Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

а цим часом на Бухті Вікінгів йдуть тренування ,щодо головної частини проведення в суботу вечером,волонтери навчаються:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

беспрецендентна акція на час зустрічі ,від організатора, щирості немає меж,все для вас

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 

Наша щира радість

безкоштовно

Чай,кава

безкоштовно

WI-FI  інтернет.

безкоштовно

Зарядка телефону/планшета/ноутбука

безкоштовно

Заснути в кріслі

безкоштовно

Спостерігати за організатором

безкоштовно

Стояти над душею

150,00 грн.

Розмова з організатором (10 хв):

.

“про життя” 

100,00 грн.

 “про футбол” 

200,00 грн.

“про бджоли” 

безкоштовно

Дати пораду організатору.

500,00 грн.

Допомогти   організатору.

1.000,00 грн.

Зробити все самому .

3.000,00 грн.

Вступитися і не заважати...

безкоштовно

Прибрати за собою сміття.

безкоштовно

Знижка на вечерю в 50 грн

280,00 грн.

Поспілкуватися з Яшею

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard 

безкоштовно

Розрахуватись карткою VISA/MasterCard (чужою)

від 2 до 5 років

Прийняти душ..з організ.(стосується жінок)

безкоштовно

Зробити подарунок організатору.........................

безцінно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от ,що за жлобство........,вже почали приходити sms,чи безкоштовно поспілкуватись з Яшею про життя і футбол,то я скажу,що душ теж безкоштовно..............:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коротеньке оголошення. Буду їхати автомобілем на зустріч є три  вільних місця можу взяти .Хто проживає по трасі Тернопіль- Золочів -Львів візьму безкоштовно можу і трохи скоригувати маршрут  якщо хтось в стороні живе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, miro сказав:

беспрецендентна акція на час зустрічі ,від організатора, щирості немає меж,все для вас

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

 

 

 

 

 

 

 

Стояти над душею

 

150,00 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

таааак. тут виникає питаннячко: 150 гривень з душі, чи з того хто над нею стоїть?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, gardener сказав:

таааак. тут виникає питаннячко: 150 гривень з душі, чи з того хто над нею стоїть?:hmm:

:hmm: ладно цей пункт нехай безкоштовно буде ,лиш би не безцінним:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

перекази за оргвнески почали поступати,тому хто не перечислив прошу  перерахувати кошти, від цього багато залежить,ну і список боржників не забаром буде висіти у темі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ого-го,яка миттєва реакція,одразу почали поступати кошти:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                 шановні форумчани,

              адміністрація оргкомітету наполегливо просить,

при перерахунку коштів повідомляти в приват організатора зустрічі miro

 

                           шановні форумчани львівяни

я знаю, що ви не посилятиметись і вечеряти можливо не будете, але орг внесок треба оплатити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нагадую за проплату, оргвнесок і вечеря, оголошення стосується тих хто ще не провів оплати

до 01.07.2017 року необхідно оплатити 130грн. орг. внесок, вечеря в альтанці із всіма форумчанами 180грн.з особи, проплата до 01.08..

в особистих повідомленнях всі хто зареєструвався мають повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 7/1/2017 в 21:51, miro сказав:

нагадую за проплату, оргвнесок і вечеря, оголошення стосується тих хто ще не провів оплати

до 01.07.2017 року необхідно оплатити 130грн. орг. внесок, вечеря в альтанці із всіма форумчанами 180грн.з особи, проплата до 01.08..

в особистих повідомленнях всі хто зареєструвався мають повідомлення.

Не могу следить за форумом уточните мне я за это проплачивали или что новое, если что сообщите в приват номер карты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.07.2017 в 22:25, aleksanderche сказав:

Не могу следить за форумом уточните мне я за это проплачивали или что новое, если что сообщите в приват номер карты.

завтра тим займусь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.07.2017 в 22:25, aleksanderche сказав:

Не могу следить за форумом уточните мне я за это проплачивали или что новое, если что сообщите в приват номер карты.

У Вас все проплачено ,залишилось при поселенні оплатити проживання 540грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цілому на етапі чергової проплати за орг внески все є добре,завтра я наберу боржників за орг внески, вас не багато,але проплатити треба буде,постарайтесь,ну а далі незабаром 01.08. ,тому до цього числа мені треба буде показати всю звітність проплачених ваших коштів,бо є багато форумчан які проплатили на перед все,а є такі які оплатили навіть і проживання, одне ще прошу і наголошую як здійснюєте проплату напишіть мені про оплату,навіть можете послати sms проплатив сьогодні,чи вчора стільки то, бо до вас друзі щось страшнувато дзвонити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

працюю,мабуть все буде завтра:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформація ,щодо оплати на 9 сторінці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 платіж 27.06. з'ясовано

Кривченко О.М. зголосіться мені треба зясувати Ваш платіж,дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

довго думав, як ж це кошти назбирати на зустріч, все завтра займусь істиним альпійським трудом

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, miro сказав:

довго думав, як ж це кошти назбирати на зустріч, все завтра займусь істиним альпійським трудом

 

Давайте обновлю об"яву зверху. Який текст написати? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Давайте обновлю об"яву зверху. Який текст написати? 

Поможіть miro  зібрати кошти "збір" в багатоллюдних місцях:umora:, а якщо серйозно то може таким чином прохання організатора зустрічі провести своєчасну оплату згідно порядку наданого в темі,ну це так щось можна відкорегувати доступніше,пока в голову не прийшло ,може вечером осіяє мене після пасіки як ноги приволочу:),общем придумайте щось,а може так і написати обяву придумайте найкращий текст для збору коштів на конкурсній основі:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, miro сказав:

Поможіть miro  зібрати кошти "збір" в багатоллюдних місцях:umora:, а якщо серйозно то може таким чином прохання організатора зустрічі провести своєчасну оплату згідно порядку наданого в темі,ну це так щось можна відкорегувати доступніше,пока в голову не прийшло ,може вечером осіяє мене після пасіки як ноги приволочу:),общем придумайте щось,а може так і написати обяву придумайте найкращий текст для збору коштів на конкурсній основі:umora:

А якщо без приколів? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

А якщо без приколів? 

Якщо без приколів,я так розумію,що пану Михайлу приходиться кошти боржників "клянчити":ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

А якщо без приколів? 

в принципі,це і є без приколу велике прохання провести своєчасну проплату згідно вказаних термінів.Особисто Вас і багатьох це не стосується бо Вами Sanich проведено основні платежі і залишилось оплатити лише проживання при поселенні 540грн., а Кузьмич взагалі приклад для всіх проплатив усе в тому числі і проживання, казав за таку показову поведінку щоб я його з філіжанкою кави зустрів на вході БВ, може ще на чайові зароблю:ah:, залишилось мені зустріти його в жовтім галстуку . общем потрібна своєчасність проплати і не більше того:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2017 в 20:04, mukola-s сказав:

21 зареєструюсь

Микола я тебе запрошую на зустріч, є ще місце, з Франківщини не так багато є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.07.2017 в 20:23, miro сказав:

 а Кузьмич взагалі приклад для всіх 

Я подивився таблицю і думаю: ну ніфіга собі у Кузьмича і апетит:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...