Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
sij

Племенная работа

388 posts in this topic

1 час назад, Пахомич сказал:

Все в нормі! Класична гібридна технологія , чуть правди і +брихня до бесконечності. Взагалі тема селекції , нехай помилує мене администрація, не коньок навіть для поважних балаболок :hi: 

Думаю местные пчеловоды оценят и без сторонней помощи.У нас многие пчеловоды пчел заводили и не знали какой породы и всю жизнь пасекой прозанимались не покупая ни каких ни маток ни пакетов и ничего с медом и довольны и их не заботит там какая-то селекция у них она своя

В 18.11.2018 в 02:05, Иван Иваныч сказал:

Думаю местные пчеловоды оценят и без сторонней помощи.У нас многие пчеловоды пчел заводили и не знали какой породы и всю жизнь пасекой прозанимались не покупая ни каких ни маток ни пакетов и ничего с медом и довольны и их не заботит там какая-то селекция у них она своя

Мова  йде про селекцію , де йде повна брехня з добавкою капельки правди. Зверніть увагу  висловлювання диктора  на 4.3 хвлини диктор говорить " для этого скрестили  других и назвали..." Отож , щоб втримати одну породу ,то потрібно мати не менше 10 пасік  по 70 сімей віддалених одна від одної і від других мінімум 10 км. То деж на окуповані території  є такі місця. Головне косять під бакфаст . От де сила гібридних технологій.

В 18.11.2018 в 04:04, Пахомич сказал:

Можливо в мене слух поганий, а скільки вони відродили порід?    

У нас так же выходят телевизионные сюжеты про пчеловодов  и в них также говорят о новых породах. Это больше журналистская "сказочность", чем реальность. Да и пчеловоды, как рыбаки и охотники, любят "совсем немного" приврать.

25 минут назад, Майер сказал:

У нас так же выходят телевизионные сюжеты про пчеловодов  и в них также говорят о новых породах. Это больше журналистская "сказочность", чем реальность. Да и пчеловоды, как рыбаки и охотники, любят "совсем немного" приврать.

Це не просто безневинна " побрехенька", це один з елементів гібридної технології, коли засоби МІ монотонно кожний день по міліметру з людини роблять зомбі .:hi:

54 минуты назад, Пахомич сказал:

Це не просто безневинна " побрехенька", це один з елементів гібридної технології, коли засоби МІ монотонно кожний день по міліметру з людини роблять зомбі .:hi:

Вот это эфект пересмотра отечественного ТВ:umora:Даже пчелы и те стали предметом гибридной технологии:umora:

Edited by Иван Иваныч

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Вот это эфект пересмотра отечественного ТВ:umora:Даже пчелы и те стали предметом гибридной технологии:umora:

То ТВ невизнаної ДНР. В гібридних технологіях використовують все і навіть частину правди. На вашу думку не маючи облітників , не володіючи ІО і  в зоні заставленими танками, пушками ітд...можливо  виводити нову породу бджіл?. Інтересно проказано матку, яка народилась три тижні і відправляють На Ростов. Інтересно , а чого її так ганяють бджоли ?.  

38 хвилин тому, Пахомич сказав:

То ТВ невизнаної ДНР. В гібридних технологіях використовують все і навіть частину правди. На вашу думку не маючи облітників , не володіючи ІО і  в зоні заставленими танками, пушками ітд...можливо  виводити нову породу бджіл?. Інтересно проказано матку, яка народилась три тижні і відправляють На Ростов. Інтересно , а чого її так ганяють бджоли ?.  

Може  відчувають  що то якась  сепаратистка:umora:.

Тре  їм  підігнать одного  селекціонера. Може Луганскую речную виведуть. 

Він  тіки на медозбір -- всі матки душить, каже що так  більше меду  несуть. І  так пару років. Бджоли  торік у нього  з  зими не вийшли.  Доселекціонувався...

Edited by bosik2017

1 час назад, Пахомич сказал:

.можливо  виводити нову породу бджіл?.

Новую породу ни с танками ни без не выведите.Успокойтесь уже. Потролили украинский бакфаст и забыли.Разве не понятно над кем смеялись

В 04.12.2018 в 18:10, Иван Иваныч сказал:

Новую породу ни с танками ни без не выведите.Успокойтесь уже. Потролили украинский бакфаст и забыли.Разве не понятно над кем смеялись

І над ким там хто сміявся? Хто Бакфаст тролив? Ви? А то я щось нічого нерозумію. Як що в "ДНР" тролили, то совок, там теж за 5 років породу вивели Карпатку.

Edited by teplov

29 минут назад, teplov сказал:

І над ким там хто сміявся? Хто Бакфаст тролив? Ви? А то я щось нічого нерозумію. Як що в "ДНР" тролили, то совок, там теж за 5 років породу вивели Карпатку.

Да,да :umora:

Здравствуйте Форумчане! 

Читаю вас и вот какой вопрос напрашивается:

Сколько должно быть минимум пчелосемей (точков, пасек), чтобы без вреда инбридинга разводить в себе? Не прибегая завозу другого материала? 

Я в своей местности (Каракумы), проводил своего рода породное районирование, или материал завезенный - некачественный, или местная популяция лучше адаптирована? В общем решил улучшать местную в себе.  

Очень хочется узнать мнение знатоков!

1 час назад, Fredd сказал:

Очень хочется узнать мнение знатоков!

Информация есть тут - 

Намагався поділитися своїм досвідом в племінній роботі.

Друга частина моєї доповіді.