Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

:hmm:Я так понял " почем в Одессе рубероид"  не особо интересует ?
Мабуть "Или шо делать, когда делают нервы" буде цікавіше.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                           звертаю увагу ,щодо доставки на Бухту Вікінгів
Проводиться опитування щодо поїздки транспортом з жд вокзалу в 15:00 годин та з центру міста пл .Ринок в 19:30 на Бухту Вікінгів,можлива зупинка на 30хвилин в супермаркеті
прошу зголошуватись кому який час вигідний, можна писати в приват ,дякую
орієнтовна вартість  бусом за рейс 600грн.
 

 

 

 

"НІК" 

 

 

  

Кількість людей 

  

Посадка

 15:00 

ЖД вокзал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посадка

19:30

 пл.Ринок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітка

 

 

1

  

Kolyan 

  

  

 

 

 

 

+

 

 

 2

  

Фомич 

  

2  

  

+

 

 

 

 

  

buben

 

 

 

 

2  

  

+

 

 

 

 

4

Добровольський РВ

 

 

2

+

 

 

 

 

5

Андрій V

 

 

 

2

+

 

 

 

 

6

hotab

 

 

 

2

+

 

 

 

 

7

Елена Щербань

 

 

 

1

 

 

     +

 

 

8

Лена Приходько

 

 

 

           2

 

 

     +

 

 

 

 

 

 

 

 

    11

     4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посадка на 08.09.
зміни станом на 16.08.
на даний момент поїздка рейсом в 15-00 орієнтовна вартість проїзду складатиме 60грн. з особи.
рейс на 19-30 можливо буде знятий із замалої кількості людей,тож прийдеться добиратись громадським транспортом, в чому ми допоможемо, про це пізніше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Кузьмич сказал:

докладачи  должны сделать сжатыми доклады ,

И как это называется ?! :umora: У всех " сжатые " , а у него 300 минут , тоже " сжатых " .:rofl:

 

3 часа назад, Елена Щербань сказал:

Я ініціювала виступ шановного Череватого, а одже в ті 45 хвилин, що йому виділили, я сидітиму поближче до сцени і боятимуся відволіктися і на хвильку. А якщо йому не вистачить часу, Кузьмич із радістю  віддасть свої законні 300 хвилин.

Хотел бы я Вас и господина Череватого увидеть через те 300 минут .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ото когось би на БОГРАЧ залучити:ah:.Їв.... дуже смачно:ay::az:
Думаю бограч буде у Салтові. Буду пробувати варити.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Кузьмич сказав:

Если барана именно с полонини,  можно попросить @zapivan Ивана , но проблемка с транспортом .

Ваня , мож и ты брынзы захватишь?

Якщо доберуся до вересня на полонину то бринза буде. Той раз кум з Довбушанки приніс. Зараз десь в Європі. От на рахунок барана то слаба надія. Буковель диктує попит.А приговор барану виконувати не буду. Я в Польші добрий став...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформація станом на 01.09. на сторінці 1 та 16

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

общем у нас форс-мажор:ak:, головний оператор Бист, пририває поїздку:blink:,всьо капец:evrika:, де Фомич:Jumpy:,Фомич прошу підтвердити готовність взяти зобов'язання головного оператора, Бист обіцяє допомогти у всіх питаннях фото-відеомонтажу та усунення компроматів із зйомок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

общем у нас форс-мажор:ak:, головний оператор Бист, пририває поїздку:blink:,всьо капец:evrika:, де Фомич:Jumpy:,Фомич прошу підтвердити готовність взяти зобов'язання головного оператора, Бист обіцяє допомогти у всіх питаннях фото-відеомонтажу та усунення компроматів із зйомок.

На съезде будет Александр Пасечник и Ваня Фабро 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, pr1zZ сказав:

На съезде будет Александр Пасечник и Ваня Фабро 

і шо, в них відак по сему:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

общем у нас форс-мажор:ak:, головний оператор Бист, пририває поїздку:blink:,всьо капец:evrika:, де Фомич:Jumpy:,Фомич прошу підтвердити готовність взяти зобов'язання головного оператора, Бист обіцяє допомогти у всіх питаннях фото-відеомонтажу та усунення компроматів із зйомок.

Пане Михайло, не хвилюйтесь, все буде добре.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Фомич сказав:

Пане Михайло, не хвилюйтесь, все буде добре.

 

Дякую, аж ми легше стало:), і ранкова кава як завжди буде смачна:wave:,до зустрічі:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, miro сказал:

Дякую, аж ми легше стало:), і ранкова кава як завжди буде смачна:wave:,до зустрічі:az:

Беру с собой двух волонтеров, они мне помогут вести съёмку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні волонтери попрацювали, на жаль не маю права розголошувати їх працю, приїдете побачите:), тепер приступаємо до другої частини марлєзонського форумлєту, це вечеря, пока надихаємось ідеями,потім перейдемо до можливостей,а дальше.......,а шо дальше,дальше я вскричу,шо вже треба щось робити і вони з натхненням будуть робити ,що їм скажуть:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                                                                                                  ОГОЛОШЕННЯ!!!

Для бажаючих обідати в ресторані 09.09., буде організовано комплексний обід вартістю до 150грн. з особи, про бажання пообідати прошу повідомити мене в приват,оплата за обід проводитиметься на місці, повідомлення про бажання є обовязковим, іначе можна лишитись комплексного обіду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір

Чи ще можлие долучення до зборів? Є вільні місця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Zermiunt сказав:

Добрий вечір

Чи ще можлие долучення до зборів? Є вільні місця?

Все ще є, звертайтесь у приват,або за тел.0971910619 Михайло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось я себе не находжу в списках на платний шатл на 15.00 та на комплексний обід...Може я не туди заявку відправив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишились одні номера на кінному клубі,кажу дівчата моє панство туди не піде,а вони мені на маєш рекламу,і вперед на зустріч щастю :dntknw:

це не сміх із німців,бо дружина Фай, ну общем.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, РУТ-61 сказав:

Щось я себе не находжу в списках на платний шатл на 15.00 та на комплексний обід...Може я не туди заявку відправив?

почув:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Михайле,а "пізнавальних бейджиків" цей рік не буде?Чи я щось пропустив:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Kolyan сказав:

Пане Михайле,а "пізнавальних бейджиків" цей рік не буде?Чи я щось пропустив:hmm:

Цього року будем інкогніто :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Kolyan сказав:

Пане Михайле,а "пізнавальних бейджиків" цей рік не буде?Чи я щось пропустив:hmm:

Пане Миколо та я Вас впізнаю за декілька кільометрів,які бейджики в нашому віці,ну хіба які Бейджі, то є інша річ :umora:, не переживайте всьо буде,малюю кожен день,фарба яка лишилась від мічення бджоломаток вся йде на бейджіки:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бейджі:ax:.Хотілось би конкретики:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Kolyan сказав:

Бейджі:ax:.Хотілось би конкретики:ah:

прямо лісовою стежкою йдете,заходите на кінний клуб на першому поверсі:al:будьте уважні нічого не перепутайте, бо в них будуть ніки, а саме Бейджа,Ахіла,та ще одна забув:ah:квіти для них бажано без шипів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.08.2017 в 20:24, Елена Щербань сказал:

Тема 8 го участника впечатляет.

шоб таки нет, так да))))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...