Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

ЦІНА ПЕРШОГО МЕДУ

Тільки що говорив з братом, він вчора приїхав в село і дивився до своїх. Каже що в сильних сім'ях є свіжий мед який навіть почали печатати, і питає з чого? Каже що сім'ї сильно ослабли, що ще такого не бачив. 

От вам і мед з лози, вчора дзвонив знайомий казав, що бджола вже два дні пливе Дністром. 

Друга хвиля буде коли зацвіте верба ламка(острів 24 га), щороку по три дні бджола у Дністрі. Але на лозі таке вперше.

Я ще до своїх не дивився, але тепер напевне спати не буду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Винодел сказал:

З 08.03 по 25.03 вулик на вагах -3кг.Чому так багато?

К вопросу о влаге под пленкой  в ульях.

IMG_20170324_161952.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Серж 82 сказал:

ЦІНА ПЕРШОГО МЕДУ

Тільки що говорив з братом, він вчора приїхав в село і дивився до своїх. Каже що в сильних сім'ях є свіжий мед який навіть почали печатати, і питає з чого? Каже що сім'ї сильно ослабли, що ще такого не бачив. 

От вам і мед з лози, вчора дзвонив знайомий казав, що бджола вже два дні пливе Дністром. 

Друга хвиля буде коли зацвіте верба ламка(острів 24 га), щороку по три дні бджола у Дністрі. Але на лозі таке вперше.

Я ще до своїх не дивився, але тепер напевне спати не буду.

Бджола ослаблена після зимівлі і швидко відходить, а от молодої мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2017 в 07:16, Вадим Василюк сказав:

Початок весни, виявився доволі теплим, але інтенсивного старту не спостерігаю. Як було, на початку березня, в середньому по дві (неповних) рамки розплоду, так під кінець місяця і залишилось. Через тиждень очікуємо початок цвітіння Клену, то вже буде повеселіше.

 

Те ж і в нас. Кленки вже розпустились, але бджоли на них ще не має. Не вистачає тепла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, ЮМос сказав:

Між іншим на днях привезли мені такий препарат... В минулому році використовув, надто добре бджоли брали воду з ним.

Є рекомендації по нормі для бджіл. 

почитати можна тут

раз так пише:dntknw:,пробуйте та поділитись результатом, мож і добре

15 хвилин тому, Лавр сказав:

Те ж і в нас. Кленки вже розпустились, але бджоли на них ще не має. Не вистачає тепла.

минулого року тепло було, но клен у моїй зоні не медував,цікаво що цього року буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Бджола ослаблена після зимівлі і швидко відходить, а от молодої мало.

Це само собою, а те що топиться то це факт, особливо у вітряну погоду. І якщо її бачать як пливе попри берег, то вона пливе по всьому Дністрі, то можете собі представити. І це бачать ту котра ще не захолола і бринить крилами на воді, а яка вже захолола то її і не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

 Белая ,от прежних хозяев осталась 

 

Та яка ж вона біла, якщо вона ... жовта?

- У вас смородина черная?  - Нет, красная. - А чего она тогда белая?  - Так она еще зелёная...

"Помошница пошла" - на Вы и шёпотом...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Мико сказав:

Помощница вычистила малину .Готовим место под нуклеусы 

уборка 001.JPG

 

 

я вчора теж попрацював на пасіці,результат на лице одні пласкогубці, ключ з нержавійки і ніж із зимівлі вийшли успішно:umora:,правда пласкогубці напевне опоносились бо жовті:umora:,і як я їх не бачив,що вони в зиму пішли:dntknw:,а  як громадив,а вони так в клубі одному під кущиком малини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька днів тому передивився свої сімейки. В зиму йшло 6, одна не вижила (але то був пізній відводок, що не встиг набрати досить сили). Та я не про це.
Ні в одній сім"ї немає розплоду. Зовсім! Я ще такого не бачив. Вигдядають бджоли непогано, матки на місці, корм є. Взагалі, враження таке, що все в них добре, але не хочуть розмножуватись. Щось знають? :hmm::)
PS. В кожному вулику є багато місця, де чарунки вже заполіровані "під посів".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Svan сказав:

Кілька днів тому передивився свої сімейки. В зиму йшло 6, одна не вижила (але то був пізній відводок, що не встиг набрати досить сили). Та я не про це.
Ні в одній сім"ї немає розплоду. Зовсім! Я ще такого не бачив. Вигдядають бджоли непогано, матки на місці, корм є. Взагалі, враження таке, що все в них добре, але не хочуть розмножуватись. Щось знають? :hmm::)
PS. В кожному вулику є багато місця, де чарунки вже заполіровані "під посів".

нічого страшного тут я не бачу,все попереду, гнізда стиснути,корма звірити чи все нормально,тепер для ривка можна і стільник по одному легенько печаточку зняти ,ну не весь хоча б сантиметрів 5 у верхній частині,тепло вже йде діватись їм нікуди.правда тут ще питання які матки,минулорічні,чи десятирічні,перга ,чи є,чи пилок в природі і тд. питань достатньо,а аналізувати Вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, dacha сказал:

Ну, а что потом было в маю?

Вулики тріщали від бджіл, на садах був основний взяток, хоча і теплих днів було небагато. потім холодні дні, тому малина- ожина не дали меду,  а на липу -засуха І ТЕЖ НІЧОГО НЕ ПРИНЕСЛИ. сімї просіли добряче, в декого ще до зими пропали, хоча за 100км біля Луцька дощів було в декілька разів більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рання весна, та не дуже красна.

Облетілись бджоли 4 березня, і відтоді було тільки 8 днів коли вони працювали (носили воду, обножку), а так сидять, бо холодно, чи дощ, чи вітер холодний та хмарно.:dntknw:

Днища почистив, і минулого тижня тактіком угорським обробив сімї, ревізії ще навіть не робив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

тепер для ривка можна і стільник по одному легенько печаточку зняти ,ну не весь хоча б сантиметрів 5 у верхній частині,тепло вже йде діватись їм нікуди.правда тут ще питання які матки,минулорічні,чи десятирічні,перга ,чи є,чи пилок в природі і тд. питань достатньо,а аналізувати Вам.

Дякую вам за відповідь! Рамки я частково порозпечатував Матки молоденькі, за виключенням однієї (але то якраз вулик, який не зміг подивитись — там матка зліша за гарного собаку :umora:). Перги в вуликах дуже мало, пилку в природі немає зовсім (власне, думаю, я вже й відповів, чому така ситуація в вуликах). Але — в минулі роки в цей час теж не бул ні перги, ні пилку, а розплід був.

6 хвилин тому, Андрей Сумчанин сказав:

Рання весна, та не дуже красна.

Це точно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Рання весна, та не дуже красна.

Да март всегда холодный, после 10 апреля тепло будит более стабильно, а пока ждемс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Н. Петрович сказал:

Да март всегда холодный, после 10 апреля тепло будит более стабильно, а пока ждемс.

Минулого року 10-го квітня вже вишня і черешня цвіла, а 13-го почала зачвітати яблуня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, miro сказав:

нічого страшного тут я не бачу,все попереду, гнізда стиснути,корма звірити чи все нормально,тепер для ривка можна і стільник по одному легенько печаточку зняти ,ну не весь хоча б сантиметрів 5 у верхній частині,тепло вже йде діватись їм нікуди.правда тут ще питання які матки,минулорічні,чи десятирічні,перга ,чи є,чи пилок в природі і тд. питань достатньо,а аналізувати Вам.

Якщо матці три роки і черви нема то ще доки треба чекати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, kit сказал:

Якщо матці три роки і черви нема то ще доки треба чекати?

Смотря как матка показала себя в прошлом году. Есть матки, которые хорошо работаю только в первый год, а некоторые и на третий дают фору молодым.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, kit сказав:

Якщо матці три роки і черви нема то ще доки треба чекати?

не розумію звідки три роки взяли,адже вік не вказувався

14 години тому, Серж 82 сказав:

Минулого року 10-го квітня вже вишня і черешня цвіла, а 13-го почала зачвітати яблуня.

а в нас почала теж рано но пішли холода і нічого з цього не було,цього року не знаю як дальше буде з погодою,но лиш би не все зразу,один рік вже був такий,що вишня,черешня,яблуня,клен, верба заквітували були майже одночасно через погоду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Серж 82 сказал:

Тільки що говорив з братом, він вчора приїхав в село і дивився до своїх. Каже що в сильних сім'ях є свіжий мед який навіть почали печатати, і питає з чого? Каже що сім'ї сильно ослабли, що ще такого не бачив. 

Скорей всего бомбят соседей . это же надо сколько медо носа и пчелы что бы носить мёд и печатать :hmm:. Для этого надобно хотя бы три килограмма пчелы( Метролог рассказал бы , одна рамка плотно обсиженная  250 грамм). Без обид :hi:

 У меня то же есть набрыск , бочки мою с под мёда и лью сыту в поилки , вот и есть набрыск .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

набрыск был, у нас с козячей вербы, чуть -чуть,но чтоб печатали до этого еще далеко,  в этом году много по селам разчаровавшихся пасечников:( которые в улики даже не заглядывают,вот от туда и медок!  Главное чтоб хер..ни всякой не набрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, blek-269 сказал:

Скорей всего бомбят соседей . это же надо сколько медо носа и пчелы что бы носить мёд и печатать :hmm:. Для этого надобно хотя бы три килограмма пчелы( Метролог рассказал бы , одна рамка плотно обсиженная  250 грамм). Без обид :hi:

 У меня то же есть набрыск , бочки мою с под мёда и лью сыту в поилки , вот и есть набрыск .

А Ви що думаєте, що його скільки там є? На палець! Було три дні активного льоту, от і принесли.як не буде тепла пару днів то з'їдять назад.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, blek-269 сказал:

Для этого надобно хотя бы три килограмма

пчелы хватает для взятка,некоторые уже в нижнем корпусе посеяли,вот погоды нет,в Деражне вчера снег лежал:blink:

5 минут назад, Серж 82 сказал:

А Ви що думаєте, що його скільки там є? На палець! Було три дні активного льоту, от і принесли.як не буде тепла пару днів то з'їдять назад.

 

 

Вы где именно находитесь? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, miro сказал:

не розумію звідки три роки взяли,адже вік не вказувався

а в нас почала теж рано но пішли холода і нічого з цього не було,цього року не знаю як дальше буде з погодою,но лиш би не все зразу,один рік вже був такий,що вишня,черешня,яблуня,клен, верба заквітували були майже одночасно через погоду

ТО мабуть був 2013 :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, miro сказал:

не розумію звідки три роки взяли,адже вік не вказувався

а в нас почала теж рано но пішли холода і нічого з цього не було,цього року не знаю як дальше буде з погодою,но лиш би не все зразу,один рік вже був такий,що вишня,черешня,яблуня,клен, верба заквітували були майже одночасно через погоду

Пам'ятаю, і бджоли не встигли використати сповна, бо цвіло все за раз і швидко.

8 минут назад, охотник пчел сказал:

Вы где именно находитесь? 

На межі з Тернопільською.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Пам'ятаю, і бджоли не встигли використати сповна, бо цвіло все за раз і швидко.

 

враховуючи погодні умови,та необхідність створення бдж.сімей для продажі від них пакетів,почав застосовувати активний розвиток бдж.,підігрів елементами від електромережі не застосовую.

якщо все получатиметься із відеозйомкою при першому ж потеплінні зроблю огляд знявши стан бдж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...