Перейти к содержанию

Племенная работа


sij

Рекомендуемые сообщения

то хто буде мати більший вплив , або буде 50 на 50?

Пахомович, вы обратно наступаете на вчерашние грабли. ;) Ясли знаете ответ, зачем задете мне вопрос на который я не знаю ответ. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ясли знаете ответ, зачем задете мне вопрос на который я не знаю ответ.

Чому ви вважаєте , що я знаю відповідь. В мене немає чистокровних, щоб провести пряме і обернене схрещування. Тим більше ми не одні на форумі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Походу, у каждой линии будет размер хоботка разный. Так как используются разные породы пчел. По крайней мере с того что я читал такой информации не встречал.

То шось ближче до діла . На ознаки , які передаються нащадкам впливають, як мати так і батько.Наприклад поведінка передається по батькові , печатка меду , як по батькові так і по матері. Якщо спарувати довгохоботкову з короткохоботковою , то хто буде мати більший вплив , або буде 50 на 50?
Пахомичу, а якщо взяти двогорбового верблюда та спарувати з одногорбовим, то як Ви ввжаєте,- що ж воно вийде? :rolleyes::blink: От і з хоботком теж саме. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомичу, а якщо взяти двогорбового верблюда та спарувати з одногорбовим, то як Ви ввжаєте,- що ж воно вийде?

Хоча і не про бджоли но геннетика. Вийде міжвидовий гібрид здатний розмножуватись. Якщо провести реципрокне схрещування , то буде видно на кого похожі нащадки. В мене і до вас запитання , яку біотехнологію ви використали, що ваша матка зачервила на 5-ий день після виходу з маточника :af: Знаючи чия перевага в передачі корисних ознак полегшує роботу по підбору пар. Взагалі , яке соматичне число хромосом в одного і другого верблюдів
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К вопросу "О длине хоботка" ... Провели эксперимент и измеряли длину хоботка... может надо было длину другие органов тоже измерять ( это не тот орган о котором многие подумали )... Занимаясь матководством , имею большой опыт работы с нуклеусами и могу утверждать, что размер пчел ( длина хоботка и ...) резко уменьшаются при небольших размерах семейки. Каждая семья может "подогнать " размер своих пчел под определенный стандарт...( у сестер пчел разные папы и разная наследственность в размерах тоже ) . Механизм влияния, думаю, не за счет разного состава молочка . а за счет его количества , при переходе на кормление личинки смесью нектара и пыльцы возможны большие вариации...

Броніславич ! Тема лежала мертвою довго .Я говорю вам А..я.. яй. Невже так гарно? Якщо почали , то давайте не відступати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі це дуже серйозна тема і в одиночку вирішитти не можливо. (Я наприклад можу бути учасником процессу ,но неможу бути центром,) Селекціонери ( хто може і хто хоче повинні обєднатись навкруг однієї вертикалі - Науки),а далі наука з дійснійстю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прошу Вас писать проверенные факты, а не слухи или свои псевдо-домыслы о Бакфасте. Тем-более Вы его никогда не видели.

(Аксіома) - Ви ніколи не створите Бакфаст .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі це дуже серйозна тема і в одиночку вирішитти не можливо. (Я наприклад можу бути учасником процессу ,но неможу бути центром,) Селекціонери ( хто може і хто хоче повинні обєднатись навкруг однієї вертикалі - Науки),а далі наука з дійснійстю.
На сьогодні ми маем доступ до основних наукових праць, і як що самоорганізуемся то можем вести селекцію на належному рівні. А на інститути надії нема, чотири місяця як в інститут бджільництва здали бджіл на морфологічний аналіз, результату нема досі, а коли вони будуть я не впевнений що результати будуть достовірні. Я розумію що багато хто з нас може освоїти цю справу, та для того щоб вести родовід і записати в реєстер лінію яку ми чи ви виведем потрібний авторитетний незалежний єксперт. Як бути?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі це дуже серйозна тема і в одиночку вирішитти не можливо. (Я наприклад можу бути учасником процессу ,но неможу бути центром,) Селекціонери ( хто може і хто хоче повинні обєднатись навкруг однієї вертикалі - Науки),а далі наука з дійснійстю.
На сьогодні ми маем доступ до основних наукових праць, і як що самоорганізуемся то можем вести селекцію на належному рівні. А на інститути надії нема, чотири місяця як в інститут бджільництва здали бджіл на морфологічний аналіз, результату нема досі, а коли вони будуть я не впевнений що результати будуть достовірні. Я розумію що багато хто з нас може освоїти цю справу, та для того щоб вести родовід і записати в реєстер лінію яку ми чи ви виведем потрібний авторитетний незалежний єксперт. Як бути?
Юрію, вихід є. Правда трохи далекувато - в Гадячі. Леонід Ратмирович там весь час успішно своїх перевіряє. Ну, а в інститут бджільництва, на привеликий жаль, хіба що з недавніх пір можна буде оцінювати тільки трутнів на водоноскість. :umora::rofl:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я розумію що багато хто з нас може освоїти цю справу, та для того щоб вести родовід і записати в реєстер лінію яку ми чи ви виведем потрібний авторитетний незалежний єксперт. Як бути?

Хтось на форумі говорив і навіть на прохання кількох користувачів робили виміри кубітальних індексів. Гадаю що якщо людину зацікавити, можна скористатися його послугами. От тільки хто - не згадаю....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрію, вихід є. Правда трохи далекувато - в Гадячі. Леонід Ратмирович там весь час успішно своїх перевіряє. Ну, а в інститут бджільництва, на привеликий жаль, хіба що з недавніх пір можна буде оцінювати тільки трутнів на водоноскість. opr06K9J.gif opr06KA4.gif

ні Леонід це все те саме.
От тільки хто - не згадаю....

Понабіст , міряв. поміряти не проблема , справа в іншому , в авторитетності вимірів , на рівні держави :IMHO1: Потрібний такий "відділ" який міг би видати документ про проміри і його визнавалиб в країні і пасічники і "науковці". Саме краще щоб це були декілька людей по регіонах країни , щоб їх навчив інститут і потім визнавав їх роботу. Ці люди повинні мати невеличкі лабораторії в себе дома , формально працювати від інститута ,але бути незалежними від нього, фінансово не мати жодних справ з інститутом , хочаб на перших порах. Матеріальною винагородую цим людям булаб вартість промірів які вони робилиб. це в загальних рисах , мені здаеться був би гарний варіант.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понабіст , міряв. поміряти не проблема , справа в іншому , в авторитетності вимірів , на рівні держави :IMHO1:
Ну от нехай і міряє людина. Авторитетність вимірів буде засвідчена спеціалістами з Точка.
формально працювати від інститута ,але бути незалежними від нього, фінансово не мати жодних справ з інститутом , хочаб на перших порах.
Яким чином це можливо втілити? Хіба в інституті працюють альтруїсти? І що ми вчепилися в той інститут? Нехай собі працюють, видають грамоти та дипломи... Якщо ми можемо зробити справу належним чином то не варто озиратися на “авторитетів“, треба братися і робити. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки вихід тут один купляти матеріал в інститутів за кордоном з відповідними документами і вже на місці займатися штучним розведенням, а всім іншим похідним матеріалом від цього розведення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хтось на форумі говорив і навіть на прохання кількох користувачів робили виміри кубітальних індексів. Гадаю що якщо людину зацікавити, можна скористатися його послугами. От тільки хто - не згадаю....

Якщо є мікроскоп, то зробити проміри просто. Важніше визначитись з методикою підбору пар- ( по яких ознаках має перевагу матка, а по яких трутень ).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо є мікроскоп, то зробити проміри просто. Важніше визначитись з методикою підбору пар- ( по яких ознаках має перевагу матка, а по яких трутень ).
О! Ну так і підійдемо до раціонального. Чи дасте якісь рекомендації?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О! Ну так і підійдемо до раціонального. Чи дасте якісь рекомендації?

Визначити кубітальний індекс , дискоідальне зміщення.довжину хоботка . Забарвлення і поведінку визначаємо на око . Якщо на пасіці є пару порід, то взагалі, навіщо рядовому пасічникові робити проміри? :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо на пасіці є пару порід, то взагалі, навіщо рядовому пасічникові робити проміри?

Що Ви маєте на увазі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що Ви маєте на увазі?

Якщо є різні . то є різні тутні. То який сенс робити заміри.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що Ви маєте на увазі?

Якщо є різні . то є різні тутні. То який сенс робити заміри.
А штучне запліднення?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки вихід тут один купляти матеріал в інститутів за кордоном з відповідними документами і вже на місці займатися штучним розведенням, а всім іншим похідним матеріалом від цього розведення.
При такій племінній роботі теж можуть знадобитись тести на породність, на приклад як що не впевнені що вам продали матку спаровану на острові. Йдем далі, матка виявилась та що треба, в когось є тієї ж породи того ж класу, на сьогодні є можливість контрольованого спаровування з допомогою ІОМ, скооперувались наробили маток провірили нащадків.... А як що ДобровоЛ таки знайде Поліську?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як що ДобровоЛ таки знайде Поліську?

А що буде ,якщо найде бактерію звіробою? :umora:
При такій племінній роботі теж можуть знадобитись тести на породність, на приклад як що не впевнені що вам продали матку спаровану на острові. Йдем далі, матка виявилась та що треба, в когось є тієї ж породи того ж класу, на сьогодні є можливість контрольованого спаровування з допомогою ІОМ, скооперувались наробили маток провірили нащадків.... А як що ДобровоЛ таки знайде Поліську?

Хоча я в класах темний, но як по кубітальноу індексу і по дискоідальному зміщенні можна визначити клас.
А штучне запліднення?

Я мав на увазі просто, хто займається штучним, то я думаю, що з прмірами проблем немає.Взагалі македоніка,то коньок Комісара, а ви в дружбі тож попросіть ,щоб він описав. Якщо не опише македоніку ,то тоді він тріпло :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо не опише македоніку ,то тоді він тріпло

Пахомович ну і для чого так писати ? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомович ну і для чого так писати ?

А хто повинен описати? Він хто? Він вчений ,чи студент?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто повинен описати? Він хто? Він вчений ,чи студент?

Пахомович вам по житті хтось щось винен....... :IMHO1::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі просто, хто займається штучним, то я думаю, що з прмірами проблем немає.Взагалі македоніка,то коньок Комісара, а ви в дружбі тож попросіть ,щоб він описав. Якщо не опише македоніку ,то тоді він тріпло

За останні слова перед Комісаром вибачаюсь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...