Перейти к содержанию

Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей


Рекомендуемые сообщения

Теж цікаво подивитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчела будет летать и перерабатывать нектар.:blink: Надо садится за десиртацию .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.04.2017 в 01:06, Саша@ сказал:

Работа для пчеловодов

 

Мы сажаем медоносы по населенным пунктам - деревья и кусты каждый год.

Улыбнуло .Когда успели насадить и вырастить? Сейчас в основном все рубают.Если будут сажать-молодцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семергей посадив сади порайону які вже плодоносять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да,про переработку нектара в мед при полете и "налете" для этого 3км. явный ,но пока единственный "ляп".Остальное сказанное соотв. моим представлениям о деле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 13.03.2017 в 08:25, Мико сказал:

Если каждый работник будет обходится 15 тысяч гривен ,то Очколас быстро обанкротится 

Судя по этим вчерашним фото, сделанных в Градыжске,  Кузьмич  что-то мутит, но 15 ему, как опытному матководу, явно маловато!;)

IMG_1057_1.jpg

IMG_1059_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Andruhan сказал:

Судя по этим вчерашним фото, сделанных в Градыжске,  Кузьмич  что-то мутит, но 15 ему, как опытному матководу, явно маловато!;)

Как говорят в Одессе,  не завидуйте !:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2017 в 13:43, Андрей Баскевич сказал:

В Черниговской обл, тоже пасека будет такая.. так что не сильно радуемся

Инфу подтверждаю, в этом сезоне, у меня под носом запланировано начинать вроде как с сотни семей....

заказов на улья столяра получили до конца сезона не одолеют......

В 06.02.2017 в 13:45, Андрей Баскевич сказал:

Дебилов наберут это точно..Хотя если 1-2 управляющий толковый , то стадом можно управлять!!! За Зарплату в 8тищ, очередь будет стоять. 

Когда наши пасечники узнали персону  местного  управляющего  ржали до не могу.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Andruhan сказал:

Судя по этим вчерашним фото, сделанных в Градыжске,  Кузьмич  что-то мутит, но 15 ему, как опытному матководу, явно маловато!;)

IMG_1057_1.jpg

IMG_1059_1.jpg

15 маловато, за то який значний ринок збуту продукції (маток), що то напрацювання в правильному напрямку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.02.2017 в 12:16, Сіверянин сказал:

При содержании пчёл в населённом пункте 2 м забор и 1 улей на 1 сотку. И если этого не соблюсти в случае форс-мажора придётся отвечать по полной!

Тут є  ньюанс норма стосується житлового сектору, як приміром в мене стоять на  пустому  батьківському  дворі, поруч всі будинки жилі,  але маю намір перемістити  в інше місце на межу пром зони та лісової зони, огорожа з акації білої шириною не менше 10 метрів і все в межах населенного пункту......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Николай S сказал:

Тут є  ньюанс норма стосується житлового сектору, як приміром в мене стоять на  пустому  батьківському  дворі, поруч всі будинки жилі,  але маю намір перемістити  в інше місце на межу пром зони та лісової зони, огорожа з акації білої шириною не менше 10 метрів і все в межах населенного пункту......

Норма немного не такая 

Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл
Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України
від 30 січня 2001 року N 9
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 лютого 2001 р. за N 131/5322

 

1.3. Територію стаціонарної пасіки огороджують, обсаджують плодовими деревами і кущами. Відведення земельних ділянок для розміщення такої пасіки необхідно погоджувати з органами державного управління з питань ветеринарної медицини і місцевими органами влади.
При визначенні розміру площі під пасіку розраховують, що на одну гадану бджолину сім'ю потрібно 30 - 35 м2, залежно від способу розміщення бджіл.
При розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір'ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 м для підвищення рівня льоту бджіл.

 

И там еще есть, если не ошибаюсь - ульи должны быть расположены на расстояние от границы не ближе 10 м.

Я в прошлом году у юристов консультировался по этому поводу. Других документов и нормативов они не нашли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Ильич (альп) сказал:

При визначенні розміру площі під пасіку розраховують, що на одну гадану бджолину сім'ю потрібно 30 - 35 м2, залежно від способу розміщення бджіл.

:blink: :blink: :blink:

Хотя нет, всё правильно: площадь однокомнатной квартиры на каждую пчелосемью...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Ильич (альп) сказав:

Норма немного не такая 

Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл
Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини України
від 30 січня 2001 року N 9
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 лютого 2001 р. за N 131/5322

 

1.3. Територію стаціонарної пасіки огороджують, обсаджують плодовими деревами і кущами. Відведення земельних ділянок для розміщення такої пасіки необхідно погоджувати з органами державного управління з питань ветеринарної медицини і місцевими органами влади.
При визначенні розміру площі під пасіку розраховують, що на одну гадану бджолину сім'ю потрібно 30 - 35 м2, залежно від способу розміщення бджіл.
При розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір'ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 м для підвищення рівня льоту бджіл.

 

И там еще есть, если не ошибаюсь - ульи должны быть расположены на расстояние от границы не ближе 10 м.

Я в прошлом году у юристов консультировался по этому поводу. Других документов и нормативов они не нашли.

Трошки в розріз з  законом про бджільництво ...

 Стаття 12. Формування пасіки 

     Фізична або  юридична  особа  з  метою зайняття бджільництвом 
формує  пасіку  з  бджолиних  сімей,  яка   може   мати   підсобне 
приміщення,  інвентар  і обладнання та розміщується на відповідній 
земельній ділянці. 

     Кількість бджолиних сімей, що може утримуватися юридичними та 
фізичними особами, не обмежується. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене під боком(по прямій менше 5км), теж створюється промпасіка. За декілька років хочуть розширитися до 2000 бджолосімей. Створює її теж  солідний інвестор - Біхайв Стандарт. Почали вони її створювати ще в минулому році. Було закуплено більше 100 сімей. В цьому році активно шукали пасічника, бо той що працював звільнився, причин не знаю. Один знайомий запитував мене чи бува я не хочу піти туди працювать, але сам і відповів, що мабуть не захочу за ту зарплату, яку вони пропонують. Як я зрозумів то зарплата в районі 8тис. 

А висновок такий, як говорив товарищ Сталін: "КАДРЫ РЕШАЮТ ВСЕ, А НЕ КОБЫЛЫ И МАШИНЫ" . Або по нашому "Кадри вирішують все, а не бджоли і вулики"

Зможуть інвестори знайти нормальні кадри для своїх проектів, то будуть зароблять гроші ще й на бджолах, в іншому випадку буде багато дешевих вуликів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.05.2017 в 21:47, Ivan Ivanovich сказал:

В мене під боком(по прямій менше 5км), теж створюється промпасіка. За декілька років хочуть розширитися до 2000 бджолосімей. Створює її теж  солідний інвестор - Біхайв Стандарт. Почали вони її створювати ще в минулому році. Було закуплено більше 100 сімей. В цьому році активно шукали пасічника, бо той що працював звільнився, причин не знаю. Один знайомий запитував мене чи бува я не хочу піти туди працювать, але сам і відповів, що мабуть не захочу за ту зарплату, яку вони пропонують. Як я зрозумів то зарплата в районі 8тис. 

А висновок такий, як говорив товарищ Сталін: "КАДРЫ РЕШАЮТ ВСЕ, А НЕ КОБЫЛЫ И МАШИНЫ" . Або по нашому "Кадри вирішують все, а не бджоли і вулики"

Зможуть інвестори знайти нормальні кадри для своїх проектів, то будуть зароблять гроші ще й на бджолах, в іншому випадку буде багато дешевих вуликів.

Був привід, трохи розпитав, що за інвестор, намилився в нашому  районі  планувати свою пасіку. Виявилось, що Львівське ТОВ "Пасека" хоче поставити  сотню сімей, в цілому по Україні планують  30тис. сімей, як стало відомо планують поставляти мед в Німеччину, всі ньюанси виробництва узгоджуються до дрібниць, наприклад, замовлені місцевим столярам вулики виготовляються без будь якого клею, фарбування лише "Снежкою"...  тобто в планах не вал,  а  екологічно чиста продукція, монофлорні меди.......... очевидно, що німець інвестує.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Николай S сказал:

Був привід, трохи розпитав, що за інвестор, намилився в нашому  районі  планувати свою пасіку. Виявилось, що Львівське ТОВ "Пасека" хоче поставити  сотню сімей, в цілому по Україні планують  30тис. сімей, як стало відомо планують поставляти мед в Німеччину, всі ньюанси виробництва узгоджуються до дрібниць, наприклад, замовлені місцевим столярам вулики виготовляються без будь якого клею, фарбування лише "Снежкою"...  тобто в планах не вал,  а  екологічно чиста продукція, монофлорні меди.......... очевидно, що німець інвестує.....

А де Ви бачили в степу екологічно чисті посіви?

Все поливають кругом, сіють тільки в кращому випадку гібриди, а досить часто ГМО рослини.

Досить часто люди, які вкладають кошти перед собою бачать лише ціну меду в Україні і за кордоном і все це множать для отримання прибутку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

А де Ви бачили в степу екологічно чисті посіви?

Все поливають кругом, сіють тільки в кращому випадку гібриди, а досить часто ГМО рослини.

Саме на таке питаття   я і очікував, у вас в степу чи у нас на полісьсі,  зробити єкологічно чистий вулик можна. а де взяти екологічно чистий мед, коли над "фермерами" нема контролю......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

Саме на таке питаття   я і очікував, зробити єкологічно чистий вулик можна. а де взяти екологічно чистий мед, коли над "фермерами" нема контролю......

Для створення промислових пасіки, потрібно майбутнім "бізнесменам" хоча б рік пожити на селі звичайним життям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Для створення промислових пасіки, потрібно майбутнім "бізнесменам" хоча б рік пожити на селі звичайним життям.

Это да. Живя в городе, или красивом пригороде не узнаешь реалий.

На фото мой атрибут для обработки овощей. Без него страшно, если внимательно прочитать инструкции к официально продаваемым фунгицидам, акарицидам и инсектецидам.

IMG_20170509_155529.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Николай S сказал:

. очевидно, що німець інвестує.....

В Семеновке тоже инвесторы есть по моему с Израиля, денег в такие пасеки надо немерено! Миллионы евро..

А с такой погодой на улице, планы подпортятся у всех...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

В Семеновке тоже инвесторы есть по моему с Израиля, денег в такие пасеки надо немерено! Миллионы евро..

А с такой погодой на улице, планы подпортятся у всех...

В любой ситуации надо быть оптимистом, и искать  во всём положительное, .....к примеру  хоть столярам работы подкинули,   смотри и улья скоро будут по дешевле:umora:,  особо улыбнуло видя как наши "бизнесмены"  доят немца.....:hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По неперевіреній,поки що,інформаціі оплата праці пасічника(помічника пасічника) буде 6-7 тис.грн..Курси стартують з червня,буде стипендія(3200).Персонал шукають по всих селах.Бджола-карпатка та УС,т.я. не змогли знайти всі пакети на УС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже пчёлы закупили 

 

b_900_700_0_00_images_news_2017_pasika_S1370006.jpg

b_900_700_0_00_images_news_2017_pasika_S1370007.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У них пыльцеуловители стоят или то корпуса на 300?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Баскевич сказал:

Уже пчёлы закупили 

 

b_900_700_0_00_images_news_2017_pasika_S1370006.jpg

 

Я так понял самая "старшая пчела" на снимке крайний справа:umora: даже маска персональная:IMHO1:

подход действительно промышленный, :hmm:4 улья на поддоне, переезд с манипулятором, вот только ставить ровно ещё не научились:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Промышленная пасека в Семёновке, Полтавская область, 3000 семей

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...