Перейти к содержанию

Вощина. Выбор, покупка, хранение, использование


Shmel

Рекомендуемые сообщения

В цій темі рекомендую обговорювати вощину різних виробників

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...11років тому я отримав патент.
Це серйозний аргумент. Скажіть будь ласка номер патенту або ліпше виложіть його на цьому форумі. В нашому осередку зараз якраз формується заявка на гуртову закупівлю вощини і ми хочемо визначитись з типом вощини та виробником.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...11років тому я отримав патент.
Це серйозний аргумент. Скажіть будь ласка номер патенту або ліпше виложіть його на цьому форумі. В нашому осередку зараз якраз формується заявка на гуртову закупівлю вощини і ми хочемо визначитись з типом вощини та виробником.
Ми в Кіровограді теж зацікавлені гарною вощиною,теж маєио зробити заказ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...11років тому я отримав патент.
Це серйозний аргумент. Скажіть будь ласка номер патенту або ліпше виложіть його на цьому форумі. В нашому осередку зараз якраз формується заявка на гуртову закупівлю вощини і ми хочемо визначитись з типом вощини та виробником.
Доброго здоровя всім.Дуже приємно поспілкуватись саме в цій темі. Вона стала для мене досить цікавою після того як я перейшов працювати директором Київоблбджолопрому з посади зоотехніка по бджільництву великого колись обєднання УКРСАДЄЛІТА. Туди входили інститут Садівництва і ряд інших інститутів, дослідні станції , дослідні господарства вони для запилення садів мали великі пасіки тобто все моє життя це виробництво. Бджолами зайнявся підлітком з Батькової подачі через бажання купити велосипед . Будучи студентом стаціонара Сільгоспакадемії в мене вже було 50 сімей і качав меду по 2-5тон. Я пишу для Вас шановний Шмель предісторію всіх моїх розробок для ясності, чому вони родились на світ, щоб Ви чітко знали з першоджерел мою трудову біографію і з властивою Вам остротою розуму відстоювали разом з такими ж бджолярами як я інтереси Українського бджільництва. Також це стосується всіх хто хоче на нашому горбу проїхатись. Запрошую всіх бажаючих приїхати на єкскурсію в Боярку (попередньо домовляйтесь) побачите те, від чого в захваті німці, американці, шведи і.т.д. а вони знають про нашу вощину і їдуть подивитись хоча здивувати чимось цих фахівців не просто. МИ ПАСІЧНИКИ ЄДИНІ ДУХОМ І ГОСПОДЬ БОГ НАМ ДОПОМАГАЄ не ворогуйте, не діліться ,а обєднуйтесь . З повагою Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже приємно поспілкуватись саме в цій темі.
п. Валерій, Ви досить гарно описали свою коротку біографію, але якщо можна, то напишіть пару слів про вощину. Для початку хоча б про сам патент.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...11років тому я отримав патент.
Це серйозний аргумент. Скажіть будь ласка номер патенту або ліпше виложіть його на цьому форумі. В нашому осередку зараз якраз формується заявка на гуртову закупівлю вощини і ми хочемо визначитись з типом вощини та виробником.
Ми в Кіровограді теж зацікавлені гарною вощиною,теж маєио зробити заказ.
Доброго здоровя земляки . Хочу зразу сказати, я займаюсь виробництвом. розробкою та впровадженням у виробництво технологій , розробкою і випуском малої механізації для пасік, та власне пасікою. Все що стосується торгівлі в мене на останньому місці, нею займається відділ збуту Київоблбджолопрому і філіали в кожному райцентрі нашої області та в ряді інших міст. На поставлені питання відповідаю : Патент (19) UA (11) 33532А (53) 6 А 01К51/00 (21) 99031247 (22)05.03.1999 (24)15.02. 2001 (46)15.02201 Всі погодження включно Міністерство охорони здоровя, Головного Санітарного Лікаря України, технічні умови ітд чинні. На це потрачено 10років Для цієї технології було розроблено лінію по виробництву прополісованої вощини і багато чого іншого , що дало можливість зробити таку вощину. Вважаю все , що вдалось зробити промислом Божим, який відкрив мені цю таємницю. Суть її лежала на поверхні і заключалась в тому, що бджола мільйони років жила і захищала себе прополісом додаючи його до воску , та поліруючи ним стінки житла, кожну чарунку, демонструючи нам зразок своєї гігієнічної поведінки. Про прополіс як самий сильний природній антибіотик, про його застосування як високоєфективного та сильнодіючого засобу від патогенної мікрофлори написано чимало. (Останнє, що мені повідомили недавно у Мюнхені , що препарати від раку майже всі містять прополіс) Нам пасічникам відомо , що при перетопці стільників , а потім стерилізації 120 -140градусів у воску нічого живого не залишається вощина мертва і на ній за певних обставин може прорости як корисна так і патогенна мікрофлора. Промислом Божим і є те, що ми вперше в світі повернули природній для бджоли захист вощині причому продуктом самої бджоли так як вона робить сама в м.Боярка на воскозаводі Київоблбджолопром. На жаль я довго не міг подружитись з інтернетом, та і ще я чайник і не можу зробити сайт вірніше з ним працювати можливо хтось хоче зі мною обєднати в цьому зусилля буду радий поділитись всім, що накопив, та обміняюся ідеями. З повагою Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не можу зробити сайт вірніше з ним працювати

Можна зареєструватись, наприклад вЖЖ (Живий журнал ) і створити там свій сайт.Загружати зміст і фото легко як на форумі - Сайт ЖЖ
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На жаль я довго не міг подружитись з інтернетом, та і ще я чайник і не можу зробити сайт вірніше з ним працювати можливо хтось хоче зі мною обєднати в цьому зусилля буду радий поділитись всім, що накопив, та обміняюся ідеями.

На нашому форумі можна створити блог і його вести. Що не зрозуміло - питайте. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Промислом Божим і є те, що ми вперше в світі повернули природній для бджоли захист вощині причому продуктом самої бджоли так як вона робить сама в м.Боярка на воскозаводі Київоблбджолопром.

А нельзя ли на пальцах объснить каким образом прополис попадает в вощину или на вощину? Могу предположить что на вощину . Ведь воск с добавкой прополиса теряет свои свойства. Если это так то на чем расстворяете прополис. И еще могу предположить, что у вас большой расход прополиса. По какой цене покупаете?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Промислом Божим і є те, що ми вперше в світі повернули природній для бджоли захист вощині причому продуктом самої бджоли так як вона робить сама в м.Боярка на воскозаводі Київоблбджолопром.

А нельзя ли на пальцах объснить каким образом прополис попадает в вощину или на вощину? Могу предположить что на вощину . Ведь воск с добавкой прополиса теряет свои свойства. Если это так то на чем расстворяете прополис. И еще могу предположить, что у вас большой расход прополиса. По какой цене покупаете?
Доброго здоровя, дякую всім хто пропонує , і радить обовязково скористаюсь порадами. Відповім на всі питання на які можу. Введення прополісу у вощину і було самим складним завданням . тому, що стандартне обладнання - лінії по виробнтцтву вощини спроєктовані ще Ломакіним вдосконалювались і далі вдосконалюються. Це досить надійні і хороші лінії , якщо пасічники і виробники не хімічать то якість вощини краша ніж із фріцовських чи французських ліній Це наша гордість. Але не для прополісованої вощини для неї я зробив власну технологію. Щоб було зрозуміліше розпишу коротко шлях яким я йшов: що міг робив сам що не міг плотив фахівцям звісно власні бджолами принесені гроші і ставив завдання. За 10 років проведено досить багато дослідів вони ведуться далі кожного року нові і нові, якщо хтось хоче приймати участь буду радий. Перше , що я зробив систематизував все що зміг по прополісу, виділив фракції які найбільш активно блокують ДНК і РНК при синтезі білків ( жаргон мікробіологів або популярно сказано про досить складне ) - не дають розкручуватись спіралі ДНК. Провели дослідження активності прополісу залежно від природнокліматичної зони - місць походження. Зробили робочий розчин з двома ноухау, і це наніс на вощину різними способами моканням листа у розчин і напиленням. Концентації робочих розчинів від одної умовної одиниці до пятидесяти. Паралельно проводив дослід зі звичайною стерильною вощиною. Результат був негативним. Я одержав відоме мені давно підтвердження того , що бжола 60 -80% воску бере з вощини на відбудову чарунок утончаючи її. До речі саме тому в більшості країн у одному кілограмі 8 листів , а не 13 -14 як у нашому стандарті. Чим товщий листок, тим бджола менше тратить єнергії і корму відбудовуючи стільник. Одним словом такий спосіб не дав бажаного єфекту і прийшлось довго повозитись поки бог поміг знайти варіант введення прополісу у віск. Так велика потреба у прополісі причому у Тернопільському. Нагадую я займаюсь цікавим, всі питання по торгівлі по тел 0459835474. тел факс 0459835473 З повагою Валерій Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бог поміг знайти варіант введення прополісу у віск.

Я просил "на пальцах" не вникая в подробности . Вы ж понимаете , что вощина с прополисом пока выглядит как хорошо продуманный комерческий ход. Немного информации и будет больше доверия. Вот еще вопрос. Ни как не пойму , на чем зарабатывают производители вощины? Если верить, что вощина без добавок парафина и без осветляющих кислот ,то неужто 5, 6грн. на 1кг позволяют окупить все накладные расходы и конечно иметь прибыль.? И какой процент потерь воска (в среднем) при производстве 1 кг вощины?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот еще вопрос. Ни как не пойму , на чем зарабатывают производители вощины? Если верить, что вощина без добавок парафина и без осветляющих кислот ,то неужто 5, 6грн. на 1кг позволяют окупить все накладные расходы и конечно иметь прибыль.? И какой процент потерь воска (в среднем) при производстве 1 кг вощины?

А Вы и не верьте, потомучто в вощине нет и 50% воска. Это как молокозаводы, на один лить закупленного молока умудряются выпустить три литра молока обезжиренного, лить сметаны и еще двести грамм масла. :umora: Это все не так трудно проверит имея образец вощины. Сейчас без химии получить прибыль невозможно. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я просил "на пальцах" не вникая в подробности . Вы ж понимаете , что вощина с прополисом пока выглядит как хорошо продуманный комерческий ход. Немного информации и будет больше доверия. Вот еще вопрос. Ни как не пойму , на чем зарабатывают производители вощины? Если верить, что вощина без добавок парафина и без осветляющих кислот ,то неужто 5, 6грн. на 1кг позволяют окупить все накладные расходы и конечно иметь прибыль.? И какой процент потерь воска (в среднем) при производстве 1 кг вощины?
Уважаемый Bdjol,а Вы преобретите Боярскую вощину(простую и с прополисом),примените ее и поймете разницу :ay::IMHO1: .С уважением :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я просил "на пальцах" не вникая в подробности . Вы ж понимаете , что вощина с прополисом пока выглядит как хорошо продуманный комерческий ход. Немного информации и будет больше доверия. Вот еще вопрос. Ни как не пойму , на чем зарабатывают производители вощины? Если верить, что вощина без добавок парафина и без осветляющих кислот ,то неужто 5, 6грн. на 1кг позволяют окупить все накладные расходы и конечно иметь прибыль.? И какой процент потерь воска (в среднем) при производстве 1 кг вощины?
Уважаемый Bdjol,а Вы преобретите Боярскую вощину(простую и с прополисом),примените ее и поймете разницу :ay::IMHO1: .С уважением :hi:
А вы уверены , что эта вощина отличается только наличием добавки прополиса? ;) И как правильно произвести эксперимент? Как то лет шесть назад весной у меня оказалась вощина 4производителей Харьков, Гадяч, Кировоград, Днепр-ск и решил проверить какую из них пчелы лучше строить будут. Нарезал полоски по 2см и навощил чередуя на одну рамку. Цвела акация, через три дня достал и разницы не увидел. Все полоски были отстроены одинаково. Отличался только цвет отстроенных полосок. Чем темней вощина тем темнее полоска, что подтверждает слова Домбровского В о том что пчелы для отстройки сот используют саму вощину.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По натуре я скептик и долго думал,что прополисная вощина--просто удачный рекламный ход.Но по здраваому размышлению (теория :umora: ) свои взгляды начал корректировать.Прополис есть природный антибиотик,пластичный и крепкий.Пчелы неспроста продуцируют его в улье.Значит он им нравится и необходим.А что нравится пчеле,то ДОЛЖНО исполняться пчеловодом. Не желает кто пользоваться вощиной Домбровского,его личное дело.Но обливать помоями,строить козни вокруг--последнее дело и самим закоперщикам весу не привабит. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

п. Валерій, по якій ціні буде у Вас прополісна та звичайна вищина? А також по якій ціні будете приймати віск?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По натуре я скептик и долго думал,что прополисная вощина--просто удачный рекламный ход.Но по здраваому размышлению (теория :umora: ) свои взгляды начал корректировать.Прополис есть природный антибиотик,пластичный и крепкий.Пчелы неспроста продуцируют его в улье.Значит он им нравится и необходим.А что нравится пчеле,то ДОЛЖНО исполняться пчеловодом. Не желает кто пользоваться вощиной Домбровского,его личное дело.Но обливать помоями,строить козни вокруг--последнее дело и самим закоперщикам весу не привабит. :hi:
Гена, не надо наводить тень на плетень. Про какие козни идет речь? Речь идет о вощине с добавками прополиса. Как и вам мне тоже хочется откорректировать свои взгляды. Если это сложный технологический процесс , то производителю нечего боятся приоткрыть занавес. А может просто на вощину нанести распылителем настойку прополиса и будет всем счастье?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А может просто на вощину нанести распылителем настойку прополиса и будет всем счастье?
Дык... кто же мешает-то нанести и потом купаться в шоколаде?Дерзните и после расскажете нам,как легким движением пульверизатора положили на лопатки оппонента Д. :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

п. Валерій, по якій ціні буде у Вас прополісна та звичайна вищина? А також по якій ціні будете приймати віск?
Мені також інтересно це питання а також чи можна купити з доставкою перевізником?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив невеличкий пошук в інтернеті і натрапив на досить цікаві документи і обговорення: Інформація по патенту п.Валерія: http://library.ukrpatent.org/document?fund...%B2%D0%B8%D1%87 СПОСІБ БОРОТЬБИ З ІНФЕКЦІЙНИМИ ТА ІНВАЗІЙНИМИ ХВОРОБАМИ БДЖІЛ Деклараційний патент на винахід (51)МПК A01K 51/00 (2006.01) (11) 33532 A (22) 05.03.1999 (24) 15.02.2001 (21) 99031247 (46)15.02.2001, бюл. № 1 (71) ... (57) Формула Опис С п о с і б с т о с у є т ь с я с і л ь с ь к о г о г о с п о д а р с т в а, а с а м е б д ж і л ь н и ц т в а, з о к р е м а з а х и с т у б д ж і л в і д і н ф е к ц і й н и х та інвазійних хвороб. Хвороби бджіл - варроатоз, аскофероз, гнильцеві та інші - спричинюють зниження продуктивності, а то й призводять до загибелі бджолосімей. Відомі способи захисту бджіл від згаданих хвороб застосуванням препаратів хімічного походження а саме: 1) обкурювання проти кліща Varroa димом фенотіазину шляхом спалювання термічних смужок у вулику (див.: Нуждин А.С. Основы пчеловодства. - М.: Агропромиздат, 1988. - С. 187); 2) обприскування бджіл водною суспензією біпіну (див.: Алексеенко Ф.М., Peвeнок B.A., Чепурко М.А. Справочник по болезням и вредителям пчел. – К.: Урожай, 1991. - С. 125); 3) згодовування бджолам цукрового сиропу, який містить розчин аскоцину (Бобов В.Д., Титов В.Ф., Муриков Ю.И. // Пчеловодство. – М. – 1991. - № 3. - С.16-17). Вказані способи боротьби з інфекційними та інвазійними хворобами бджіл трудомісткі, вимагають великих витрат часу та певної кваліфікації персоналу, спричинюють перевитрати препаратів і мають короткочасну дію. Найбільш близьким по суті до заявлюваного є спосіб (патент України № 10100, публ. 30.09.96 № 3) знезараження воску, який включає нагрівання розтопленого воску до температури 86-98°С, витримування при цій температурі на протязі часу, необхідного для випадання спор збудників хвороб та термостійких бацил в осад. Отриманий знезаражений віск зливають і виготовляють із нього вощину. Однак вказаний спосіб не забезпечує лікування бджіл, які інфікувалися в процесі збирання пилку та нектару. В основу винаходу поставлено завдання вощині, виготовленій із знезараженого воску, введенням до її складу розчинів та/або витяжок лікувальних препаратів хімічного або природного походження, шляхом введення їх до складу вощини, або напилення на її поверхню надати лікувальних та профілактичних властивостей. Суттєвими ознаками винаходу є введення лікувальних препаратів у розплавлений віск або напилення їх на поверхню готової вощини. Причинно-наслідковий зв'язок між наведеними суттєвими ознаками винаходу, що заявляється, і технічним результатом, якого можна досягти в результаті його використання, полягає в тім, що лікувальні препарати, в в е д е н і д о с к л а д у в о щ и н и а б о н а н е с е н і н а н е ї, с п р а в л я ю т ь б а к т е р и ц и д н у, ф у н г і ц и д н у т а / а б о а к а р и ц и д н у д і ю н а з б у д н и к і в х в о р о б, я к и м и у р а ж е н і б д ж о л и т а р о з п л і д, а т а к о ж с п р и я ю т ь з а п о б і г а н н ю і н ф і к у в а н н я б д ж і л т а розплоду. Поставлене завдання вирішується тим, що у способі боротьби з інфекційними та інвазійними хворобами б д ж і л, я к и й в к л ю ч а є з н е з а р а ж е н н я в о с к у з н а с т у п н и м в и г о т о в л е н н я м в о щ и н и, з г і д н о з в и н а х о д о м, у знезаражений віск на стадії формування воскової стрічки додатково вводять лікувальні препарати акарицидної, фунгіцидної та бактерицидної дії, також лікувальні препарати можливо вводити у розплавлений знезаражений віск при температурі воску 85-90°C або наносять на воскову стрічку розпиленням через форсунки. Відомості, що підтверджують можливість здійснення винаходу. Приклад 1 Введення препаратів у розплавлений знезаражений віск. Розплавлений знезаражений віск охолоджують до температури 80-85°С, додають в нього 20%-ний розчин прополісу, перемішують, після чого виготовляють вощину за загальноприйнятою технологією. Приклад 2 Нанесення препаратів на воскову стрічку. Виготовлену із знезараженого воску на восковощинному агрегаті АІВ-100 вощину накручують на котушку, перед формуванням чарунок на воскову стрічку наносять розчин лікувального препарату, наприклад, 20%-ну спиртову витяжку прополісу, через форсунки, які встановлено перед гравірувальними вальцями. Після випаровування спирту (через 3-5 хв) готову вощину з нанесеним лікувальним препаратом пакують. Залежно від препаратів, введених до воску або нанесених на вощину, готова вощина матиме акарицидну, фунгіцидну чи протигнильцеву дію. При введенні чи нанесенні одночасно декількох препаратів, які діють на збудників різних хвороб, вощина набуває комплексної лікувальної дії. ПОПЕРЕДНІ ВИСНОВКИ: Патент деклараційний - цей патент не проходив кваліфікаційної експертизи. :( Крім того станом на сьогодні він не діє. :( Більш детально читайте ту ******* Також пару слів про саму вощину з прополісом. Виявляється цю тему ще до нас жваво обговорювали: ********* http://www.tochok.info/forum/lofiversion/i...p/t103-200.html Перш ніж спілкуватися на Форумі , читайте ТУТ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив невеличкий пошук в інтернеті і натрапив на досить цікаві документи і обговорення: Інформація по патенту п.Валерія: http://library.ukrpatent.org/document?fund...%B2%D0%B8%D1%87 СПОСІБ БОРОТЬБИ З ІНФЕКЦІЙНИМИ ТА ІНВАЗІЙНИМИ ХВОРОБАМИ БДЖІЛ Деклараційний патент на винахід (51)МПК A01K 51/00 (2006.01) (11) 33532 A (22) 05.03.1999 (24) 15.02.2001 (21) 99031247 (46)15.02.2001, бюл. № 1 (71) (57) Формула Опис С п о с і б с т о с у є т ь с я с і л ь с ь к о г о г о с п о д а р с т в а, а с а м е б д ж і л ь н и ц т в а, з о к р е м а з а х и с т у б д ж і л в і д і н ф е к ц і й н и х та інвазійних хвороб. Хвороби бджіл - варроатоз, аскофероз, гнильцеві та інші - спричинюють зниження продуктивності, а то й призводять до загибелі бджолосімей. Відомі способи захисту бджіл від згаданих хвороб застосуванням препаратів хімічного походження а саме: 1) обкурювання проти кліща Varroa димом фенотіазину шляхом спалювання термічних смужок у вулику (див.: Нуждин А.С. Основы пчеловодства. - М.: Агропромиздат, 1988. - С. 187); 2) обприскування бджіл водною суспензією біпіну (див.: Алексеенко Ф.М., Peвeнок B.A., Чепурко М.А. Справочник по болезням и вредителям пчел. – К.: Урожай, 1991. - С. 125); 3) згодовування бджолам цукрового сиропу, який містить розчин аскоцину (Бобов В.Д., Титов В.Ф., Муриков Ю.И. // Пчеловодство. – М. – 1991. - № 3. - С.16-17). Вказані способи боротьби з інфекційними та інвазійними хворобами бджіл трудомісткі, вимагають великих витрат часу та певної кваліфікації персоналу, спричинюють перевитрати препаратів і мають короткочасну дію. Найбільш близьким по суті до заявлюваного є спосіб (патент України № 10100, публ. 30.09.96 № 3) знезараження воску, який включає нагрівання розтопленого воску до температури 86-98°С, витримування при цій температурі на протязі часу, необхідного для випадання спор збудників хвороб та термостійких бацил в осад. Отриманий знезаражений віск зливають і виготовляють із нього вощину. Однак вказаний спосіб не забезпечує лікування бджіл, які інфікувалися в процесі збирання пилку та нектару. В основу винаходу поставлено завдання вощині, виготовленій із знезараженого воску, введенням до її складу розчинів та/або витяжок лікувальних препаратів хімічного або природного походження, шляхом введення їх до складу вощини, або напилення на її поверхню надати лікувальних та профілактичних властивостей. Суттєвими ознаками винаходу є введення лікувальних препаратів у розплавлений віск або напилення їх на поверхню готової вощини. Причинно-наслідковий зв'язок між наведеними суттєвими ознаками винаходу, що заявляється, і технічним результатом, якого можна досягти в результаті його використання, полягає в тім, що лікувальні препарати, в в е д е н і д о с к л а д у в о щ и н и а б о н а н е с е н і н а н е ї, с п р а в л я ю т ь б а к т е р и ц и д н у, ф у н г і ц и д н у т а / а б о а к а р и ц и д н у д і ю н а з б у д н и к і в х в о р о б, я к и м и у р а ж е н і б д ж о л и т а р о з п л і д, а т а к о ж с п р и я ю т ь з а п о б і г а н н ю і н ф і к у в а н н я б д ж і л т а розплоду. Поставлене завдання вирішується тим, що у способі боротьби з інфекційними та інвазійними хворобами б д ж і л, я к и й в к л ю ч а є з н е з а р а ж е н н я в о с к у з н а с т у п н и м в и г о т о в л е н н я м в о щ и н и, з г і д н о з в и н а х о д о м, у знезаражений віск на стадії формування воскової стрічки додатково вводять лікувальні препарати акарицидної, фунгіцидної та бактерицидної дії, також лікувальні препарати можливо вводити у розплавлений знезаражений віск при температурі воску 85-90°C або наносять на воскову стрічку розпиленням через форсунки. Відомості, що підтверджують можливість здійснення винаходу. Приклад 1 Введення препаратів у розплавлений знезаражений віск. Розплавлений знезаражений віск охолоджують до температури 80-85°С, додають в нього 20%-ний розчин прополісу, перемішують, після чого виготовляють вощину за загальноприйнятою технологією. Приклад 2 Нанесення препаратів на воскову стрічку. Виготовлену із знезараженого воску на восковощинному агрегаті АІВ-100 вощину накручують на котушку, перед формуванням чарунок на воскову стрічку наносять розчин лікувального препарату, наприклад, 20%-ну спиртову витяжку прополісу, через форсунки, які встановлено перед гравірувальними вальцями. Після випаровування спирту (через 3-5 хв) готову вощину з нанесеним лікувальним препаратом пакують. Залежно від препаратів, введених до воску або нанесених на вощину, готова вощина матиме акарицидну, фунгіцидну чи протигнильцеву дію. При введенні чи нанесенні одночасно декількох препаратів, які діють на збудників різних хвороб, вощина набуває комплексної лікувальної дії. ПОПЕРЕДНІ ВИСНОВКИ: Патент деклараційний - цей патент не проходив кваліфікаційної експертизи. :( Крім того станом на сьогодні він не діє. :( Більш детально читайте ту *************** Також пару слів про саму вощину з прополісом. Виявляється цю тему ще до нас жваво обговорювали: ****************** http://www.tochok.info/forum/lofiversion/i...p/t103-200.html
Шановний шмель я бачу ви вже і патентознавець, полеміку моїх ініціатив по проведенню зїзду пасічників і самій статті ви вже припинили спробували облити брудом, але не змогли, все вами сказане виявилось брехнею і черговою ганьбою тих хто вас наставляє. Зїзд Пасічників буде однозначно. Тепер по суті патентів. Інтелектуальна власність за законом закріплюється за автором після патентування. Найпоширенішою є категоризація патентів за об'єктами промислової власності, на які вони видаються. За цією категоризацією виділяють такі види патентів: Патент на винахід Патент на корисну модель Патент на промисловий зразок Деклараційний патент з експертизою по суті або без неї кому що простіше і дешевше. У широкому розумінні «патент» є комплексом виключних прав на використання винаходу, корисної моделі або промислового зразка, які держава гарантує патентовласнику, тобто винахіднику або особі, якій винахідник передав виключні майнові права. Надання виключних прав державою здійснюється на заздалегідь визначений період часу в обмін на контрольоване та публічне розкриття патентовласником суттєвих ознак винаходу. Патент обумовлюється терміном дії його постійно потрібно підтримувати тобто платити державі гроші от і все, а ви розводите людей. любий відкриє патент в гугл і король голий. Для того , щоб бджоли були захищені від джмелів я запатентував так, як Зінгер свою швейну- "Апарат с иглой через которую проходит нитка" і ніхто не зміг зробити свою машинку без голки через яку б не проходила нитка, доречі його патент теж не підтримується (ну ви це називаєте не діє, запамятайте патент завжди залишається власність автора просто він не охороняється державою через 10 -20 років термін обумовлюється ) Патент це моя власність, як спадщина хучу обробляю хочу ні , а вона моя. Для тих бджілок які у майбутньому хочуть мати захист від джмелів, даю підказку, потрібно зробити технічні умови їх затвердить у всіх інстанціях тоді вже ніхто не зможе поцупити плоди вашої праці. Це не просто але ми пройшли цей шлях. З повагою до всіх Домбровський.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"....Залежно від препаратів, введених до воску або нанесених на вощину

я не хочу вступати в перепалку відносно покращення вощини прополісом, АЛЕ із приведеної цитати виходить, що Ви можите ДОБАВЛЯТИ у вощину не тільки прополіс :IMHO1: питання: 1- чи добавляєте Ви щось ІНШЕ крім прополісу ? (у віск або при обприскуванні її розчином) 2- якщо так, то чи добавляються антибіотики ? або мед. препарати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"....Залежно від препаратів, введених до воску або нанесених на вощину

я не хочу вступати в перепалку відносно покращення вощини прополісом, АЛЕ із приведеної цитати виходить, що Ви можите ДОБАВЛЯТИ у вощину не тільки прополіс :IMHO1: питання: 1- чи добавляєте Ви щось ІНШЕ крім прополісу ? (у віск або при обприскуванні її розчином) 2- якщо так, то чи добавляються антибіотики ? або мед. препарати?
Доброго здоровя всім. На щорічних курсах і семінарах, які ми організовуємо на базі Київоблбджолопрому у м.Боярка з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира ціль яких - розвиток бджільництва і зокрема відродження церковних пасік при монастирях, на приходах включає курс повного знайомства з технологією отримання і переробки воску. Всі слухачі курсів на базі Аграрного університету, Боярського аграрного коледжу і тих, що я проводив у Братстві знайомились з виробництвом вощини. Студенти вузів Технікумів , просто бажаючі мали і мають змогу все побачити . Слід відмітити , що жодне підприємство поки що не проводить екскурсій не рідко в цех навіть мене свого колегу, не пускають. А уявіть щоб знімати на камери все як це робили у нас. Можете поцікавитися самі відвідавши Боярку чи запитати у Джері інспектора з США , у фахівців з Німетчини , Швеції , Сербії,Польщі, Франції ітд. вони до нас їздять не для шоу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні форумчани! Я вже давно читаю досить цікаві фахові ваші обговорення бджільницьких тем. Цікавить мене все, що стосується інноваційних технологій, цікавих розробок простих пасічників, не науковців, але з мисленням дослідників. Але я натрапив на дописувача Домбровського і мене , і як науковця з 30 стажем все ж таки заставила ситуація написати зараз. Я за своє досить солідне наукове життя зробив чимало наукових досліджень, написав чимало статей, є в мене чимало патентів на винаходи і патентів на корисні моделі. Я дуже добре володію питаннями патентоведення. Чудово, пане Домбровський, що ви себе представляєте як винахідника, що ви тим пишаєтеся і вся ваша сім’я також є винахідники. Браво!!! Можливо і в комерційному плані таке позиціонування Вам допомагає. Але в дискусії по «прополісній» вощині основним вашим аргументом за пріоритетність власне цієї вощини для бджіл за вашими словами є ПАТЕНТ. І ви продемонстрували його форумчанам. От тут то ви , пане Домбровський , і справді показали , який Ви є винахідник і які наукові дослідження Ви робите У відповіді Шмелю ви порівняли себе не то з Зінгером, те то з голим королем. Ви не Зінгер – 100 %, скоріше друге - зі своїм деклараційним патентом ви носитесь як і той голий король зі своїм невидимим «одягом»… Деклараційний патент – це заявка, яка друкується під відповідальність автора без відповідної кваліфікованої експертизи, часто-густо це блеф, туфта і т.п. наукообразіє, тому наша країна і наш народ так живуть, бо маєм таких науковців. Що ваш патент «блеф», чи «туфта» зокрема свідчить те, що вам виявляється навіть шкода грошей, щоб підтримувати цей патент в діючому стані, бо він вже виявляється не дійсний… Хоча тут вас можна і зрозуміти, він не вартує навіть тих мізерних грошей, щоб його підтримувати. І тут Шмель правий, ви горе-науковець, і можна добавити від себе: і який паразитує на бджолярстві, прихватизатор, один із тих, що добряче заробили на державній власності і завдяки яким бджолярська галузь довший час в занепаді і який морочить голову людям своїми псевдонауковими заслугами... Що стосується суті «вашого» «деклараційного патенту» не виключено щопісля кваліфікованої експертизи вона зчезне, як роса на сонці…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

....... Але я натрапив на дописувача Домбровського і мене , і як науковця з 30 стажем все ж таки заставила ситуація написати зараз.
Я конечно не
.. науковець з 30 стажем
но по моему Вы не с того начинаете свои повести на форуме
Можливо і в комерційному плані таке позиціонування Вам допомагає.
Что , наболело..?
.... ви горе-науковець, і можна добавити від себе: і який паразитує на бджолярстві, прихватизатор.......
И зачем так нервничать и переходить на личности... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Вощина. Выбор, покупка, хранение, использование
  • Sanich unlocked this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...