Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

41 минуту назад, beekeeping manufactory сказал:

то в Нібулон платять податки і білу зарплату

мінімалку( мабуть) вся країна по такому " білому" працює!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, beekeeping manufactory сказал:

Агрофірма експлуататор? ОК - думаю вже скоро вони будуть керувати своїми пасіками під керівництвом штучного інтелекту:

А как Вы это себе представляете :ah:   Ещё один вопрос ---куда поставить такую пасеку что бы другой агро фирме не мешать . Я не чего не имею , ну всё таки надо иметь представление . Вы видели на кон веере делают запорожец , а потом ОП и мерседес или на оборот , как угодно . Приблизительно так будет выглядеть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Sesk сказав:

Оце меценати, аж кілька мячів

А скільки подарували Ви?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

А скільки подарували Ви?:hmm:

А мы понты с подарками на линейка не гоняем, :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, beekeeping manufactory сказал:

Как я понял, люди буду выполнять физический труд на основании того, что будет говорить машина + вносить данные. Как это будет? Люди с планшетами и соответствующим ПО буду носиться по пасекам, а в главном офисе будет сидеть один пчеловод, который только будет контролить машину. 

:)  Беда в том что всё это как говорится утопия в реальности . какой планшет , какие люди . Если нету основного земли , много земли . кто будет переориентировать предприятие с выращивания зерновых в пчеловодное . Много Вы видели . Я видел только в прошлом колхозы и то это было скорей добавок чем направление . В общем к реальности нет отношения . Тут бывает своих пять ульев с проблемой разместить , а то тысячи :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А скільки подарували Ви?:hmm:
Ну коли вийду на їхній рівень тоді розповім

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, beekeeping manufactory сказал:

Чего-чего, а подсолнуха предостаточно сеют. Промышленнику с такой системой будет проще, фуру вывез к полу и собирай. Да и договориться они между собой (агрохолдинги и т.п) смогут проще. Это не мы, стационарные пчеловоды, в постоянной зависимости от местных фермеров. 

 

Самое интересное, все рассуждения у нас сводятся к описанию "почему нет" и нет ни одного рассуждения - "почему да" это нужно и это прогрессивно ((

В теории так , а на практики это мечты . Подсолнуха много сеют это без сомнений , другое дело как № количество поставить п/с вот в чём вопрос и как взять урожай если не сводить два показателя в один :ah:. Ладно доказывать в реальности не буду . Это надо знать в реальности  . Это надо знать :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про Семенівську пасіку, 16,000 на наступний рік це круто

 

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 25.01.2018 в 00:19, Андрей Баскевич сказал:

Про Семенівську пасіку, 16,000 на наступний рік це круто

Як на мою думку, то цей товариш дуже м'яко стеле ( з категорії "одобрямс").Інтерв'ю Суботи інформативніше і правдивіше!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2018 в 22:19, Андрей Баскевич сказав:

Про Семенівську пасіку, 16,000 на наступний рік це круто

 

Та у цього пана Миколи не лише з арифметикою проблемно - (почав займатися бджолами з 1986 -го року після переїзду на Полтавщину тож - 31 рік, а не 40 !  "сорокарічний опит") ,як учасник ліквідації аварії переїхав киянин з Києва вже 30 років тому (?!) - а це що і до чого?

       Тож далі, Андрію,  на цю нещиру кашу вже не варто й тратити час.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2018 в 20:36, beekeeping manufactory сказав:

Можливо ви не помітили, але молодь не спішить їхати проживати до райцентру чи села. Або велике місто, або Польша з Московією і крапка. Якщо поглянути статистику відвідування бджолярських закодів, То 2/3 чоловіки кому за 50 років, решта молодші і майже не має 20-25  років - це говорить, що через 30 років ці 2/3 або одягнуть дерев"яний макінтош, або залишуть максимум один вулик. А хоббі зведеться до вулика на криші чи балконі (див. Англію на відео в Ютуб)

Якщо чесно, то в Нібулон платять податки і білу зарплату, а в 1/3 місцевих чинуш люди як раби - жодної культури до працівника. 

А що у тім райцентрі робити? Волам хвости крутити? Тож останніх волів круторогтх (окрім Сорочинського ярмарку) на своєму віку в роботі я бачив років з 50 (!) тому -тягали волокуші з жомом на нині вирізаному вщент цукрозаводі. Ото й влаштовуються - обо ж на "новобудови" закордонні, або ж сторожами до багатих. 

  А якщо хтось відкриває будь-яке підприємство відкрито, з оплатою податків, то це так нас дивує, що ми (і я у тому числі не виняток) ніяк не можемо повірити в це. Бо такі у нас закони, що обідруть як липку, тож і тікають усі в економічну тінь...

  Щодо меценатів:  Натрапив я он на музикальні  іранські кліпи, де соїть рекламка - Спонсор Рошен - це у той час, коли ми на армію нашу з пенсій, обідраних нашою вінницькою владою, складаємося! А ви хочете , щоб та молодь займалася пасічництвом ? Ніхто з влади й у думках не мав і не має  й наміру зайнятися економікою власної держави. Всі вони - і яники, і поршики, й бойки - крали й крастимуть, допоки їхнє крадло по саме м"ясо не відріже народ! Та поки, на привеликий жаль, ще не з"явилася така людина на українському економічному горизонті, біля якої могли б об"єднатися чесні люди, зацікавлені  у відбудові нашої економіки. Отож хай хоч з пасік розпочнемо ми -  вже потроху й підстаркуваті :umora:, оскільки у їх розвиток можна починати вкладати поступово й потрошку, не беручи ніяких ссуд.:wave::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Очколас с Литвы непонятно с какого перепуга  создает пасеку в 3000 семей, в Семёновке Полтавская область , и Еще в 3-4 областях до 60,000семей.
Информация есть что завезли уже фуру корпусов и рамок,люди сбивают. Планируют сеять 1000га гречки и 300га фацелии, только непонятно кто им даст там землю для этого!
Полезно будет многим пчеловодам. Если точно будет такая пасека в 3000 семей, То свою пасеку нужно будет перебазировать по дальше од туда
Так же в Семеновке будет до 10,000 тищ матко мест для всей пасеки по всех областях!
Короче говоря в этой теме обсуждаем эту не хорошую информацию.И делимся информацией!
  
Власне, в чому проблема?
В нас заборонена конкуренція?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мені сподобалось

ставлю лайк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2018 в 23:19, Андрей Баскевич сказав:

Про Семенівську пасіку, 16,000 на наступний рік це круто

 

я знаю дану людину як ягідника, а виявляється він щей пасічник і походу щей рибак :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей

Чи не потребує пасіка в семенівці відводків на Рутівську рамку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mascot сказал:

Чи не потребує пасіка в семенівці відводків на Рутівську рамку?

То что там задумали потребуе СВЕГО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

То что там задумали потребуе СВЕГО. 

Всего и безплатно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.02.2018 в 19:10, Zermiunt сказал:

Власне, в чому проблема?
В нас заборонена конкуренція?

Мне пофиг,  пускай делают. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2018 в 00:19, Андрей Баскевич сказал:

Про Семенівську пасіку, 16,000 на наступний рік це круто

 

Розумово що круто,не дасть пропасти ні краплі нектару.Увесь збере у свою пасіку,стільки мати потрібно бути на висоті.Одним словом метр Українського бджільнитства.:ole_ole::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2018 в 13:05, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

То что там задумали потребуе СВЕГО. 

Якось можете підтвердити? Буду вдячний за контактний телефон. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.02.2018 в 08:59, mascot сказал:

Якось можете підтвердити? Буду вдячний за контактний телефон. 

Оставьте свой, мне в лс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Довго, але цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто має номер Суботи Ю.В.? Киньте в л.с.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 06.02.2017 в 16:38, yoksamytnyi сказал:

 

І конференція «Меди Межиріччя»    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Я так лідер серед промислового бджільництва?

Як зимівля, який відсоток виходу з зимівлі, тому що є інформація, що знову планується завезення тис. пакетів, тоді постає питання, що сталося з попередніми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...