Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

годні закінчив чистити вулики.гарно літали несли пилок з береста цвіте гарно через тиждень клинок зацвіте  тоді можна підбивати підсумки зимівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До обіду було хмарно і дуже вітряно, потім вітер стих, вийшло сонечко, таки вдалося зробити ревізію в третині пасіки. Отримав 2 терапі? і масу задоволення від спілкування з бджілками. В одній з сімей виявив маточник тихо? зміни, тут же на сусідній рамці зустрів матку, засіву і розплоду досить багато. Трохи зарано захотіли міняти, маточник однозначно забрав, буду надіятися, що до тепла потерплять з заміною. Є багато молодо? бджоли, в кількох сім'ях довелося дати резервні кормові рамки. Сьогодні був гарний обліт, всі дружно носили пилок. Однозначно, весна прийшла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

не рекомендую, причин дуже багато. З липня Ви повині були розібратись в якості придбаних маток. Чому не зробили цього ? Просто підкреслите своє не вміння? Даремно брали ТОП, навчіться  на тому що дешевше і простіше. Вирахувати зараз хто винен досить складне завдання.

Дэшэвше у меня уже были, хотелось нормального, лучшего, а получилось как всегда. Как я мог разобраться в качестве маток, их приняли они сеяли по уровню с обычными, и это был уже август собственно мне сравнивать было не с чем, а после зимовки  уже могу сравнить со своими обычными. И поневоле возникает вопрос- шо это было?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Денис-94 сказал:

а у кого покупали ?

Сначала нужно разобраться, как оно должно быть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Василика сказал:

Сначала нужно разобраться, как оно должно быть

1.Позвоните матководу.Если человек дорожит своим именем,то поможет разобраться.

2.Чего-то арифметику не могу понять:семей-5:карники-3,бакфаста-2.А дворяне у соседа? :umora::dntknw:

7 часов назад, Алёнка сказал:

Эээ! Куда? А тут кто останется? :ak:

До четверга я останусь: у нас +8,дождь,по ощущению +5.А на четверг по прогнозу +12 :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу зрозуміти,чого не беруть(невидно щоб прогризли плівку) мою протеинову пасту,смачна,сам би їв.По температурі під подушкою розплід е,а протеин не беруть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Маслюк сказал:

1.Позвоните матководу.Если человек дорожит своим именем,то поможет разобраться.

2.Чего-то арифметику не могу понять:семей-5:карники-3,бакфаста-2.А дворяне у соседа? :umora::dntknw:

Чего человека зря беспокоить, яж писал - разобраться самому сначала надо.

Арифметика простая -1 карника, 2 бакфаста и 2 дворян итого пять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Василика сказал:

Арифметика простая -1 карника, 2 бакфаста и 2 дворян итого пять

Ну теперь понятно.А то изначально кажется,что 3 карники и 2 бакфаста.Если одна отрутневела,то тем более свяжитесь с матководом.Думаю при первой возможности он вам вышлет матку.Если конечно дорожит своим именем.Здесь на форуме ни раз упоминался принцип:"Если человек доволен услугой,то он расскажет об этом 10 людям,а если нет,то прокричит сотням".На сколько я уже понял,то многие на этом форуме так-же пользуются принципом Генри Форда:"Лучше потерять деньги-чем доверие"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера был в деревне(проездом) Просмотрел чисто с верху семьи -не смог удержаться -те семьи что послабее такое чувство что еще зимуют))!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Василика сказав:

В июле покупал 3 матки карнику и 2 бакфаста, шас смотрел расплод у 2 баков два-три маленьких пятачка, карника за зиму отрутовела и пчелы ее убрали, а у дворян чуть-ли не по 2 рамки расплода. Можно-ли матководу предъявить претензии?

Якісь висновки можна буде робить тільки по завершенню сезону, коли підіб'єте сумарний результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Seos сказал:

Якісь висновки можна буде робить тільки по завершенню сезону, коли підіб'єте сумарний результат.

По бакфасту понял, по поводу отрутовевшей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Василика сказал:

По бакфасту понял, по поводу отрутовевшей

Присоеденаете к дворовым отрутневевшие семи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передзвонив на пасіку;) , хвилювався за одну сім'ю, в вересні пробували робити тиху заміну. Сусід глянув, каже пилок носять, аж полегшало. А пасіка гуде як літом з самого ранку:ole_ole:. Каже баки гарно працюють, а пару тройзеків то в льоток не пролазять, черга стоїть.:ay: пилок світло жовтий. Ех хочу додому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цвітуть крокуси. На пасіці +14 пчілки несуть пилок..

DSCN3431.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зранку +11, сонячно, без вітру. Бджілки зранку носять пилок, вся пасіка гуде, в повітрі маса бджоли. До обіду встиг докінчити ревізію решти пасіки, зараз почався дощ. Загалом результати зимівки і весняного розвитку тішать, всі живі,в більшості сімей кормів є багато, деяким довелося дати кілька кормових рамок, розплоду є дуже багато. Свіжого пилку піднесли досить багато. Одна матка під питанням, разом з бджолиним сіє горбатий розплід, приблизно %30. Якщо найближчим часом не виправиться, буду об'єднувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера пыльцу несли белую и желтую , Те семьи . что желтую несли массово сыпятся . Что это может быть ? как от этого спастись ? ( цветет ива . буксус и верба ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора і сьогодні обножку носять.

Був у лісі - ліщина і вільха пилконосять, бджоли на них так і "танцюють"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В сім'ї, яка опоносилась в січні, нема розплоду і матку не можу знайти. Але перезимували біль-менш, відгукувались на стук. А зараз носять воду і пилок. Як ще визначити чи жива матка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, kit сказал:

В сім'ї, яка опоносилась в січні, нема розплоду і матку не можу знайти. Але перезимували біль-менш, відгукувались на стук. А зараз носять воду і пилок. Як ще визначити чи жива матка?

Посмотреть расплод.Обратить внимание чтобы не был горбатым(трутневым). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, андрейКАЕ сказав:

Посмотреть расплод.Обратить внимание чтобы не был горбатым(трутневым). 

Сьогодні дивився - розплоду нема. Зараз вже обов'язково має бути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, kit сказав:

Сьогодні дивився - розплоду нема. Зараз вже обов'язково має бути?

Після того, як бджола понесла обніжок росплод має з'явитись полюбому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, kit сказав:

Сьогодні дивився - розплоду нема. Зараз вже обов'язково має бути?

Минулого року одна сім'я почала вирощувати розплід значно пізніше за інших, приблизно в такий час тільки-но з'явився засів, хоча решта сімей вже мали дуже багато розплоду. Зате далі та сім'я обігнала в розвитку усіх.  В теплий день добре придивіться, може матка почала сіяти. Можливо засів є, а Ви його непомітили. Якщо нема матки, сім'я тривожно гудить, непомітити тако? поведінки неможливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Василика сказав:

По бакфасту понял, по поводу отрутовевшей

Її приєнувать потрібно. А стосовно якості матки, що струтніла, то скажу, що це такий товар, на який стовідсоткової гарантії Вам не надасть ніхто. Може струтніть навіть матка тихої зміни, що важається самою якісною маткою із всих можливих. Якщо в момент коли вона спаровувалась було мало трутнів наприклад, або погода в ці дні була не сприятлива, варіантів безліч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні суперський день. Обліт сто відсотків. Провів ревізію. Понесли пилок.

Бджілок на квітах видно поганенько, але вони там є...і дуже рясно)) На другому знімку спробував зловити в кадр джміля...

фотографія1501.jpg

фотографія1502.jpg

фотографія1505.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, kit сказал:

Сьогодні дивився - розплоду нема. Зараз вже обов'язково має бути?

 

1 час назад, davolodya сказал:

Минулого року одна сім'я почала вирощувати розплід значно пізніше за інших, приблизно в такий час тільки-но з'явився засів, хоча решта сімей вже мали дуже багато розплоду. Зате далі та сім'я обігнала в розвитку усіх.  В теплий день добре придивіться, може матка почала сіяти. Можливо засів є, а Ви його непомітили. Якщо нема матки, сім'я тривожно гудить, непомітити тако? поведінки неможливо

Такие семьи мне тоже нравятся,удачная зимовка,но здесь другой случай.,есть следы поноса.

1 час назад, davolodya сказал:

Якщо нема матки, сім'я тривожно гудить, непомітити тако? поведінки неможливо

Когда берем рамку перед собой и смотрим на нее -пчелы машут крыльями,вентилируют.Значит матки нет.В вашем случае зимовка не совсем удачная,расплод должен уже быть .Я делаю из того какой информацией владею вывод ,что матки нет.Хорошо ,если ошибусь.Вам решать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...