Перейти к содержанию

Зустріч форумчан "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 09.09.-10.09 2017року"


miro

Рекомендуемые сообщения

Зважаючи на те, що до зустрічі "точківців" залишилось  всього навсього шість місяців, і за попереднім голосуванням місце зустрічі обрано м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів (надалі скорочено БВ), та за умовами наданої пропозиції очолення організаційного комітету по проведенню даної зустрічі, здійснюватиметься мною, хочу просити всіх, хто має хороші ідеї для організації даної роботи,які відповідають заявленим можливостям, викладати в даній темі для розгляду.

Дана тема буде охоплювати питання суто організації заходу,це програма зустрічі, програма конференції з її учасниками доповіді напрямку обраної теми, саме тут ми будемо розміщувати свої пропозиції в деталях ,що стосуються заходу,робити зауваження у разі виявлених помилок в учасників організації,пошук нових бажаних творчих підходів які б могли увійти як частка програми.

Для реєстрації, та інформації щодо алгоритму проплати для прийнятті участі в даному заході 09.09-10.09. 2017р. буде створено іншу тему, яка буде відображати форму,порядок і можливість слідкувати за самою реєстрацією в поточному часі.

Прийняття рішення по обранню пропозицій буде приймати голова організаційного комітету, тобто я:wave:

**********************************************************************************************************************************************************************************************************

повідомляю в темі "реєстрація" надано для заповнення реєстраційний лист,

тим самим нагадую про умови надані в мої пропозиції будьмо у всьому уважні.

Пропозиція щодо проведення зустрічі форумчан на ТочкУ 9-10 вересня 2017

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;           -- м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів

2. Умови розміщення проживання;                                                     --Попереднє бронювання до 01.06.2017р  10%

3. Орієнтовна ціна проживання;                                              -- Вартість проживання за добу з особи 300грн. Організаційний внесок 130грн.

4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;        --Комплексний обід 130грн. Вечеря 160грн.

5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;         --Конференц зал на 120 чоловік

6. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;             --Готов

7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

Домовленність на проживання 60 чоловік,участь в конференції з непроживаючими до 120чоловік, можна збільшити кількість проживаючих якщо буде інформація до 22 березня, в такому разі можна збільшити до 100 чоловік

8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом?

Буде надано карту маршруту,також буде організовано транспорт з ЖД Вокзалу на Бухту Вікінгів ранком і вечером,після закінчення міроприємства буде організовано транспорт на ЖД Вокзал.

9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";                     --Безплатна стоянка на базі відпочинку із фізичною охороною в наявності.

10. Культурна програма (якщо є що показати);                                 --Можлива екскурсія в пятницю, буде надано пропозицію на протязі сезону,для отримання побажань

                                                                                                Програма, будем старатись краще, а ніж минулого разу  

 

                                                                                               УВАГА ! ! ! УВАГА ! ! !УВАГА ! ! !

до 01.06.2017 року необхідно буде внести 10% за бронь,та 130грн. орг. внесок, для прикладу якщо ви поселяєтесь на дві доби ,ваша бронь становитиме 60грн. за особу +130грн.з особи орг.внесок.

номер картки для переказу буде надіслано кожному хто заповнить реєстраційний листок,розсилка номера картки розпочнеться 15квітня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кого форумчани хотіли б запросити із доповідачів на зустріч? Які пропозиції? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Sanich сказав:

Кого форумчани хотіли б запросити із доповідачів на зустріч? Які пропозиції? 

Бажано в цьому році розглянути тему: Пакетне бджільництво і способи транспортування. Тобто створення практичного мосту пакетчик - медовик. Як на мене то тема Ціна на пакети в  ....... рр нічого не прояснює, а навпаки заплутує ситуацію.   Доповідачами напевно повині бути голови осередків бджолярів. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Лавр сказав:

Бажано в цьому році розглянути тему: Пакетне бджільництво і способи транспортування. Тобто створення практичного мосту пакетчик - медовик. Як на мене то тема Ціна на пакети в  ....... рр нічого не прояснює, а навпаки заплутує ситуацію.   Доповідачами напевно повині бути голови осередків бджолярів. :IMHO: 

цю тему і я можу взяти,але для неї запросимо ще когось і в малому часі нехай спробують надати бачення і пропозиції, Ваша пропозиція слушна тому вважаю її в процесі розгляду.До речі минулого разу я був з доповіддю по даній темі запросив доповідача,але на жаль він не прибув був,тому цього разу дану доповідь беру під особистий контроль .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Малихін по маточному молочку і гомогенату багато інформації може надати, думаю варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Кого форумчани хотіли б запросити із доповідачів на зустріч? Які пропозиції? 

Взагалі то, у нас на форумі дуже багато напрямків взято форумчанами,це як і до певних порід бджіл,так і ШО,і матководство(репродукція), та й взагалі ГО матководів України,даний захід не являється формальним і немістить у собі конкретного напрямку в бджільництві, інтереси форумчан різні, як було сказано,що не чули пакетчиків,то я скажу теж не чув медозбірників які б могли розказати про свою методику організації роботи підготовки бдж до взятку.Ми маємо великий ресурс внутрі форуму який недостаньо використаний в плані отримання практичних доповідей за напрямком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Богдан1 сказал:

Малихін по маточному молочку і гомогенату багато інформації може надати, думаю варто.

Богдан, если честно - Малыхина можно посмотреть раз 100 в Ютубе, где он одно и тоже рассказывает постоянно в течение уже нескольких лет на всех собраниях.

Предлагаю попробовать пригласить Сергея Рауша, Евгения Рудь и Антонина Шакшина. Думаю кто-то из них точно приедет, я этим займусь.

+ Машика Виталий - может рассказать о сезоне на пром пасеке в Полтавской обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та до певних речей як доповіді,вже час і доповідачам підходити з більш живим матеріалом,треба міняти форму пока не старі,а то як звикнемо до неї так і будемо весь час в ній ходити,або під "фанеру" почнуться доповіді, інформація жива мова з слухачами,конкретні запитання ті ж відповіді з конкретикою ,от чого бракує вухо і душі,форма приїдається,гнітить і немає доступності сприйняття:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Богдан, если честно - Малыхина можно посмотреть раз 100 в Ютубе, где он одно и тоже рассказывает постоянно в течение уже нескольких лет на всех собраниях.

Предлагаю попробовать пригласить Сергея Рауша, Евгения Рудь и Антонина Шакшина. Думаю кто-то из них точно приедет, я этим займусь.

+ Машика Виталий - может рассказать о сезоне на пром пасеке в Полтавской обл.

По стриму на каналі БП зрозумів що Рауш дуже слабкий оратор, тому думаю що його слухати буде не цікаво. От наприклад Рудю дати якусь тему наперед, щоб він її протягом сезону обмізкував і досконально взнав у Німеччині а потім поділився.. оце вже задумка толкова. Варіант Машика Віталія теж цікавий. Було б цікаво довідатись результати сезону та фактичну ситуацію при порівнянні США/Канада vs Україна в розрізі промислових перспектив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас зареєстрований на форумі науковець і відома людина, професор  @Володимир Череватов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, konoval_am сказав:

По стриму на каналі БП зрозумів що Рауш дуже слабкий оратор, тому думаю що його слухати буде не цікаво. От наприклад Рудю дати якусь тему наперед, щоб він її протягом сезону обмізкував і досконально взнав у Німеччині а потім поділився.. оце вже задумка толкова. Варіант Машика Віталія теж цікавий. Було б цікаво довідатись результати сезону та фактичну ситуацію при порівнянні США/Канада vs Україна в розрізі промислових перспектив.

Ого ! тут треба  підготуватись і слухачам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна Ваньку Запухляка послушать, как он стажировался у Грабски:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, konoval_am сказал:

От наприклад Рудю дати якусь тему

:wave:підтримую:wave:

 

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

У нас зареєстрований на форумі науковець і відома людина, професор  @Володимир Череватов.

:wave:підтримую:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, pr1zZ сказав:

Предлагаю попробовать пригласить Сергея Рауша, Евгения Рудь и Антонина Шакшина. Думаю кто-то из них точно приедет, я этим займусь.

Последнего не знаю, а вообще - поддерживаю! 

34 хвилини тому, pr1zZ сказав:

+ Машика Виталий - может рассказать о сезоне на пром пасеке в Полтавской обл.

Так. Було б цікаво. Тим більше що @mashika один із найстаріших форумчан. 

20 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У нас зареєстрований на форумі науковець і відома людина, професор  @Володимир Череватов.

Підтримую. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
2 часа назад, miro сказал:

 за попереднім голосуванням місце зустрічі обрано м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів (надалі скорочено БВ)

 

завантаження.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А где писать что я тоже приеду в БВ. ? Список будет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Sanich сказав:

Последнего не знаю, а вообще - поддерживаю! 

Так. Було б цікаво. Тим більше що @mashika один із найстаріших форумчан. 

Підтримую. :ay:

"Последнего не знаю"  дивіться фотку з конференції 17 лютого на БВ, я там на фотці на років 20 молодший з дівчиною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, aleksanderche сказав:

А где писать что я тоже приеду в БВ. ? Список будет. 

В іншій темі. Михайло написав, що через кілька днів викладе порядок попередньої реєстрації.  Там, думаю, і список буде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sanich сказал:

Кого форумчани хотіли б запросити із доповідачів на зустріч? Які пропозиції? 

Волков Роман Анатолие­вич -  ,доктор биол.н­аук, проф., зав кафед­ры молекулярной генет­ики и биотехнологии, ­институт биологии, хи­мии и биоресурсов, 
Язловитская Людмила С­тепановна доцент кафедры молек­улярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук " ­Адаптація бджоли медо­носної до зміни темпе­ратурних умов зимівлі­"
Череватов Владимир Фе­дорович доцент кафедры молеку­лярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук "Використання варіацій­ної кривої Рутнера в ­селекції бджіл" "Испо­льзование вариационно­й кривой Рутнера в се­лекции пчел
 
 

Собственно, темы можно подобрать самые разнообразные.

К примеру Людмила Степановна предлагала выбрать наиболее наболевшие проблемы по зимовке, и качеству зимних кормов.

А также применение никатиноидов в обработке посевного материала.

Мне к примеру интересна тема : влияние никатиноидов на сперму трута.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, pr1zZ сказал:

 

Предлагаю попробовать пригласить Сергея Рауша, Евгения Рудь и Антонина Шакшина. Думаю кто-то из них точно приедет, я этим займусь.

 

:ay:две руки ЗА !

1 час назад, Sanich сказал:

Последнего не знаю, а вообще - поддерживаю! 

Саня,  познакомлю!

 

20170218_112149.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буде в мене в цьому сезоні деяка селекційна робота по степовій, якщо все вийде, просив би в організаторів виділити і мені час для доповіді. "селекція Української степової "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы еще не против послушать доклад @Саша@ о проделанной работе на острове, о облетнике, о успехах и неудачах:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Кузьмич сказав:
Волков Роман Анатолие­вич -  ,доктор биол.н­аук, проф., зав кафед­ры молекулярной генет­ики и биотехнологии, ­институт биологии, хи­мии и биоресурсов, 
Язловитская Людмила С­тепановна доцент кафедры молек­улярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук " ­Адаптація бджоли медо­носної до зміни темпе­ратурних умов зимівлі­"
Череватов Владимир Фе­дорович доцент кафедры молеку­лярной генетики и биотехноло­гии,кандидат биологическ­их наук "Використання варіацій­ної кривої Рутнера в ­селекції бджіл" "Испо­льзование вариационно­й кривой Рутнера в се­лекции пчел
 
 

Собственно, темы можно подобрать самые разнообразные.

К примеру Людмила Степановна предлагала выбрать наиболее наболевшие проблемы по зимовке, и качеству зимних кормов.

А также применение никатиноидов в обработке посевного материала.

Мне к примеру интересна тема : влияние никатиноидов на сперму трута.:hi:

Цих добродіїв, яких Ви запропонували, Ігоре, було б цікаво послухати вченим пасічникам на науковій конференції. 

Тут планується конференція для простих пасічників, тому і теми повинні бути більш простіші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

особисто мене інтересує питання  обробки суші та вощини озоном при промислових масштабах але доповідача важко буде запросити з Італії бо обладнання на стадії захисту  патенту та ліцензійні права. Треба встигнути до Апімондії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Рудий Панько сказал:

Цих добродіїв, яких Ви запропонували, Ігоре, було б цікаво послухати вченим пасічникам на науковій конференції. 

Тут планується конференція для простих пасічників, тому і теми повинні бути більш простіші

Да , согласен,  ведь все в наших руках, темы будем выбирать мы, Форумчане. 

Да и науковцы , люди очень простые!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...