Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2017 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Мені підказують, що вже давно пора відкрити тему про місце проведення Зустрічі Форумчан у 2017 році. 

Нагадаю, що у 2016 році ми провели чудову зустріч у гостях у @miro В Бухті Вікінгів, за що йому були щиро вдячні усі форумчани.  А до цього були зустрічі в 2013 році в Черкасах, в 2014 році в Умані, кілька зимових зустрічей в Харкові за підтримки @Бортник і @Кузьмич та  зустрічі без краваток на природі в Запоріжжі та в Сколе. Думаю, @miro та @Паланочка , як організатори останніх зустрічей зможуть дати відповіді на питання, якщо такі виникнуть та проконсультувати про ньюанси та можливі проблеми потенційного організатора наступної зустрічі

Сподіваюся, що й у 2017 році знайдеться форумчанин, хто має бажання, можливості та зможе організувати проведення щорічної зустрічі, за що ми йому вже вдячні авансом. ;) 

Нагадаю, що згідно традиції, ми проводимо зустріч в перші вихідні вересня, крім випадків, коли пропоновані дати занадто близько чи пересікаються з 1-м вересня, так як у багатоьх діти та внуки йдуть до школи, а у декого і перший раз. 

В цьому році якраз така ситуація, тому пропонована дата проведення зустрічі 8-10 вересня. Тобто заїзд увечері в п"ятницю 8-го, офіційна частина 9-го, а 10-го легке похмілля, культурна програма (якщо є в плані), соплі, сльози,  та прощання. 

Приймати заявки від організаторів будемо або до появи першої прийнятної пропозиції, або до 20-го березня, якщо така пропозиція з"явиться раніше. Якщо до 20-го березня буде більше ніж одна пропозиція - будемо голосувати, де проводити зустріч. Така ситуація вже була в 2013 році, коли з невеликою перевагою переважила пропозиція з Черкас від Олександра Гармаша. 

В 2017 році по досвіду минулих зустрічей кількість форумчан які приїдуть на зустріч я особисто оцінюю від 50 до 150, з яких, як завжди, процентів 20-30 - місцеві. Кількість учасників буде залежати від місця проведення 

Для потенційного організатора пропоную уточнити та відповісти на традиційні запитання, які ми задаємо кожного року

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;

2. Умови розміщення проживання;

3. Орієнтовна ціна проживання;

4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;

5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;

6. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;

7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 

9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";

10. Культурна програма (якщо є що показати);

@miro, @Паланочка, додайте будь-ласка, якщо я упустив що небудь важливе. 

  • Подобається 18
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Sanich сказал:

 

 додайте будь-ласка, якщо я упустив що небудь важливе. 

орієнтовна сума організаційного внеску:IMHO:,так як на проживання та харчування,коли побачуть який в цілому буде витратний бюджет з чоловіка тоді більш буде реальна картина за чию пропозицію голосувати,без умовно я розумію що це не відповідає завжди пропорційності но враховувати ми вже навчились і вибиратимуть враховуючи все.

  • Подобається 13
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К концу недели есть договоренность с директором пансионата Украина в Ворзеле о встрече .Поеду поговорю может место проведения встречи подойдет для нашего форума.

  • Подобається 11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я знову у Бухту хочу:ay:

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По правде мне тоже понравилось в БВ.Она вроде как и задумана для такого.:ay:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

По правде мне тоже понравилось в БВ.Она вроде как и задумана для такого.:ay:

Бухта - то супер. Але й інші місця було б добре спробувати, тому чекаємо на інформацію від вас. :ay:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Бухта - то супер. Але й інші місця було б добре спробувати, тому чекаємо на інформацію від вас. :ay:

Все узнаю и потом выложу на обсуждение форумчанам .Пока инфа такая что могут принять 200 человек вся инфроструктура есть .Место красивое (курорт).Но надо конкретно тереть тему:wave:

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Kolyan сказав:

А я знову у Бухту хочу:ay:

Бухту пора зробити постійним конференц-підрозділом Форуму на Точку:ay:

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, gardener сказал:

Бухту пора зробити постійним конференц-підрозділом Форуму на Точку:ay:

Хотілося б не повторюватися.

Хоча для мене місце зручне і умови прийнятні.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю я цей санаторій Україна!!! Нічого поганого не можу сказати, але нічого й хорошого також!!! Да там природа гарна, все в соснах, але не забувайте що через дорогу там відбувається будівництво котеджного містечка, і багато будівельників різного типу, переживаю щоб вони не зіпсували відпочинок!!!))))))))))))

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Serg13 сказав:

багато будівельників різного типу, переживаю щоб вони не зіпсували відпочинок!

Не впевнений про який санаторій мова, але будівельники та санаторій там не перший день, тому дане питання мало б бути врегульоване ще до нас. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может быть Вы правы!!!Спорить не буду. Тем более там есть охрана как на стройке, так и в санатории!!!

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно Бухти Вікінгів, через те що дуже багато форумчан звернулись із запитанням та бажанням організації зустрічі на Бухті Вікінгів, я в цьому році знову виставлятиму пропозицію на голосування, щодо проведення зустрічі учасників форуму на точку в БВ.Оскільки досвід вже є, то будуть зміни в організації роботи,програми та інших важливих речей,все це буде робитись із урахуванням минулої зустрічі де не все на жаль було прораховано, для мене важливим є те, що багато форумчан приїхали були сім'ями, де дружини і діти, що забажали мали одну спільність, а все це сталось завдяки комфортним умовам які пропонує Бухта Вікінгів,тому я буду учасником пропозиції не з метою азарту, а з метою запропонувати краще, але готовий віддати свій голос за кращу пропозицію ,а ніж моя:wave:

  • Подобається 26
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.02.2017 в 10:15, Wladimir_K сказал:

Хотілося б не повторюватися

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помните это не просто встреча, это как я понял юбилейная встреча, поэтому Бухта лучше всего подойдет :IMHO:. Ну а потом как обычно можно каждый год менять место провидения. 

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бухты Викингов хороший вариант, но есть  и небольшие минусы

1. Некоторым далековато.

2. Дважды в год собираться в одном и том же месте както не очень.

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, siverit сказав:

Бухты Викингов хороший вариант, но есть  и небольшие минусы

1. Некоторым далековато.

2. Дважды в год собираться в одном и том же месте както не очень.

Интересно кому дальше чем мне? 

  • Подобається 11
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, aleksanderche сказал:

Интересно кому дальше чем мне? 

с харькова тоже не близко

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Паланочка сказав:

с харькова тоже не близко

Да но им по прямой ехать. А мне в Одессу выехать в 23 59 потом прибыть в нее в 7 00 потом выехать из нее во Львов в 20 30 а уже потом часов в 9 00 я буду на месте. 

Ну я не жалуюсь и если будет Бухта. приеду с удовольствием туда.

 

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, siverit сказав:

Бухты Викингов хороший вариант, но есть  и небольшие минусы

1. Некоторым далековато.

2. Дважды в год собираться в одном и том же месте както не очень.

згоден,но на жаль я не годен виправити буду цей недолік:)

а на конференцію Ви приїжджали,дуже важко було, я маю наувазі до прямого сполучення на Львів,бо цей недолік, що був допущений із добиранням із вокзалу під час конференції я постараюсь не допустити,тобто як і в минулий раз буде відправлення ранком із жд вокзалу і вечером із центра міста на БВ.

Та доречі на БВ запустили рейсовий автобус із жд вокзалу,перший ранковий рейс в 9-40 ,це так між іншим вартість помоєму до 15грн.

  • Подобається 14
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.02.2017 в 22:13, Kolyan сказал:

 

А я знову у Бухту хочу:ay:

 

И я хочу, то есть мы. Бухта, это не забываемая встреча, это место, куда хочется вернутся снова.

 

8 часов назад, miro сказал:

я в цьому році знову виставлятиму пропозицію на голосування, щодо проведення зустрічі учасників форуму на точку в БВ

@miro, меня прошу уже записать первым и забронировать 32 номер в гостинице и будем на несколько дней больше.

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропозиція щодо проведення зустрічі форумчан на ТочкУ 9-10 вересня 2017

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч; 

м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів

2. Умови розміщення проживання; 

Попереднє бронювання до 01.06.2017р  10%

3. Орієнтовна ціна проживання; 

Вартість проживання за добу з особи 300грн. Організаційний внесок 130грн.

4. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна; 

Комплексний обід 130грн. Вечеря 160грн.

5. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників; 

Конференц зал на 120 чоловік

6. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;

Готов 

7. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти?  

Домовленність на проживання 60 чоловік,участь в конференції з непроживаючими до 120чоловік, можна збільшити кількість проживаючих якщо буде інформація до 22 березня, в такому разі можна збільшити до 100 чоловік 

8. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 

Буде надано карту маршруту,також буде організовано транспорт з ЖД Вокзалу на Бухту Вікінгів ранком і вечером,після закінчення міроприємства буде організовано транспорт на ЖД Вокзал. 

9. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях"; 

Безплатна стоянка на базі відпочинку із фізичною охороною в наявності.

10. Культурна програма (якщо є що показати); 

Можлива екскурсія в пятницю, буде надано пропозицію на протязі сезону,для отримання побажань

Програма, будем старатись краще, а ніж минулого разу  

 

  • Подобається 15
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начина. собирать рюкзак. :az:

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, aleksanderche сказал:

Начина. собирать рюкзак. :az:

С учетом расстояния у Вас как в анекдоте :

Жена- чукча говорит чукче-мужу :

- Беременная я , однако .

Смотрит , а чукча-муж , молча одел пальто и натягивает унты . Жена перепугано : 

- Ты куда ?

Он :

- За акушеркой , однако , через 9 месяцев приду .:)

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...