Перейти к содержанию

Подставки под ульи


Griva

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Далеко кочуете на стационарной платформе ?

Да я и написал что для стационара нормально .по фото решил что на кочёвке .

Я не кочую. Немає такої потреби. Та навіть якщо б така необхідність виникла, то робив би це у спосіб з найменшою кількістю фізичних навантажень та зайвих рухів тілом, а тим більше спиною. Наприклад так:

 Саме це я і мав на увазі під словами "стаціонарна платформа". Для промислових пасік то вже інші варіанти. (моя думка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Union Beekeepers сказал:

 

 Саме це я і мав на увазі під словами "стаціонарна платформа". Для промислових пасік то вже інші варіанти. (моя думка)

Да это ведь передвижная . где ж она стационарная.

 

25 минут назад, Union Beekeepers сказал:

Я не кочую. Немає такої потреби. Та навіть якщо б така необхідність виникла, то робив би це у спосіб з найменшою кількістю фізичних навантажень та зайвих рухів тілом, а тим більше спиною. Наприклад так:

 

А Вы уверены что работая возле пчёл на такой платформе  Вы и ваша спина получат меньшую нагрузку чем когда ульи раставлены на земле в ряды с разрывами между ульев ?        

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да это ведь передвижная . где ж она стационарная.   

Ну, якщо вже все так запущено.. коли Ви, навіть побачивши, не зрозуміли, що рухається, причіп чи платформа... то.. про інерційні та неіренційні системи відліку і різницю між ними, я так розумію, Вам краще не розказувати. Але, надіючись на випадковий промінь свідомості, хоча це і не є  офіційною темою дискусії, я все ж таки нагадаю: в інерційних системах відліку, тіло зберігає свій стан доти, доки на нього не подіють зовнішні сили, а в неінерційних системах відліку, тіла набувають прискорення не від дії на них інших тіл, а безпосередньо від самої системи відліку. Так от, я небезпідставно вважаю, що коли вулик відносно платформи (яка  є базисом неінерційної системи відліку) зберігає стан спокою доти, доки на нього не подіють зовнішні сили, то таку платформу слід вважати для вулика стаціонарною, а так само і відносно Землі, і відносно  причепа. І я так думаю, що зв'язувати інерціальну систему відліку - "вулик-платформа-земля" з поверхнею планети Земля і її обертанням навколо своєї осі чи навколо Сонця не будем?

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

А Вы уверены что работая возле пчёл на такой платформе  Вы и ваша спина получат меньшую нагрузку чем когда ульи раставлены на земле в ряды с разрывами между ульев ?        

Так, Я впевнений, що навантаження при роботі біля бджіл, що на платформі, що "когда ульи раставлены на земле в ряды с разрывами между ульев" будуть майже однакові, або різниця між навантаженнями буде такою, що нею можна знехтувати (дія закону всесвітнього тяжіння, різниця атмосферного тиску і т.п.) . Я б знехтував. Якщо звичайно Ви не маєте на увазі "ряды с разрывами между ульев" в кілометри і т.д. Бігати між бджіл на такі дистанції то вже не заняття бджільництвом, то по іншому називається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Union Beekeepers сказал:

Ну, якщо вже все так запущено.. коли Ви, навіть побачивши, не зрозуміли, що рухається, причіп чи платформа... то.. про інерційні та неіренційні системи відліку і різницю між ними, я так розумію, Вам краще не розказувати. Але, надіючись на випадковий промінь свідомості, хоча це і не є  офіційною темою дискусії, я все ж таки нагадаю: в інерційних системах відліку, тіло зберігає свій стан доти, доки на нього не подіють зовнішні сили, а в неінерційних системах відліку, тіла набувають прискорення не від дії на них інших тіл, а безпосередньо від самої системи відліку. Так от, я небезпідставно вважаю, що коли вулик відносно платформи (яка  є базисом неінерційної системи відліку) зберігає стан спокою доти, доки на нього не подіють зовнішні сили, то таку платформу слід вважати для вулика стаціонарною, а так само і відносно Землі, і відносно  причепа. І я так думаю, що зв'язувати інерціальну систему відліку - "вулик-платформа-земля" з поверхнею планети Земля і її обертанням навколо своєї осі чи навколо Сонця не будем?

 

Да настолько всё запущено что я понял так что если на машине пробилось колесо то на время бортировки колеса наша машина становиться стационарной ?
Я считал что стационарная платформа это когда намертво закреплена и эксплуатируется на одном месте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Я считал что стационарная платформа это когда намертво закреплена и эксплуатируется на одном месте.

 

 

 "О сколько нам открытий чудных
Готовят просвященья дух
И Опыт, сын ошибок трудных,
И гений, парадоксов друг,
И Случай, бог изобретатель.."

Стаціонарність — властивість процесу не змінювати свої характеристики з часом.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.07.2016 в 07:58, др.айболит сказал:

ящики хорошие подставки,стою на стационаре на них.Как поставил 5 лет назад,так и стоят,вросли травой в землю надёжно.

IMG_20160123_111223_800.jpgi.gif

IMG_20160707_052423_800.jpgi.gif

Система юбки і ручки як і в мене, а виріз прямокутний в юбці навіщо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Система юбки і ручки як і в мене, а виріз прямокутний в юбці навіщо?

Наверное под стамеску.

А как Вы срываете корпуса при юбках?

И зачем ручки? Сам использую юбки вместо ручек.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ручки розташовані вище, зігнутим кінцем стамески в проміжуток ручка-юбка підрив однієї сторони підхват лівою рукою.Правою стамеску кладемо на куту під юбку і відпускаєте корпус.Потім берем корпус невеликий контроль провернувши проти сонця,щоб переконатись в повному відриві і все. Писання зайняло більше часу чим це зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для стационара я использую покрышки, бесплатно и долго вечно, для кочевки буду покупать поддоны. Снял небольшое видео

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені сподобались підставки Олексія (Дет Котэ) з другого форуму. Думаю, він не буде проти, якщо я викладу фотографії його виробів.

user1988_pic4009_1361369275.jpg

user1988_pic4010_1361369275.jpg

user1988_pic4012_1361369275.jpg

user1988_pic4011_1361369275.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Solo сказал:

Мені сподобались підставки Олексія (Дет Котэ) з другого форуму. Думаю, він не буде проти, якщо я викладу фотографії його виробів.

user1988_pic4009_1361369275.jpg

user1988_pic4010_1361369275.jpg

user1988_pic4012_1361369275.jpg

user1988_pic4011_1361369275.jpg

 

Не люблю коли підставка виступає за межі вулика. При плотній постановці, як у мене, це верняк позбивати ноги об неї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Sanich сказал:

Не люблю коли підставка виступає за межі вулика. При плотній постановці, як у мене, це верняк позбивати ноги об неї.

Кроме ног там и нос разобьешь.Разве что не о работе думать, а о том как бы не перецепиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sanich сказал:

Не люблю коли підставка виступає за межі вулика. При плотній постановці, як у мене, це верняк позбивати ноги об неї.

 

6 часов назад, андрейКАЕ сказал:

Кроме ног там и нос разобьешь.Разве что не о работе думать, а о том как бы не перецепиться.

Але на кочівлі, коли рельєф місцевості нерівний, підставку швиденько можна виставити в горизонтальне положення не беручи до рук лопати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Solo сказал:

 

Але на кочівлі, коли рельєф місцевості нерівний, підставку швиденько можна виставити в горизонтальне положення не беручи до рук лопати. 

Ну звичайно краще роками ходити спотикатись ніж 5 хвилн лопатою попрацювати))).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Андрей Баскевич сказал:

Для стационара я использую покрышки, бесплатно и долго вечно, для кочевки буду покупать поддоны. Снял небольшое видео

 

 

Щоб  шина виконувала призначення підставки її потрібно забетонувати,інакше в роботі вона вийде втричі дорожчою від бетону,яким слід її заповнити. На ваших колесах 70 % вуликів будуть мати критичний нахил ,а 30% впаде ,якщо  ви не будете підпирати їх камінцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Stol сказал:

Щоб  шина виконувала призначення підставки її потрібно забетонувати,інакше в роботі вона вийде втричі дорожчою від бетону,яким слід її заповнити. На ваших колесах 70 % вуликів будуть мати критичний нахил ,а 30% впаде ,якщо  ви не будете підпирати їх камінцями.

За 5 лет никаких падений

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

За 5 лет никаких падений

Фантастика для вуликів вагою  80 кг і більше. З такими підставками в голові багато поганих думок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Stol сказал:

Фантастика

максимум 4 корпуса в улье стоят на покрышках, потом на кочёвку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

максимум 4 корпуса в улье стоят на покрышках, потом на кочёвку

Обовязково їх візьміть на кочівлю. Небагато - десяток шин. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SashaSM сказал:

Ну звичайно краще роками ходити спотикатись ніж 5 хвилн лопатою попрацювати))).

"Кожному своє" Хто ходить, а хто спотикається все своє життя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене такі підставки дуже зручні, легкі, складаються одна в одну, зразу можна перенести 5-7 шт (але не носив), відео з 3 хв 50 сек. не можу вирізати для зручності просмотру  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Решил вот выложить в тему НА ЧЕМ НЕСТОИТ СТОЯТЬ!!!После кочевки привез пчел и поставил их на деревяные (бруски,доски,балки Б/У вобщем что было)вобщем что произошло видно на фото (за качество извените не до сьемок было.РЕЗУЛЬТАТ неполностью разворованые 2семьи и погиб ПЛЕМ МАТЕРИАЛ  Бакфаст от Дениса он был в том улье который обшит двп что лежит на боку)Вот уже ломаю голову как быть весной ведь осталась только Итальянка от Кузьмича!А по Бакфасту:'(

IMG_20161010_181759.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Игоревич сказал:

Решил вот выложить в тему НА ЧЕМ НЕСТОИТ СТОЯТЬ!!!После кочевки привез пчел и поставил их на деревяные (бруски,доски,балки Б/У вобщем что было)вобщем что произошло видно на фото (за качество извените не до сьемок было.РЕЗУЛЬТАТ неполностью разворованые 2семьи и погиб ПЛЕМ МАТЕРИАЛ  Бакфаст от Дениса он был в том улье который обшит двп что лежит на боку)Вот уже ломаю голову как быть весной ведь осталась только Итальянка от Кузьмича!А по Бакфасту:'(

Вроде материал "полезный", а нраивтся рука не тянется нажать... Я тоже переживал переворачивание улья. Теперь только на индивидуальных железных подставках, которые стоят на кирпичах. Правда, подставки тесть варил из "того что было"... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24 октября 2016 в 23:16, Игоревич сказал:

Решил вот выложить в тему НА ЧЕМ НЕСТОИТ СТОЯТЬ!!!После кочевки привез пчел и поставил их на деревяные (бруски,доски,балки Б/У вобщем что было)вобщем что произошло видно на фото (за качество извените не до сьемок было.РЕЗУЛЬТАТ неполностью разворованые 2семьи и погиб ПЛЕМ МАТЕРИАЛ  Бакфаст от Дениса он был в том улье который обшит двп что лежит на боку)Вот уже ломаю голову как быть весной ведь осталась только Итальянка от Кузьмича!А по Бакфасту:'(

IMG_20161010_181759.jpg

Соболезную, странно они у вас рухнули??? 

У  меня рядочком обычно летали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Подставки под ульи

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...