Перейти к содержанию

продам матки Кордован і Бакфаст


Рекомендуемые сообщения

Пропоную на сезон 2017 року, маток вільного спарювання F1, проди Бакфаст і Кордован.

Перша партія маток буде орієнтовно на 20 травня і далі по списку. Відправка, буде відбуваться через Нову пошту, а розрахунок за маток по факту отримання.

Ціна: 1) неплідні - 100 гнр (мін. замовлення 5 шт)

          2) плідні - 200 грн (мін. замовлення 1 шт)

Замовляти можна, через приват або за тел: 0982402919 (після 20.00 год. не дзвонить).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

проди Бакфаст і Кордован.

А по подробнее :please:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, shersand сказал:

А по подробнее :please:.

Кордован буде від матки, що приїхала з Італії лінія 513. 

Бакфас буде від матки В 140(VVO)

http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VVO16_Pedigree(UA).html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кордован буде від матки, що приїхала з Італії лінія 513. 
Бакфас буде від матки В 140(VVO)
http://ukrqueenbee.com/Pedigree/VVO16_Pedigree(UA).html

А чому кордован а не лагустіка ? Поясніть а то я чомусь не розумію, як я знаю то кордован це американська лінія.

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Sesk сказал:


А чому кордован а не лагустіка ? Поясніть а то я чомусь не розумію, як я знаю то кордован це американська лінія.

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Італійці теж займають Кордован, а саме лінії 513 від заводчиків Каннтоні*Оттані. До них доречі амереканці самі їздять за племінним матеріалом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Вадим Василюк сказал:

 Відправка, буде відбуваться через Нову пошту, а розрахунок за маток по факту отримання.

ох и проблем будет. сейчас без завдатка позаказывают, вы повыводите, а когда будете отсылать звоните, а они говорят что извините нашли мол у другого...., и куда потом девать маток будите. Лучше берите завдаток, так надежней будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, юрий черевичный сказал:

ох и проблем будет. сейчас без завдатка позаказывают, вы повыводите, а когда будете отсылать звоните, а они говорят что извините нашли мол у другого...., и куда потом девать маток будите. Лучше берите завдаток, так надежней будет.

Не бражайтесь, але нетреба давать поради, коли Вас не просять. Наразі я якось сам вирушу, що і як мені робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, юрий черевичный сказав:

ох и проблем будет. сейчас без завдатка позаказывают, вы повыводите, а когда будете отсылать звоните, а они говорят что извините нашли мол у другого...., и куда потом девать маток будите. Лучше берите завдаток, так надежней будет.

Так, Ви праві. Саме так часто і буває. Але Вадос в цьому мій однодумець. Спеціально для Вас приведу приклад: сьогодні Ви замовили маток 50 шт. я, попросив 100% передплату, Ви внесли, 10000 грн... а завтра мене знайшли мертвим на пасіці зажаленим бджолами насмерть. Без сумніву, я був хороший хлопець, але хто поверне Вам 10000 грн? Дружину будете трусити? 

 

П. С. Якщо людина замовила, потім відмовилась або сказала що знайшла раніше, краще, дешевше і тд. то це не потенційний постійний клієнт а балабол. Якщо не склалась з таким співпраця то на краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вадим а пакетов Итальяшки на продаж нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, юрий черевичный сказав:

ох и проблем будет. сейчас без завдатка позаказывают, вы повыводите, а когда будете отсылать звоните, а они говорят что извините нашли мол у другого...., и куда потом девать маток будите. Лучше берите завдаток, так надежней будет.

А что Вадим первый матки без завдатка продает? Это нормальная практика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to продам матки Кордован і Бакфаст
3 часа назад, юрий черевичный сказал:

ох и проблем будет. сейчас без завдатка позаказывают, вы повыводите, а когда будете отсылать звоните, а они говорят что извините нашли мол у другого...., и куда потом девать маток будите. Лучше берите завдаток, так надежней будет.

С предоплатой мне кажется  хитрый хочет обдурить мудрого ! То есть тот кто просит предоплату не верит покупателю но хочет чтобы покупатель рисковал деньгами . Призывает чтобы ему верили ! Несколько лет назад звонил в Черновцы и дедушка которому за 80 просил предоплату . Абсурд ! Можно верить куму , свату , брату а человека которого не знаешь    !!!??? Приходят маточки на почту  , посмотрел , заплатил и спи спокойно !:IMHO1:

В 12.02.2017 в 17:36, Вадим Василюк сказал:

Пропоную на сезон 2017 року, маток вільного спарювання F1, проди Бакфаст і Кордован.

Перша партія маток буде орієнтовно на 20 травня і далі по списку. Відправка, буде відбуваться через Нову пошту, а розрахунок за маток по факту отримання.

Ціна: 1) неплідні - 100 гнр (мін. замовлення 5 шт)

          2) плідні - 200 грн (мін. замовлення 1 шт)

Замовляти можна, через приват або за тел: 0982402919 (після 20.00 год. не дзвонить).

Это честно и благородно !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, матка сказав:

С предоплатой мне кажется  хитрый хочет обдурить мудрого ! То есть тот кто просит предоплату не верит покупателю но хочет чтобы покупатель рисковал деньгами . Призывает чтобы ему верили ! Несколько лет назад звонил в Черновцы и дедушка которому за 80 просил предоплату . Абсурд ! Можно верить куму , свату , брату а человека которого не знаешь    !!!??? Приходят маточки на почту  , посмотрел , заплатил и спи спокойно !:IMHO1:

а якщо не прийшов "замовник" ?   забув, поїхав на пасіку і неділю не приїзджає на поштове відділення? Прийшов через 10 днів, матки поснули і вже йому їх не потрібно.

Я роблю так. 

Появляються плідні матки. Телефоную замовникам в порядку черги , хто не передумав купляти маток одержує номер моєї картки на оплату за маток. На наступний день перевіряю чи оплачено за замовлені матки. Якщо є оплата,  висилаю маток замовникові, немає оплати повідомляю наступному  замовникові  маток , одержую оплату і висилаю маток. 

Такий спосіб себе оправдав. Лише один, у 2016 році, "забув" своїх маток на пошті.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Іван Михайлович сказал:

а якщо не прийшов "замовник" ?   забув, поїхав на пасіку і неділю не приїзджає на поштове відділення? Прийшов через 10 днів, матки поснули і вже йому їх не потрібно.

Я роблю так. 

Появляються плідні матки. Телефоную замовникам в порядку черги , хто не передумав купляти маток одержує номер моєї картки на оплату за маток. На наступний день перевіряю чи оплачено за замовлені матки. Якщо є оплата,  висилаю маток замовникові, немає оплати повідомляю наступному  замовникові  маток , одержую оплату і висилаю маток. 

Такий спосіб себе оправдав. Лише один, у 2016 році, "забув" своїх маток на пошті.:(

Сидит очень хитрый в тюрьме и даёт объяву о продаже  и получает деньги на карточку !! Как Вам такое ?  Были  случаи перевода на западную в горы и не денег ,не пчёл !! Не надо хитрить !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, матка сказал:

Сидит очень хитрый в тюрьме и даёт объяву о продаже  и получает деньги на карточку !! Как Вам такое ?  Были  случаи перевода на западную в горы и не денег ,не пчёл !! Не надо хитрить !!!

Вадим создал тему о продаже маток, и как он решит так и будет .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Боярка сказал:

Вадим создал тему о продаже маток, и как он решит так и будет .  

Он как раз и не требует преоплату

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, матка сказал:

Он как раз и не требует преоплату

и это ему огромный плюс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2017 в 19:45, Sesk сказал:

А чому кордован а не лагустіка ? Поясніть а то я чомусь не розумію, як я знаю то кордован це американська лінія.

Кордован, это цвет лигустики -итальянки. Теперь будет и Украинская линия. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Граніт сказал:

Кордован, это цвет лигустики -итальянки. Теперь будет и Украинская линия. 

Італійці замшеву лігустіку називають CUOIO, в дужках позначають cordovan, значення одне і те саме - колір кожі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Олег Андрийовыч сказал:

Вадим а пакетов Итальяшки на продаж нет

Пакетів не буде, на сім'ї з Італійками, геть інші плани.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наразі приймаю замовлення на початок червня (июня).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ, В РЕГІОНИ ЗАКАРПАТТЯ МАТОК НЕ ВІДПРАВЛЯЮ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Вадим Василюк сказал:

ШАНОВНІ ПОКУПЦІ, В РЕГІОНИ ЗАКАРПАТТЯ МАТОК НЕ ВІДПРАВЛЯЮ!!!

Вадим а карпатку  к себе за пускаеш  или нет :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, tolik2362 сказал:

Вадим а карпатку  к себе за пускаеш  или нет :umora:

Ніхто, нікому не ставе якісь запрєти, але потихеньку односельчани, що вже побачили Бакфаст, хочують переходить на нього. 

А пасіку всеодно вивожу в поля, там все-таки вірогіднісь спарювання з чужим трутом набагато менша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2017 в 17:22, Вадим Василюк сказал:

Не бражайтесь, але нетреба давать поради, коли Вас не просять. Наразі я якось сам вирушу, що і як мені робити.

Может человек задал вопрос не самый приятный,но грубить ему это не красиво, или меня тоже на место поставите

В 13.02.2017 в 17:37, konoval_am сказал:

Так, Ви праві. Саме так часто і буває. Але Вадос в цьому мій однодумець. Спеціально для Вас приведу приклад: сьогодні Ви замовили маток 50 шт. я, попросив 100% передплату, Ви внесли, 10000 грн... а завтра мене знайшли мертвим на пасіці зажаленим бджолами насмерть. Без сумніву, я був хороший хлопець, але хто поверне Вам 10000 грн? Дружину будете трусити? 

 

П. С. Якщо людина замовила, потім відмовилась або сказала що знайшла раніше, краще, дешевше і тд. то це не потенційний постійний клієнт а балабол. Якщо не склалась з таким співпраця то на краще.

Но много матководов, на некоторых маток, работают по полной предоплате.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цій темі людина продає матки,а Ви - предоплата,предоплата....Не засмічуйте тему шановн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...