Перейти к содержанию

Голосування за місце проведення зустрічі Точківців у 2017 році


Sanich

Голосування за місце проведення зустрічі Точківців у 2017 році  

70 проголосовавших

  1. 1. Ви маєте намір приїхати на зістріч і серед місць проведення вибрали б (уважно перечитайте умови проведення перед тим як голосувати)

    • Бухта Вікінгів, Львівська область
      40
    • Санаторій Україна, смт. Ворзель, Київська обл.
      30
  2. 2. Яке із місць ви маєте на меті відвідати, незважаючи на відповідь на попереднє питання (можна вибрати обидва варіанти, якщо ви плануєте відвідати захід, незалежно від місця проведення, яке переможе у голосуванні)

    • Бухта Вікінгів, Львівська область
      47
    • Санаторій Україна, смт. Ворзель, Київська обл.
      41
  3. 3. Якщо зустріч буде у готельному Комплексі Бухта Вікінгів, чи потрібне вам житло в готелі?

    • Так, одне місце
      25
    • Так, два місця
      18
    • Так, три і більше місць
      3
    • Житло в отелі не потрібне
      10
    • Не планую їхати в дане місце проведення
      14
  4. 4. Якщо зустріч буде у Санаторій Україна, смт. Ворзель, чи потрібне вам житло в готелі?

    • Так, одне місце
      28
    • Так, два місця
      13
    • Так, три і більше місць
      1
    • Житло в отелі не потрібне
      8
    • Не планую їхати в дане місце проведення
      20


Рекомендуемые сообщения

Отже, по причині недбальства адміністратора, який відкрив тему прийому заявок на місце проведення зустрічі запізно ( :(  ) та по причині того, що потенційні організатори не мають змоги чекати до 20-го березня через те, що їм потрібно повідомити інформацію про зустріч в Готельні комплекси, які вони пропонують нам для вибору, було прийнято рішення скоротити термін прийому заявок. Оскільки на моє повідомлення ніхто більше не відгуктувся, то вважаємо прийом закритий та оголошуємо голосування за місце проведення.

Щоб нікого не ставити в рамки, список тих хто проголосував буде закритий, але прохання віднестися до голосування відповідально та не голосувати, якщо ви не маєте на меті відвідати даний захід. 

Отже заявка №1 - Бухта Вікінгів. Деталі заявки за посиланням.

http://tochok.info/topic/11637-місце-проведення-щорічної-зустрічі-форумчан-у-2017-році/?do=findComment&comment=404205

Заявка №2 Киевская обл. ПГТ Ворзель .Санаторий Украина. Деталі за посиланням.

http://tochok.info/topic/11637-місце-проведення-щорічної-зустрічі-форумчан-у-2017-році/?do=findComment&comment=404703

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

В голосуванні була логічна помилка. На 3-є і 4-е питання додав варіант відповіді "Не планую їхати в дане місце проведення". Відкрив можливість переголосовувати - будь ласка переголосуйте, хто вже голосував, ато виходить що в Ворзель готові приїхати 2 чоловіка, а місця вибарли п"ять. :) 

Зверніть увагу - відповідь на друге питання можна вибрати два варіанти!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году хотел бы снова попасть в Бухту, а в следующем поехал бы Ворзель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, aleksanderche сказал:

В этом году хотел бы снова попасть в Бухту, а в следующем поехал бы Ворзель.

Все в наших руках где бы не проводилась встреча главное Встреча друзей:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю, что потом Ив Мих сьезд матководов тоже в Бухте организовывает? Правильно сказали, что Бухта будет "Меккой" для пчеловодов :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, pr1zZ сказав:

Я так понимаю, что потом Ив Мих сьезд матководов тоже в Бухте организовывает? Правильно сказали, что Бухта будет "Меккой" для пчеловодов :) 

ага,і пєша хода розпочнеться тиждень до того,і тиждень після того,так як минулого разу,багато форумчан приїхали  на декілька днів наперед і оглянули весь Львів,а дехто Івано-Франківщину,а также ще і залишились були,щоб насолодитись більше краєвидами:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.03.2017 в 09:41, pr1zZ сказал:

Я так понимаю, что потом Ив Мих сьезд матководов тоже в Бухте организовывает? Правильно сказали, что Бухта будет "Меккой" для пчеловодов :) 

Так і буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І коли ж то воно є час їздити?

Бажання є, часу катма. Вчергове планую з"їздити в Інститут бджільництва ( в травні) і дуже здивуюся, коли вийде.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, бігунець сказав:

Вчергове планую з"їздити в Інститут бджільництва ( в травні) і дуже здивуюся, коли вийде.

Краще на зустріч. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

2. Яке із місць ви маєте на меті відвідати, незважаючи на відповідь на попереднє питання (можна вибрати обидва варіанти, якщо ви плануєте відвідати захід, незалежно від місця проведення, яке переможе у голосуванні)

Мається на увазі планування відпочинку? Ця відповідь пов'язана з датою проведення зустрічі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, nibond сказав:

Мається на увазі планування відпочинку? Ця відповідь пов'язана з датою проведення зустрічі?

Мається на увазі, що ви можете проголосувати за один із варіантів в першому питанні, але приїдете на зустріч і в другому варіанті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:
1 час назад, бігунець сказал:

Вчергове планую з"їздити в Інститут бджільництва ( в травні) і дуже здивуюся, коли вийде.

Краще на зустріч. :IMHO: 

При большом желании, можно оба мероприятия посетить. 

Я, в прошлом году посетил оба мероприятия и в этом году желание такое-же.

А Бухта, это вообще классное место и достойное для юбилейной встречи "На Точку" :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Sanich сказав:

Мається на увазі, що ви можете проголосувати за один із варіантів в першому питанні, але приїдете на зустріч і в другому варіанті. 

це мудрування трохи збиває з толку,воно лишнє:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

це мудрування трохи збиває з толку,воно лишнє:IMHO:

Вже як є. Я лише сьогодні подумав, що можливо краще було задати лише друге питання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Вже як є. Я лише сьогодні подумав, що можливо краще було задати лише друге питання. 

і ще одне, Вами було сказано,що якщо один із варіантів не відмітити голосу не буде,так от один форумчанин проголусував на перших годинах без відмітки в п1,1,а сьогодні проголосував і його голос зявився,цікаво вперший раз його голос був, чи ні:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіп як мажна глянути проголосував чи ні я якраз і в першу годину голосував?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, vasil сказал:

Всім привіп як мажна глянути проголосував чи ні я якраз і в першу годину голосував?

Якщо у Вас є можливість знову голосувати, то значить Ваш голос не був врахований через ці зміни в 1 годину голосування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Якщо у Вас є можливість знову голосувати, то значить Ваш голос не був врахований через ці зміни в 1 годину голосування.

У всіх є можливість переголосувати. 

18 хвилин тому, vasil сказав:

Всім привіп як мажна глянути проголосував чи ні я якраз і в першу годину голосував?

Ніяк. Якщо голосували, то ваш голос врахований. Якщо не впевнені - можете переголосувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скільки часу буде тривати голосування ? А то вже цікаво стає ( 24 на 22 ) , як на заправських перегонах .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, vovchik v сказав:

Скільки часу буде тривати голосування ? А то вже цікаво стає ( 24 на 22 ) , як на заправських перегонах .:)

Гарне питання. Які пропозиції? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Гарне питання. Які пропозиції? 

В мене ніяких , бо я вболівальник .:) . За кого болію не признаюсь .:) . Бо скажуть ще , реклама .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO:А можна, після голосування і результату оголосити весь список, хто за що голосував, щоб була прозорість і можна було б напевно сказати,що все прозоро і справедливо?:hi: Надіюсь громада наша мене підтримає. Щоб не було потім лишніх запитань і розмов.;):hmm::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Yaroslav сказав:

:IMHO:А можна, після голосування і результату оголосити весь список, хто за що голосував, щоб була прозорість і можна було б напевно сказати,що все прозоро і справедливо?:hi: Надіюсь громада наша мене підтримає. Щоб не було потім лишніх запитань і розмов.;):hmm::hi:

Не думаю. Голосування анонімне саме по причині того, що обидві заявки від відомих на форумі пасічників, які мають доволі друзів та просто гарних знайомих серед форумчан. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока голосовать не буду! 
Объясню... Бухту видел по фото, отзывы читал, и все таки если и ехать то и посещать Львов. Если Ехать во Львов то сам точно не поеду, а сколько соберется нас  не понятно, и уже от количества будем решать где жить! 
Что касается Ворзеля, то вариант более удобен мне и менее затратный для меня. 

Так что считаюю пока лучше воздержатся от голосования, да бы не заводить в заблуждение :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я і не скриваю свого голосування,хочу знову у Львів:af:.Київ,з його теперешньою метушнею,уже порядком піднадоїв;).Львів справив враження спокійного міста.В багатьох визначних місцях ще не був:dntknw:.Коротше-знову хочу у Львів:ay:.Бухта Вікінгів сподобалась, перш за все,привітним персоналом, на чолі з паном Михайлом,а також своїми краєвидами.Все таки-місце файне:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...