Перейти к содержанию

Матки КАРНІКА продам !


Рекомендуемые сообщения

Товариш по  життю і захопленню, попросив розмістити оголошення. Продам матки породи Карніка,плідні та не плідні. Племінний матеріал від кращих слекціонерів Германії та Австрії. Ціна на весь сезон 175 гр за плідну. Замовлення оплачується перед відправкою маток, без всіляких передоплат. Більш докладніше за тел.096910932.два Роман.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можна паспорта материнок цікаво бо карніка різна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажано вказати від якого матеріалу буде виводитися ф1 і добавити як мінімум скан паспортів материнок. На скільки розумію регіон мій і район.

Богдан про паспорти випередив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, о.Александр сказал:

Товариш по  життю і захопленню, попросив розмістити оголошення. Продам матки породи Карніка,плідні та не плідні. Племінний матеріал від кращих слекціонерів Германії та Австрії. Ціна на весь сезон 175 гр за плідну. Замовлення оплачується перед відправкою маток, без всіляких передоплат. Більш докладніше за тел.096910932.два Роман.

Вкажіть будь-ласка (запитайте у товариша), більш детальну інформацію про лінії маток, трутневий фон...і конкретніши адресу можна в лічку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі !. Номер тел я ж вказав, деталі там. Я не є продавець.:) 

     З повагою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, о.Александр сказал:

, Замовлення оплачується перед відправкою маток, без всіляких передоплат. 

Это как оплатить матку перед отправкой без предоплаты:dntknw:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Маслюк сказал:

Это как оплатить матку перед отправкой без предоплаты:dntknw:?

Предоплата берётся за пол года до отправки 

оплата перед отправкой, за три дня до отправки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Курйозно так виходить. За три дні до відправки - то вже не предоплата, а оплата. Отже, логічно допустити, що оплата після отримання матки - це іще не післяплата, а тальки оплата. ТАк виходить? Я щось запутався. Коли предоплата, а коли просто оплата? І яка між ними різниця, а також різниця між оплатою і післяплатою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ЮМос сказал:

Я щось запутався.

Передплата - це гроші наперед ще до отримання товару. Оплата - отримуєш товар, оплачуєш товар. Післяоплата - отримав матки а гроші перерахували через якийсь проміжок часу:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Актуально,телефонуємо!:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...