Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Не вигідно - не роби. :IMHO:   Або ж я не пойняв суті. 

Це сарказм на тему позиції деяких людей щодо надрентабельності матковивідної справи. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, konoval_am сказав:

Це сарказм на тему позиції деяких людей щодо надрентабельності матковивідної справи. :hi:

ок. Не хочу цю розмову розпочинати. Знаю лише, що якби було питання заробляти на бджолах, то мені матководство теж більш цікаве. ніж збір меду. Навіть якщо менш прибуткове 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Це сарказм на тему позиції деяких людей щодо надрентабельності матковивідної справи. :hi:

Признаться и я так думал, пока в этом  году не попробовал выводить сам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Джаз сказав:

Признаться и я так думал, пока в этом  году не попробовал выводить сам. 

Так думає 90-95% пасічників які купують а не продають :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Джаз сказав:

Признаться и я так думал, пока в этом  году не попробовал выводить сам. 

Цей рік не кращий почати займатися матководством. Стільки об"яв на Точку про негайну купуівлю плодних маток не пам"ятаю - із чого роблю висновок, що проколи вийшли у багатьох, так як "негайно" потрібно коли власні плани не спрацювали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Цей рік не кращий почати займатися матководством. Стільки об"яв на Точку про негайну купуівлю плодних маток не пам"ятаю - із чого роблю висновок, що проколи вийшли у багатьох, так як "негайно" потрібно коли власні плани не спрацювали. 

Досить стандартний рік. Кожний в чомусь "не такий". До прикладу поточний кращий ніж минулий. Принаймні в мене до отруєння все йшло досить добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, konoval_am сказав:

Досить стандартний рік. Кожний в чомусь "не такий". До прикладу поточний кращий ніж минулий. Принаймні в мене до отруєння все йшло досить добре.

Минулого року обліт прийнятих неплідок у мене був 100%. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Минулого року обліт прийнятих неплідок у мене був 100%. 

Тоді можна займатись. В мене 50-60% це стандарт на який орієнтуюсь. Іноді до 70.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, konoval_am сказав:

Тоді можна займатись. В мене 50-60% це стандарт на який орієнтуюсь. Іноді до 70.

А у мене засіяли 75% від кількості закладених личинок. Тобто 10% склали витрати у виховательці і 15% при обльоті. Виглядає, що з такими результатами я просто зобов'язаний продовжувати цю справу.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Kumpel сказав:

А у мене засіяли 75% від кількості закладених личинок. Тобто 10% склали витрати у виховательці і 15% при обльоті. Виглядає, що з такими результатами я просто зобов'язаний продовжувати цю справу.:)

По 1 закладці не робіть висновки. Це дуже недостовірно. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Сезон очень аномальный с точки зрения облета и приема маток. 

Та шось в цьому є. Спробував цього разу виводити не просто свищевих чи ройових, а по книжці. Наробив в травні нуклеусів на розплоді. Злітати не злетіли, але більше половини маток пропало. Помилок теж зробив багато, але то нормально для початку. Також припускаю, що було мало трутнів на той час.

До речі, гречку мої таки знайшли. Даремно я наговорював на "дрібних товаровиробників" кукурудзи. Є місце, де гречки просто море, тільки вся посіяна одночасно і зараз вся квітує. А від мене є поле в 2 км і навіть тут на околиці міста є гречка і сонях, можна було і не виїжджати нікуди. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Сезон очень аномальный с точки зрения облета и приема маток. 

Каждый год покупаю неплодок и есть с чем сравнивать. Если в прошлом сезоне прием неплодок шел на ура и облет был чуть не 100%, то в этому году отводки и нуки трутнеют за неделю, нуки слетают после заселения, чего я не видел года четыре, матки масово не возвращаются - выход плодок из неплодок на уровне 50%. :(  Матководов, кто занимается матками свободного спаривания прям жаль, если у них то же самое. 

У мене на диво все навпаки. У хвостах після пакетів облетілись практично всі матки, і у 15 нуках вже подругому разу облетілись всі (перший рік з обльотом так везе).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Арій сказал:

Також припускаю, що було мало трутнів на той час.

У травні не може бути мало трутнів. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все йде в розвиток.

Думаю, що сім`ї на сонях вийдуть якраз на пік розвитку. Тільки б погода не підвела...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Sanich сказав:

Почала цвісти гречка - на пасіці характерний аромат. На вагах +5кг за 4 дні. Чи то гречка далеко, чи поле мале.

Дякуйте Богу й за таке!:ah::IMHO: Бо у більшості й того катма!:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Серж 82 сказав:

У травні не може бути мало трутнів. :IMHO:

То дійсно так.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Любомир сказал:

забили баки украинцам вот они и курят...

Толь, єт чёго у тебя получаится: на одном и том же БЕЗвзятке, баки строят а укры курят?

У моих знакомых укры  курят а мои строят даже в отводках выложу фото отводков разшириных вощиной :hi:

 

6 часов назад, mits сказал:

:ay: Крутят из вощины сигары и курят.:umora:

За ночь мои одну вощину на 300 почти отстраивают полностью и ето семья с маткой ИО комбинации 100 на 100.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Серж 82 сказав:

У травні не може бути мало трутнів.

 

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

То дійсно так.

можливо... окрім того, Буковина - це не північ Вінничини. і ще від стану сімей залежить, погоди, весни. У мене весна була холодна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, konoval_am сказал:

Нажаль Анатолій Дуже явно хвалить баків... я б навіть сказав що приторно стає оскільки що занадто то не здраво. І це не лише з приводу будівництва вощини в безвзятковий період.

А где было сказано что в без взяточный период у меня существует слабенький поддерживающий взяток а хвалить не кого не собераюсь а говорю о реальной работе на моей пасике потому как на посеве медоносов не економлю :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Серж 82 сказал:

У травні не може бути мало трутнів. :IMHO:

Так тож у вас на Буковине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Арій сказав:

 

можливо... окрім того, Буковина - це не північ Вінничини. і ще від стану сімей залежить, погоди, весни. У мене весна була холодна.

Карпатянки взагалі полюбляють виводити багато трутнів. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, tolik2362 сказал:

У моих знакомых укры  курят а мои строят даже в отводках выложу фото отводков разшириных вощиной :hi:

Відводки якраз і будують ідеально. От сім`ї то перебірливі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Карпатянки взагалі полюбляють виводити багато трутнів. :IMHO:

...и карника тоже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Север сказал:

Так тож у вас на Буковине.

Та тут хлопці не пам'ятаю з якої області ще після пасхи писали що вже лупляться масово  матки, то думаю що трутень в них був.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Відводки якраз і будують ідеально. От сім`ї то перебірливі...

У людей не одни не другие не строят а условия одни :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...