Перейти к содержанию

Фальсифікат воску


Рекомендуемые сообщения

7 годин тому, Борода-1 сказав:

Кожний сам може встановити(по таблиці) яка кількість парафіну була добавлена:dntknw:

особисто моя думка,що перетопка стільників в яких була вощина із домішками парафіну, не може суттєво вплинути на подальшу якість вощини,що буде виготовлена,та й при прийомі воску теж практично нічого не буде виявлено,хіба-що пасічник сам додав парафіну,парафін та інші речовини які додають до воску пасічник, чи виробник вощини,це питання часу, якість безумовно витіснить із ринку фальсифікат,лише прикро обдаровані зможуть відстоювати якість вощини із вмістом парафіну,прикро обдаровані,це порою зацікавлені особини,або ж як мухи сідають на будь-яке .............

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Иван Иваныч сказав:

Когда пчеловоды занимаются такой ерундой как добавлять к воску какую либо примесь это утопия с их стороны.Ведь такой воск вернется на их пасеку в виде вощины и убытки будут колоссальные,когда не будет суши из-за деформации сота,а еще лучше когда в жару мед с летков потечет вместе с пчелами..

я сильно сумніваюсь в тому що хоть один кілограм воску  повернувся до мене в виді вощини  і цим грішать багато нечесних на руку пасічників  це явищи масове і  саме перше заготівельники воску повинні подумати про створення механізму  розпізнавання фальсифікату   і запастись  відповідним  обладнанням   принаймі найпростішим 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і ще потрібно  прямим текстом  називати пасічників які виготовляю фальсифікат адже він повертається на наші з вами пасіки  і то гірший бо хороший віск продають за кордон за великі  гроші  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, mukola-s сказав:

і ще потрібно  прямим текстом  називати пасічників які виготовляю фальсифікат адже він повертається на наші з вами пасіки  і то гірший бо хороший віск продають за кордон за великі  гроші  

тобто в нас низька ціна на віск:hmm:, та й парафін не дешевий,колега купляв харчовий парафін для проварки корпусів,то ціна не з дешевих, не далеко ціни на віск.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, mukola-s сказав:

  і цим грішать багато нечесних на руку пасічників  це явищи масове 

Ви особисто в якій групі ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На фото два злитки воску. Великий з забрусу, діаметр 300 мм., висота 100 мм., глибина "кратера" 20 мм (на світлині т.з. кратера не видно). та перетоплені відрізки вощини (менший злиток). "Вощина" без кратера. Більший злиток 100% не фальсифікат. А за менший, ніякої гарантії!

Обидва злитки витоплені в  дощовій воді з одної і тої ж каструлі. Дощ пройшов в ніч з 5-го на 6-те липня.

595f4313f0981_DSCN11531.thumb.JPG.7df67762ea64003b4db910287f61071a.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказав:

На фото два злитки воску. Великий з забрусу, діаметр 300 мм., висота 100 мм., глибина "кратера" 20 мм (на світлині т.з. кратера не видно). та перетоплені відрізки вощини (менший злиток). "Вощина" без кратера. Більший злиток 100% не фальсифікат. А за менший, ніякої гарантії!

Обидва злитки витоплені в  дощовій воді з одної і тої ж каструлі. Дощ пройшов в ніч з 5-го на 6-те липня.

595f4313f0981_DSCN11531.thumb.JPG.7df67762ea64003b4db910287f61071a.JPG

І що, як спеціалісти це пояснять? Зачекаєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказал:

На фото два злитки воску. Великий з забрусу, діаметр 300 мм., висота 100 мм., глибина "кратера" 20 мм (на світлині т.з. кратера не видно). та перетоплені відрізки вощини (менший злиток). "Вощина" без кратера. Більший злиток 100% не фальсифікат. А за менший, ніякої гарантії!

Обидва злитки витоплені в  дощовій воді з одної і тої ж каструлі. Дощ пройшов в ніч з 5-го на 6-те липня.

595f4313f0981_DSCN11531.thumb.JPG.7df67762ea64003b4db910287f61071a.JPG

На фото справа мервяный воск. Если он прошел нормализацию и не содержит воскогрязь, то пчелы отлично тянут из него вощину. Первое правило -это не давать рамки с вощиной из разного воска. Если мервяный, то все 10 рамок заряжаем в корпус. То же самое касается и пластиковой вощины на первоначальном этапе выработки у пчелосемьи условного рефлекса. Как сменится пчела, то можно и порамочно подставлять пластиковую вощину. А вообще меня удивляет настойчивость пчеловодов в разборе полетов с некачественным воском и вощиной. Нечем больше заняться? Семья отлично строит пчелиную ячейку на голых рамках с проволокой. На магазинных рамках и проволока не нужна. Нужно убрать свое упрямство и глубже вникнуть в сам природный процесс. И тогда производители вощины быстро обанкротятся. Не надоело десятилетиями совать в гнездо пчелосемьи всякую дрянь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказал:

А за менший, ніякої гарантії!

Перетопите на солнечной воскотопке, цвет будет более приятный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Борисович сказав:

На фото справа мервяный воск.

Ніякий не мерв'яний віск. Це

 

В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказав:

перетоплені відрізки вощини

Сам топив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сіверянин сказав:

Перетопите на солнечной воскотопке, цвет будет более приятный

А чому колір забрусового воску не змінився, на відміну від перетопленої вощини. 

В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказав:

Обидва злитки витоплені в  дощовій воді з одної і тої ж каструлі. Дощ пройшов в ніч з 5-го на 6-те липня

І в одній і ті же воскотопці з нержавійки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Solo сказал:

А чому колір забрусового воску не змінився, на відміну від перетопленої вощини. 

І в одній і ті же воскотопці з нержавійки.

Зачем перетапливать покупную вощину? Ее просто не нужно покупать. Забрусный воск содержит прополис и здравомыслящие воскобойщики из него вощину не делают, так как она имеет рыхлую структуру. Кто вообще придумал мульку о том, что самая качественная вощина должна делаться из забрусного воска? Качественная вощина должна делаться самим пчеловодом из своего чистого воска после его нормализации в стерилизаторе. И делать ее нужно, только, для того, чтобы нарезать ее на полоски. Но можно и без полосок. Кто пользуется строительными рамками, тот знает, что трутневую ячейку пчела гонит прямо от верхнего бруска без всяких стартовых полосок. Вот она тупая не понимает, что так строить не правильно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Solo сказал:

Ніякий не мерв'яний віск. Це

По цвету 100 % преобладание мервяного воска. А что еще в эту бывшую вощину намешал производитель, известно ему и Всевышнему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Сіверянин сказал:

Перетопите на солнечной воскотопке, цвет будет более приятный.

Пчелосемье глубоко наплевать на цвет вощины, а грамотный производитель сделает любой цвет скрывая добавки в вощине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Борисович сказав:

Зачем перетапливать покупную вощину?

Перед тим як з Вами говорити, треба гороху наїстися.

Дуже уважно прочитайте моє повідомлення з фотографіями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Потепліло розпочався сезон міграції парафінщиків -будьте обачливі!Правда це на Хмельниччині

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2017 в 11:21, Solo сказал:

На фото два злитки воску. Великий з забрусу, діаметр 300 мм., висота 100 мм., глибина "кратера" 20 мм (на світлині т.з. кратера не видно). та перетоплені відрізки вощини (менший злиток). "Вощина" без кратера. Більший злиток 100% не фальсифікат. А за менший, ніякої гарантії!

Обидва злитки витоплені в  дощовій воді з одної і тої ж каструлі. Дощ пройшов в ніч з 5-го на 6-те липня.

595f4313f0981_DSCN11531.thumb.JPG.7df67762ea64003b4db910287f61071a.JPG

Бджоли тягнули цю вощину, розплід був нормальний?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Борода-1 сказал:

Потепліло розпочався сезон міграції парафінщиків -будьте обачливі!Правда це на Хмельниччині

 

Не буду давати антиреклами,але все таки вискажусь.У відео згадувалась вощина Кіровоградська.Так от минулого року користувалися лише нею,бо в нас віск обмінювали тільки на цього виробника.Основну масу вощини карніка відмовилась відтягувати,так ЇЇ з часом і повело дугами в рамках.До зими стоячи в сухому місці в корпусах вона зробилася невнятого сіробуромалинового кольору.Всю перетопив думав добавлю до свого воску для домашньої вощини,але рука не піднялась(пустив на свічки)бо в розплавленому вигляді вона була як відпрацьоване мастило з тим же запахом.А ще написано вищий гатунок та ДСТУ.Ось така не весела історія.:dntknw::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Бджоли тягнули цю вощину, розплід був нормальний?

Пахомич, я вже не пам'ятаю. Повідомлення з липня 2017-го року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Русик сказал:

Не буду давати антиреклами,але все таки вискажусь.У відео згадувалась вощина Кіровоградська.Так от минулого року користувалися лише нею,бо в нас віск обмінювали тільки на цього виробника.Основну масу вощини карніка відмовилась відтягувати,так ЇЇ з часом і повело дугами в рамках.До зими стоячи в сухому місці в корпусах вона зробилася невнятого сіробуромалинового кольору.Всю перетопив думав добавлю до свого воску для домашньої вощини,але рука не піднялась(пустив на свічки)бо в розплавленому вигляді вона була як відпрацьоване мастило з тим же запахом.А ще написано вищий гатунок та ДСТУ.Ось така не весела історія.:dntknw::dntknw:

Смотря подразумеваете  какая вощина . Да мне также наш продавец привозил кировоградскую вощину , только она не такая как я покупаю в Павлограде . Эта на вид , пачка меньше по размеру и когда я  взвесил  то там не хватало   30 грамм . Вот эта да крутая вощина :( . Пять рам навощил (300) гармошка . Пришлось резать на три части и на 145 рамку пускать . А ту что беру в Павлограде  проблем не имею , 9 пачек лежит и не жужит .  Первая гармошка , вторая нормальная

IMG_20190226_182813.jpg

36.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Solo сказал:

Пахомич, я вже не пам'ятаю. Повідомлення з липня 2017-го року.

Виходить тягнули, бо гадості запамятовуються.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, blek-269 сказал:

Смотря подразумеваете  какая вощина . Да мне также наш продавец привозил кировоградскую вощину , только она не такая как я покупаю в Павлограде . Эта на вид , пачка меньше по размеру и когда я  взвесил  то там не хватало   30 грамм . Вот эта да крутая вощина :( . Пять рам навощил (300) гармошка . Пришлось резать на три части и на 145 рамку пускать . А ту что беру в Павлограде  проблем не имею , 9 пачек лежит и не жужит .  Первая гармошка , вторая нормальная

IMG_20190226_182813.jpg

36.jpg

Помоему та что на первом фото она и есть ка........шка(жаль упаковку не сохранил для сравнения).ЧП Тупота я пользовался до этой.Более менее нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Пахомич сказав:

Виходить тягнули, бо гадості запамятовуються.:hi:

Раз я сказав що не пам'ятаю, то не пам'ятаю. А Ви знаєте? Дуже цікаво. Ви екстрасенс?

Була в мене вощина що ,пливла", була що "тягнули", була що не "тягнули". А що було з тою що з неї віск на фото то НЕ ПАМ'ЯТАЮ.

Повторюю ще раз, для Вас, я не пам'ятаю.

А Ви думайте чи знайте як хочете. Ви ж екстрасенс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Solo сказал:

Раз я сказав що не пам'ятаю, то не пам'ятаю. А Ви знаєте? Дуже цікаво. Ви екстрасенс?

Була в мене вощина що ,пливла", була що "тягнули", була що не "тягнули". А що було з тою що з неї віск на фото то НЕ ПАМ'ЯТАЮ.

Повторюю ще раз, для Вас, я не пам'ятаю.

А Ви думайте чи знайте як хочете. Ви ж екстрасенсів не буде.

Не показуйте фотографій на загал, не задавайте інтересних питань, то і екстрасесів не буде:wave:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Пахомич сказав:

Не показуйте фотографій на загал, не задавайте інтересних питань, то і екстрасесів не буде:wave:  

"Не кажіть що мені робити і я не скажу де Вам йти." 

Ви не розумієте з першого разу? Для Вас треба декілька раз повторювати?

Повторюю. Фото з липня 2017-го року, тому не пам'ятаю. :wave:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...