Перейти к содержанию

Зустріч форумчан "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, miro сказал:

пане Василь то, як минулого разу:ah:

Дуумаю що ні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2017 в 14:46, Sanich сказав:

Кого форумчани хотіли б запросити із доповідачів на зустріч? Які пропозиції? 

 

В 14.03.2017 в 16:27, pr1zZ сказав:

Предлагаю попробовать пригласить Сергея Рауша, Евгения Рудь и Антонина Шакшина. Думаю кто-то из них точно приедет, я этим займусь.

+ Машика Виталий - может рассказать о сезоне на пром пасеке в Полтавской обл.

 

В 14.03.2017 в 18:13, Кузьмич сказав:
Волков Роман Анатолие­вич -  ,доктор биол.н­аук, проф., зав кафед­ры молекулярной генет­ики и биотехнологии, ­институт биологии, хи­мии и биоресурсов, 
Язловитская Людмила С­тепановна доцент кафедры молек­улярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук " ­Адаптація бджоли медо­носної до зміни темпе­ратурних умов зимівлі­"
Череватов Владимир Фе­дорович доцент кафедры молеку­лярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук "Використання варіацій­ної кривої Рутнера в ­селекції бджіл" "Испо­льзование вариационно­й кривой Рутнера в се­лекции пчел
Собственно, темы можно подобрать самые разнообразные.

К примеру Людмила Степановна предлагала выбрать наиболее наболевшие проблемы по зимовке, и качеству зимних кормов.

А также применение никатиноидов в обработке посевного материала.

Мне к примеру интересна тема : влияние никатиноидов на сперму трута.:hi:

 

В 14.03.2017 в 18:41, Паланочка сказав:

Буде в мене в цьому сезоні деяка селекційна робота по степовій, якщо все вийде, просив би в організаторів виділити і мені час для доповіді. "селекція Української степової "

так хто буде запрошувати запропонованих гостей,форумчан для виступу,я до речі передав Василю Миколайовичу Дочинцю запрошення для виступу.

ось список бажачих запросити на зустріч для виступу в частині конференції,

як для мене не погана пропозиція но мені треба знати ,чи зголосяться приїхати всі кандидати для доповіді,значить хто пропонував той нехай запрошує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.03.2017 в 19:38, Sanich сказал:

Як варіант, розділитися на секції після обіду. Або в неділю зранку, хоча, думаю, більшість буде прагнути попасти ще на пару годин до Львова. Мені селекційні доповіді також дуже цікаві, але допускаю, що не всім. Не хочеться повторення минулого року, коли після обіду половина залу розмовляла вже про своє і не слухали доповідачів. 

На "Бджолярському крузі", другий день до обіду по секціях.Хочеться бути на двух цікавих секціях, що фізично не можливо.Тому я проти секцій, а вибрати найінформативніших доповідачів і тоді всі будуть слухати, а не бродити по залу, як наші "слуги народу" в парламенті.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, miro сказал:

хто пропонував той нехай запрошує.

Не проблема, с Владимиром Фёдоровичем мы обсуждали этот вопрос, без конкретных договоренностей.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, miro сказал:

хто пропонував той нехай запрошує.

Не проблема, с Артемом Анатольевичем  мы обсуждали этот вопрос, без конкретных договоренностей . ;):crazy:

ПС. Думаю согласится,:hmm: куда он денется ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Паланочка сказав:

Не проблема, с Артемом Анатольевичем  мы обсуждали этот вопрос, без конкретных договоренностей . ;):crazy:

ПС. Думаю согласится,:hmm: куда он денется ;):umora:

значить на скільки я зрозумів Ви Артема Анатольовича запросили:ay:,тому я готовлю його в список,але запитайте у нього конкретну тему,щоб я її наглядно,попередньо міг висвітлити в програмі виступаючих, передавайте А.М. вітання від mirо голови оргкомітету:wave:,{я їх на БВ познайомлю:blink:}

24 хвилини тому, Кузьмич сказав:

Не проблема, с Владимиром Фёдоровичем мы обсуждали этот вопрос, без конкретных договоренностей.:hi:

Цитата

Кузьмич від Вас те саме требується,що й від Паланочки, В.Ф. вітання від miro, я їх знайомити не буду вони в лютому обоє зустрічались на конференції:wave:

так,а де Денис, він що в Німеччину поїхав за Женею і Раушом:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную зробити міні виставку всяких бджолярських винаходів поділитись з форумчанами своїми  !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Паланочка сказал:

. Думаю согласится,:hmm: куда он денется ;):umora:

С Анатолиевичем не получилось договориться, но думаю бринзой заманем.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, miro сказал:

значить на скільки я зрозумів Ви Артема Анатольовича запросили:ay:,тому я готовлю його в список,але запитайте у нього конкретну тему

тема "Селекція Української бджоли" це в загальному більш конкретно якщо буде треба озвучу вже літом, по ходу роботи.

10 минут назад, miro сказал:

передавайте А.М. вітання від mirо голови оргкомітету:wave:,{я їх на БВ познайомлю:blink:}

;):umora:

5 минут назад, Кузьмич сказал:

С Анатолиевичем не получилось договориться, но думаю бринзой заманем.....

считай договорились ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, vasil сказав:

Пропоную зробити міні виставку всяких бджолярських винаходів поділитись з форумчанами своїми  !

vasil,це ж слушно:ay:, ура +++ виставка,це ж креативно :ole_ole:,ото я розумію помічник сам собі і роботу знайшов,значить займіться цим питанням,можете навіть тему окрему відкрити,по ходу мене в курсі справ тримайте:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, miro сказал:

vasil,це ж слушно:ay:, ура +++ виставка,це ж креативно :ole_ole:,ото я розумію помічник сам собі і роботу знайшов,значить займіться цим питанням,можете навіть тему окрему відкрити,по ходу мене в курсі справ тримайте:)

в конференцзалі столи є і кожен пасічник може поставити якийсь виріб або якийсь свій винахід щоб поділитись з другими !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, vasil сказал:

кожен пасічник може поставити якийсь виріб або якийсь свій винахід щоб поділитись з другими !

Можем устроить выставку  свистків! 

А в заключении всем хором, на свистеть гимн пасечников!:ay:

А я буду дережировать  стамеской, из китайского металла!

(Ну не зря же я сольфеджио учил 4ре года)

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Кузьмич сказав:

Можем устроить выставку  свистків! 

А в заключении всем хором, на свистеть гимн пасечников!:ay:

А я буду дережировать  стамеской, из китайского металла!

(Ну не зря же я сольфеджио учил 4ре года)

;)

 

12 години тому, vasil сказав:

в конференцзалі столи є і кожен пасічник може поставити якийсь виріб або якийсь свій винахід щоб поділитись з другими !

vasil, я хочу сказати, і ніхто не дасть мені збрихати, що минулого разу Ви були не спостережливі і пропустили дві, а якщо добре порахувати то три виставки досягнень та виробів пасічників форуму, це практично феноменально творчо та доступно, для всіх була можливість отримати експонати з усіх областей України біля Котеджу №3 і Котедж№5а та альтанок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

 

vasil, я хочу сказати, і ніхто не дасть мені збрихати, що минулого разу Ви були не спостережливі і пропустили дві, а якщо добре порахувати то три виставки досягнень та виробів пасічників форуму, це практично феноменально творчо та доступно, для всіх була можливість отримати експонати з усіх областей України біля Котеджу №3 і Котедж№5а та альтанок.

треба було ше дальше зробити виставку де за конюшнею 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, vasil сказав:

треба було ше дальше зробити виставку де за конюшнею 

річ у тому,що бринза , медовий напій медовуха,це експонати які потребують особливого розміщення для їх розгляду:az:,а за конюшнею експонати розглядають "професіонали":friend_drink:, ну а пасічники практично всі любітєлі і аматори:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Обговорюємо доповіді  виступаючих на конференції "Зустріч 2017  на ТочокУ", надаємо пропозиції,коригуємо свої теми виступу.

Зміни теми виступу для коригування прошу надати мені в приват, наданий момент мною проведено із зареєстрованими учасниками "З17ТУ" розмову,щодо доповіді і частково теми,регламент встановлений мною поки-що є орієнтовно наближеним,по ходу реєстрації бажаючі можуть приєднатися для доповіді,але ще-раз звертаю увагу,зустріч форумчан є захід за їх бажанням,тому оголошення проведено,адміністрацією з оприділеним часом зустрічі, за результатами голосування та умовами порядку проведення зустрічі мені, як організатору надано план-програма заходу.Тому пропоную в частині конференції вести розмову,коли ми визначимось і досягнемо результату,тоді приступимо до обговорення не менш важливих міроприємств зустрічі,тобто давайте все за порядком.

програма конференції

№п/п

 

 

 

 

  П І Б   "НІК"  

 

 

               ТЕМА    

 

 

 

 

 

Регламент хвилин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітка

 

1

 

Сколоздра Михайло    

miro

   (Львівська обл.)

- слово для привітання від організатора.  

 

 

15

 

 

 

 2

 

Oleksandr Terpelovskyy

Sanich

   (Вінниця)

- Результаты Точка за последний год и планы развития

- Презентация электронной платформы "Журнал пчеловода"

 

 

45

 

 

3

 

Денис Фадєєв   

pr1zZ

(Київ)

 

-  селекція бакфаста, брат Адам, робота з бакфастом.нова книга

 

30

 

 

4

Майстерчук Артем

 Паланочка

(Черкаська обл.)

 

-"Селекція Української бджоли" .  

 

45

 

 

5

Васильєв Олександр

aleksanderche

(Одеська обл.)

 

- расцвет пчеловодческой печати в 20-е годы ХХ столетия.  

 

30

 

 

6

Дочинец Василь

дочинец

(Закарпатська обл.)

- матководство і все звязане з ним.

 

30

 

 

7

Антоніна Шакшіна

Реалізація продуктів бджільництва,маркетинг в сучасних умовах.

45

 

 

8

Доповідач захотів залишитись анонімом до певного часу

- почём в Одессе рубероид! Или шо делать, когда делают нервы

300

 

 

9

 

 

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже рік і ніяк ціну тому рубероїду не складуть:hmm: Екскурсії на пасіки будуть? Я би подивився (замість Львова)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, miro сказав:

та ніхто її не вибирав,сама вибралась, он бусічки які,як оченьки після ніченьки,а голосочок, як дзвін кишень моїх,ааа яккк собака сірко бреше знаєте?о так само,а як місяць сходить і такий великий, великий..... курс долара,  ......так от повний місяць котрий рік,а рубероїд то та ніченька довга, чорна, і не поймеш ,а місяць довго ще так буде молодиці догоджати

Пане Михайле, ви точно курити кинули?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, gardener сказал:

Пане Михайле, ви точно курити кинули?:umora:

А вы хотите предложить ТО , что посеяли между табаком?...:umora::ah:

Припоминается вы просились в котедж N 5?

cannahoney-bees-marijuana.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, miro сказал:

Доповідач захотів залишитись анонімом до певного часу

 

- почём в Одессе рубероид! Или шо делать, когда делают нервы

@ромео по моему это в Вашем стиле .:umora: Я имею ввиду не доклад  а тему - угадай ник . У меня лично на уме крутятся 2 колоритные кандидатуры :rofl: .

З.Ы. А регламенту выделили ..... :rofl::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, vovchik v сказав:

@ромео по моему это в Вашем стиле .:umora: Я имею ввиду не доклад  а тему - угадай ник . У меня лично на уме крутятся 2 колоритные кандидатуры :rofl: .

ні, от тему складати вмієте, а відгадувати за фактом у вас не получається,далеко не я, і це багато знають форумчан хто це,но уви Ви не відгадали,так-що маєте останній шанс кажіть ,хто доповідач і чия тема,час йде:evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

далеко не я

Так я ж не кажу що Ви чи Ромео .:) . Одна з кандидатур про які я думаю нещодавно тут ваги " толкала " інша нещодавно котедж № 5 згадувала .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

ні, от тему складати вмієте, а відгадувати за фактом у вас не получається,далеко не я, і це багато знають форумчан хто це,но уви Ви не відгадали,так-що маєте останній шанс кажіть ,хто доповідач і чия тема,час йде:evrika:

помощь зала приветствуется ?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Денис-94 сказал:

помощь зала приветствуется ?)

А как же .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vovchik v сказал:

А как же .:)

а не Кузмич ли это часом ?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...