Перейти к содержанию
mukola-s

Івано-Франківське обл. об'єднання пасічників

В теме 130 сообщений

согодні на засіданні пасічників області було піднято питання участі в засіданнях  обласного товариства пасічників які не є членами спільноти   і в результаті обговорень  враховуючи  думку пасічників дійшли і проголосували за це що  всі пасічники області мають право бути присутніми на  відкритих засіданнях  та щоб повноцінні члени товариства за чиї кошти існує товариство не ставили притензій було  прийнято рішення для участі в відкритих засіданнях пасічники які не є членами спілки повинні сплачувати разовий членський внесок в розмірі  50 гривень

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, mukola-s сказав:

согодні на засіданні пасічників області було піднято питання участі в засіданнях  обласного товариства пасічників які не є членами спільноти   і в результаті обговорень  враховуючи  думку пасічників дійшли і проголосували за це що  всі пасічники області мають право бути присутніми на  відкритих засіданнях  та щоб повноцінні члени товариства за чиї кошти існує товариство не ставили притензій було  прийнято рішення для участі в відкритих засіданнях пасічники які не є членами спілки повинні сплачувати разовий членський внесок в розмірі  50 гривень

через тиждень вже 100грн. ставте, а коли мед здадуть то вже по ціні трьохлітрової банки, тим що не регулярно ходитимуть збір на 50% більше, общем треба радикальніше, можна літком на площі провести та перейтись по людях може хто-що кине, як не.....

Поделиться сообщением

Тільки що, miro сказав:

через тиждень вже 100грн. ставте, а коли мед здадуть то вже по ціні трьохлітрової банки, тим що не регулярно ходитимуть збір на 50% більше, общем треба радикальніше, можна літком на площі провести та перейтись по людях може хто-що кине, як не.....

Це пропозиція  Івана Васильовича  яку підтримала спільнота  і  виникла вона через дії окремих пасічників які   своїми діями вирішили скомпрометувати діяльність обласного осередку ..........

непопулярний крок 

Поделиться сообщением

Снятинська Спілка Пічників яка входить до Обласної (Івано-Франківська) спілки пасічників ну і до СПУ. Не одноразово чув від голови спілки пасічників Снятинщини очно і заочно, що все так погано , внески не здають, як кудись поїхати тратить свої гроші т.д бал-бал-бал. ВСЕ ПОГАНО, якщо все так чому триматися за цю посаду так руками і ногами:blink:..... Мав розмову з Дідусем (дід по моїй дружині) я йому кажу дідусь,...Він мені теж все так само розповів плюс, мінус....Я кажу, до прикладу: якщо все так погано, то я йду туди де мені буде добре, мала зарплата ідеш де думаєш, що будуть платити більше і т.д ну все по логіці. 

Два тижні назад, а то і три почали всі писати заяви про вступ до Снятинської Спілки Пасічників було +- більше 30 заяв (я планував теж вступати, а вже мабуть не буду) Сьогодні були збори в м.Снятин я не поїхав, дідусь теж (мабуть так мало бути.... бо я був би остаточно  посварився на цих зборах з дідусем бо він теж у верхівці спілки). Зачитували кого прийняли до спілки, двом особам відказали, один з них був мій товариш. На питання чому? закрита інформація... пояснення так і їм не дали( бо засновники спілки   так порахували за потрібне....

Перед історія, що все так погано....Ми місяць тому виріши, якщо так погано в Спілці треба міняти голову. На одних із засідань зборів, виступав мій товариш по одному питанню, а голова йому каже, ти "ще молодий" і нічого не знає, я тридцять років тримаю бджоли, каже він йому. Для мене немає значення хто голова, молодий, старий, має бути повага до всіх, а головне конструктив в цілому в спілці:IMHO:, а цього немає, бо хаос у середині....Якщо чи якась думка не збігається і іншою чи вона тобі не подобається - це не означає, що вона не правильна........

@mukola-s Микола може ти даси адекватне пояснення, чому людей не захотіли приймати до Снятинської спілки!???

Поделиться сообщением

Ще до дам таку ремарку. Найбільше прикро, що з усіх присутніх всі мовчали, бо продають пакети через одного крєнділя по 980, бо самі не вміють продати( а на перерві так виступали, так підтримували тих людей( Такий собі аля радянський союз, як "партія" сказала  так  всі мають робити, лапки підігнули і все.........

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти