:

в улей N13     N 66

 

54 минуты назад, miro сказал:

.Кузьмич це, що значить, то ти не професору возив бджоли 17.02.:crazy:, а на мою пасіку:huh:

Ну,чтоб наверняка и зимой закинул....парочку маток ,не помню в какие ульи :ah:

45 минут назад, miro сказал:

,що поселятимуться по нікам,

друзі що кажете....?

Ну ,.....кто такой кузьмич и пр...лог  девушки запомнили:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, miro сказал:

сьогодні заїжджав на БВ,обговорював робочі питання із дівчатами-адміністрацією готелю, запитували мене дівчата, чи цього року знову форумчани посилятимуться так прикольно, як минулого року,хоч і минулого року я дівчатам говорив,що поселятимуться по нікам, все одно вони відчували захоплення коли підходили мужчини {бо дівчата форуму правильні } і казали я бджолопотам, чи ще поприкольнєй, поки я остаточно їм і не відповів,чи поселятимуться за ніками,чи по прізвищам, а ви друзі що кажете....?

Пропоную за ПІБ, тому що буває НІКи деякі майже дублюються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, vladimir5 сказав:

Пропоную за ПІБ, тому що буває НІКи деякі майже дублюються.

Найліпше буде за ПІБНІКом:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...