Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

В Sun Jul 22 2018 в 09:14, Stol сказал:

У кожного своє розуміння промислових масштабів .Для одного це300,а для іншого 1000 і більше. Можу сказати,що чим більше вуликів тим легше працювати ,бо більше можливостей для різних маневрів і технологічного забезпечення пасіки.Той ,хто заперечує можливість  в наших умовах працювати з тисячами  вуликів  хоче виправдати  свою нездатність до такої роботи. Немає нічого неможливого,якщо є бажання.

Мне нравится когда перекручивают слова и начинается полет философской мысли. А теперь по сути: Вы один 1000 семей обслужите? Думаю нет. Вот в чем вопрос, а не если хочешь то встанет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Джаз сказал:

Мне нравится когда перекручивают слова и начинается полет философской мысли. А теперь по сути: Вы один 1000 семей обслужите?

Легко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Легко.
Мне бы очень хотелося увидить Ваши усилия . Просто я не много видел потуги , так как есть в наших краях ,не 1000 пчело семей немного скромней 800/+/-.

Отправлено с моего X5 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Stol сказал:

Легко.

як любив говорити мій дідусь:"Язиком молоти не мішки перевертати" - 1000 сімей - 10 точків-1підхід до сімьї+- 3-6хв. це не в период "напруги" в сезон. Рахувати далі ?? "стахановець калькуляторщик" ВИ наш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так в томуто і справа що там де 1000 бджолосімей там зовсім інші підходи та методи ніж там де 100 сімей. Знаю пасічників які мають 100 бджолосімей і шукають кожний раз матку особливо дуже цікаво дивитися це при відкачці меду)))) 

При промпасіці повина відпасти така складова як зимівля бджіл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так в томуто і справа що там де 1000 бджолосімей там зовсім інші підходи та методи ніж там де 100 сімей. Знаю пасічників які мають 100 бджолосімей і шукають кожний раз матку особливо дуже цікаво дивитися це при відкачці меду)))) 
При промпасіці повина відпасти така складова як зимівля бджіл
Тогда ,я даже не знаю как это будет звучать . Раньше у нас практиковаьось ,пчела на износ ,теперь что будет с таким медом ,другое я и не в спомигаю .
У нас не те отношения и та насыщеность людей и площади ,другое я уже не упоминаю . Хотя можно по расуждать .

Отправлено с моего X5 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Николай77 сказал:

як зимівля бджіл

як за 20 кг меду зможете купить здоровий пакет, то відпаде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Николай77 сказал:

При промпасіці повина відпасти така складова як зимівля бджіл

Это как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sun Jul 22 2018 в 22:46, Сіверянин сказал:

Это как?

Обычно "промышленника" на сезон хватает. :crazy:

Сам на 1к будет только с месяц  по корпусу раскидать и на следующий год либо плюнет, либо спесь сойдёт.

В Sun Jul 22 2018 в 10:41, Stol сказал:

Легко.

Смело.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, blek-269 сказал:

Мне бы очень хотелося увидить Ваши усилия . Просто я не много видел потуги , так как есть в наших краях ,не 1000 пчело семей немного скромней 800/+/-.

Отправлено с моего X5 через Tapatalk
 

І скільки там працівників не знаєте? Нерахуючи відкачку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Николай77 сказал:

Так в томуто і справа що там де 1000 бджолосімей там зовсім інші підходи та методи ніж там де 100 сімей. Знаю пасічників які мають 100 бджолосімей і шукають кожний раз матку особливо дуже цікаво дивитися це при відкачці меду)))) 

При промпасіці повина відпасти така складова як зимівля бджіл

Як відпасти? Витрушувати? Чи може ви маєте на увазі, налагодити зимівлю так, щоб нормально зимували сім'ї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.07.2018 в 22:46, Сіверянин сказав:

Это как?

Бджолу повністю зпрацьовувати  на пізніх медоносах, матки в серпні продати  а весною купувати  пакети. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.07.2018 в 21:11, larson сказав:

як за 20 кг меду зможете купить здоровий пакет, то відпаде

якщо будуть дійсно створуватись промпасіки в великій кількості то так воно і буде:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, larson сказал:

як за 20 кг меду зможете купить здоровий пакет, то відпаде

Щелепа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай77 сказал:

Бджолу повністю зпрацьовувати  на пізніх медоносах, матки в серпні продати  а весною купувати  пакети. 

Это не наши методы работы:IMHO1:. Хотя 2-й год подряд начали массово сеять подсолнух, может и до нас эта технология докатиться:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, MaXUA123 сказал:

І скільки там працівників не знаєте? Нерахуючи відкачку.

Ну точно не один . Отец и сын точно , а нанятых :dntknw: , меняются что делают не знаю . И видел забитый склад бочками в прошлом году . Сколько бочек не считал , ну много .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Николай77 сказал:

Бджолу повністю зпрацьовувати  на пізніх медоносах, матки в серпні продати  а весною купувати  пакети. 

Как продать в августе матку ? Это что апрель или май месяц . Это сделать будет почти не возможно , за исключением сколько штук , кому в напряг .

 

12 часов назад, Николай77 сказал:

якщо будуть дійсно створуватись промпасіки в великій кількості то так воно і буде:IMHO:

А как они будут создаваться без земельных участков ?  Я не представляю этого .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Monday, July 23, 2018 в 08:55, MaXUA123 сказав:

Як відпасти? Витрушувати? Чи може ви маєте на увазі, налагодити зимівлю так, щоб нормально зимували сім'ї?

Як "налагодили"у Очеретах...Звезли до купи,ангар,хто вижив-уря!Хто нi- тара для нового пакету...А маток продати у серпнi, та ще й 8 тис. нереально...Я б в них не брав би,бо болячок  там досить...Зара там ревiзiя,десь "подiлось" 3 тис.корпусiв...Думаю,це верхiвка айсбергу...

  • Подобається 7
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Роман Кременчук сказал:

Як "налагодили"у Очеретах...Звезли до купи,ангар,хто вижив-уря!Хто нi- тара для нового пакету...А маток продати у серпнi, та ще й 8 тис. нереально...Я б в них не брав би,бо болячок  там досить...Зара там ревiзiя,десь "подiлось" 3 тис.корпусiв...Думаю,це верхiвка айсбергу...

Роман ,які в них  вулики ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Stol сказав:

Роман ,які в них  вулики ?

Рут,4 корпуси,без фальц

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.07.2018 в 09:14, Stol сказав:

 ................Можу сказати,що чим більше вуликів тим легше працювати .......

в кожного те "чим більше" своє число, і при 100,200.......3000 і 50 можна досягати рентабільність, важливим є ненашкодити комусь та мати задоволення з досягнутого. Можливо комусь 50 бдж. це смішно але той хто радіє успіхам своїх 50 бдж. та не ставить за мету більше, він вже отримав те чого хотів, а той хто має 3000бдж. та вважає недостатнім результати та прагне 6000бдж.,звичайно, що він лише сподівається в такому разі на успіх, не число робить нас щасливими ,а необхідність достатку який нас задовільнить:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

)лиє дощ:dntknw:) ,

в цій темі дійсно йде мова за промислову пасіку (з дзвінка друга) але в мене виникає питання до друга і відповідність досвіду до організації роботи за спеціалізацією , можливо друг є правим , що промислова це відповідне число, но в мене виникає запитання до якого числа готовий промисловець, за відповідністью умов в нашій державі, де законодавчо він впевнений , що на шляху його успіху стоїть держава, яка забезпечить його у щирості намірів та сподівань......

А тепер, я хочу як мій друг, і наші умови мають бути рівними перед законом і правилом.Питання, є сьогодні в моїй державі такі умови, для чесного змагання і достатнього досвіду???.........

Нехай Бог благословить ВСІХ, щоб вони були рівні перед Ним!!!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені ця пасіка все більше нагадує старі добрі часи колгоспних пасік, тому хто працював на цих пасіках повинен себе комфортно відчувати і цій, єдине молодих років не повернуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

   Викачка першого меду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

   Викачка першого меду

...пищевое производство, публичное видео и почему не придерживаются сан.норм.?
Всем по##р? Зато у нас линия за 60к эвра.

"Контакт с едой"
Головные уборы?
Халаты?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...