Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, mitar2007 сказал:

 

3 часа назад, BVL_Studio сказал:
блин все про стимуляторы жидкие подкормки а я сижу и радуюсь что еще не везде рассплода на три рамки :))) а то -1+5 и дожди на неделю уж очень не способствуют развитию, а больше отходу :(((( слава Богу облетелись, корм есть, утеплил и пусть сидят еще недели полторы.... Потом догонят.


Малыхин ведь не зря сразу после облёта маток не освобождает

 

Це така собі манія пасічника.

Підсвідомо хочеться, щоб було "тут і зараз, і побільше". Так само тішуся, коли бачив, майже на трьох, по половині рамок розплід, але розум підказує, що це, насправді, не дуже добре. Є парочка сімей, де печатного розплоду нема взагалі, трохи молоденького і видно, що матка сіє   всього днів п'ять...

Вчора нарешті закінчив ревізію. Почистив ще не всі. Зате радує те, що визимували в повному складі, матки всі живі (вперше за всі зимівлі). Медок є. Декому поповнив. Так що можна чекати тепла...

Будем жить!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, davolodya сказал:

Бджілкам краще видно, коли починати сезон. У нас кожно? весни такі похолодання, незважаючи на це, сім'? добре розвиваються, кожен рік на середину--кінець квітня мусово відбирати пакети, інакше зрояться

Согласен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Зараз у нас +9, хмарно і вітряно, незважаючи на це, бджілки трохи літають. У деяких вуликах досить активний льот, летять в сторону лісу. З обножкою нікого невидно, несуть або воду або нектар 

Навряд чи при такій температурі несуть нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було +9, вітряно,сонце в димці,працювали не довго,несли обножку.Зараз все,переходимо до похолодання...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Пан @ДобровоЛ раніше в кожному повідомленні писав про рівненські полоски, а тепер ...надцятий раз повторює, що пилок для баків - суперстимулятор... Типу інші породи носом перед пилком крутять... :dntknw:

Та ні, ромео . Просто мене здивувала їх вибухова реакція на перший пилок. Інші породи це якось значно спокійніше сприймають...:dntknw:

Он, не дай Боже,  повіє холодком і все зупинеться...:ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

мене здивувала їх вибухова реакція

Треба слiдкувати, щоб вулики в друзки не розтрощило :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Мико сказав:

Треба слiдкувати, щоб вулики в друзки не розтрощило :umora:

:ay::umora::wave: Ну, Романовичу, гумору вам не позичати у сусіда!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, davolodya сказав:

Зараз у нас +9, хмарно і вітряно, незважаючи на це, бджілки трохи літають. У деяких вуликах досить активний льот, летять в сторону лісу. З обножкою нікого невидно, несуть або воду або нектар 

Да, особливо нектар несуть.  Ще сніг не розстав в лісі, а вони вже нектар несуть. Мабуть з пролісків або первоцвіту. Що ж за порода бджіл у вас така медиста? Уявляю, як в літку вони порвуть усих в окрузі по меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджілкам краще видно, коли починати сезон. У нас кожно? весни такі похолодання, незважаючи на це, сім'? добре розвиваються, кожен рік на середину--кінець квітня мусово відбирати пакети, інакше зрояться

А когда ж у вас бевзяточный период начинается ?

Отправлено с моего HTC One dual sim через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЮМос сказав:

Що ж за порода бджіл у вас така медиста? Уявляю, як в літку вони порвуть усих в окрузі по меду.

Звичайна сіренька, карпаткою зветься, а карпатка вміє збирати нектар з низьким вмістом цукрів. Біля пасіки ліс, з ранньо? весни постійно щось цвіте,  от бджілки і стараються. На рахунок медозбору не сумнівайтеся, було б що збирати, бджілкам і мені біля них вистачає

 

1 година тому, Денис-94 сказав:


А когда ж у вас бевзяточный период начинается ?
 

Коротенький перед липою, після липи товарного взятку практично нема. Якщо повезе з погодою, можуть піднести трошки гречки, різнотрав'я і паді, але на пізні взятки я недуже розраховую, хоча падевий мед доводиться відкачувати, назиму він негодиться. Цього року обіцяють біля мене кілька гектарів соняха на пробу, побачу, що з того буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, davolodya сказал:

Коротенький перед липою, після липи товарного взятку практично нема. Якщо повезе з погодою, можуть піднести трошки гречки, різнотрав'я і паді, але на пізні взятки я недуже розраховую, хоча падевий мед доводиться відкачувати, назиму він негодиться. Цього року обіцяють біля мене кілька гектарів соняха на пробу, побачу, що з того буде

А в зиму який мед залишаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Женя Циба сказав:

А в зиму який мед залишаєте?

Зараз зимують %40-50 мед з гнізда + з обсушки рамок, далі закорм до повних сиропом.  Зимують на зжатому гнізді на повномедних рамках. На початках 2 роки зимував на самому сиропі, різниці в зимівці небачу, але загодувати велику пасіку повністю сиропом то є щось:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є літр перги із баночки. Як можна її дати бджолам і чи варто це робити взагалі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, davolodya сказав:

Зараз у нас +9, хмарно і вітряно, незважаючи на це, бджілки трохи літають. У деяких вуликах досить активний льот, летять в сторону лісу. З обножкою нікого невидно, несуть або воду або нектар 

 

 

4 години тому, ЮМос сказав:

Да, особливо нектар несуть.  Ще сніг не розстав в лісі, а вони вже нектар несуть. Мабуть з пролісків або первоцвіту. Що ж за порода бджіл у вас така медиста? Уявляю, як в літку вони порвуть усих в окрузі по меду.

Видно кого-то грабонули чи чиїсь спорожнілі вулики підчищають.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sanich сказав:

Є літр перги із баночки. Як можна її дати бджолам і чи варто це робити взагалі? 

Уже природа дає хліб. Якщо в Калинівці не передбачається непогоди, то не варто витрачатись часом і заморочуватись, щоб потім мати додаткові трати часу.

Поласуйте краще близьких, якщо впевнені в якості дорогоцінного продукту. Три дні назад, звичайна мука і мука із кукурудзи на моїй пасіці вживалась як делікатес.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Жало сказав:

Уже природа дає хліб. Якщо в Калинівці не передбачається непогоди, то не варто витрачатись часом і заморочуватись, щоб потім мати додаткові трати часу.

У нас ще не давала і прогноз на тиждень вперед безльотний. Тому питання актуальне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Sanich сказав:

Є літр перги із баночки. Як можна її дати бджолам і чи варто це робити взагалі? 

Скільки людей, стільки й поглядів...

Я б пропустив би через кавомолку і поставив би десь на осонні. Можна  потроху добавляти й у сироп при підгодівлі (при вашій непогоді) - це вплине на яйценосність маток. Вважаю, що варта справа вашої уваги. І окупиться вже на акації сторицею...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я б пропустив би через кавомолку

Перга! Не пилок. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Перга! Не пилок. :dntknw:

Я це розумію. Через те й подрібнювати пропоную. Можна й через м"ясорубку.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я це розумію. Через те й подрібнювати пропоную. Можна й через м"ясорубку.:IMHO:

Просто уявив результат перепуску перги через кавомолку. :umora: 

В будь-якому випадку погода не льотна і рецепти поставити - може візьмуть, не підходять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Sanich сказав:

Перга! Не пилок. :dntknw:

А запасні маломедоів рамки відсутні. Чи проблема куди діти пергу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

 

 

Видно кого-то грабонули чи чиїсь спорожнілі вулики підчищають.:IMHO:

Цей варіант відпадає:IMHO:,до лісу 200 метрів, летять просто в ліс,в стороні льоту пасік нема, найближча в тій стороні за лісом через 3км, зараз так далеко нелетять, ще холодно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Цей варіант відпадає:IMHO:,до лісу 200 метрів, летять просто в ліс,в стороні льоту пасік нема, найближча в тій стороні за лісом через 3км, зараз так далеко нелетять, ще холодно

Буде мед - підуть. А може де й дупло чистять...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Жало сказав:

А запасні маломедоів рамки відсутні. Чи проблема куди діти пергу?

Не те щоб проблема, але з літа заготовив "пергу в баночці" саме для того щоь весною спробувати дати її бджолам. От раджуся - який спосіб подачі кращий. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...