Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

55 минут назад, BVL_Studio сказал:

блин а мне еще золотарник качать есть еще семьи что натягали по магазину... все не могу определится когда запачкать медогонку... а тут фацелия начинает цвести та что самосевом насеялась...

Подскажите купил дом с землёй будет 20 соток лишних что лучше посадить для осеннего наращивания( в августе- сентябрь) ну и от воровства избавиться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я сажу везде где можна фацелию, но рассчитывать на нее особо не приходится... то дождь положит то еще что-то... стараюсь посадить как только сошел снег а там осенью самосев иногда всходит иногда нет... как карта ляжет... два раза в год садить по семенам дорого получается

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Владимир@ сказал:

https://aptekaplus.com.ua/price-buy-aira-korni-50g-p229?utm_source=tabletki.ua&utm_medium=aggregator   Пачку на бидон сиропа(  высыпал в марлю ) и сутки настаивал-после давал семьям по литре -две на семью в зависимости от силы -делал так три раза по той осени и два раза палынь--- по весне было норм! а раньше летки вечно обсерали!

Так делать начинал с 15 августа до 20 сентября( но думаю Добровол и другие правы лучше наверное до 5 сентября крайняк 10)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, BVL_Studio сказал:

я сажу везде где можна фацелию, но рассчитывать на нее особо не приходится... то дождь положит то еще что-то... стараюсь посадить как только сошел снег а там осенью самосев иногда всходит иногда нет... как карта ляжет... два раза в год садить по семенам дорого получается

А если трактором-будет норм? У меня земля уперается на маленькую бригаду(фермеры)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут где-то есть тема про фацелию  там ребята смогут вам больше посоветовать так как я трактором не обрабатываю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Jonhson сказав:

Блин! Вчера увидел, что недалеко от меня (4-5 км) зацвело что-то желтое. Либо поздний подсолнух, либо рапс..  Вот нафига, спрашивается, мне такое счастье?! И что делать? 

Підставляти суш під взяток...:umora::az:

:IMHO: А якщо серйозно - на такій відстані - саме те що треба . Не переживайте,- 4-5 км критична відстань для взятку. Літатимуть туди, коли поближче нічого не знайдуть. І те що зберуть зразу ж і з""їдять при перельотах...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Владимир@ сказал:

А если трактором-будет норм? У меня земля уперается на маленькую бригаду(фермеры) сори что такие вопросы в селе толком не жил-только сейчас на постоянку переехал!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Підставляти суш під взяток...:umora::az:

:IMHO: А якщо серйозно - на такій відстані - саме те що треба . Не переживайте,- 4-5 км критична відстань для взятку. Літатимуть туди, коли поближче нічого не знайдуть. І те що зберуть зразу ж і з""їдять при перельотах...:dntknw:

І щурка на перельоті не хило пожирує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А якщо серйозно - на такій відстані - саме те що треба . Не переживайте,- 4-5 км критична відстань для взятку. Літатимуть туди, коли поближче нічого не знайдуть. І те що зберуть зразу ж і з""їдять при перельотах.

Є у осінніх далеких взятках великий мінус - багато бджоли гине, теплий день раптово змінюється прохолодою вечора і, якщо влітку бджола ночує у полі, а зранку повертається у вулик, то осінню за мінливої погоди не повертається. Та сама проблема з ранніми вилітами весною, поки сонце світить - тепло, а зайде за хмари або за обрій, і бджоли, які далеко відлетіли, гинуть через переохолодження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після вчорашнього перекуру, сьогодні знову пішли на гречку

Що не день, то літ посилюється. Все гуде і пахне.

Прийдеться качати. Тільки от проблема - полоски вже стоять. 

ЩО РОБИТИ із цим медом?

Чи не отруїться людина, скуштувавши його?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Люди ще не таке їдять,і не знають.За бугор поїде ваша гречка тай все не партись. 

33 минуты назад, ромео сказал:

Після вчорашнього перекуру, сьогодні знову пішли на гречку

Що не день, то літ посилюється. Все гуде і пахне.

Прийдеться качати. Тільки от проблема - полоски вже стоять. 

ЩО РОБИТИ із цим медом?

Чи не отруїться людина, скуштувавши його?:hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Після вчорашнього перекуру, сьогодні знову пішли на гречку

Що не день, то літ посилюється. Все гуде і пахне.

Прийдеться качати. Тільки от проблема - полоски вже стоять. 

ЩО РОБИТИ із цим медом?

Чи не отруїться людина, скуштувавши його?

я б його не їв. А якщо здавати, зроблять аналіз, якщо пройде - ваша совість чиста. Я думаю, і в Європі, і в США в курсі, що сучасне бджільництво існує на хімії. Це не дуже афішується, але в меді є багато чого і називати його супер корисним можна, лише умовно порівнюючи з іншими продуктами. В такий час живемо. Якби контроль якості був надто прискіпливим, то більшість меду в світі визнали б непридатним до споживання. А що тоді їсти?

Вище по темі якийсь нездорове хвилювання з приводу зимівлі на гречаному меді, якісь краплі поносу хтось десь бачив весною. Але на соняшниковому зимівля в сто разів ризикованіша. А те, що зараз взяток, то дуже чудово. Бджоли будуть ситі, а значить здорові. Це краще, ніж тягатимуть гнилі фрукти, або цукор. На гречці не спрацьовуються так, як на соняшнику і зимують краще. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Arius сказал:

я б його не їв. А якщо здавати, зроблять аналіз, якщо пройде - ваша совість чиста.

Воно то так. Тільки при здачі треба попередити заготовача?

Та й ще весь мед не здав. Всю партію засвітить, якщо не попередити, де підозрілий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ромео сказал:

Та й ще весь мед не здав. Всю партію засвітить, якщо не попередити, де підозрілий.

Сдавать разными партиями:IMHO1:объяснив что мол тот с купленных пакетов и.....ну вы поняли:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Arius сказав:

я б його не їв. А якщо здавати, зроблять аналіз, якщо пройде - ваша совість чиста.

Цікаво виходить, самі хімічного меду їсти нехочете, а інші нехай травляться. Перш, ніж обробляти бджіл хімією, потрібно переконатися, що відкачки меду вже більше в сезоні небуде, от тоді совість буде чиста. Якщо ж ще плануєте відкачку, про яку хімобробку може іти мова?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Arius сказав:

я б його не їв. А якщо здавати, зроблять аналіз, якщо пройде - ваша совість чиста.

Мда...  Я думав, що совість чиста, коли знаєш, що продаєш якісний продукт.   :dntknw:

Якщо в мед підмішати ціаністого калію, а аналіз на його наявність не роблять при експорті, чи можна вважати, що совість чиста, якщо з аналізом все добре? 

@ромео, якщо не впевнені в якості - скачайте та відкладіть на наступний рік на закормку. Розведете пополам з цукром і буде гарний корм на наступну зиму. 

Але кожен, звісно, вирішує за себе сам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Мда...  Я думав, що совість чиста, коли знаєш, що продаєш якісний продукт.   :dntknw:

Якщо в мед підмішати ціаністого калію, а аналіз на його наявність не роблять при експорті, чи можна вважати, що совість чиста, якщо з аналізом все добре? 

@ромео, якщо не впевнені в якості - скачайте та відкладіть на наступний рік на закормку. Розведете пополам з цукром і буде гарний корм на наступну зиму. 

Але кожен, звісно, вирішує за себе сам. 

Флуметрин не визначають в меді, тому аналізи будуть чисті. Та й концентрації його для дії на кліщ мізерні, а далі включаються ефект сумління.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В бизнесе совести нет. Грубо, но правда. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А каким образом эти полоски действуют на мёд? В смысле: выделяют пары или пчёлы по ним лазят и на лапках антибиотик разносят? Или как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Флуметрин не визначають в меді, тому аналізи будуть чисті. Та й концентрації його для дії на кліщ мізерні, а далі включаються ефект сумління.

От в тому то й питання: яка дія його на людський організм?:hmm:

7 минут назад, Алёнка сказал:

А каким образом эти полоски действуют на мёд? В смысле: выделяют пары или пчёлы по ним лазят и на лапках антибиотик разносят? Или как?

І те, і інше. Правда це не антибіотик...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ромео сказал:

І те, і інше.

О, правда? Я правильно предположила?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

А каким образом эти полоски действуют на мёд? В смысле: выделяют пары или пчёлы по ним лазят и на лапках антибиотик разносят? Или как?

Теж іноді пробігали в голові такі думки. А ще, якщо чесно, трохи веселять розмови про той антибіоитк в медові. Говорять люди, які їдять куряче м"ясо з антибіотиками, сосиски з антибіотками, весь час лікуються антибіотиками, і взагалі, вже давно живуть в абсолютно "хімічному" світі. Згадується анкдот: " Ну чесне слово, наче діти!".
PS. Десь з рік тому прочитав: антибіотики знайдено в снігах Антарктиди. А ви про полоски...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Джаз сказал:

В бизнесе совести нет. Грубо, но правда. 

Це точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2017 в 12:31, Серж 82 сказав:

І щурка на перельоті не хило пожирує

Та вона вже потроху відлітає. Хоч віддаль льоту на її апетити практиично не впливає. Та скотиняка навіть з льотка може забирати бжолу, якщо зголодніє.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2017 в 12:35, Mаксим сказав:

Є у осінніх далеких взятках великий мінус - багато бджоли гине, теплий день раптово змінюється прохолодою вечора і, якщо влітку бджола ночує у полі, а зранку повертається у вулик, то осінню за мінливої погоди не повертається. Та сама проблема з ранніми вилітами весною, поки сонце світить - тепло, а зайде за хмари або за обрій, і бджоли, які далеко відлетіли, гинуть через переохолодження.

Та ночувати в полі зараз лишається мізер. Бджола теж розумна істота.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...