mukola-s

Івано-Франківське обл. об'єднання пасічників

66 сообщений в этой теме

1 година тому, ЯроБа сказав:

Фестиваль оголошений як міжнародний. Хто буде гостями фестивалю з поза меж України?

запрошено делегації  з міст побратимів  

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Маю на меті прийняти участь : привезу бджолоінветар власного виробництва та вулики :wave:

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Чудово. Хотілося, щоб побільше на подібних заходах виставляли не тільки продукцію бджільництва (мед, прополіс, пилок, питні меди),але  і товар для пасічників, тобто інвентар, вулики, вощину і т.п. Не такий вже і широкий вибір товару в наших спеціалізованих магазинах, та і ціни не особливо демократичні. Варіант з інтернет магазинами по різних причинах не завжди влаштовує

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

В 18.07.2017 в 11:35, mukola-s сказав:

продовжується реєстрація для участі у Фестивалі "Меди Прикарпаття 2017". Запрошуємо взяти участь пасічників, інших виробників натуральної продукції та народних майстрів. Нагадуємо, що фестиваль відбудеться вже ЦИХ ВИХІДНИХ 22 ТА 23 ЛИПНЯ   Тож поспішайте зареєструватися та не проґавити шанс представити себе та свою продукцію на міжнародному фестивалі а також поспілкуватися з колегами та однодумцями з усієї Україн
Реєстрація проводиться за телефонами: (095)888-02-49 та (097)635-37-60 - Олександра. Чекаємо ваших дзвінків!

План заходів фестивалю (готовий).jpg

І я там був і квас я пив!!!))(Кращий квас був у Івана Кулика:IMHO:.......Враження так собі, представленість продукції як на звичайному ярмарку "як на день міста" (P/S/ в нас в Коломиї на Спаса, продукції десь так само, а може і більше....треба буде порівняти)Нікого не хочу образити лае Щось не вистачило.....Сам фестиваль якось не тягне на Міжнародний:IMHO: 

Поделиться сообщением

6 годин тому, MaikMay сказав:

І я там був і квас я пив!!!))(Кращий квас був у Івана Кулика:IMHO:.......Враження так собі, представленість продукції як на звичайному ярмарку "як на день міста" (P/S/ в нас в Коломиї на Спаса, продукції десь так само, а може і більше....треба буде порівняти)Нікого не хочу образити лае Щось не вистачило.....Сам фестиваль якось не тягне на Міжнародний:IMHO: 

бути і збоку постояти різні речі     потрібно було взяти участь в конференції  почути щось нове

Поделиться сообщением

учасники фестивалю   біля пам'ятника Прокоповичу 

20170723_153239.jpg

Поделиться сообщением

18 годин тому, mukola-s сказав:

бути і збоку постояти різні речі     потрібно було взяти участь в конференції  почути щось нове

В мене знайомі ходили, щось радості на їхніх обличчях не бачив:umora:(деякі поїхали ще до закінчення "конференції"), Я читав програму проведення фестивалю...те щоб мене цікавило, там не було! У суботу питався Кулика І.В. що там неділю щось цікаве буде!? А він каже: що вони можуть там нового розказати....Бачив ваше відео, що ви загрузили, я не люблю такі лекції, нудно:IMHO:  Кожному своє, без обід!)))

Изменено пользователем MaikMay

Поделиться сообщением

В 24.07.2017 в 17:25, MaikMay сказав:

В мене знайомі ходили, щось радості на їхніх обличчях не бачив:umora:(деякі поїхали ще до закінчення "конференції"), Я читав програму проведення фестивалю...те щоб мене цікавило, там не було! У суботу питався Кулика І.В. що там неділю щось цікаве буде!? А він каже: що вони можуть там нового розказати....Бачив ваше відео, що ви загрузили, я не люблю такі лекції, нудно:IMHO:  Кожному своє, без обід!)))

а що тоді вас цікавить ????

Поделиться сообщением

Я думаю MaikMay , надіявся на те що професіонали поділяться своїм досвідом, своїми напрацюваннями. А виявилося що всі розказували про користь меду і медопродуктів. Чисто комерційна акція...А ціни?!...одним словом недотягує до міжнародного однозначно...

Поделиться сообщением

7 годин тому, ЯроБа сказав:

Я думаю MaikMay , надіявся на те що професіонали поділяться своїм досвідом, своїми напрацюваннями. А виявилося що всі розказували про користь меду і медопродуктів. Чисто комерційна акція...А ціни?!...одним словом недотягує до міжнародного однозначно...

а я думаю якщоб семінар був безкоштовним то тоді б він став цікавим для   MaikMay 

Поделиться сообщением

В любому випадку захід корисний. Людям не вистачає живого спілкування.Зараз час що потрібно не тільки вміти в вуликах копирсатися, а вміло продати свій товар. Я відправив дружину на розвідку. Прийшла п'яна:umora:. Кожен пригощав медовухою. Просив звернути увагу на мед, тару, етикетку, кришку так як це лице пасічника.  Ну і на представлені вулики, рамки. 

Поделиться сообщением

В 28.07.2017 в 01:04, mukola-s сказав:

а що тоді вас цікавить ????

на даний мене цікавить СЕЛЕКЦІЯ БДЖІЛ і все що з цим пов"язане!

В 28.07.2017 в 08:44, ЯроБа сказав:

якби маю у кого вчитися професіоналізму, але щось нове, цікаве можна було б послухати (бо скільки люлей скільки думок)! А так це просто був Фестиваль меду) для когось це був "Міжнародний" =)

19 годин тому, mukola-s сказав:

а я думаю якщоб семінар був безкоштовним то тоді б він став цікавим для   MaikMay 

:umora: за це ще гроші платили!? Микола, і справа не в грошах, я ж  думаю що там не тисячі платили, якусь символічну суму....по тому що було в програмі мені це не цікаво, а ваше відео від "конференції" тому підтвердження - нуднота:IMHO:  , я думаю що були "фанатики" яким сподобався Міжнародний фестиваль меду і його славна конференція, правда Микола!? кожному своє)))

Изменено пользователем MaikMay

Поделиться сообщением

В 28.07.2017 в 19:38, zapivan сказав:

В любому випадку захід корисний. Людям не вистачає живого спілкування.Зараз час що потрібно не тільки вміти в вуликах копирсатися, а вміло продати свій товар. Я відправив дружину на розвідку. Прийшла п'яна:umora:. Кожен пригощав медовухою. Просив звернути увагу на мед, тару, етикетку, кришку так як це лице пасічника.  Ну і на представлені вулики, рамки. 

це 1000%, ніхто не пише що таких заходів не потрібно (потрібно і побільше), просто на мою думку на "Міжнародний він не потягнув" , ось і весь сир бор)

Поделиться сообщением

4 години тому, MaikMay сказав:

це 1000%, ніхто не пише що таких заходів не потрібно (потрібно і побільше), просто на мою думку на "Міжнародний він не потягнув" , ось і весь сир бор)

Треба вчитися,організовувати подібні заходи для популяризації бджільництва. Якщо був хоч один представник іншої країни то захід міжнародний. Можливо не все пройшло гладко. Тільки 10 % реклами працює тому чим більше буде фестивалів, зборів, зустрічей пасічників тим більше обороту набере галузь. Може колись запросять делегацію франківщини на захід за кордон. Треба тренеруватися вдома щоб не зганьбитися. Щоб зрозуміти наш рівень то просто треба взяти любий каталог продукції сусідніх країн і порівняти з нами. Делегації їздять від нас але тільки верхівка. В низи до областей мало інфи доходить. Зато при зустрічах поляки попитують про новинки що у нас є. Це ніж Гуслія, комбінезони, препарати і дешеву ціну на мед. Значить бувають на зустрічах в Україні. І дружно організовуються через місцеві спілки.

Поделиться сообщением

Правда не "міжнародний фестиваль" :umora: але теж має право на існування! Welcome to  Kolomyya!)))

Безымянный.jpg

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

агрохолдин " Мрія" продовжує підтримку кооперативних проектів в галузі бджільництва   і запрошує своїх  пайовиків  взяти участь в ярмарці кооперативних проектів

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас