Перейти к содержанию

Весна і Літо 2017


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Ось відеозвіт сьогоднішніх робіт. Незнаю хто як, а я, як справжній наркоман, вже отримав сьогодні двічі "дозу". Бджілки надмірно активні оскільки ще до обліту поліз до них і через 10-15 хв після виставлення на точок:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, konoval_am сказав:

Ось відеозвіт сьогоднішніх робіт. Незнаю хто як, а я, як справжній наркоман, вже отримав сьогодні двічі "дозу". Бджілки надмірно активні оскільки ще до обліту поліз до них і через 10-15 хв після виставлення на точок:

 

гарний відеозвіт,і на фоні того,що в цьому році багато сповіщають про падіж великий,то Ваша пасіка вийшла із зимівлі файно:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем у кого пчелы облетелись по  доброму завидую.

У самого пока стоят в зимовнике, и прогноз что то совсем не радует:(

погода сумы.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Всем у кого пчелы облетелись по  доброму завидую.

У самого пока стоят в зимовнике, и прогноз что то совсем не радует:(

погода сумы.JPG

Та то на місяць - як вилами по воді писано. Сьогодні прогнозують одне, а завтра зовсім інше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, miro сказав:

гарний відеозвіт,і на фоні того,що в цьому році багато сповіщають про падіж великий,то Ваша пасіка вийшла із зимівлі файно:ay:

 

Мирославович дякую :az:. Теж радів-би, якби не ті прикрості про які вказав :(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже скоро.....на нашій вулиці буде свято!)

Untitled.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, miro сказав:

за 14 днів по 2кг в день.......,цікаво скільки 100грам підсніжникового меду, отак стають олігархами,а всі перший обліт,перший обліт,підсніжники треба садити для першого обльоту:umora:

Це у вас, пане Михайле, такі стаханівські бджілки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, konoval_am сказал:

Ось відеозвіт сьогоднішніх робіт. Незнаю хто як, а я, як справжній наркоман, вже отримав сьогодні двічі "дозу". Бджілки надмірно активні оскільки ще до обліту поліз до них і через 10-15 хв після виставлення на точок:

 

Я теж отримав прямо над оком!!!Тепер рознесло)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, miro сказал:

тобто,якщо останній взяток соняшник і бджола на ньому пішла в зиму, то все гут,а падь звідки в такий пізній час,чи Ви маєте на увазі фруктову падь

Падь растительного происхождения.Если резко оборвался взяток а в природе есть падь то пчела будет брать ее .Сам по себе подсолнух не страшен но с падью очень опасен для пчел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, MaikMay сказал:

Вже скоро.....на нашій вулиці буде свято!)

Untitled.jpg

Хто бачив, а поки прогноз не дуже, з такими температурами про розвиток можна забути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Хто бачив, а поки прогноз не дуже, з такими температурами про розвиток можна забути.

Зато за водой летать не надо, экспресс доставка:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора обліт, а сьогодні сніг валить. Зранку було +4, зараз біля 0, город, дорога і вулики вже вкриті білою шубою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Всем у кого пчелы облетелись по  доброму завидую.

У самого пока стоят в зимовнике, и прогноз что то совсем не радует:(

погода сумы.JPG

Я на Вашем месте вынес пчел,бояться уже нечего,будут окна и пчелки сразу облетаются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, ДобровоЛ сказав:

Це у вас, пане Михайле, такі стаханівські бджілки?

то є так,но мені бракує вашої погоди, та Ваших підсніжників:)

 

 

Вчора цілий день робив напувалку із збереженням тепла,може сьогодні,а може в понеділок встановлю,в зрубі встановлю, а на вулицю подача буде,общем треба буде зробити відео но то в комплексі зроблю, як топитиму рамки в парогенераторі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, miro сказав:

то є так,но мені бракує вашої погоди, та Ваших підсніжників:)

 

 

Вчора цілий день робив напувалку із збереженням тепла,може сьогодні,а може в понеділок встановлю,в зрубі встановлю, а на вулицю подача буде,общем треба буде зробити відео но то в комплексі зроблю, як топитиму рамки в парогенераторі

Та тож минулих років фото. Я ж писав. Що там зараз, - мені з голандської  Альмери , на привеликий жаль, не видно....:umora::dntknw:

 А напувалка найліпше бджолам подобається десь на осонні. І щоб не задувало. Зараз водичку з сіллю полюбляють. Я даю чайну ложечку морської солі йодистої на трилітрівку. А звичайну не ставлю - у мене на пасіці ставочок з карасями - десь 2м Х 3м. По куткам рогоза та тариння.:ay:

 А погода до сорока святих - весняного сонцестояння - 22 беоезня,- ще всякою може бути. Обліталися - і слава Богу!:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, yoksamytnyi сказав:

Я на Вашем месте вынес пчел,бояться уже нечего,будут окна и пчелки сразу облетаются.

Не погода сподобалась, а те,- що ви її виставили...:ah: Та й з виносом повністю згоден.

Обновлюються сім"ї.  Зимова бджола потроху відходе, - весняна стає до роботи. Тут розвитку ніякого. Ось як добре потепліє, піде пилковий взяток,- от тоді й прирост бджіл з"явиться.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

Хто бачив, а поки прогноз не дуже, з такими температурами про розвиток можна забути.

та воно так(жодний прогноз не може точно показати що буде далі....так приблизно), але при найбільш сонячній  погоді (без вітру і дощу) можна швидко пробігтися на пасіці (поставити бокові діафрагми, плівку, почистити від підмору, профілактика проти кліща і т.д... і виправити найгірші сім"я якщо є такі:IMHO: !!!! Все в Божих руках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, MaikMay сказал:

та воно так(жодний прогноз не може точно показати що буде далі....так приблизно), але при найбільш сонячній  погоді (без вітру і дощу) можна швидко пробігтися на пасіці (поставити бокові діафрагми, плівку, почистити від підмору, профілактика проти кліща і т.д... і виправити найгірші сім"я якщо є такі:IMHO: !!!! Все в Божих руках.

Все однозначно зробити не зможу, саме важливе це оцінити стан сімей і наявність корму і по можливості покласти плівку чи інший утримувач тепла, а от реальний ріст сімей можливий при +15 і вище при наявності масивів верби, а до її цвітіння по такій погоді 2-3 тижні і до цього часу може змінитися ще все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Та тож минулих років фото. Я ж писав. Що там зараз, - мені з голандської  Альмери , на привеликий жаль, не видно....:umora::dntknw:

 А напувалка найліпше бджолам подобається десь на осонні. І щоб не задувало. Зараз водичку з сіллю полюбляють. Я даю чайну ложечку морської солі йодистої на трилітрівку. А звичайну не ставлю - у мене на пасіці ставочок з карасями - десь 2м Х 3м. По куткам рогоза та тариння.:ay:

 А погода до сорока святих - весняного сонцестояння - 22 беоезня,- ще всякою може бути. Обліталися - і слава Богу!:UA:

все то всі знають вже,але з року в рік щось до водички додають,то сіль морську,то витамінчик В12...., а мож вони пивка хотять,а ба по кілішку:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Wladimir_K сказал:

і по можливості покласти плівку чи інший утримувач тепла,

Вчора поставив фольгоізол, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Вчора поставив фольгоізол, 

На корпусні його поставити без проблем, а в лежаках не пойму як його ефективно поставити.

IMG_20170224_130859.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Серж 82 сказав:

На корпусні його поставити без проблем, а в лежаках не пойму як його ефективно поставити.

IMG_20170224_130859.jpg

я активне отеплення застосовую іначе, пізніше викладу фото або відео,но один мій колега застосовує саме фольгізол,тобто зверху замість дерев.потолочини дає фольгізол,а по ньому боковий тобто розмір уже 450 який лягає на верхній, дальше він кладе потолочини поверху,це в лежаках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Серж 82 сказав:

На корпусні його поставити без проблем, а в лежаках не пойму як його ефективно поставити.

IMG_20170224_130859.jpg

Дуже просто, з боків теплі заставні, зверху на рамки кладете фольгоізол, фольгою до гнізда, поверх потолочні дощини і подушка. Таким чином утеплюю слабачків, тільки замість фольгоізолу плівка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, бджола сипеться не від соняшнику. Щойно дзвонив наш з буковини хоче пакетів чи сімей купити, каже що в них посипались повністю. Хоче вже заплатити на перед бо каже що буде більше тисячі. Я йому не відповів бо не знаю що там з цінами - тема ЦІНА ПАКЕТІВ ЗАГЛОХЛА, що там твориться з цінами? Я йому кажу що передзвоніть через недільку півтора, а він хоче вже домовитись. Допоможіть!!! Якщо не по темі то перекиньте у відповідну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.02.2017 в 17:17, Mаксим сказал:

Матку задушити, приєднати до середньої по силі. Коли потеплішає. Навішо таких тримати?

Чи сильно посипались (на 8 рамках зимували)? Та однаково, толку мало.

Ну прям очень грамотный совет, ну лучше не придумаеш весной задушить матку это верх всякого пеловодческого опыта,уж опытнее совета нету в природе, я в шоке полном от таких советов.:at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Весна і Літо 2017

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...