Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, davolodya сказал:

Дуже просто, з боків теплі заставні, зверху на рамки кладете фольгоізол, фольгою до гнізда, поверх потолочні дощини і подушка. Таким чином утеплюю слабачків, тільки замість фольгоізолу плівка

Проблема в тому що в лежаках у мене потолочні кормушки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Хлопці, бджола сипеться не від соняшнику. Щойно дзвонив наш з буковини хоче пакетів чи сімей купити, каже що в них посипались повністю. Хоче вже заплатити на перед бо каже що буде більше тисячі. Я йому не відповів бо не знаю що там з цінами - тема ЦІНА ПАКЕТІВ ЗАГЛОХЛА, що там твориться з цінами? Я йому кажу що передзвоніть через недільку півтора, а він хоче вже домовитись. Допоможіть!!! Якщо не по темі то перекиньте у відповідну.

це не тема заглохла,це час наразі ще не підійшов через чотири тижні попре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

це не тема заглохла,це час наразі ще не підійшов через чотири тижні попре

Уже поперло:umora:У мене на олх обьяви висять, так сьогодні одні звонки, нема вже чого й предложить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Проблема в тому що в лежаках у мене потолочні кормушки. 

Небачу проблем. Сильні сім'? можна неутеплювати, вистачить заставних. Слабшим плівку або фольгоізол поверх рамок, зверху кормушка. Для проходу в кормушку прорізати отвір

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Юрий Н. сказал:

Ну прям очень грамотный совет, ну лучше не придумаеш весной задушить матку это верх всякого пеловодческого опыта,уж опытнее совета нету в природе, я в шоке полном от таких советов.:at:

Ее предлагалось задушить за то, что довела семью до такого состояния:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, военрук сказав:

Уже поперло:umora:У мене на олх обьяви висять, так сьогодні одні звонки, нема вже чого й предложить

2тижні тому, один колега дзвонить каже, щось не питає ніхто за пакетами,я йому кажу не можуть повірити, що ти ще не продав,зрештою сьогодні казав, що тепер з ціною оприділитись не може чи 1000, чи 1150ціною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, военрук сказал:

Ее предлагалось задушить за то, что довела семью до такого состояния:IMHO1:

А може то не вона?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас так попёрло что может лопатой махать придётся , хотя и тот что был ещё не растаял :) . а на утро тернет обещает -2 . Так что у нас пока сегодня с утра дождь с переходом в снег , а на площади провожают зиму :wave:. Масленица однако .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Хлопці, бджола сипеться не від соняшнику. Щойно дзвонив наш з буковини хоче пакетів чи сімей купити, каже що в них посипались повністю. Хоче вже заплатити на перед бо каже що буде більше тисячі. Я йому не відповів бо не знаю що там з цінами - тема ЦІНА ПАКЕТІВ ЗАГЛОХЛА, що там твориться з цінами? Я йому кажу що передзвоніть через недільку півтора, а він хоче вже домовитись. Допоможіть!!! Якщо не по темі то перекиньте у відповідну.

Остаточну ціну сформує попит, а він, швидше всього, буде непоганий. Я зустрічав ціни на пакети від 900 -1000 на заході до 1300 на сході. При великому відході ціни мабуть збільшаться. Нормальна ціна буде та, за яку Ви зможете продати, а купець купити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Хлопці, бджола сипеться не від соняшнику. Щойно дзвонив наш з буковини хоче пакетів чи сімей купити, каже що в них посипались повністю. Хоче вже заплатити на перед бо каже що буде більше тисячі. Я йому не відповів бо не знаю що там з цінами - тема ЦІНА ПАКЕТІВ ЗАГЛОХЛА, що там твориться з цінами? Я йому кажу що передзвоніть через недільку півтора, а він хоче вже домовитись. Допоможіть!!! Якщо не по темі то перекиньте у відповідну.

на даний момент точно не можна сказати яка ціна пакету буде на початку травня:IMHO: в нас остаточна(так яка складеться на той момент) ціна буде ближче до початку травня! Орієнтовно 1000-1200, думаю нижче 1000 немає сенсу продавати:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, MaikMay сказал:

на даний момент точно не можна сказати яка ціна пакету буде на початку травня:IMHO: в нас остаточна(так яка складеться на той момент) ціна буде ближче до початку травня! Орієнтовно 1000-1200, думаю нижче 1000 немає сенсу продавати:IMHO:

Та я так і кажу людям, що ціна буде така яка складеться на момент продажу, але хочуть вже платити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, davolodya сказал:

Остаточну ціну сформує попит, а він, швидше всього, буде непоганий. Я зустрічав ціни на пакети від 900 -1000 на заході до 1300 на сході. При великому відході ціни мабуть збільшаться. Нормальна ціна буде та, за яку Ви зможете продати, а купець купити

В этом году редко,кто будет сидеть до начала мая,Весна ранняя, поэтому и все крупные соглашения купли-продажи будут заключены еще в марте. В мае непроданных пакетов и семей останется мизер и на них цена будет разная от безобразно низкой до неприлично высокой :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 

Хлопці, бджола сипеться не від соняшнику. Щойно дзвонив наш з буковини хоче пакетів чи сімей купити, каже що в них посипались повністю...

 

Підкажіть ?м, щоб зробили аналіз, хоч будуть знати з чим боротися в майбутньому. Маю інформацію з Львівсько? ветакадемі?, що багато сімей на Львівщині загинуло через нозему, причому спори ноземи є багато, а опоношення нема:dntknw:

10 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Та я так і кажу людям, що ціна буде така яка складеться на момент продажу, але хочуть вже платити. 

Візьміть задаток, раз хочуть платити, остаточну ціну зформуєте трошки згодом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, davolodya сказал:

Маю інформацію з Львівсько? ветакадемі?, що багато сімей на Львівщині загинуло через нозему, причому спори ноземи є багато, а опоношення нема:dntknw:

Може це посприяла дощова осінь? В нас дощі лили цілу осінь, навіть городи люди не повиорювали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, davolodya сказал:

Візьміть задаток, раз хочуть платити, остаточну ціну зформуєте трошки згодом

Задаток советую брать при конкретно обговоренной цене, а то с нашим братом можно влететь, а лучше называйте максимальную цену на данный момент

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Може це посприяла дощова осінь? В нас дощі лили цілу осінь, навіть городи люди не повиорювали.

Можливо. Раніше ноземі приділяли трохи більше уваги, але в війні з вароатозом нозема відійшла на задній план, при сприятливих умовах могла і вилізти

6 хвилин тому, военрук сказав:

а лучше называйте максимальную цену на данный момент

:ay:,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Небачу проблем. Сильні сім'? можна неутеплювати, вистачить заставних. Слабшим плівку або фольгоізол поверх рамок, зверху кормушка. Для проходу в кормушку прорізати отвір

З слабачками то понятно! А чому сильні краще не втеплювати!? Крім заставних, я ще ставлю і пліку.... всім сім"я незалежно від сили! У весняний період втеплення потребують всі сім"ї(слабкі, середні,сильні):IMHO: для їх подальшого розвитку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, MaikMay сказав:

Крім заставних, я ще ставлю і пліку.... всім сім"я незалежно від сили! У весняний період втеплення потребують всі сім"ї(слабкі, середні,сильні):IMHO: для їх подальшого розвитку!

Максимально утеплюю лиш слабші сім'?, нажаль після зими такі теж бувають. Весняний розвиток в першу чергу залежить від поступлення свіжого пилку і нектару, якщо пилку є вдосталь, сім'? прекрасно розвиваються і без мого утеплення. До акаці? більшість сімей в ройовому, якщо б я ?х ще утепляв, то мабуть в квітні би в ройове ввійшли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора була гарна погода, якщо не враховувати поривів вітру, трохи переглянув своїх, навіть трохи зняв відео, так сказати "проба пера" :umora:  Загинуло два відводки, також дві матки пропало, тож в принципі втрати менше 10%. Багато в чому виню мишок і синичок (ну не себе ж винити:ah:), так як осінню, через те що попав на операцію, не поставив загородувачі. Ось коротеньке відео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, военрук сказал:

В этом году редко,кто будет сидеть до начала мая,Весна ранняя, поэтому и все крупные соглашения купли-продажи будут заключены еще в марте. В мае непроданных пакетов и семей останется мизер и на них цена будет разная от безобразно низкой до неприлично высокой :IMHO1:

если в пакете матка за 25 евро и заказчик хочет именно такую из европы то безобразно низкой не будет цена пакета

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, RAN сказал:

если в пакете матка за 25 евро и заказчик хочет именно такую из европы то безобразно низкой не будет цена пакета

А что это за пакеты с 25 евровыми матками, мы вроде бы украинский рынок пакетов обсуждаем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тише , тише ребята :ah: Подняли глазки и посмотрели на название темы . Как тема называется ? Вот , а то Вам уже видится зелёные в кармане , а не погода :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, miro сказав:

все то всі знають вже,але з року в рік щось до водички додають,то сіль морську,то витамінчик В12...., а мож вони пивка хотять,а ба по кілішку:umora::az:

А ви спробуйте. Точно по весні на пивко підуть!:ay: Бо там - дріжджі - білок.:umora: А от запах...

 Але не будемо віддалятися від погоди! Вона у нас - найголовніший показник.

 Що вона нам взавтра видасть?.. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, davolodya сказав:

Максимально утеплюю лиш слабші сім'?, нажаль після зими такі теж бувають. Весняний розвиток в першу чергу залежить від поступлення свіжого пилку і нектару, якщо пилку є вдосталь, сім'? прекрасно розвиваються і без мого утеплення. До акаці? більшість сімей в ройовому, якщо б я ?х ще утепляв, то мабуть в квітні би в ройове ввійшли

Є така справа після зими. Весняний розвиток в першу чергу залежить від поступлення свіжого пилку і нектару, якщо пилку є вдосталь - 100% це без спірно!!! В кінці квітня я взагалі забираю плівку тільки верхні дощечки! А зверху стоїть утеплення від перегріву. У вашому регіоні коли починає цвісти акація? яка сила сім"ї у вас на той момент!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, MaikMay сказав:

Є така справа після зими. Весняний розвиток в першу чергу залежить від поступлення свіжого пилку і нектару, якщо пилку є вдосталь - 100% це без спірно!!! В кінці квітня я взагалі забираю плівку тільки верхні дощечки! А зверху стоїть утеплення від перегріву. У вашому регіоні коли починає цвісти акація? яка сила сім"ї у вас на той момент!?

Акація - вважається обо ж останнім весняним, або ж першим літнім медоносом. Багато що залежить від регіону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Весна і Літо 2017

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...