Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Griva

Подставки под ульи

В теме 332 сообщения

9 минут назад, Fabro сказал:

Ну раз так сделали и так поставили ульи то понятно же это для стационара, и о кочевке речи быть не может.

Почему же не может быть речи , для удобства распилив брус на более короткие отрезки можно кочевать без проблем , а в место блоков заготовить подходящие пеньки .

Я бы так и сделал .

Поделиться сообщением

15 минут назад, vladimir1980ist сказал:

Красиво стоят , а как кочевать что будете с собой блоки и ШЕСТИ метровый брус тягать ?

Я не кочую. Если что, то вывожу к знакомым по дворам, там тоже стройматериалы хватает. Так что на пару недель одолжат в пользование. 

3 минуты назад, vladimir1980ist сказал:

Почему же не может быть речи , для удобства распилив брус на более короткие отрезки можно кочевать без проблем , а в место блоков заготовить подходящие пеньки .

Я бы так и сделал .

в процессе строительства накопилось много остатков от 1 до 6 м. Так что выбрать есть из чего. 6 м это чисто стационарный вариант.

Поделиться сообщением

Починав з таких

2015-08-05 19.42.14.jpg

зараз прийшов до такої конструкції банки з маслом проти мурах надійно допомагають

2015-08-05 19.42.27.jpg

2015-08-05 19.42.38.jpg2015-08-05 19.42.47.jpg

але думаю і піддони спробувати особливо на кочівлю

Изменено пользователем rafael

Поделиться сообщением

В нас останім часом часто використовують автошини, в яких прорізають 4 отвори в котрі вставляють 4 бруски, котрі прибивають з нижнього боку до шини цвяхом. буду в когось на пасіці сфотографую. 

Поделиться сообщением

Не знайшов тому відкрив нову тему.Дно вул. найдовше контактуе з сирою землею тому швидче згнивае як не обробляй.Також бажано підняти над землею щоб менше нахилятись.Я користуюсь п. з соснових дошок 20мм. дві параллельні дошки висотою 7-15см. довжиною м.  закріплені між собою парою паралельних дошок,схоже на букву Н з двома перемичками . Під пару вул. Нароблені давно і частина в жалюгідному стані.От цим  літом сяйнула думка- може взагалі обходитись без них? Об'вязка дна в мене з дуба,щиток з ОСБ(частина з польського вологостійкого),в деяких надвірня поверхня пофарбована,теоретично гнити буде довго.Підставки хоч і невеликі але місце в авто займають.Та коли піздньої осені забирав з полів вул. дякував підставкам за чисті,сухі дена.На самі підставки налипла земля і листя, мокрі -навіюють думку про використання на дрова.В цьому році також зробив високі рештовки  на стаціонарі- в більшості позитив: працюеш не нахиляючись,піднімати вул. з вищої точки.Недоліки-треба витрачатись на бруси і паколи і роботу на майстрювання,також густе стояння провокуе блюкання бджіл.трутнів,мол. маток(зовсім негодиться),також стоїш спереді або сзаді вул. -трохи незручно.Вітер сильніше дме у льотки.Бажано мати огорожу від вітру.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Если стоять дома, то арматура лучшее решение. Раз сделал так сделал.

20171227151224[1].jpg

20171227151206[2].jpg

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти