Перейти к содержанию
uam_63

Продам решітки розділювальні польські .

В теме 46 сообщений

Продам решітки розділювальні польські 15шт. розмір 500х 495 в роботі небули лежать без діла. Причина продажу погано працюють .

Ціна 30 гр.   099376273девять  Відправлю любим перевізником.

DSC_0094[1].JPG

Изменено пользователем uam_63

Поделиться сообщением

Якщо в роботі не були то як  зробили висновок що погано працюють?

Поделиться сообщением

Пр

4 минуты назад, ЮВ. сказал:

Якщо в роботі не були то як  зробили висновок що погано працюють?

Ті що були в роботі не продаю .

Изменено пользователем uam_63

Поделиться сообщением

16 хвилин тому, uam_63 сказав:

Причина продажу погано працюють .

Як то кажуть "без задньої думки",  але можливо в іншому проблема, в мене працюють нормально :ah:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Як то кажуть "без задньої думки",  але можливо в іншому проблема, в мене працюють нормально :ah:

Можливо й так маж бджоли мої неправильні якісь  .

Поделиться сообщением

35 минут назад, uam_63 сказал:

Продам решітки розділювальні польські 15шт. розмір 500х 495 в роботі небули лежать без діла. Причина продажу погано працюють .

Ціна 30 гр.   099376273девять  Відправлю любим перевізником.

DSC_0094[1].JPG

де ви були швидше:( 

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Гарна ціна. :IMHO:

Поделиться сообщением

Это очень хорошие решетки. Берите не пожалеете. Я такими пользуюсь уже лет 5. Не нарадуюсь.

Поделиться сообщением

Першим був   paseznik2013   тож решітки завтра їдуть йому.

Поделиться сообщением

Кто успел тот присел, кто не успел -тот опоздал.(с):(

:hi:

Изменено пользователем Шахматист

Поделиться сообщением

Тему можна закривати.

Поделиться сообщением

Сильно ненужно розочаровыватся, вот https://vashapasika.com.ua/ru/ylyi/razdelitelnye_reshetki/razdelnaya-reshetka-dadan-49-5-sm-x-50-sm.html здесь ненамного дороже.

Поделиться сообщением

А щє кращє доплатити 10-15 грн і взяти путні товщі лисоньовські решітки, які не гурше нікотовських...:IMHO:

Поделиться сообщением

29 хвилин тому, SkalVad сказав:

А щє кращє доплатити 10-15 грн і взяти путні товщі лисоньовські решітки, які не гурше нікотовських...:IMHO:

Я звісно вибачаюсь, але перш ніж таке казати їх треба порівняти. Особисто я, порівняв. Тому ніколи тепер не скажу такого, адже вони однозначно гірші.

Поделиться сообщением

В 27.02.2017 в 00:31, Sanich сказал:

Гарна ціна. :IMHO:

На пятерку дешевле чем у Гука Яремы.....

Поделиться сообщением

4 години тому, konoval_am сказав:

Я звісно вибачаюсь, але перш ніж таке казати їх треба порівняти. Особисто я, порівняв. Тому ніколи тепер не скажу такого, адже вони однозначно гірші.

Відеоогляд досить гарний, але висновки досить суб'єктивні. Зелених решіток в мене не було, є сині та чорні. Жодного напливу ні на одній решітці не має. Бджоли освоюють корпуса без проблем. Чорні в роботі щє не були, але сподіваюсь різниці не буде. Місяць назад ціна чорних була 43 грн. Я ніякою мірою не хочу сказати нічого поганогопро нікотовські решітки, але коли на ті ж гроші можна купити 2 решітки, які не поступаються на 99 % біль дорогій, то навіщо платити більше. Я нікого не агітую - це лише моя думка.

Поделиться сообщением

1 година тому, SkalVad сказав:

Теж не агітую, але скажіть чесно: Ви брали їх до рук і порівнювали? Як вже казав лисонь 54 грн. станом на зараз. Нікот можна було  до нового року за 56.6 грн. купити. Тому в 2 рази різниці ціни я не бачу. А по якості там не 99% а 50. Якщо і брати бюджет то вже краще Дергачі :IMHO:.

Поделиться сообщением

7 часов назад, SkalVad сказал:

Я ніякою мірою не хочу сказати нічого поганогопро нікотовські решітки, але коли на ті ж гроші можна купити 2 решітки, які не поступаються на 99 % біль дорогій,

Вы работали никотовскими решетками ?

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Anatolievich сказав:

Вы работали никотовскими решетками ?

так, і різниці з такими ж лисонівськими не побачив. Я згоден. що коли нікотовські реально десь є по 56, то можна без вагань брати їх а не лисонь, але я ніде не бачив такої ціни. А чорні лисоньовські (повторюсь) я брав цогоріч по 43 грн.

Поделиться сообщением

Уважаемые, какой никот по 56 грн, 75 был,  но это при царе паньке.

Лучше никота только метал и то только проходным сечением. Метал легче погнуть, при этом испортить безповоротно.

Ребята не экономте, они в первый год с лихвой окупаются и нет состояния частичного осиротения.

Поделиться сообщением

16 годин тому, konoval_am сказав:

Немаловажний показник - можливість очищення і дезинфекції. Для оцинковки одразу відпадають лужні і кислотні розчини. Очистка пластикових.  З лисонівською роздільною решіткою "Vindurin", як Ви показали, найпростіше, з іншими складніше. Цікаво, хто як пристосувався. Нікот допускає обробку розчинами з температурою вище 100 грд - і дезинфекція, і очистка одночасно, а як лисонівський аналог і наші українські? 

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

В 27.02.2017 в 22:03, Ефим сказал:

Сильно ненужно розочаровыватся, вот https://vashapasika.com.ua/ru/ylyi/razdelitelnye_reshetki/razdelnaya-reshetka-dadan-49-5-sm-x-50-sm.html здесь ненамного дороже.

А кто производитель?

Поделиться сообщением

1 година тому, nibond сказав:

Немаловажний показник - можливість очищення і дезинфекції. Для оцинковки одразу відпадають лужні і кислотні розчини. Очистка пластикових.  З лисонівською роздільною решіткою "Vindurin", як Ви показали, найпрстіше, з іншими складніше. Цікаво, хто як пристоскувався. Нікот допускає обробку розчинами з температурою вище 100 грд - і дезинфекція, і очистка одночасно, а як лисонівський аналог і наші українські? 

З цієї позиції не тестував. З приводу поведінки решіток при температурному впливу нічого обьєктивного не можу сказати... нажаль.

Поделиться сообщением

konoval_am дайте, будьласка, контакти тих хто по 56 грн зараз може продати нікотовську решітку. Ціна більш ніж прийнятна, але здається нереальна.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти