Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

 

День (позавчора) потепліло. Бджоли кинулись на фацелію, трохи принесли. І ...все.

Знову холодно. Виділення нектару нема. 

Отож, бджоли є, нектароноси квітнуть. Нема погоди - і нема нічого...

Найближчий тиждень весь холодний. 

Пропоную переіменувати тему у "Весна і весна 2017"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас також, липа цвіте, а на ній жодної бджоли ні на квітках ні на листі (листя все блищить від паді) - всі поховались, холодний вітер, хмарно, але дощу не має і не було.   Добре  хоч матки вже всі облетілись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня в городе дождь три раза налетал, по 15 минут, деревья гнул капитально, небо темнело. Поламал гнилые деревья.

Вечером +22 град С в 21.00. Надеюсь на дождь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

 

День (позавчора) потепліло. Бджоли кинулись на фацелію, трохи принесли. І ...все.

Знову холодно. Виділення нектару нема. 

Отож, бджоли є, нектароноси квітнуть. Нема погоди - і нема нічого...

Найближчий тиждень весь холодний. 

Пропоную переіменувати тему у "Весна і весна 2017"

Последние дни тёплые, травы цветут, но взятка ноль. Молодые матки начали сеять росплод и за одно и мисочки. Роится они конечно не будут, но этим пчёлы показывают, что они не довольны ни погодой, ни взятками на данной территории, на данный час. Да и мне, не нравится работать с пчёлами, когда нету совсем ни какого взятка. А в добавок к этому всему с Субботы ещё и дожди прогнозируют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои начали посещать Мышиный горошек.Значит пока не густо со взятком .Но синяк уже начал выкидывать цвет .Его в этом году очень много.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про погоду; Был на пасеке. Встретили злые пчелы. В калошах, фуфайках и с зонтиками....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж прохолодно, сильний вітер. Вчора  прививався, саморобним шпателем з проволки подарованим від форумчанина Андер і китайцем. Китайськім шпателем набирається більше маточного молочка. Продивився пару сімей ,в одній немає матки теж траванули. Одні розчарування, потрібно всі переглянути. Молоді матки вже гарно працюють, чекаю обльоту другої партії від Івана Михайловича. І десь вже має почати цвісти липа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

недалеко зацвіла олійна редька, підкажіть чи варто вивозити чи взяток  так собі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, савд сказал:

недалеко зацвіла олійна редька, підкажіть чи варто вивозити чи взяток  так собі?

всі качають....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, савд сказал:

недалеко зацвіла олійна редька, підкажіть чи варто вивозити чи взяток  так собі?

Будь-який взяток кращий за його відсутнисть. Рахуйте відстань, площу посіву, економіку перевозки, обслуговування і охорони з розумінням, що редька  - посередній медонос, тобто в гіршому випадку бджіл не треба буде кормити і їхній розвиток не зупиниться, в кращому - відкачаєте мед, що за своїми властивостями подібний до ріпакового з відповідними особливостями дозрівання і відкачки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погода змінюється. Значно тепліше. Вітер має бути південний. Напевне, сьогодні щось принесуть...

Літали значно краще, ніж минулі дні. Проте особливого приносу нема.  В білих комірках чітко видно окремі темні краплі гречаного меду. І характерний запах та смак...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

Літали значно краще, ніж минулі дні. Проте особливого приносу нема.  В білих комірках чітко видно окремі темні краплі гречаного меду. І характерний запах та смак...

Потрібен дощ і теплі ночі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Wladimir_K сказал:

Потрібен дощ і теплі ночі.

Будуть...;), раз треба...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чую сьогодні липа "гуде". Ну, думаю, почалось.:ole_ole:

Підходжу ближче. Так, дійсно, бджіл повно.

Але квітами цікавляться поодинокі бджілки. Решта скачуть по листках...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ромео сказал:

Будуть...;), раз треба...

В наступному році,або в серпні:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Женя Циба сказал:

В наступному році,або в серпні:)

А что Ваши края обходят? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, mits сказал:

А что Ваши края обходят? 

Дождь є,а ось теплі ночі обходять стороною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут таке питання - появилось в мене нове місце для точка. Але по прямій - рівно 4 кілометри. Для відводків мабудь маловато буде, чи вистачить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, gardener сказал:

Тут таке питання - появилось в мене нове місце для точка. Але по прямій - рівно 4 кілометри. Для відводків мабудь маловато буде, чи вистачить?

Нормально, везіть і не задумуйтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

Тут таке питання - появилось в мене нове місце для точка. Але по прямій - рівно 4 кілометри. Для відводків мабудь маловато буде, чи вистачить?

Якщо на нелітній бджолі , то які проблеми ? 

11 час назад, ромео сказал:

Решта скачуть по листках...:(

Запасаємося цукром ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, vovchik v сказав:

Якщо на нелітній бджолі , то які проблеми ? 

та хотілося б щоб ще і льотної трохи лишилось. на нелітній - і вдома нема проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

та хотілося б щоб ще і льотної трохи лишилось. на нелітній - і вдома нема проблем

Останеться . В мене за 3 км . остається . Але десь 20 % може 30% вертається . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, gardener сказал:

Тут таке питання - появилось в мене нове місце для точка. Але по прямій - рівно 4 кілометри. Для відводків мабудь маловато буде, чи вистачить?

Якщо між вами і новим точком немає (на даний момент) медоносів . Якщо був масовий літ на поле , то вся льотна піде на поле , а далі на старе місце. Відводки далеко не летять можите спокійно вивозити   .Я перед тим вів розмову про повноціні сімїтак до слова  (інколи дурня дорого коштує )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

Якщо між вами і новим точком немає (на даний момент) медоносів . 

На даний момент немає. Але на перспективу - соняшник посіяний. Але я встигну до тієї пори. думаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

та хотілося б щоб ще і льотної трохи лишилось. на нелітній - і вдома нема проблем

Не злетять, не переживайте. 4 км відстань серйозна,  вийдуть на обліт на новому місці і все буде гут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...