Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

41 хвилину тому, miro сказав:

Олександр я можу Вас допровадити маршрутним таксі,але мабуть Ви поїдете із Сергієм, аце мінус два пасажира,середня для розрахунку іншим буде збільшуватись,я зможу Вам допомогти іншим рейсом,але як бути з рейсом вечірнім якщо більшість так зробить,мабуть вечірній рейс зніму

Вся проблема в том что не знаю точно во сколько мы освободимся, нагуляемся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если отменити рейсы то чем с жд вокзала добраться до бухты и до скольких ходит транспорт?

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, buben сказав:

Если отменити рейсы то чем с жд вокзала добраться до бухты и до скольких ходит транспорт?

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 

на 15-00 буде,на 19-30 залежатиме від кількості чоловік, но в 19-30 автобус відправлятись мав з центра міста, а в 15-00 з ЖД Вокзалу, окрім всього я на звязку і буду старатись усіляко всім допомогти в будь-якій ситуації,до зустрічі всіх чекаю і все вирішимо якби у вас не змінювалась ситуація,я зообовязаний допомогти ви мої гості і друзі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напишите Ваш номер телефона

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2017 в 17:31, miro сказал:

сьогодні є час і натхнення,в кого є якісь питання будьласка задавайте,бо на цьому тижні багато вже іншої роботи,тож я сьогодні тут і на звязку 0971910619 Михайло

@buben

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

на 15-00 буде,на 19-30 залежатиме від кількості чоловік, но в 19-30 автобус відправлятись мав з центра міста, а в 15-00 з ЖД Вокзалу, окрім всього я на звязку і буду старатись усіляко всім допомогти в будь-якій ситуації,до зустрічі всіх чекаю і все вирішимо якби у вас не змінювалась ситуація,я зообовязаний допомогти ви мої гості і друзі.

  УВАГА!!!                                               номер телефону водія Ореста 096 270 72 91

вартість проїзду в 15-00  орієнтовна 40грн. від цієї кількості людей :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  УВАГА!!!      Вечірній рейс знято буду допомагати добратись маршрутним таксі

мій телефон 0971910619, вибачте не зібрано кількості,тобто шість чоловік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, miro сказал:

вартість проїзду в 15-00  орієнтовна 40грн. від цієї кількості людей

А номерной знак автобуса известен?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергiйко сказав:

А номерной знак автобуса известен?

ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перші "рої" вже залетіли, завтра цілий день на "пасіці" і садити "рої" по "вуликах",а як гадали цілий тиждень дощ і на вихідні погода,ото підуть "рої", а Кумпель "сиропчику" привезе "рої" сили наберуться

рої -         форумчани

пасіка -   Бухта Вікінгів

вулики -   номера

сиропчик -   :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перші "рої" вже залетіли, завтра цілий день на "пасіці" і садити "рої" по "вуликах",а як гадали цілий тиждень дощ і на вихідні погода,ото підуть "рої", а Кумпель "сиропчику" привезе "рої" сили наберуться
рої -         форумчани
пасіка -   Бухта Вікінгів
вулики -   номера
сиропчик -   :hmm:
"Рои" от клеща не забудьте обработать...

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, юрий черевичный сказав:

"Рои" от клеща не забудьте обработать...

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

кажуть ,що чехи самогоном обробляють, то рої добре сі мають після обробок :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, miro сказав:

перші "рої" вже залетіли, завтра цілий день на "пасіці" і садити "рої" по "вуликах",а як гадали цілий тиждень дощ і на вихідні погода,ото підуть "рої", а Кумпель "сиропчику" привезе "рої" сили наберуться

рої -         форумчани

пасіка -   Бухта Вікінгів

вулики -   номера

сиропчик -   :hmm:

Але "сиропчик" буде аж під вечір - за всіма канонами закормки (щоб "рої" не набралися сили передчасно)...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут по ходу тему треба залишати,бо я вже зранку настрашився,що хтось прикол зробив дивлюсь чотири сторінки,а потім Аленка мене розбудила і каже то реєстрація закінчилась і люди перейшли в тему Зустріч,а я тут ще реєструю по повній:umora:,тож переходимо в тему зустріч, викладаємо свої враження та фото:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, miro сказав:

                                                                                          УВАГА!!!

                                              номер телефону водія Ореста 096 270 72 91

                                                                  вартість проїзду в 15-00 , 40грн.

                                                          автобус держ. номер ВС 0358 ВХ білий бус

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...